מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הודעה|זמינות דגמי שעון ה-Apple Watch (עדכני להיום, יום שישי ה-10.4.15 בשעה 15:30)

תומר צייטלין
10/04/15, 15:45
היי חברים,

כל מי שמזמין שעון עכשיו יקבל אותו ביוני.
תוך חצי שעה המלאי הראשוני של השעונים כבר נגמר.

הערכות זמני המשלוח שראיתי באתר Apple.com:
-דגמי הספורט (Apple Watch Sport)-זמינות: Available to ship:
June
-Apple Watch-הדגמים הרגילים:

רצועת גומי לבנה/שחורה, הרצועה הקלאסית השחורה (42mm) ורצועת המתכת המגנטית Available to ship:
4-6 weeks

42mm Space Black Case with Space Black Stainless Steel Link Bracelet (משלוח ביולי), 38mm ב-יוני,

38mm Stainless Steel Case with Link Bracelet ב-יולי.

38mm Stainless Steel Case with Black Classic Buckle (Delivers 4/24-5/8)

(שאר דגמי ה-Apple Watch הרגיל אינם זמינים להזמנה)

-דגמי הזהב (Apple Watch Edition):

רצועת הגומי הלבנה/שחורה והרצועה הקלאסית השחורה/כחולה-השעון יהיה זמין למשלוח מחודש יוני.

שאר דגמי הזהב טרם זמינים להזמנה.

מקווה שהמידע מספיק עדכני...

חג שני שמח וברכות למזמינים הישראלים הראשונים.... מקנא! :-)

goliver13
10/04/15, 20:07
ביטלו לנו את ההזמנות!

orenhazan
10/04/15, 21:18
נכון גם לי ביטלו כנראה שהכתובת של BUY2USA נכנסה לרשימה השחורה שלהם והם לא ישלחו יותר לכתובת הזאת מקווה שזה לא המצב.

תומר צייטלין
10/04/15, 23:45
נכון גם לי ביטלו כנראה שהכתובת של BUY2USA נכנסה לרשימה השחורה שלהם והם לא ישלחו יותר לכתובת הזאת מקווה שזה לא המצב.
מוזר.
דווקא הזמנתי לכתובתם כיסוי Apple Smart Cover for iPad Air 2 וההזמנה עברה חלק.

זו לא הפעם הראשונה ששמעתי על הבעיה הזו...
במידה ואינך מצליח לפתור אותה-ממליץ לשלוח דרך חברת Mustop.

בהצלחה וסופ"ש נפלא!

goliver13
11/04/15, 03:36
היי תומר.

לי ולאורן קרתה את אותה הבעיה. שנינו הזמנו דרך בייטויו.
טרם גילינו על עוד מישהו שהזמין את השעון מישראל וקיבל ביטול, בן אם זה דרך חברת בייטויו ובן אם בעזרת חברה אחרת (כמו מסטופ).
נשמח לשמוע אם יש ישראלי שהזמין את השעון כשהוא בארץ ולא קיבל ביטול מאפל ואיך הוא עשה זאת.
בנוסף, אני שוחחתי עם אפל סופורט - תחילה בצ׳אט ואז כשלא היה אפשר לקבל תשובות אודות הביטול אז חייגתי אליהם (דרך סקייפ) ובשיחה של למעלה משעה ורוטציה של שלושה יועצים שונים הם הבטיחו לבדוק את הכייס שלי בצורה אינדיבידואלית כי לא הייתה להם תשובה חד משמעית למה ביטלו לי את הזמנת השעון. הרי אני מוגדר כשלקוח חוזר שרכש כבר את האייפד איר 2 ולפני את האייפון שש פלוס עם אותה כתובת ועם אותו אמצעי תשלום ולכן הם לא מצליחים לאתר את הבעיה למה התבצע ביטול אוטומטי.
מכל מקום, עיקר הדאגה שלי אינה בבביטול עצמו אלא בזמן אספקה של השעון. הייתי אמור לקבל את המשלוח הראשון שיצא (או מקסימום בגל השני, אך בתחילתו) ועכשיו מדברים על חודש יוני-יולי - זה סיוט!
נקווה לטוב - אעדכן כשיהיה לי מה לעדכן.

yakirmanz
11/04/15, 19:19
לא יודע אם זה קשור אבל אפל הזהירו מפני זה.
הם הגבילו את המספר השעונים שניתן להזמין וכמו כן את מספר המפגשים לצורך הקנייה.
כיוון שהחברות הללו קונות שעונים ב״ספסרות״ עבור לקוחות שונים בארץ אבל בעצמם נחשבים ללקוח אחד (כל אחד בפני עצמה) ההזמנות אינן חוקיות.
על פי החברה:

Inventory is subject to change. Your reservation is valid for pickup only at the Apple Retail Store that you selected. If you do not pick up your selected item(s) by the designated date and time, your reservation will be cancelled and your item(s) will be returned to stock. There is a maximum of 1 reservation per customer. Number of reservations may be limited. Apple reserves the right to refuse, limit or cancel a reservation if Apple determines that a customer has provided misleading or fraudulent information and/or abused, disrupted or attempted to circumvent the reservation system."

תצטרכו למצוא דרך אחרת להזמין את השעון, דרך כתובת של מישהו שלא הזמין עדיין.
יכול להיות שבעתיד כשהמלאי יעלה והביקוש ירד הם יורידו את המגבלה הזו.

orenhazan
11/04/15, 20:44
זה בדיוק מה שחשבתי הם מתייחסים לכתובת של BUY2USA ככתובת אחת ומערכת ההזמנות הממוחשבת מבטלת באופן אוטומטי מעל הזמנה אחת שנשלחה לאותה כתובת.
אני מקווה מאוד שזה לא מגמה שתמשיך אלא מגבלה חד פעמית בגלל הזמינות הנמוכה של השעון.

ביצעתי הזמנה נוספת אתמול שוב אחרי שביטלו את הראשונה אבל זמן האספקה הוא ליוני ומשום מה את ההזמנה החדשה לא ביטלו עדיין. הקודמת בוטלה אחרי 5 שעות בערך.

orenhazan
11/04/15, 20:56
זה המייל שקיבלתי מאפל אחרי הביטול של ההזמנה.

We could not complete your order.

Dear Apple Customer, Thank you for your recent Apple Online Store purchase. We are unable to process your order as it exceeds the quantity limits per customer. As a result, we've cancelled your order and you will not be charged. We apologize for any inconvenience. Sincerely, Apple Store

eliranos30
02/05/15, 12:52
בעיה