מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ביטול הזמנת אפל ווטש על-ידי אפל!

goliver13
10/04/15, 19:03
כל מי שהזמין אפל ווטש דרך ביי טו יו קיבל ביטול מאפל. לעוד מישהו זה קרה?
אני פשוט בשוק!

orenhazan
10/04/15, 20:21
לכולם זה קרה העניין הוא שהכתובת שלהם כנראה נכנסה לרשימה שחורה אני רק מקווה שזה בגלל הזמינות הנמוכה של השעון וזה לא איזה משהו קבוע כי זה יהיה ממש חבל שלא נוכל להזמין יותר מאפל.

תומר צייטלין
10/04/15, 22:49
מוזר.
דווקא הזמנתי לכתובתם כיסוי Apple Smart Cover for iPad Air 2 וההזמנה עברה חלק.

זו לא הפעם הראשונה ששמעתי על הבעיה הזו (גם בנוגע לאייפון)...
מקווה שאורן צודק ושהסיבה היא הזמינות המצומצמת (למרות שבמידה וזו הסיבה, לא ברור לי איך הדברים קשורים אחד לשני).

במידה ואינך מצליח לפתור אותה-ממליץ לשלוח דרך חברת Mustop.

בהצלחה וסופ"ש נפלא!

goliver13
11/04/15, 02:35
היי תומר.

לי ולאורן קרתה את אותה הבעיה. שנינו הזמנו דרך בייטויו.
טרם גילינו על עוד מישהו שהזמין את השעון מישראל וקיבל ביטול, בן אם זה דרך חברת בייטויו ובן אם בעזרת חברה אחרת (כמו מסטופ).
נשמח לשמוע אם יש ישראלי שהזמין את השעון כשהוא בארץ ולא קיבל ביטול מאפל ואיך הוא עשה זאת.
בנוסף, אני שוחחתי עם אפל סופורט - תחילה בצ׳אט ואז כשלא היה אפשר לקבל תשובות אודות הביטול אז חייגתי אליהם (דרך סקייפ) ובשיחה של למעלה משעה ורוטציה של שלושה יועצים שונים הם הבטיחו לבדוק את הכייס שלי בצורה אינדיבידואלית כי לא הייתה להם תשובה חד משמעית למה ביטלו לי את הזמנת השעון. הרי אני מוגדר כשלקוח חוזר שרכש כבר את האייפד איר 2 ולפני את האייפון שש פלוס עם אותה כתובת ועם אותו אמצעי תשלום ולכן הם לא מצליחים לאתר את הבעיה למה התבצע ביטול אוטומטי.
מכל מקום, עיקר הדאגה שלי אינה בבביטול עצמו אלא בזמן אספקה של השעון. הייתי אמור לקבל את המשלוח הראשון שיצא (או מקסימום בגל השני, אך בתחילתו) ועכשיו מדברים על חודש יוני-יולי - זה סיוט!
נקווה לטוב - אעדכן כשיהיה לי מה לעדכן.

pingi30
11/04/15, 15:16
גם אני עשיתי הזמנה וניסיתי לשלוח לכתובת אמריקאית של בן דוד שלי
לאחר שקיבלתי ביטול גם התקשרתי לאפל
לאחר בדיקה התשובה שקיבלתי היא שצריך כרטיס אשראי אמריקאי עם כתובת אמריקאית
הם משום מה לא מאשרים כרטיס אשראי בינלאומי עם כתובת אמריקאית
מוזר ולא מובן

avihayg
11/04/15, 15:26
אני הזמנתי ולא ביטלו לי, אבל לא שלחתי ליושופס הזבלים האלה
שום סיכוי שאפל מחזירים את ההזמנה לקדמותה לאחר שבוטלה, פשוט תשכח מזה.

pingi30
11/04/15, 15:31
אבי לאן שלחת ואיך שלמת

goliver13
11/04/15, 17:12
מצטרף לשאלה...
מרגיש חסר אונים :(

avihayg
11/04/15, 19:00
ויזה בינלאומית, כתובת למשלוח זהה לכתובת חיוב ..
ולא שלחתי לbuy2usa

orenhazan
11/04/15, 19:47
ויזה בינלאומית, כתובת למשלוח זהה לכתובת חיוב ..
ולא שלחתי לbuy2usa

תודה על התשובה לאיזה זמן אספקה הצלחת להשיג?

avihayg
11/04/15, 19:55
תודה על התשובה לאיזה זמן אספקה הצלחת להשיג?

בכיף אורן,
בעיקרון החלטתי להזמין את הפלדה ב599 דולר.
איך שנכנסתי היה 24/4-8/5 ואז עד שהקלדתי את כל הנתונים לכתובת שמשום מה לא נשמרו כבר הגעתי ל13-27.4 לצערי הרב.
די מאכזב מה שהיה פה מבחינת המלאים , עד היום לא קרה שלא הצלחתי להזמין למשלוח הראשון אבל עכשיו זה כבר היה ממש מסובך.. מה אתה הזמנת ?
אגב, אני אישית פחות אוהב את buy2usa , ומעדיף עם החברות שילוח האחרות

orenhazan
11/04/15, 20:04
עוד שאלה קטנה עם איזה חברת שילוח הזמנת או שהזמנת לבית פרטי.
תודה לך.

