מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חברת אפל תעשה שימוש בשבב ה S-Gold3 במכשירי הדור הבא

Yotam.B
10/04/08, 16:34
http://bp2.blogger.com/_utt_rxrYGa8/R_4NaudIe-I/AAAAAAAAAKg/x8Co6cSl0dI/s400/sgold.png

כפי שידוע לכם, שלשום שחררה חברת אפל את חבילת ה SDK בגרסתה השלישית (Beta 3).

בבדיקות שערך זיברי (מפתח התוכנה ZiPhone) על חבילת הפיתוח החדשה, הוא גילה אזכור מעניין לשימוש עתידי בשבב ה 3G של חברת Ifineone, כבר במכשירי הדור הבא שאמורים לצאת בחודש יוני.

אז מה זה בעצם אומר?
האפשרויות הטמונות בשימוש בשבב החדש הם:
• תמיכה ב HSDPA category 8 7.2 Mbps - תקן HSDPA הוא למעשה אמצעי יעיל להפוך את הרשת הסלולארית לחסכונית ביותר בכל הקשור לייצור ביטים, אותן אבני בסיס לכל שירותי התוכן והקול שמהם
אנו נהנים כיום. הטכנולוגיה הזו תשפר משמעותית את קצב הורדת המידע בין הרשת הסלולארית למשתמש, עד לפי חמישה מקצב רשתות CDMAW הנוכחיות. באופן תיאורטי אנו נהנה מקצב שנע בין 8 ל-14.4 מגהביט לשנייה, תלוי כמובן בספק הסלולאר.
כתוצאה מכך, שירותי התוכן יגיבו מהר יותר. כך, למשל, נוכל להוריד לטלפון קובץ MP3 השוקל ארבעה מגהבייט בממוצע בתוך שניות בודדות - במקום בתוך דקה ברשתות הדור השלישי. גם וידאו חי יזרום מהר יותר. מהירות היא לא היתרון היחיד: התכולה של הביטים גדלה בערוץ עד לכדי פי שניים, כך שיותר משתמשים יוכלו להנות בו זמנית משירותי התוכן.

• הטמעת מצלמות טובות יותר במכשיר שיאפשרו צילום ברזולוציה של עד 5 מגה פיקסל.

• כרטיס המדיה במכשיר (כפי שידוע לכם האייפון משתמש בכרטיס SD לאחסון תוכן מולטימדיה במכשיר) יוכל לעבד נתונים במהירות כפולה מבמכשירים המשתמשים בשבב ה S-Gold2.
• השבב החדש מכיל מאיץ חומרה מובנה לפורמט MPEG/H.263 שיאפשר שיחות וידאו, צפייה ב Streaming Video הקלטה וניגון וידאו באיכות גבוהה יותר ובמהירות טובה יותר.

קשה לומר אם חברת אפל אכן תעשה שימוש בכל אפשרויות השבב החדש, אך טוב לדעת שהיא אכן מתכוונת להשתמש בו.
אפילו אם חברת אפל תחליט להשתמש רק בחלק קטן מהאפשרויות הטמונות בשבב החדש, אין שום ספק שמכשירי הדור הבא שישווקו לקראת חודש יוני יהיו מתקדמים הרבה יותר.

כתבה מעולה!!!
מקור: **************** (http://www.****************/)

seank
10/04/08, 16:36
חחח כמה אפשר עם הפוסטים העתידיים האלה ספוג??
:)

Yotam.B
10/04/08, 16:39
עד שייצא האיפון דור שלישי אז אני אפסיק עם פוסטים עתיידים :)

dbr126
10/04/08, 16:53
אתה בסדר גמור. תמשיך לעדכן.:)

tomer4321765
10/04/08, 16:56
אין אני בטוח קונה אותו.
בדיוק חודש לפני(מאי) יש לי יום הולדת כך שאני אקבל מספיק כסף בשביל זה.
אם יש דברים כאלה וגם הוא יהיה דק כמו באשכול הקודם הוא יהיה הטלפון הטוב ביותר בלי ספק והוא יהיה חייתי.
מזל שיש לי רק אייפוד טאצ' ביינתיים.

Yotam.B
10/04/08, 21:01
עדכון מעניין מאוד!!!
שווה קריאה:
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=926

mhu
13/04/08, 02:27
איזה שטויות המכשיר הנוכחי לא משתמש בזכרון SD בכלל ....! אלא בזכרון פלאש מובנה בתוך המכשיר...

כמה מטומטם אתה רק אלוהים יודע.
יש משפט שאומר סייג לחכמה שתיקה, אבל כנראה שלא הפנמת אותו.
SD = SanDisk - זו החברה שמספקת את זיכרון הפלאש למכשירי אפל (ול75% מהחברות בערך)
כרטיס ה SD באייפון הוא לא כמו כרטיסי ה SD שאתה מכיר ממצלמות דיגיטליות, אלא מבוסס זיכרון פלאש.
שתפתח פעם אייפון תעיף מבט ותראה.

Guyk1994
13/04/08, 09:20
חוץ מזה היית חייב לצוטט את כל ההודעה? לא הסתפקת בשני שורות שעליהם אתה מדבר?!
לא סובל שיש את אלה שבאים ומצוטטים לך את כל ההודעה (כשההודעה גדולה!).