מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הסוף למגנים - Otterbox Clearly Protected 360

macguru
15/08/14, 11:14
למה להסתיר את ה-iPhone במגן כאשר אפשר פשוט לשים עליו את ה-Clearly Protected 360 של חברת Otterbox ולהרגיש בטוחים? להנות מ-2 העולמות, גם לדעת שהאייפון שלכם מוגן, וגם להנות מהעיצוב הדק והמדהים של ה-iPhone 5S שלנו ללא המשקל העודף של מגן. מוצר שהפך להיות מיותר אצלנו בבית.

https://lh4.googleusercontent.com/-ElFKpNlpbTU/U-29K0V1wqI/AAAAAAAAKsY/hnSsORHDx2w/w450-h414-no/51wCaxt%2BndL.jpg

רבות כבר דיברתי בעבר בלא מעט סקירות, שאני תמיד העדפתי להסתובב עם ה-iPhone שלי ללא מגן, ואני בטוח שאם הייתי שואל אתכם גם אתם הייתם מעדיפים, אבל תמיד יש את הפחד הזה שהמכשיר ייפול או יחטוף איזו מכה ויוסיף לעצמו שריטה ?נאה? או אף חלילה מזה, יישבר. אני יכול להעיד על עצמי, ככזה שחי בעולם של אביזרים ויש לו לא מעט כיסויים בארון (בערך 100) שניסיתי את כולם- אלו מעור, ואלו מפוליקרבונט ואפילו את אלו מהאלומיניום התעשייתי, ואין ספק שיש בשוק כיסויים מדהימים, אבל אחרי 5 דק? בערך הם מוצאים את מקומם חזרה במגירה כי יש לי קושי גדול להסתיר את המכשיר שלי בתוך כיסוי, ומעבר לזה לפספס את מה שמעצבי חברת Apple רצו שאני ארגיש שאני אחזיק את הiPhone 5S ביד.

https://lh4.googleusercontent.com/-buc_qVVNdqA/U-29McuyNCI/AAAAAAAAKr8/Dy8Bj8mumcU/w450-h300-no/Photo%2Bon%2B8-15-14%2Bat%2B10.49%2BAM.jpg

חברת Otterbox, אולי החברה המוכרת והגדולה בעולם לכיסויים, יצרה לעצמה שם של חברת כיסויים סופר איכותיים ובעיקר כאלו הנקראים Heavy Duty למשתמשים, העובדים בתנאים קשים עם המכשיר שלהם, וזקוקים להגנה טובה. אני בטוח שכולכם מכירים את סדרת ה-Defender וכמובן את סדרת ה-Preserver ועם הזמן החברה התפתחה וייצרה כיסויים גם קצת פחות בומבסטיים כדוגמאת ה-Symmetry וה-Prefix, שהינם כיסויים מצוינים ואף סוקרו פה באתר.

לפני קצת יותר משנה, חברת Otterbox עשתה מהלך מצוין וקנתה את חברת Wrapsol. חברת Wrapsol היתה חברה שייצרה מדבקה מיוחדת ל-iPhone אשר מעבר ליכולות, למנוע שריטות קטנות, גם שמרה על המכשיר מנפילות ובעצם ייצרה מגן דקיק וכמעט בלתי נראה שדובר עליו לא מעט, בעיקר בזכות הסרטונים הרבים שהיו ב-YouTube, אשר הדגימו את יכולות המדבקה לספוג מכות ונפילות רציניות ביותר. (ראו בסוף הסקירה) לאחר קניית חברת Wrapsol ע?י Otterbox, שונה השם למדבקת הפלאים הזאת והיום המדבקה נמכרת כחלק ממגוון המגינים הרבים של החברה בשם Clearly Protected.

https://lh4.googleusercontent.com/-7WiSxsaY-x8/U-29ModRcLI/AAAAAAAAKsM/7QMrd_xG9iU/w450-h300-no/Photo%2Bon%2B8-15-14%2Bat%2B10.50%2BAM.jpg