orenhazan
11/04/15, 20:15
בכיף אורן,
בעיקרון החלטתי להזמין את הפלדה ב599 דולר.
איך שנכנסתי היה 24/4-8/5 ואז עד שהקלדתי את כל הנתונים לכתובת שמשום מה לא נשמרו כבר הגעתי ל13-27.4 לצערי הרב.
די מאכזב מה שהיה פה מבחינת המלאים , עד היום לא קרה שלא הצלחתי להזמין למשלוח הראשון אבל עכשיו זה כבר היה ממש מסובך.. מה אתה הזמנת ?
אגב, אני אישית פחות אוהב את buy2usa , ומעדיף עם החברות שילוח האחרות

אני ייתן לך טיפ מאוד חשוב איך להיות תמיד הראשון בהזמנת מוצר מאפל בפתיחת preorder.
דבר ראשון אתה פותח באפל סטור חשבון אמריקאי ללא כרטיס אשראי כמובן.
לאחר מכן אתה מתקין באייפד או באייפון את אפליקצית האפל סטור אחרי שאתה משנה לחשבון האמריקאי את הגדרות האפל סטור באייפון או באייפד שוב אני מזכיר שאתה משוייך לחשבון האמריקאי לא לישראלי.
בתוך האפליקציה אתה מתחבר עם החשבון האמריקאי ושם תחת לשונית ACCOUNT אתה ממלא את כל הפרטים כתובת למשלוח כתובת חיוב פרטי כרטיס אשראי והכל בסוף אתה עושה SAVE כל הפרטים שלך שמורים עכשו באפליקציה.
דקה לפני שמתחילה המכירה אתה נכנס לאפליקציה ושמתי לב שיש לה עדיפות על פני המחשב ואתה רק מסמן את השעון שאתה רוצה לקנות ועוד שתי לחיצות וסיימת את הקניה מכיוון שכל הפרטים כבר הוקלדו ממקודם.
כל הלקוחות שהצליחו להשיג לתאריך המוקדם השתמשו באפליקציה ולא במחשב מכיוון שכל התהליך לוקח בדיוק 3 שניות.
עכשו זה כבר לא יעזור לא לך ולא לי הייתי ראשון עכשו אני יחכה עד יוני.אבל להבא תאמין לי זה אחלה טיפ.

avihayg
11/04/15, 20:58
אני ייתן לך טיפ מאוד חשוב איך להיות תמיד הראשון בהזמנת מוצר מאפל בפתיחת preorder.
דבר ראשון אתה פותח באפל סטור חשבון אמריקאי ללא כרטיס אשראי כמובן.
לאחר מכן אתה מתקין באייפד או באייפון את אפליקצית האפל סטור אחרי שאתה משנה לחשבון האמריקאי את הגדרות האפל סטור באייפון או באייפד שוב אני מזכיר שאתה משוייך לחשבון האמריקאי לא לישראלי.
בתוך האפליקציה אתה מתחבר עם החשבון האמריקאי ושם תחת לשונית ACCOUNT אתה ממלא את כל הפרטים כתובת למשלוח כתובת חיוב פרטי כרטיס אשראי והכל בסוף אתה עושה SAVE כל הפרטים שלך שמורים עכשו באפליקציה.
דקה לפני שמתחילה המכירה אתה נכנס לאפליקציה ושמתי לב שיש לה עדיפות על פני המחשב ואתה רק מסמן את השעון שאתה רוצה לקנות ועוד שתי לחיצות וסיימת את הקניה מכיוון שכל הפרטים כבר הוקלדו ממקודם.
כל הלקוחות שהצליחו להשיג לתאריך המוקדם השתמשו באפליקציה ולא במחשב מכיוון שכל התהליך לוקח בדיוק 3 שניות.
עכשו זה כבר לא יעזור לא לך ולא לי הייתי ראשון עכשו אני יחכה עד יוני.אבל להבא תאמין לי זה אחלה טיפ.

צודק, ככה אני אעשה מהלאה. תודה על העצה
שלחתי את השעון לשיפיטו אם אתה מכיר.. עדיף על buy2usa בהרבה

liadpolad83
12/04/15, 14:10
היי לכולם אני חדש פה.

גם אני הזמנתי ביום שישי את השעון של אפל דגם ספורט דרך buy2usa. ההזמנה הראשונה שלי בוטלה אוטומטית כעבור כמה שעות ועשיתי הזמנה נוספת

רציתי לשאול האם עוד מישהו הסטטוס הזמנה שלו תקוע על פרוססינג? ודבר נוסף האם באמת יש צורך באישור ממשרד התקשורת על מנת השעון לא יתקע במכס( ככה שמעתי)

תודה רבה לכולם..

avihayg
12/04/15, 14:14
היי לכולם אני חדש פה.

גם אני הזמנתי ביום שישי את השעון של אפל דגם ספורט דרך buy2usa. ההזמנה הראשונה שלי בוטלה אוטומטית כעבור כמה שעות ועשיתי הזמנה נוספת

רציתי לשאול האם עוד מישהו הסטטוס הזמנה שלו תקוע על פרוססינג? ודבר נוסף האם באמת יש צורך באישור ממשרד התקשורת על מנת השעון לא יתקע במכס( ככה שמעתי)

תודה רבה לכולם..

כן גם לי תזה תקוע על פרוססינג, זה ישתנה רק שישלחו את השעון.
צריך אישור של משרד התקשורת לפי מה שהם אומרים אז תתחיל לעבוד על זה

liadpolad83
12/04/15, 14:19
אפשר לדעת איך ומה שלחת להם ? והאם קיבלת תשובה ממשרד התקשורת? דבר שני איך יודעים שההזמנה לא תבוטל שוב?

