מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : 2 שאלות לגבי האייפד החדש

gilos
17/10/14, 18:13
שלום רב, 2 שאלות למומחי אייפד...

האם אפשר לנגן ולצפות בסרטי בלו-ריי באייפד? לא אכפת לי שתהיה אפליקציה שתעלה גם 100 דולר, אבל האם מבחינה טכנית אפשרי לצפות בסרטי בלו-ריי באייפד? תשובה זו תשפיע על השיקול שלי אם לקנות אייפד איר 2 בנפח של 64 או להגדיל ל-128 (מכיוון שכל סרט ?שוקל? בן 25-50 ג?יגה).

השאלה השניה, האם אפשר להתקין מכונה וירטואלית על האייפד ובכך לעבוד עם אופיס בעברית?

תודה מראש.

ipxp
17/10/14, 18:22
חיפוש בגוגל - בלו ריי אייפד:
https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=ipad+blue+ray&ie=UTF-8&oe=UTF-8
כל הפתרונות פחות או יותר כוללים המרה מאיזשהו מכשיר ואז שידור/העברה.

אופיס? יצא רשמי לאייפד. תוריד מהחנות אפסטור האמריקאית כי משום מה הם עוד לא פרסמו באפסטור הישראלי (החנות אפליקציות, לא החנות הפיזית). ממה שהבנתי עברית עובד שם טוב. אבל כדי לערוך מסמכים אתה צריך את office 365 שלהם.
יש גם את iwork של אפל שמגיעה לך בחינם וגם תעבוד לך דיי טוב.

gilos
17/10/14, 18:35
חיפוש בגוגל - בלו ריי אייפד:
https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=ipad+blue+ray&ie=UTF-8&oe=UTF-8
כל הפתרונות פחות או יותר כוללים המרה מאיזשהו מכשיר ואז שידור/העברה.

אופיס? יצא רשמי לאייפד. תוריד מהחנות אפסטור האמריקאית כי משום מה הם עוד לא פרסמו באפסטור הישראלי (החנות אפליקציות, לא החנות הפיזית). ממה שהבנתי עברית עובד שם טוב. אבל כדי לערוך מסמכים אתה צריך את office 365 שלהם.
יש גם את iwork של אפל שמגיעה לך בחינם וגם תעבוד לך דיי טוב.

לא עשיתי כלום אם אצטרך להמיר קבצים.
אני רוצה לראות קובץ בלו-ריי כמו שהוא, האם זה אפשרי?
ועל הנושא הזה, מעולה, תודה רבה.

Ymac
17/10/14, 18:55
Air Video HD
משהו קסום. (כמו שסטיב היה יכול לכנות את זה)
כל ההמרה והעבודה הקשה נעשית על המחשב "און דה פליי", כל עוד אתה בוויפיי, וניתן גם להזרים דרך האינטרנט, אבל צריך מהירות העלאה גבוהה מאוד.

בנוסף, שזה החלק המגניב - הוא נותן לך להעביר כל סרט בכל פורמט אליו, באופן אלחוטי והוא דואג לכל ההמרה ואפילו משלב לך כתוביות.
רק 4 דולר, לא מתחרט על הקנייה.

gilos
17/10/14, 18:59
Air Video HD
משהו קסום. (כמו שסטיב היה יכול לכנות את זה)
כל ההמרה והעבודה הקשה נעשית על המחשב "און דה פליי", כל עוד אתה בוויפיי, וניתן גם להזרים דרך האינטרנט, אבל צריך מהירות העלאה גבוהה מאוד.

בנוסף, שזה החלק המגניב - הוא נותן לך להעביר כל סרט בכל פורמט אליו, באופן אלחוטי והוא דואג לכל ההמרה ואפילו משלב לך כתוביות.
רק 4 דולר, לא מתחרט על הקנייה.

תודה, אבל לא הבנת.
אני מאוד קנאי לסרטים שלי. ורוצה לראות אותם באיכות בדיוק כפי שאני רוכש\מוריד אותם. כל סרט שוקל כמעט 45 או יותר ג?יגה, ולא סתם. לא המטרה שהאייפד יכווץ לי את הסרט, ויראה לי את התמונה באיכות פחות טובה מזו המקורית. הכסף הוא לא האישיו פה, אלא הסרט עצמו. כתוביות גם אין לי בעיה כי אני צורב כתוביות כך שהן מופיעות כחלק אינטגרלי מהתמונה. לא מבין למה אי אפשר פשוט לראות סרט בלוריי באייפד. אנחנו בשנת 2015 עוד רגע! מוזר, מעצבן ולא מובן!

