מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : The Watch isn't coming! It's here!

lirn8
25/04/15, 01:56
וואו אין מילים זה משהו שרק אפל יכולה לעשות!!!!
http://s15.postimg.org/lq1x10vvv/image.jpg

http://s7.postimg.org/ry9f7t48r/image.jpg

orenhazan
25/04/15, 13:49
תתחדש לירן.לגבי תמיכה בעברית הוא מציג את הכל בעברית או שרק חלק מהאפשרויות.

בונד, ג'ימס בונד
25/04/15, 14:43
מערכת ההפעלה לא כמובן. אבל טקסטים ומיילים כן.
זה היה חשש גדול שלי, אבל הוא התבדה.
אני גר בארה׳ב, הזמנו שני שעונים ואחד קיבלנו אתמול. אספתי אותו בשבע וחצי בבוקר מיופיאס.
תענוג להשתמש בו. מעבר לאסטטיות האופיינית למוצרי אפל. השחרור מהצורך להחזיק את הטלפון סמוך אלי נפלא.
השתמשתי עד אתמול בPebble, אבל החסרון הגדול של הפבל, זה שאי אפשר להוציא ממנו כלום. מהאפל אני יכול לענות ולהגיב וזה יתרון עצום.
הרמקול הפנימי שלו ממש מספק לשיחות טלפון וזה שאין צורך לקשר בלוטוס עם השעון גם קריטי. כל עוד הטלפון והשעון נמצאים על אותה רשת, השעון יכל להיות מעבר לטווח של השעון ואין בעיה.
כן יש קצת בעיות וזה לא מושלם בינתיים, אבל אני מניח שהבאגים יסתדרו באפדייטים הקרובים.

orenhazan
25/04/15, 15:17
מערכת ההפעלה לא כמובן. אבל טקסטים ומיילים כן.
זה היה חשש גדול שלי, אבל הוא התבדה.
אני גר בארה׳ב, הזמנו שני שעונים ואחד קיבלנו אתמול. אספתי אותו בשבע וחצי בבוקר מיופיאס.
תענוג להשתמש בו. מעבר לאסטטיות האופיינית למוצרי אפל. השחרור מהצורך להחזיק את הטלפון סמוך אלי נפלא.
השתמשתי עד אתמול בPebble, אבל החסרון הגדול של הפבל, זה שאי אפשר להוציא ממנו כלום. מהאפל אני יכול לענות ולהגיב וזה יתרון עצום.
הרמקול הפנימי שלו ממש מספק לשיחות טלפון וזה שאין צורך לקשר בלוטוס עם השעון גם קריטי. כל עוד הטלפון והשעון נמצאים על אותה רשת, השעון יכל להיות מעבר לטווח של השעון ואין בעיה.
כן יש קצת בעיות וזה לא מושלם בינתיים, אבל אני מניח שהבאגים יסתדרו באפדייטים הקרובים.

תודה לך ותהנה.

lirn8
25/04/15, 19:45
אכן תענוג צרוף!!!
קצת מוזר שענקיות הרשתות החברתיות פייסבוק ווואטסאפ לא התכוננו לשעון ואין להם הרחבה לשעוןרצועת הספורט ממש נעימה ולא כמו גומי זול כמו שהרבה חושבים

pingi30
26/04/15, 14:47
אכן תענוג צרוף!!!
קצת מוזר שענקיות הרשתות החברתיות פייסבוק ווואטסאפ לא התכוננו לשעון ואין להם הרחבה לשעוןרצועת הספורט ממש נעימה ולא כמו גומי זול כמו שהרבה חושבים

לירן
איך קנית ? האם אתה גר בארץ או בחו"ל ?

lirn8
27/04/15, 00:18
I'm in San Diego now
But coming back this week