תודה רבה ומצטער על החפירות

goliver13
12/04/15, 14:38
היי תומר.

לי ולאורן קרתה את אותה הבעיה. שנינו הזמנו דרך בייטויו.
טרם גילינו על עוד מישהו שהזמין את השעון מישראל וקיבל ביטול, בן אם זה דרך חברת בייטויו ובן אם בעזרת חברה אחרת (כמו מסטופ).
נשמח לשמוע אם יש ישראלי שהזמין את השעון כשהוא בארץ ולא קיבל ביטול מאפל ואיך הוא עשה זאת.
בנוסף, אני שוחחתי עם אפל סופורט - תחילה בצ׳אט ואז כשלא היה אפשר לקבל תשובות אודות הביטול אז חייגתי אליהם (דרך סקייפ) ובשיחה של למעלה משעה ורוטציה של שלושה יועצים שונים הם הבטיחו לבדוק את הכייס שלי בצורה אינדיבידואלית כי לא הייתה להם תשובה חד משמעית למה ביטלו לי את הזמנת השעון. הרי אני מוגדר כשלקוח חוזר שרכש כבר את האייפד איר 2 ולפני את האייפון שש פלוס עם אותה כתובת ועם אותו אמצעי תשלום ולכן הם לא מצליחים לאתר את הבעיה למה התבצע ביטול אוטומטי.
מכל מקום, עיקר הדאגה שלי אינה בבביטול עצמו אלא בזמן אספקה של השעון. הייתי אמור לקבל את המשלוח הראשון שיצא (או מקסימום בגל השני, אך בתחילתו) ועכשיו מדברים על חודש יוני-יולי - זה סיוט!
נקווה לטוב - אעדכן כשיהיה לי מה לעדכן.

אז אני חוזר לעדכן כפי שהבטחתי.

לאחר השיחה עליה סיפרתי לכם בהודעה הקודמת עם נציגי אפל, קיבלתי מייל אמש. המייל היה אישי ומיועד ממש אליי (עם השם והת.ז והכל) שם נטען כי הזמנתי בוטלה מהסיבה שעברתי את הכמות המותרת להזמנה של יחיד (כלומר שעון אחד לכל בנאדם).
כמו ישראלי כשר למהדרין, לא וויתרתי וחייגתי אמש (בשעה 3 וחצי לפנות בוקר שעון ישראל) לאפל סופרוט שוב. כאשר שאלה הנציגה מאי במה אפשר לעזור לי, גוללתי באזניה את כל המקרה, וכשסיפרתי לה על המייל שאפל שלחה לי היא הייתה בהלם. לפי דבריה, ״איך זה ייתכן, שהרי הזמנת רק שעון אחד״ או כמה משפטים אחרים אחרי: ״זה לא נשמע הגיוני״. הסכמתי איתה כמובן ואז היא ביקשה ממני כמה דקות להמתין. כשחזרה היא העלתה לשיחה את מנהל הצוות שלה שגם ניסה להבין. יחד הם ביקשו ממני שוב להמתין בזמן שהם מתייעצים עם הצוות (כנראה שהיועצים שם מחולקים לצוותים).
לאחר המתנה מייגעת חזר אליי המנהל וסוף כל סוף הוא פרט בפניי את הסיבה שבגללה התבטל השעון.
הכתובת כמובן. הוא אומר שלאותה כתובת נשלחו עשרות שעונים ולכן המערכת ביטלה את השעונים באופן אוטומטי לכולם.
כרגיל, לא וויתרתי.
טענתי שזה לא ייתכן כיוון שאני ״לקוח חוזר״ שכבר הזמין בעבר ולאותה כתובת את האייפד איר 2 וגם לפני את האייפון 6 פלוס. הוא טען שזה יכול להיות אבל עכשיו הוא רואה מול העיניים שלו עשרות הזמנות לאותה כתובת ועם מה שרואים בעיניים אי אפשר פשוט להתווכח.
למרות זאת הוא הבטיח לנסות לעזור לי אבל ביקש שלא אסתמך על זה וביקש ממני לבצע אורדר חדש.
אז כולנו יודעים עכשיו למה ביטלו לנו את ההזמנות.
מקווה שעזרתי ומקווה שהפעם לא יבטלו לנו את ההזמנה.

בונד, ג'ימס בונד
12/04/15, 15:09
אז אני חוזר לעדכן כפי שהבטחתי.