לאורך השנים ניסיתי אין ספור מדבקות מהסוג המדובר, אבל מעולם לא הרגשתי איתן בטוח והיו גם לא במעט המקרים שבהם המדבקות של החברות המתחרות לא ממש עזרו, והשריטות אף עברו לגב המכשיר. ושלא לדבר על כך שהם מעולם לא תוכננו לשמור על המכשיר מנפילות, ולכן עשיתי לי נוהג והוא לרכוש את המגן עוד לפני שרכשתי את האייפון, על מנת שזה הדבר הראשון שאני אעשה ברגע שבו אני מוציא את המכשיר מהקופסא. גם לפני כשנתיים עם ה-iPhone 5 שלי, וגם לפני כשנה עם השקת המגן של חברת Otterbox ה- Clearly Protected בצמוד להשקת מכשיר ה-iPhone 5S.

אז על מדובר ומה כל הבאז? תשמעו אתם לא תאמינו, מדובר בסופו של דבר על מדבקת פלאים העשויה מסיליקון מיוחד אשר סופג את המכות. המדבקה היא לא המדבקה הכי דקה בעולם וטוב שכך, מכיוון שהיא אמורה לעשות הרבה יותר מאשר לשמור על המכשיר משריטות קטנות, היא ממש שומרת על מכשיר שלכם מנפילות מעצבנות כאלו שקורות לכולנו עם האייפון, אם זה כשאני יוצא מהרכב שלי והאייפון היה מונח לי על הרגליים ופשוט שכחתי ממנו, או סתם מצב שבו הוא מחליק לנו מהידיים. המדבקה הזאת היא המלאך השומר שלי! ממש כך!

https://lh3.googleusercontent.com/-fAMC3QLbT3A/U-29MOUaLTI/AAAAAAAAKr4/XBjaGiflYgU/w450-h300-no/Photo%2Bon%2B8-15-14%2Bat%2B10.48%2BAM.jpg

המדבקה מגיעה במספר אופציות: האופציה הראשונה והלא מומלצת היא מגן מסך בלבד כאשר האופציה המומלצת כמובן היא ה-360 Clearly Protected אשר כשמה כן היא, שומרת על כל גוף המכשיר. ה- 360 Clearly Protected מגיעה באריזת שרוול פשוטה יחסית ודקה אשר כוללת : מגן מסך , מגן לגב המכשיר, ומגנים לצדדי המכשיר. כמובן שיש בפנים מטלית לניקוי המסך וכרטיס לעזרה בהדבקה. המדבקה הזאת היא מהסוג היבש, כלומר - אין צורך להשתמש בכל מיני תכשירים מיוחדים הכוללים סבון ומים כדי להדביק אותה, ומדובר על הדבקה פשוטה מאד בעיקר בזכות השיטה המיוחדת שבה המדבקה הזאת מגיעה.

https://lh6.googleusercontent.com/-rbwQCyQJbJU/U-29LprkA4I/AAAAAAAAKsE/KqL5JPILwis/w450-h300-no/Photo%2Bon%2B8-15-14%2Bat%2B10.48%2BAM%2B%232.jpg

ההדבקה לוקחת למישהו עם ניסיון בערך 3 דקות, ולמישהו חסר ניסיון אולי גג 7 דקות. למדבקה, לחלקו האחורי של האייפון, ולמדבקת המסך, יש מין כנפיים קטנות הן בחלקה העליון והן בחלקה התחתון אותם אנו אוחזים ומדביקים את המדבקה, בצורה הזו אנחנו לא נוגעים בידיים שלנו במדבקה עצמה, ומעבר לזה היתרון הברור של השיטה הוא דיוק ההדבקה. את המגינים לצידי המכשיר פשוט מסירים ומדבקים. כמובן שרצוי שהידיים שלכם יהיו נקיות לפני ביצוע ההדבקה.

