מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : **המלצה על מוכר בשם raskansky מניסיון אישי!-לכל מי שמתכוון לקניות IPHONE הכניסה חובה

gadits
11/04/08, 02:20
שלום לכל מי שמתכוון לקנות IPHONE דרך המוכרים כאן בפורום.
אז כן לאחר תקופת המתנה ממושכת מהיום גם אני בעליו הגאה של הפלא הטכנולוגי הזה מבית APPLE
אין לכם מושג כמה תלאות עברתי עד שהחלטתי לקנות את הIPHONE דרך אחד המוכרים כאן מהפורום
בדיוק כמוכם גם אני חששתי מהתעסקות עם מוכר שהוא אינו אמין שיכול לעבוד עליי ולמכור לי מכשיר פגום ו/או מזוייף
מכיוון שמדובר באנשים פרטיים שמייבאים את הIPHONE ואתה אף פעם לא יכול לדעת על מי תיפול.
ולא היו חסרים מקרים של אנשים שקנו דרך סוחרים מYAD2 שעבדו עליהם ומכרו להם מכשיר פגום שהWIFI היה דפוק בדרך שאינה ניתנת לתיקון
חיפוש קצר בפורום יגלה לכם תוצאות מזעזעות
שלא לדבר על סוחרים מתחזים למיניהם שסתם מפרסמים מכשיר למכירה במחיר נמוך רק כדי להוריד את טווח המחירים כאן בפורום ואז הם יוכלו לקנות ביותר זול
אז מכיוון שלא היה בא לי לשלם 3200 ש"ח שזה המחיר הכי זול בזאפ עבור גרסא 16G החלטתי ללכת על האינטואיציה שלי ולקנות את המכשיר דרך raskansky
חיפוש קצר בפורום יגלה לכם כמה פעמים עזר הבן אדם המקסים הזה לאנשים בבעיות שנתקלו בהם
פשוט אין לי מילים לתאר כמה אני שמח שחיכיתי כל כך הרבה זמן רק כדי לחוות את חווית הקנייה שעברתי היום עם raskansky ששמו האמיתי הוא ערן
לבחור יש מילה של כבוד! לפני כשלושה שבועת הוא פרסם את הודעת המכירה והבטיח למי שישלח לו הודעה פרטית שהוא יקבל את המכשיר בתאריך ה10.4
אני שלחתי לו הודעה פרטית וערן הבטיח למכור לי את המכשיר במחיר שאף סוחר כאן בפורום אפילו לא מתקרב אליו . 2500 ש"ח למכשיר 16 גיגה חדש ארוז ומנויילן. ואכן לבחור יש מילת כבוד!!!
למרות שיכל למכור אותו במחיר גבוה יותר כמו שאר הסוחרים כאן ו/או לגבות סכום כסף נוסף בעבור פריצת המכשיר והתקנת העיברית
הבחור הגיע עד אליי הביתה כל הדרך הארוכה מרמת השרון ועד לביתי הצנוע בבת-ים (ותודה לברי סחרוף שהופיע היום בתל אביב וערן היה בדרכו להופעה)
הבחור הגיע מצוייד בMAC BOOK PRO + מכשיר IPHONE 16G חדש וארוז בקופסא מנויילנת.
בתוך דקות המכשיר היה פרוץ+הותקן ממשק עברי+תמיכה בעברית. פשוט מקצוען אמיתי
למרות שהוא מיהר להופעה הוא הסביר לי כל דבר שרק יכל לגבי תפעולו של המכשיר
בדק שהWIFI עובד ואין שום בעייה בגלישה באינטרנט (ואכן האינטרנט עובד במהירות מסחררת)
שלח לי הודעת SMS כדי לבדוק שזה תקין
התקשר אליי מהIPHONE כדי לבדוק שהכל בסדר
התקין לי את הITUNES והסביר לי איך לסנכרן אלבומים
והכל בסבלנות ובכיף...ועוד אחרי הכל הוא עוד אמר לי "כל שאלה וכל עזרה שתצטרך אתה יכול להתקשר אליי בשמחה"

הנה ההודעה שערן פרסם בתאריך 20.3.08
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=22951
חייב לציין שאין לי שום קשר עיסקי עם ערן..והיום זאת הפעם הראשונה בחיי שראיתי את הבחור המקסים הזה. ההודעה הזאת היא רק כדי להוקיר לו תודה על הכל.:p
ואני מאחל לכל מי שמתכוון לקנות IPHONE בקרוב לחוות את אותה חוויה שאני חוויתי היום
יש לי חבר שגם מעוניין לקנות IPHONE וללא ספק גם את המכשיר שלו אנחנו נקנה אך ורק דרך ערן:):):)
אז ערן שוב תודה רבה על הכל ומקווה שנהנת בהופעה;)

shasaf
11/04/08, 02:38
כל הכבוד אבל קצת נסחפת נראה לי ...

gadits
11/04/08, 02:50
כל הכבוד אבל קצת נסחפת נראה לי ...

תאמין לי שאחרי כל מה שראיתי שאנשים עברו דרך סוחרים פרטיים
ההודעה הזאת היא המינימום שאני יכול לעשות כדי לעזור לאנשים כאן מניסיוני האישי ולהראות שיש גם סוחרים אמינים וטובים שמוכרים במחירים מצויינים

iPhoner(?)
11/04/08, 03:20
תאמין לי שאחרי כל מה שראיתי שאנשים עברו דרך סוחרים פרטיים
ההודעה הזאת היא המינימום שאני יכול לעשות כדי לעזור לאנשים כאן מניסיוני האישי ולהראות שיש גם סוחרים אמינים וטובים שמוכרים במחירים מצויינים

כל הכבוד שלא שכחת הכל ברגע שקיבלת מה שרצית...

TrickyJokker
11/04/08, 11:44
ח"ח לערן ולך... שפירסמת אותו ...

liorx
11/04/08, 22:00
ערן הבחור התאהב בך קשות..

יש לי חבר שגם מעוניין לקנות IPHONE וללא ספק גם את המכשיר שלו אנחנו נקנה אך ורק דרך ערן:smile::smile::smile:
אז ערן שוב תודה רבה על הכל ומקווה שנהנת בהופעה:wink:

תעדכנו אותנו מה קרה בפגישה השניה שלכם.

gadits
12/04/08, 10:18
ערן הבחור התאהב בך קשות..

תעדכנו אותנו מה קרה בפגישה השניה שלכם.

חחחחחחחחחחחחחח ליאור יא שרוט:)

Alonsp
12/04/08, 18:55
דווקא יש מחיר כזה בפורום....

terminator
12/04/08, 19:02