מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בשליחת הודעות בשעון

benhagag5
25/06/15, 15:44
הי, שאני מנסה לשלוח הודעות דרך השעון אני נתקל בבעיה, זה פשוט לוקח מלא זמן ובסוף זה רושם לי שזה לא נשלח, ניסיתי לכבות ולהדליק מחדש וזה עדיין לא עוזר.
קרה לעוד מישהו ?

orenhazan
25/06/15, 16:20
קרה לי כבר בעבר פתרתי את הבעיה על ידי ביטול צימוד השעון דרך ההגדרות ואז שחזור מגיבוי.

benhagag5
25/06/15, 16:43
פשוט לבטל את הקישור למכשיר ואז לקשר מחדש ? זאת הכוונה

orenhazan
26/06/15, 05:50
התכוונתי לביטול בצורה הזאת כנס לאפליקציה של השעון באייפון ואז ל apple watch ויש לך שם אופציה שנקראת "בטל את קישור ה apple watch" וכשאתה מבטל את הקישור תדאג שהשעון יהיה מחובר לאייפון כי ברגע שאתה מבטל את הקישור הוא מגבה את השעון באייפון.
לאחר מכן תחבר אותם שוב כמו שעשית בפעם הראשונה שחיברת את השעון לאייפון רק שהפעם תבחר באפשרות שחזור מגיבוי והכל יחזור כמו שהיה כולל כל ההגדרות שלך.
בהצלחה.

benhagag5
26/06/15, 12:37
ניסיתי לבטל כמו שאמרת ולקשר מחדש, לצערי זה לא פתר את הבעיה, יש למישהו פתרון אחר ?
אולי פשוט לנסות להגדיר אותו כשעון חדש, ולא מגיבוי?

Mr.Daniel
26/06/15, 15:53
ניסיתי לבטל כמו שאמרת ולקשר מחדש, לצערי זה לא פתר את הבעיה, יש למישהו פתרון אחר ?
אולי פשוט לנסות להגדיר אותו כשעון חדש, ולא מגיבוי?

גם לי הייתה הבעיה הזאת,אחרי שקצת חפרתי בעניין גיליתי שמדובר בבעיה בהגדרות וסידרתי אותה בצורה הבאה

כנס באייפון להגדרות > הודעות> שליחה וקבלה
לחץ על המקום שבו מופיע הApple Id שלך ותעשה "התנתק"
תתחבר מחדש ואז תגיע למסך של iMessage שכתוב בו "אנשים ישלחו לך הודעות באמצעות כתובת הדוא"ל שלך. באיזו כתובת ברצונך להשתמש?"
תוריד את ה-V מכל האפשרויות חוץ מהאפשרות שבה מופיע המספר פלאפון שלך ותעשה הבא.
סיימת,זה אמור לחזור למסך ההתחלתי ובו יופיעו מספר דרכי התקשרות ורק ליד מספר הפלאפון יופיע V
נסה עכשיו לשלוח הודעה מהשעון,בתקווה שזה יעזור - לי זה פתר את הבעיה :)

עריכה: במידה ומשהו לא מובן תעדכן אותי ואנסה לעזור פה,בסקייפ או בכל דרך אחרת.

benhagag5
26/06/15, 17:45
גם לי הייתה הבעיה הזאת,אחרי שקצת חפרתי בעניין גיליתי שמדובר בבעיה בהגדרות וסידרתי אותה בצורה הבאה

כנס באייפון להגדרות > הודעות> שליחה וקבלה
לחץ על המקום שבו מופיע הApple Id שלך ותעשה "התנתק"
תתחבר מחדש ואז תגיע למסך של iMessage שכתוב בו "אנשים ישלחו לך הודעות באמצעות כתובת הדוא"ל שלך. באיזו כתובת ברצונך להשתמש?"
תוריד את ה-V מכל האפשרויות חוץ מהאפשרות שבה מופיע המספר פלאפון שלך ותעשה הבא.
סיימת,זה אמור לחזור למסך ההתחלתי ובו יופיעו מספר דרכי התקשרות ורק ליד מספר הפלאפון יופיע V
נסה עכשיו לשלוח הודעה מהשעון,בתקווה שזה יעזור - לי זה פתר את הבעיה :)

עריכה: במידה ומשהו לא מובן תעדכן אותי ואנסה לעזור פה,בסקייפ או בכל דרך אחרת.

תודה רבה, הבעיה נפתרה

גולדי
27/07/15, 14:08
אלוף , עזרת גם לי , תודה .

OmerApple
31/07/15, 21:11
קרה לי גם, נכנסתי להגדרות > imessages, כיביתי והדלקתי וזה סידר את הבעיה.