לאחר השיחה עליה סיפרתי לכם בהודעה הקודמת עם נציגי אפל, קיבלתי מייל אמש. המייל היה אישי ומיועד ממש אליי (עם השם והת.ז והכל) שם נטען כי הזמנתי בוטלה מהסיבה שעברתי את הכמות המותרת להזמנה של יחיד (כלומר שעון אחד לכל בנאדם).
כמו ישראלי כשר למהדרין, לא וויתרתי וחייגתי אמש (בשעה 3 וחצי לפנות בוקר שעון ישראל) לאפל סופרוט שוב. כאשר שאלה הנציגה מאי במה אפשר לעזור לי, גוללתי באזניה את כל המקרה, וכשסיפרתי לה על המייל שאפל שלחה לי היא הייתה בהלם. לפי דבריה, ״איך זה ייתכן, שהרי הזמנת רק שעון אחד״ או כמה משפטים אחרים אחרי: ״זה לא נשמע הגיוני״. הסכמתי איתה כמובן ואז היא ביקשה ממני כמה דקות להמתין. כשחזרה היא העלתה לשיחה את מנהל הצוות שלה שגם ניסה להבין. יחד הם ביקשו ממני שוב להמתין בזמן שהם מתייעצים עם הצוות (כנראה שהיועצים שם מחולקים לצוותים).
לאחר המתנה מייגעת חזר אליי המנהל וסוף כל סוף הוא פרט בפניי את הסיבה שבגללה התבטל השעון.
הכתובת כמובן. הוא אומר שלאותה כתובת נשלחו עשרות שעונים ולכן המערכת ביטלה את השעונים באופן אוטומטי לכולם.
כרגיל, לא וויתרתי.
טענתי שזה לא ייתכן כיוון שאני ״לקוח חוזר״ שכבר הזמין בעבר ולאותה כתובת את האייפד איר 2 וגם לפני את האייפון 6 פלוס. הוא טען שזה יכול להיות אבל עכשיו הוא רואה מול העיניים שלו עשרות הזמנות לאותה כתובת ועם מה שרואים בעיניים אי אפשר פשוט להתווכח.
למרות זאת הוא הבטיח לנסות לעזור לי אבל ביקש שלא אסתמך על זה וביקש ממני לבצע אורדר חדש.
אז כולנו יודעים עכשיו למה ביטלו לנו את ההזמנות.
מקווה שעזרתי ומקווה שהפעם לא יבטלו לנו את ההזמנה.
משונה מאד. אמנם אני גר בארצות הברית, אבל הזמנתי שני שעונים וההזמנה התקבלה בלי שום ביטול אחר כך.

תומר צייטלין
12/04/15, 17:10
משונה מאד. אמנם אני גר בארצות הברית, אבל הזמנתי שני שעונים וההזמנה התקבלה בלי שום ביטול אחר כך.
העניין הוא שכדי לשלוח את השעון לישראל, צריך לשלוח אותו לחברת משלוחים כגון BUY2USA או Mustop.

מכיוון שלחברה זו כתובת אחת (מחסניה), המערכת מבטלת את ההזמנה מכיוון שנרשמת כמות גדולה של הזמנות לאותה הכתובת.

זו הסיבה.
כמובן שהזמנות לקרובי משפחה/חברים לא אמורות להתבטל (כל עוד אינם הזמינו מס׳ שעונים... :-) ).

liadpolad83
13/04/15, 08:14
טוב אז ככה אפל ביטלו לי גם את ההזמנה השנייה שעשיתי. כנראה שכמו שאמרו מעליי הם זיהו המון הזמנות לבייטו וביטלו את כולם. מישהו יודע מה אפשר לעשות?

orenhazan
13/04/15, 08:43
טוב אז ככה אפל ביטלו לי גם את ההזמנה השנייה שעשיתי. כנראה שכמו שאמרו מעליי הם זיהו המון הזמנות לבייטו וביטלו את כולם. מישהו יודע מה אפשר לעשות?

גם לי ביטלו את ההזמנה השנייה הכתובת של BUY2USA נכנסה לרשימה השחורה שלהם צריך למצוא חלופות אחרות.

תומר צייטלין
13/04/15, 11:14
גם לי ביטלו את ההזמנה השנייה הכתובת של BUY2USA נכנסה לרשימה השחורה שלהם צריך למצוא חלופות אחרות.
Mustop, DealTas...

adeeb_m
13/04/15, 19:52
ביטלו לי גם את השעון שהזמנתי ל-buy2usa.
האם mustop גם ברשימה השחורה?

כמובן הפסדתי את ההזמנה, מתי מגיע השעון לישראל?

תומר צייטלין
13/04/15, 21:54
ביטלו לי גם את השעון שהזמנתי ל-buy2usa.
האם mustop גם ברשימה השחורה?

כמובן הפסדתי את ההזמנה, מתי מגיע השעון לישראל?
נסה... אולי יעבוד :-)

מה שכן, מקווה שהבעיה תיפתר עד יוני... צריך להביא לארץ 2-3 שעונים (אולי 4-תלוי אם אוכל לקנות... צריך אייפון) :-)

adeeb_m
13/04/15, 23:09
חבר, זמני האספקה עכשיו בלתי אפשריים, הם כותבים יוני או יולי, הפסדתי את המיקום שלי.
השאלה אם השעון יגיע מהר כמו האייפון 6, אז אין צורך להזמין מאפל. כבר פיספסנו את חלון ההזדמניות!

goliver13
14/04/15, 03:26
חברים יקרים, הזמנתי דרך שיפיטו ביום שבת והיום לפני כמה שעות הודיעו לי שההזמנה שלי בוטלה.
להזכירכם, כבר בוטלה לי ההזמנה של השעון ששלחתי לכתובת של בייטויו.
אני התייאשתי. בהצלחה לכל המנסים.

תומר צייטלין
14/04/15, 09:04
מי ניסה להזמין באמצעות Mustop?

terminator
14/04/15, 20:39
מזל שאני בארה״ב והזמנתי לכתובת שאני נמצא בה :)
מקסימום פח נפט ושורף להם את חנות אפל הקרובה אליי חחח

liadpolad83
15/04/15, 09:31
חברים יקרים אני מחפש לקנות את השעון ממישוהו שמביא איתו. אני מעוניין בדגם ספורט של 42 מ״מ. אם אתם מכירים מישהו שמוכר או אתם בעצמם מוכרים תפנו אותו אליי.

