מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : תאימות רצועות עם דגם הספורט

Ymac
31/05/15, 18:40
באופן כללי, כל הדגמים מגיעים עם אותה מערכת עגינה לרצועות? בלי קשר לאיך זה ייראה, פיזית, כל רצועה ל-Apple watch (נגיד, link bracelet היקרה) תתאים ל-Apple watch Sport?
אני מסתכל על רצועות צד ג' באיביי, ותהיתי אם הן יתאימו לשעון הספורט.
Hoco Stainless Steel Strap Classic Buckle Adapter Watch Bands for Apple Watch | eBay (http://www.ebay.com/itm/HOCO-Stainless-Steel-Strap-Classic-Buckle-Adapter-Watch-Bands-for-Apple-Watch-/281682277099?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item41959272eb)

תומר צייטלין
31/05/15, 19:23
כן, גם הרצועות של הדגמים הבכירים (Apple Watch Stainless Steel ו-Gold Edition) יתאימו לדגם הספורט וההיפך.

כמובן שצריך להתחשב לגודל השעון שרכשת (38mm OR 42mm)... :-)

אישית, אזמין את דגם הספורט (Apple Watch Sport Series Silver Aluminum OR Space Gray) ואוסיף לו 1-2 רצועות של דגם פלדת האל-חלד (בנוסף לרצועת הספורט כחולה/שחורה הנוספת שאזמין).

מה שכן, קודם אצטרך לחזור לאייפון... ;-)

מקווה שעזרתי :-)
בהצלחה!

Ymac
31/05/15, 21:35
תודה! עזרת מאוד! (לחצתי ;) )
אני כנראה אקח את ה-42 מ"מ בצבע לבן או אפור, עכשיו אני מסתכל על זמני המשלוח וחשכו עיניי - תחילת יולי! למרות שכתוב 3-2 שבועות! זה ממש על הקשקש (יש לי מישהו שמגיע בסוף יוני, אבל הבא יגיע רק בדצמבר!)
אתה מתכנן לקנות רצועות מקוריות? לדעתי יקר (כמובן שאין על האיכות של אפל, אבל יש גבול)

אני קצת חושש לחיי הסוללה של הטלפון שיתקצרו עקב השימוש ב-BT (גם ככה ה-6 פלוס שלי דפוק וצריך להחליף אותו, הבעיה שבארץ אף אחד לא נותן לי שירות)

OmerApple
31/07/15, 21:12
זה לא משנה איזה דגם יש לך כל עוד מדובר ברצועה שמתאימה לגודל הדגם. כלומר, אתה לא יכול להשתמש ברצועה של 38mm על שעון בדגם 42mm.

nirrevivo
01/08/15, 12:44
יש לי את הרצועה הזו ממש נוח וממש יפה על היד.. אני אישית ממש אוהב