_c2MU9y7Fb8

אני יכול להעיד על עצמי שאני משתמש רק בחלק האחורי ובמדבקות לצדדים, מכייון שעל המסך יש לי מגן מסך מזכוכית (כנראה כמו לרוב האנשים), ובצורה הזאת אני מקבל הגנה מושלמת לכל המכשיר. יתרון נוסף שיש למדבקה הזאת מעבר כמובן לשלל היתרונות שציינתי, הוא אחיזת המכשיר. לאחר ההדבקה, כאשר תאחזו את המכשיר לא תחששו שהוא יחליק לכם מהיד.

אז מה היה לנו?
מדבקת פלאים אשר שומרת על המכשיר מנפילות ושריטות, מדבקה שקופה לחלוטין, אחיזה נוחה, הדבקה פשוטה - אז לא ברור לי למה אתם מחכים? קחו את המגן שלכם , שימו אותו במגירה ותרוצו לקנות את ה-360 Clearly Protected אני אומר לכם שלא תתאכזבו ופתאום תתאהבו במכשיר ה-iPhone שלכם מחדש!

את המדבקה ניתן להשיג בארץ בחנות iDigital על שלל סניפיה ומחירה 170 ש?ח ויש לא מעט חנויות On-Line בארץ שמוכרות אותה. אני ממליץ לקנות רק בחנויות מורשות על מנת לא לקבל את החיקוי הקיים בשוק. כמובן שניתן גם לרכוש את המגן באתר של חברת Otterbox במחיר של כ-35$.

סרטונים המדגימים את יכולות המגן (קצת ישנים עוד מתקופת Wrapsol)

baJTZV2sIuw

Q7HfpmlVlH8

oripaso
16/08/14, 16:13
המגן הכי מעפן שיש,היה לי אותו ונשבר לי המסך והוא לא באמת חסין שריטות..
תקנו את המגן מסך מזכוכית מחוסמת. זה פי אלף על זה

macguru
16/08/14, 21:02
הייתי די ברור בסקירה - גם לי יש מגן מסך מזכוכית ואני יכול להגיד מניסיון, הכולל לא מעט נסיונות עם נפילות של המכשיר שלי שהוא יצא שלם וללא שריטה . לא יודע על מה אתה מתבסס באמירות שלך ואם זה בנוגע לשבירת המסך אז כמו שאמרתי עדיף שיהיה עליו מגן מסך מזכוכית.

Uriah
17/08/14, 08:14
היה לי את המגן עוד בימי ראפסול,
הבעיה שהמדבקות האלה מצהיבות אחרי כמה חודשים.
יוצא שאתה קונה מגן במאה שקלים פלוס, וזה מחזיק לך כמה חודשים

macguru
17/08/14, 09:17
זה די לגיטימי להחליף מגן כל איזה 10 חודשים. אני יכול להגיד שיש לי את המגן הזה על האייפון 5 והוא טרם הצהיב . זה שעל האייפון 5S יחסית חדשה.

user30000z
18/08/14, 11:28
אבל מה שמטריד אותי זה הדפנות של המכשיר, כלומר החיבור בין הגב לבין הצדדים, שם יש את כל ההיקף הפינתי שלא מוגן, וזה בדיוק איפה שיש את כל סימני הנפילות.
אין בעיה עם זה ?