תודה רבה לכולם..

תומר צייטלין
15/04/15, 13:39
חברים יקרים אני מחפש לקנות את השעון ממישוהו שמביא איתו. אני מעוניין בדגם ספורט של 42 מ״מ. אם אתם מכירים מישהו שמוכר או אתם בעצמם מוכרים תפנו אותו אליי.

תודה רבה לכולם..
אשמח למכור לך.
או שמדובר במי שפנה אליי בנוגע לרכישת השעון דרכי (ב-eBay) וכבר היינו בקשר?

liadpolad83
15/04/15, 13:43
אשמח למכור לך.
או שמדובר במי שפנה אליי בנוגע לרכישת השעון דרכי (ב-eBay) וכבר היינו בקשר?

היינו בקשר באיביי. אני צריך מישהו שביצע את ההזמנה הראשונה. ושיהיה לו את השעון עד לסוף החודש. אז אם אתה מכיר מישהו תפנה אותו אליי.

תומר צייטלין
15/04/15, 14:43
היינו בקשר באיביי. אני צריך מישהו שביצע את ההזמנה הראשונה. ושיהיה לו את השעון עד לסוף החודש. אז אם אתה מכיר מישהו תפנה אותו אליי.
זיהיתי אותך (ע"פ שם המשתמש).
אבדוק בקבוצה הייעודית של השעון.

goliver13
15/04/15, 15:35
מי ניסה להזמין באמצעות Mustop?

אני. ביטלו לי שוב. אל תזמינו מכתובות וירטואליות.

lirn8
17/04/15, 02:12
אני במשלוח הראשון אבל כאמור השתמשתי בכתובת אמריקאית

orenhazan
17/04/15, 07:08
אני במשלוח הראשון אבל כאמור השתמשתי בכתובת אמריקאית

איזה שעון הזמנת?

lirn8
17/04/15, 10:33
Apple watch stainless steal 42mm with white sport band
http://s9.postimg.org/adgbkadyn/IMG_0044.jpg
פה אני מנסה את השעון אבל עם רצועת העור

http://s16.postimg.org/ijblt5fw5/IMG_0045.jpg

http://s11.postimg.org/7g8r4h443/IMG_0047.jpg

liadpolad83
17/04/15, 11:16

אתה מוכר אותו ? אם כן אני מעוניין.

lirn8
17/04/15, 16:24
אני לא חושב שתוכל לעמוד במחיר

avihayg
17/04/15, 17:14

אתה יכול לתת קצת התרשמויות על השעון?
אני גם הזמנתי את הפלדה עם רצועת ספורט.. איך זה מרגיש על היד?
איך הרצועות עור מרגישות ? ואיך הרצועת מתכת? אשמח אם תוכל לרשום קצת :)

liadpolad83
17/04/15, 18:45
אני לא חושב שתוכל לעמוד במחיר

אני מוכן לשלם 3000 שקל.

lirn8
17/04/15, 22:31
אני מוכן לשלם 3000 שקל.

Lol

goliver13
18/04/15, 18:15
Lol

אתה לא מפחיד עם כסף. לא אותי בכל אופן. תן מחיר ואני או אחרים נחשוב אם כדאי לנו. אבל בלי כל ה-לולים שלך וכיוצא בזה.

lirn8
18/04/15, 18:32
5000!
נוחת בת״א ב29.4 בסביבות 9 בערב

בונד, ג'ימס בונד
18/04/15, 18:35
איך אתה יודע שהשעון יגיע בזמן. ישנו חלון של שבועיים מה24 לחודש שבו אתה אמור לקבל את השעון...

liadpolad83
18/04/15, 23:19
5000!
נוחת בת״א ב29.4 בסביבות 9 בערב

5000 יקר מדיי. 3000 וסוגרים עניין.

lirn8
18/04/15, 23:33
5000 יקר מדיי. 3000 וסוגרים עניין.

עכשיו אתם מבינים למה כתבתי Lol?v

goliver13
19/04/15, 03:11
עכשיו אתם מבינים למה כתבתי Lol?

הייתי נותן לך את מה שאתה מבקש אלמלא היית קונה לפחות את הדגם שרציתי לקנות אבל אפל ביטלה לי:

Apple Watch - Pre-Order Apple Watch - Apple Store (U.S.) (http://store.apple.com/us/buy-watch/apple-watch?product=MJ3Y2LL/A&step=detail)

אבל קנית סתם רצועה שחורה מעפנה, שעלתה לך 600 דולר ועוד 24 דולר מיסים.
אני קורא לכולם להירגע. אני כמעט הראשון שהזמנתי בארץ את השעון - אני מדבר איתכם על 10:01 כבר סיימתי הזמנה עם משלוח שבן ה-24 לאפריל עד 6 למאי, ואז קיבלתי את ההודעה על הביטול ובלשון המעטה ממש התבאסתי. היום אני נכנס לפרופרוציות וכאחד שיש לו כל מוצר של אפל, החל מהמקבוק שלהם, דרך האיי מק והאייפד איר 2 והאייפון הכי חדש תמיד, אני מציע לכם להמתין עד ליוני-יולי, אז הוא יגיע לארץ ויימכר במחירים יחסית שפויים מאלו שמציע כאן המוכר ״הנדיב״ וחבריו כמו איי-סטור ושות׳.
שבוע טוב לכולם :)

lirn8
19/04/15, 04:04
הייתי נותן לך את מה שאתה מבקש אלמלא היית קונה לפחות את הדגם שרציתי לקנות אבל אפל ביטלה לי:

Apple Watch - Pre-Order Apple Watch - Apple Store (U.S.) (http://store.apple.com/us/buy-watch/apple-watch?product=MJ3Y2LL/A&step=detail)

אני קורא לכולם להירגע. אני כמעט הראשון שהזמנתי בארץ את השעון - אני מדבר איתכם על 10:01 כבר סיימתי הזמנה עם משלוח שבן ה-24 לאפריל עד 6 למאי, ואז קיבלתי את ההודעה על הביטול ובלשון המעטה ממש התבאסתי. היום אני נכנס לפרופרוציות וכאחד שיש לו כל מוצר של אפל, החל מהמקבוק שלהם, דרך האיי מק והאייפד איר 2 והאייפון הכי חדש תמיד, אני מציע לכם להמתין עד ליוני-יולי, אז הוא יגיע לארץ ויימכר במחירים יחסית שפויים מאלו שמציע כאן המוכר ״הנדיב״ וחבריו כמו איי-סטור ושות׳.

ועל זה נאמר lolllllll

ובנימה אופטימית
בחרתי את הרצועה הזו (לבנה לא שחורה ד"א) כי זו האופציה הכי זולה לשעון stainless steel
מדדתי את כל הרצועות שאפל מציעה והן לא מצדיקות את המחיר....
השוק יוצף ברצועות צד שלישי במחירים טובים ואז נוכל לקנות... אה אופס אתה תצטרך לחכות ליוני-יולי במקרה הטוב

orenhazan
19/04/15, 05:57

מחזק את דבריך צודק לגמרי!!!!!!!!

liadpolad83
21/04/15, 13:00
היי לכולם שוב

אני מחפש לקנות את האפל ווטש ספורט 42 מ"מ. אני מוכן לשלם עליו 2800 אולי טיפה יותר. אודה לכם אם אץם מכירים מישהו שמוכר או שאולי מביא איתו לארץ.

בתודה לכולם והמשך יום נעים

lirn8
23/04/15, 08:19
just got my ups tracking number
shipping on 4/24 by 3pm

תומר צייטלין
23/04/15, 11:30
just got my ups tracking number
shipping on 4/24 by 3pm
לירן, מתי הזמנת?
שכחתי...

lirn8
23/04/15, 18:57
April 10th 00:01

תומר צייטלין
23/04/15, 19:00
April 10th 00:01
עכשיו נזכרתי שציינת זאת בעבר :-)
זכרתי את הזמן, אך לא הייתי בטוח שמדובר בך.

Violin
23/05/15, 03:00
לצערי גם לי ביטלו את ההזמנה שביצעתי - דרך shipito.
יש למשהו או משהי הצעת פיתרון לבעיה? :(

orenhazan
23/05/15, 07:18
לצערי גם לי ביטלו את ההזמנה שביצעתי - דרך shipito.
יש למשהו או משהי הצעת פיתרון לבעיה? :(

תזמין שוב עכשו ההזמנה לא תבוטל אפל הסירה את ההגבלה של הזמנת שעון אחד ללקוח.

Violin
23/05/15, 08:37
תזמין שוב עכשו ההזמנה לא תבוטל אפל הסירה את ההגבלה של הזמנת שעון אחד ללקוח.

האמת שביצעתי את ההזמנה אתמול... עדיין יש טעם?

אגב, הזמנתי באמצעות כרטיס בינלאומי והשעון יהיה זמין רק ביולי - יש לזה איזה שהוא קשר, אולי?

orenhazan
23/05/15, 12:53
האמת שביצעתי את ההזמנה אתמול... עדיין יש טעם?

אגב, הזמנתי באמצעות כרטיס בינלאומי והשעון יהיה זמין רק ביולי - יש לזה איזה שהוא קשר, אולי?

כן יש טעם מכיוון שהפעם הם לא יבטלו את ההזמנה.
אין קשר עם מה שילמת לזמינות של השעון.
איזה שעון הזמנת כי אני ראיתי זמני אספקה קצרים מאוד לחלק מהשעונים.

Violin
23/05/15, 13:14
כן יש טעם מכיוון שהפעם הם לא יבטלו את ההזמנה.
אין קשר עם מה שילמת לזמינות של השעון.
איזה שעון הזמנת כי אני ראיתי זמני אספקה קצרים מאוד לחלק מהשעונים.

את ה- 42mm Space Black Stainless Steel Case with Space Black Stainless Steel Link Bracelet

הבנתי, אנסה שוב, תודה!

orenhazan
23/05/15, 13:56
את ה- 42mm Space Black Stainless Steel Case with Space Black Stainless Steel Link Bracelet

הבנתי, אנסה שוב, תודה!

הלכת על השעון הכי בעייתי מבחינת זמינות ולפי דעתי סתם יקר .
קח את הדגם עם הרצועה הלבנה או לחילופין עם הרצועה הקלאסית השחורה מעור יש לך זמן אספקה של חודש בערך.

Violin
23/05/15, 19:01
הלכת על השעון הכי בעייתי מבחינת זמינות ולפי דעתי סתם יקר .
קח את הדגם עם הרצועה הלבנה או לחילופין עם הרצועה הקלאסית השחורה מעור יש לך זמן אספקה של חודש בערך.