Ymac
17/10/14, 19:03
לא אמרתי שאי אפשר, לא ידעתי שאתה כזה "נפקנית איכות תמונה" (בקטע טוב ובמילים יפות XD)
לדעתי יש נגנים שיכולים לנגן את הפורמטים, כמו VLC, ואם אתה לא מוכן לדחוס, אז תצטרך את ה-128GB.

gilos
17/10/14, 19:06
לא אמרתי שאי אפשר, לא ידעתי שאתה כזה "נפקנית איכות תמונה" (בקטע טוב ובמילים יפות XD)
לדעתי יש נגנים שיכולים לנגן את הפורמטים, כמו VLC, ואם אתה לא מוכן לדחוס, אז תצטרך את ה-128GB.

אבל מבחינה טכנית, האם האייפד ומערכת ההפעלה שעליו ?מרשה? לסרט בלוריי (קובץ עם סיומת של m2ts) להיכנס אליו?
פעם הבנתי שלא, ושזה לא קשור לנגן או לאפליקציה שעליו, אלא פשוט אי אפשר מבחינה טכנית לנגן סרט כזה באייפד. בגלל זה בדיוק הפוסט הזה, לשאול האם אפשר, כי אחרת חבל לי על הפרש של יותר מ-500 ש?ח בן שני הדגמים (בן 64 ל-128).

Ymac
17/10/14, 19:26
כמעט בטוח ש-VLC יכול לנגן, אבל לא 100% ואין לי כרגע אייפד לבדוק בשבילך (יש לי אייפד 1 64GB ומיני 1 16GB, האחד מריץ 5.1.1 ולא תואם עם VLC החדש, והשני מריץ 8 אבל אין עליו מקום)

gilos
17/10/14, 20:34
כמעט בטוח ש-VLC יכול לנגן, אבל לא 100% ואין לי כרגע אייפד לבדוק בשבילך (יש לי אייפד 1 64GB ומיני 1 16GB, האחד מריץ 5.1.1 ולא תואם עם VLC החדש, והשני מריץ 8 אבל אין עליו מקום)

תודה לך.

nayman
17/10/14, 21:47
חיפוש קצר היה חוסך לך את העצבים
חפש m2ts באפסטור ותמצא לא מעט אפליקציות (גם לאייפד) שתומכות בפורמט הנ?ל

gilos
18/10/14, 12:49
חיפוש קצר היה חוסך לך את העצבים
חפש m2ts באפסטור ותמצא לא מעט אפליקציות (גם לאייפד) שתומכות בפורמט הנ?ל

הנה התשובה בדיוק לאנשים מתחכמים כמותך.

nayman
18/10/14, 13:09
אני לא מתחכם!
ביצעתי את החיפוש בעצמי, ואם אתה נכנס לתיאור של האפליקציות שקיבלת בתוצאת חיפוש באפסטור אתה יכול לראות בפירוש שהן תומכות בפורמט
הנה אחת לדוגמא
http://up413.siz.co.il/up2/oln5ndqdwdkn.jpg (http://www.siz.co.il/)

gilos
18/10/14, 13:18
הוא מבצע המרה ואז מנגן. הוא לא יודע לנגן קבצי בלוריי. הכוונה לא רק שהקובץ הוא m2ts. אני לא יודע אם אתה מכיר, אבל בלוריי בנוי מכותרים. זהו אינו קובץ בודד אחד, אלא תיקיה של קבצים. כותר בלוריי לא כל נגן יודע לנגן, וחבל שנחתכה לי השיחה, אבל הנציגה של אפל (העבירו אותי למנהל, כי הנציגה הרגילה לא ידעה לענות לי), אמרה מפורשות שאייפד לא יודע לנגן סרטי בלוריי. אבל מה שכן, אפשר להמיר בעזרת אפליקציות פשוטות.