מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות בנוגע למגן

Tzox
11/04/08, 14:09
שלום לכולם,
עוד מעט מביאים לי אייפון מארה"ב - וחשבתי כבר להגיד להם שיקנו לי גם את המגן שם.

אוקי, אז קראתי ביקורת באתר של אפל, הייתי באתרים של המגנים, ראיתי את הריבים שיש פה בפורום, ואני ממש מבולבל >.<

קודם כל, יש לי שאלה - הinvisible Shield:
1. זה בכלל נכון לקרוא לזה מגן? כי כמו שאני הבנתי (מהסרטון שראיתי) שזה מגן רק משריטות, לא מנפילות וכד'... זה לא בדיוק כמו ה Power Support Anti-Glare Film?

ובנוגע למגנים: כמו שאני רואה את זה כרגע אני מתלבט בין הagent18 (כן כן... זה שורט את המכשיר. אבל עם מכשיר כל כך יקר שנראה לי שזה לעבור סיוט אם הוא נופל ונשבר - אני מוכן לסבול כמה שריטות שאני בכל מקרה לא אראה על מנת שהוא יהיה מוגן), לבין הswitcheasy.

תכלס מה שחשוב במגן (לפחות בשבילי) זה שהוא יגן(!), שלא יתקע לי בכיס כשאני מוציא את הפלאפון (לא סיליקון), ושישפיע כמה שפחות על החיצוניות (שלא ינפח יותר מדי ויוסיף משקל).

2. בדיון עם כל המגנים, ראיתי ששני המגנים מוגדרים כמגנים שמגינים על המסך. עכשיו יכול להיות שאני לא הבנתי כל כך - אבל בAGENT18 לא ראיתי משהו שמגן על המסך... אני צודק? ראיתי רק פלסטיק שעולה על המכשיר, ושהמסך נשאר חשוף... אז חשבתי לקנות את המגן הזה עם הAnti-Glare Film

3. יש לכם אולי משהו להוסיף בשבילי בנוגע לAGENT18 או לswitcheasy? כמובן שאני פתוח לעוד המלצות...

4. בנוגע לשני המגנים שאני מתלבט לגביהם - לשניהם אני יכול להוסיף את הPower Support Anti-Glare Film? ומה בנוגע ל invisible Shield?
(כלומר, לא יכול מבחינה "פיזית", מבחינה אם צריך וכדאי)

*הוספתי מספרים כדי שיהיה יותר נוח לענות לי. מצטער עם חפרתי יותר מדי

Schizoid_Bob
11/04/08, 14:19
1. אתה צודק. אבל הוא מגן על המכשיר גם מאחור. ש(לפחות לדעתי) זה הרבה יותר חשוב לחלק מהאנשים. מכיוון שהמסך במילא כמעט ולא נשרט. ודווקא האחוריים והצדדים של האייפון רגישים מאוד מאוד לשריטה.

בקשר לשאר אני לא ממש מתמצא.

CrafteR
11/04/08, 14:24
סך הכל אם המכשיר יעבור נפילה רצינית שום מגן לא יעזור,
מה שחשוב זה שהעיצוב היחודי ישמר ולא יהיה עליו איזה מגן מסריח שמכער אותו
לכן הייתי ממליץ על ה Invisible שכן שומר עליו נגד השריטות,
וכן שומר על העיצוב!

Tzox
11/04/08, 14:53
שאלה נוספת שעכשיו חשבתי עליה:

מישהו יודע איפה אפשר לקנות בארה"ב את הswitcheasy?? לא נראה לי שיהיה אותו בחנות של אפל.