האמת שבחרתי בו בגלל שאני הולך הרבה להופעות בבתי משפט (אוטוטו עו״ד, ליטיגציה זה חלק מהעבודה שלי בהתמחות) אז רציתי משהו מאד אלגנטי. מה גם שהעור שלי ממש לבן אז רצועות לבנות לא טובות לי...

אבל זו הסיבה שביטלו לי אולי :(?

tal19974
03/06/15, 15:12
עשיתי הזמנה לפני שבוע והיא עדיין לא התבטלה, הם הסירו את המגבלה והכול ילך חלק דרך buy2usa ?

orenhazan
03/06/15, 17:30
עשיתי הזמנה לפני שבוע והיא עדיין לא התבטלה, הם הסירו את המגבלה והכול ילך חלק דרך buy2usa ?

חד משמעי אני יכול להגיד שאין בעיה כל השעונים שהוזמנו דרך BUY2USA נשלחו והגיעו ללא בעיה.
רק עדיין נשארה המגבלה של אישור משרד התקשורת שבקרוב אחרי שיחה שהייתה לי איתם גם הדרישה הזאת תרד.

Mr.Daniel
03/06/15, 18:04
חד משמעי אני יכול להגיד שאין בעיה כל השעונים שהוזמנו דרך BUY2USA נשלחו והגיעו ללא בעיה.
רק עדיין נשארה המגבלה של אישור משרד התקשורת שבקרוב אחרי שיחה שהייתה לי איתם גם הדרישה הזאת תרד.

בהמשך לאשכול שפתחתי אישור משרד התקשורת - Apple Watch (http://www.iphones.co.il/forum/thread272424.html) אני שמח לעדכן שהשעון בהכנה למשלוח וצפוי לצאת לכתובת שלי ב-buy2usa ביממה הקרובה (כמעט שלושה שבועות לפני התאריך ההתחלתי שניתן לי בסוף החודש)
30325
עכשיו אני רק מקווה שלא ינסו לבצע מסירה של השעון בזמן שהמרכז הלוגיסטי סגור :?

orenhazan
03/06/15, 18:30
בהמשך לאשכול שפתחתי אישור משרד התקשורת - Apple Watch (http://www.iphones.co.il/forum/thread272424.html) אני שמח לעדכן שהשעון בהכנה למשלוח וצפוי לצאת לכתובת שלי ב-buy2usa ביממה הקרובה (כמעט שלושה שבועות לפני התאריך ההתחלתי שניתן לי בסוף החודש)
30325
עכשיו אני רק מקווה שלא ינסו לבצע מסירה של השעון בזמן שהמרכז הלוגיסטי סגור :?

בגלל זה צריך לסמן בהזמנה באתר של אפל שאתה שולח ל business address ואז הם שולחים רק בשעות הפעילות.
לפעמים הדבר הפשוט ביותר חוסך הרבה כאב ראש אחר כך.
למזלך חברות השילוח כבר מכירות היטב את הכתובת של BUY2USA והם לא ינסו לבצע מסירה שלא ביום עסקים.

סתם לידיעה כללית דרך אגב השעה בניו גרזי היא -7 מישראל.

המרכז הלוגיסטי שלנו פועל בימים ב'-ו' בין השעות 09.00-17.00.
כל חבילה שמתבצע ניסיון מסירה עבורה בחגים או בימי שבת וראשון לא תיקלט בחשבונך.
חברות השילוח בארה"ב מבצעות ניסיון מסירה חוזר, בדר"כ ביום העסקים העוקב.
לאחר מסירת החבילה, הסטאטוס שלה באתר חברת השילוח ישתנה ל-delivered ובתוך מספר שעות החבילה תופיע בעמוד החשבון שלי באתר.

טיסות יש בימים ב'-ו' בשעה 0:00 שעון ישראל.

tal19974
03/06/15, 19:02
כתוב לי ship in 7 days באתר של אפל
אחרי שאני משלם מס בbuy2usa אני צריך לשלם עוד ? יכול להיות שאני לא אקבל את השעון בסוף ?

Mr.Daniel
03/06/15, 19:04
בגלל זה צריך לסמן בהזמנה באתר של אפל שאתה שולח ל business address ואז הם שולחים רק בשעות הפעילות.
לפעמים הדבר הפשוט ביותר חוסך הרבה כאב ראש אחר כך.
למזלך חברות השילוח כבר מכירות היטב את הכתובת של BUY2USA והם לא ינסו לבצע מסירה שלא ביום עסקים.

סתם לידיעה כללית דרך אגב השעה בניו גרזי היא -7 מישראל.

המרכז הלוגיסטי שלנו פועל בימים ב'-ו' בין השעות 09.00-17.00.
כל חבילה שמתבצע ניסיון מסירה עבורה בחגים או בימי שבת וראשון לא תיקלט בחשבונך.
חברות השילוח בארה"ב מבצעות ניסיון מסירה חוזר, בדר"כ ביום העסקים העוקב.
לאחר מסירת החבילה, הסטאטוס שלה באתר חברת השילוח ישתנה ל-delivered ובתוך מספר שעות החבילה תופיע בעמוד החשבון שלי באתר.

טיסות יש בימים ב'-ו' בשעה 0:00 שעון ישראל.

