מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : השימושים שלכם באפל וואטש

hadarzi
14/07/15, 17:49
שלום לכם!

אז.. זכיתי באפל ווטש 38 שחור בהגרלה :D
אני ממכורי אפל כך שברור שאני מאושרת, אך מתלבטת עד כמה השעון יעיל בארץ..
אשמח לשמוע חוויות שלכם ממנו:
האם יש מה לעשות איתו גם ללא סירי?
האם הוא יתפקד טוב עם אייפון 5S? או שהוא יאכל לו את הסוללה?
לאילו פונקציות אתם משתמשים בו?
האם בטוח להתקלח איתו?
מומלץ להשתמש בו עם אביזרי עזר?
יש לי אייפד אייר 2- האם הוא יוכל לעבוד איתו בו זמנית ביחד עם האייפון?

אני חורקת שיניים אם להשאיר אותו אצלי או למכור אותו עם האייפון 5S שלי ולקנות את האייפון החדש שיצא בכסף הזה..

אשמח להמלצות ותגובות!!

lidorapple12
14/07/15, 21:08
אני מאוד מרוצה מהשעון .. אומנם ה38 מילימטר טיפה קטן אבל גם הוא טוב. הוא יכול לעבוד ללא סירי ומפקד מצוין ונוח מאוד לתפעול עם מגע והכפתור הדיגיטלי! אני משתמש בו לספורט(מאוד מאוד כיף ויעיל להתאמן איתי) , מיילים והשבה להם(כרגע אני משיב עליהם רק מהאפליקציה spark כי רק בwatchos 2 יהיה אפשר להגיב למייל דרך אפליקציית המייל המובנית של אפל) , שיחות פלאפון , שליחת אסמסים(באנגלית כרגע) , הוא מאוד מעלה את המודעות לספורט שזה מאוד חשוב (באמצעות האפליקציה של האימון והactivity) אינסטגרם מידי פעם , טוויטר , מוזיקה, מחשבון , מפות.. (הוא לא כל כך קטן וקשה לתפעול כמו שאמרו והוא נוח מאוד אבל לי יש את ה42) .. שכחתי להגיד שהדופק שהשעון מודד מאוד מדויק ועובד אפילו בזמן אימון כשהיד מזיעה. כמובן שמקבילים את כל ההתראות לשעון שזה מאוד נוח ולא מציק לדעתי(חוץ מקבוצות חופרות בווטצפ שמומלץ להשתיק). השעון יעבוד לך טוב מאוד בלי בעיות על ה5s, באייפד אין את האפליקציה של השעון אז זה לא רלוונטי.לא מומלץ להתקלח איתו למרות שאנשים ניסו וזה עבד להם אבל אם הוא יתרטב מטיפות מים, זיעה גשם אין שום בעיה. והאיבזר היחידי שאני משתמש איתו זה אוזניות אלחוטיות. בקיצור אחרי חפירה אם יש לך שעון של אפל ועוד בחינם אני מאוד ממליץ להשאיר ;)

תומר צייטלין
14/07/15, 23:15
תתחדשי!
האם מדובר בהגרלה של חטיפי עלית?

hadarzi
15/07/15, 07:32
תודה רבה !! ענית ממש טוב :) עשית לי חשק לנסות אותו!
אתה לא שם על המסך מגן כלשהו להגן עליו?
האם יש אפשרות לשנות את הרצועה לרצועות איביי (הרצועה שחורה ואני רוצה משהו יותר נשי) או שזה לא בטוח(יכול להשתחרר?)
כל השימוש בו באנגלית? באפליקצית מייל להשבת הודעות אתה מחזיר בעברית?

וכן תומר, מדובר בהגרלה של עלית :)

lidorapple12
15/07/15, 09:22
אני לא שם מגן מסך כי יש לי את הstainless steel עם הקריסטל ספיר על המסך , אם יש לך את הגרסת ספורט עם המסך ion X אז אני מאוד ממליץ לך לקנות מגן מסך כי הוא ישרט לך. אפשר לקנות את הרצועות מאיביי אין עם זה בעיה זה לא אמור להשתחרר בכל אופן.
כרגע כל השימוש שלו באנגלית , לי אישית זה לא מפריע בכלל חוץ מהעובדה שאי אפשר להכתיב בעברית כששולחים אסמס או מייל אבל זה לא כל כך נורא זה מספק בכל מקרה , עד שתצא תמיכה בעברית (מקווה שבקרוב) :)
אם יש לך עוד שאלות אז בכיף..
תהני מהאפל ווטש החדש שלך ;)

תומר צייטלין
15/07/15, 11:48
תוך כמה זמן קיבלת תשובה שזכית?
אתמול הכנסתי את החשבונית הראשונה ואעלה עוד כמה (כשאקנה)... מקווה שיתמזל מזלי :-)

בנוגע למגן מסך מזכוכית:
מוכר אחד.
במידה ותרצי-שלחי הודעה פרטית.

hadarzi
15/07/15, 13:01
תודה רבה לכם!!

הם התקשרו אחרי יום וחצי בערך...

מחזיקה לך אצבעות!

תומר צייטלין
15/07/15, 13:05
תודה רבה! :-)

Triple-z
23/07/15, 11:28
קניתי בגלל זה הרבה שוקולדים חח
רגע אז מוכרת אותו? הגיע כבר? איך מקבלים?