danieler12
19/08/14, 10:31
אני חייב לציין כמה דברים
אני עם אייפון 5s קרוב לשנה, ורכשתי את המגן די בהתחלה ונתתי לחנות להתקין לי אותו מאחר ולמרות הניסיון שלי עם מגנים לא הצלחתי להתקין אותו כמו שצריך. המגן שרד מס חודשים לפני שהצהיב ויותר מ1000 נפילות שונות ללא שבר , למגן ישנה אחריות לכל החיים- ולכן אין זה משנה, אפשר פשוט למלא תקלה ולהזמין חדש בחינם( מגיע תוך שבוע בפדאס עד הבית). לצערי עם המגן השני שלי לאחר מיליון נפילות, הייתה נפילה אחת על הגב שדחקה את המסך הקדמי החוצה ונשבר. עדיין אני מאד מרוצה מהמגן , הוא ממלא את תפקידו בצורה מושלמת והחסרון היחיד הוא שצריך להזמין החלפה אחרי מס חודשים( יותר מחצי שנה).
מומלץ, משתלם, אמין ומעולה

user30000z
19/08/14, 10:38
אפשר להזמין לו החלפה גם אם הוא הצהיב ?

danieler12
19/08/14, 10:40
כן אתה אומר שההגנה שלו נפגעה והדבק ירד או כל סיבה אחרת בעולם והם מביאים לך חדש בקוספא עם שליח עד הבית ממש מהר
ממני לא ביקשו לשלוח את המדבקה חזרה אבל יכולים לבקש

user30000z
19/08/14, 10:44
אבל שוב הוא לא מגן בפינות נכון ? (כלומר בין הגב לצד יש את כל ההיקף הפינתי שהוא חשוף)

danieler12
19/08/14, 19:48
יש אזור מאד מצומצם שהוא חשוף וכאשר המכשיר נופל אז תהיה מכה רק כאשר זה פגע בדיוק שם אחרת המגן שומר..

Netbloe
28/08/14, 13:30
רגע אז באמת אם יש בעיה במגן וזה הם שולחים לך עוד אחד עד הבית?
וחיפשתי באתר של otterbox אבל כשלחצתי על ה360 זה הביא אותי לפה (http://www.otterbox.com/iPhone-5/5s/5c-Clearly-Protected-Screen-Protector/apl13-iphone-5,default,pd.html?cgid=apple-new-iphone-5-cases&dwvar_cpseries=360) ואני לא רואה שם אפשרות של ה360 הם הסירו את זה או משהו?

floofi
14/09/14, 13:21
רגע אז באמת אם יש בעיה במגן וזה הם שולחים לך עוד אחד עד הבית?
וחיפשתי באתר של otterbox אבל כשלחצתי על ה360 זה הביא אותי לפה (http://www.otterbox.com/iPhone-5/5s/5c-Clearly-Protected-Screen-Protector/apl13-iphone-5,default,pd.html?cgid=apple-new-iphone-5-cases&dwvar_cpseries=360) ואני לא רואה שם אפשרות של ה360 הם הסירו את זה או משהו?

מצטרף לשאלה השניה.

David17
16/09/14, 00:17
לא יודע מה איתכם אבל אני די מאוכזב
רכשתי את המוצר 360 מעלות ויש לי 5אס זהב בפברואר
אני די שומר על אייפון שלי אבל כעבור חצי שנה הוא נראה די מלוכלך בפינות
אכן אין שריטות על מסך אבל פינות כן קיבלו כיפופים עדינים הסרתי את המדבקה וקניתי במבר ...
סתם הלכו 150שח...
:(

KingRyu
18/09/14, 10:10
איפה אפשר לקנות את זה? אני מחפש ואין חנויות בארץ שמוכרות את ה- Otterbox Clearly Protected 360 לאייפון 5S

David17
18/09/14, 17:59
בטח שיש
אני אנסה לאתר במיילים שלי מאוחר יותר

KingRyu
18/09/14, 21:17
בטח שיש
אני אנסה לאתר במיילים שלי מאוחר יותר

אוקיי אני ממתין לתשובה

gungon
22/09/14, 00:04
חזרתי מארה?ב השבוע. אין בשום חנות את המדבקות האלה.
הם אומרים שם שכנראה אפשר להזמין רק באינטרנט אבל אני לא מוצא אילו לא באתר של אוטרבוקס - רק מגן מסך אבל לא 360.