היי אורן,
לצערי שכחתי לסמן ב-V את המשבצת של bussines address אבל בגלל שזה עוד לא נשלח הספקתי בדקות האחרונות לדבר בצ'אט אונליין עם נציג של אפל שהבטיח לידע את חברת השילוח שמדובר בכתובת של עסק.
רק עכשיו ראיתי שערכת את ההודעה וכתבת שהם מכירים את הכתובת והם לא ינסו לבצע מסירה שלא ביום עסקים ככה שאני בכל מקרה רגוע שהכל יהיה בסדר :)
תודה רבה על כל המידע והעזרה.

orenhazan
04/06/15, 08:33
היי אורן,
לצערי שכחתי לסמן ב-V את המשבצת של bussines address אבל בגלל שזה עוד לא נשלח הספקתי בדקות האחרונות לדבר בצ'אט אונליין עם נציג של אפל שהבטיח לידע את חברת השילוח שמדובר בכתובת של עסק.
רק עכשיו ראיתי שערכת את ההודעה וכתבת שהם מכירים את הכתובת והם לא ינסו לבצע מסירה שלא ביום עסקים ככה שאני בכל מקרה רגוע שהכל יהיה בסדר :)
תודה רבה על כל המידע והעזרה.

שמחתי לעזור.

orenhazan
04/06/15, 08:36
כתוב לי ship in 7 days באתר של אפל
אחרי שאני משלם מס בbuy2usa אני צריך לשלם עוד ? יכול להיות שאני לא אקבל את השעון בסוף ?

מה שאתה משלם ל BUY2USA זה מחיר עד הבית לא יהיו לך חיובים נוספים.
אתה תשלם 22 דולר דמי משלוח וטיפול ועוד 18% מע"מ ממחיר השעון בכל מקרה זה יוצא מחיר משתלם.

Ymac
04/06/15, 19:37
חברים מה כתבתם ב-Billing Address?
כתבתי אותה כתובת משלוח (אני שולח למשפחה בקנדה)
ואני אוכל סרטים שזה יבטל לי את ההזמנה (כי אני עוד ב-Proccessing אז עוד לא בוצע חיוב, כמדומני..)

הזמנתי את ה-42מ"מ רצועה לבנה :)
תאריך המשלוח שלי גבולי על סך הבלתי אפשרי (יום לפני הטיסה של קרוב המשפחה) אני מקווה לטוב, מקסימום ב"נגלה" הבאה.

orenhazan
05/06/15, 07:23
זה בסדר עשית נכון כתובת ה Billing צריכה להיות אותה כתובת כמו הכתובת למשלוח.

Ymac
05/06/15, 10:17
השאלה אם זה משנה לחברת האשראי

orenhazan
05/06/15, 11:58
השאלה אם זה משנה לחברת האשראי

ממש לא ואף פעם לא הבנתי את זה.

vivi.rivi
08/06/15, 23:29
היי,
בעקבות מה שרשמתם פה הזמנתי היום שוב את השעון (לאחר שביטלו לי את ההזמנה מה10/4)
כעבור כמה דקות קיבלתי אימייל שאומר:

The order you recently placed with the Apple Store cannot be processed because Apple does not ship to freight forwarder addresses.

To allow us to process your order, please reply to this email with a domestic shipping address and your order number. If you do not reply within 7 days then your order will be canceled and you will not be charged.

השתמשתי כרגיל, בכתובת שלי של BUY2USA
מישהו אחר נתקל בזה? מה אפשר לעשות?

orenhazan
09/06/15, 04:38
היי,
בעקבות מה שרשמתם פה הזמנתי היום שוב את השעון (לאחר שביטלו לי את ההזמנה מה10/4)
כעבור כמה דקות קיבלתי אימייל שאומר:

The order you recently placed with the Apple Store cannot be processed because Apple does not ship to freight forwarder addresses.

To allow us to process your order, please reply to this email with a domestic shipping address and your order number. If you do not reply within 7 days then your order will be canceled and you will not be charged.

השתמשתי כרגיל, בכתובת שלי של BUY2USA
מישהו אחר נתקל בזה? מה אפשר לעשות?

איזה כתובת רשמת ב biling address?

vivi.rivi
09/06/15, 05:20
גם, בכתובת של BUY2USA.

בעבר הזמנתי את הiPhone 6, באותה צורה, אותו כרטיס אשראי ולא היו בעיות...

orenhazan
09/06/15, 06:07
גם, בכתובת של BUY2USA.

בעבר הזמנתי את הiPhone 6, באותה צורה, אותו כרטיס אשראי ולא היו בעיות...

מאוד מוזר הם לא ביטלו את ההזמנה כמו שהם עושים בדרך כלל אלא נתנו לך 7 ימים להגיב אני מציע להתקשר אליהם לפי דעתי הבעיה היא אחרת.

Osarid
10/06/15, 18:14
האם buy2usa שולחים את השעון בלי בעיות או שצריך אישורים ממשרד התקשורת?

תומר צייטלין
10/06/15, 19:13
האם buy2usa שולחים את השעון בלי בעיות או שצריך אישורים ממשרד התקשורת?

מצטט תגובה אשר פורסמה בפורום ״שאלות לפני קנייה״, בנוגע לאישור משרד התקשורת בייבוא ה-Apple Watch:

דיברתי עם עמיל המכס שלהם לשמחתי אני מכיר אותו (צבא ביחד וכאלה) אני שמח לבשר שמשרד התקשורת נתנו להם מהיום אישור גורף לשעון אחד ללקוח.
כך שיותר לא צריך אישור משרד התקשורת לשעון של אפל למי שמזמין דרך BUY2USA ותודה לטל שהסב את תשומת ליבי לעניין.