מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קניתי אייפד מיני רטינה .. ולא כל כך מרוצה האמת שהוא מקרטע לרוב. איך שלכם ?

oriel perez
29/07/14, 18:15
לפני 4 ימים קניתי אייפד מיני רטינה מסלקום.. להגיד לכם תאמת לאחר שימוש רב מאז שקניתי אותו,
שמתי לב שהוא מקרטע הרבה פעמים בהרבה מצבים .
יש לו מפרט טכני בדיוק כמו של ה- 5s (ויש לי גם 5s והוא טיללל)...אז למה הוא מתנהג ככה ?!

Elad A
29/07/14, 19:32
תגדיר מקרטע.

oriel perez
29/07/14, 20:06
תגדיר מקרטע.

בין מעבר מאפליקציות לאפליקציה.. כשנפתחת מקלדת.. דפדפן מגיב קצת איטי לפעמים

Noam
29/07/14, 20:09
זה קרה מההתחלה?
איזו גרסת מכשיר?
כמה נפח ומקום פנוי?
הגדרת כמכשיר חדש או שיחזרת מגיבוי שהיה לך באייטיונס?
ניסית לבצע הארד-ריסט?

oriel perez
29/07/14, 20:49
זה קרה מההתחלה?
איזו גרסת מכשיר?
כמה נפח ומקום פנוי?
הגדרת כמכשיר חדש או שיחזרת מגיבוי שהיה לך באייטיונס?
ניסית לבצע הארד-ריסט?

מכשיר בן 4 ימים יש עוד 9 גיגה פנוי
המכשיר בגרסא 7.0.4
הגדרתי מכשיר כחדש עוד לא היסתנכרן עם איטונס אפילו לא פעם אחת !
למי כאן יש אייפד מיני רטינה שיכול להעיד עם האייפד שלו מתנהג ככה? אני רוצה להבין אם זה נורמאלי וזה המקסימום ביצועים של המכשיר או שמא מדובר במקרה ספציפי?!

Noam
29/07/14, 21:07
אתה יכול לעלות קטע וידאו עם הדגמה של שימוש?

oriel perez
29/07/14, 21:23
אחי תרתי משמע המכשיר מקרטע ולא עובד בצורה חלקה כמו האייפון 5s - אני היחידי שזה קורה לו או שיש פה אנשים עם אייפד מיני רטינה והוא טססס להם ?

Noam
29/07/14, 22:57
חכה לתגובות נוספות של בעלי המכשיר המדובר
בהצלחה

sueshi
30/07/14, 00:19
אחי תרתי משמע המכשיר מקרטע ולא עובד בצורה חלקה כמו האייפון 5s - אני היחידי שזה קורה לו או שיש פה אנשים עם אייפד מיני רטינה והוא טססס להם ?

קודם כל אני מציע לך לשדרג לגרסה האחרונה, כי יש שיפור לא זניח בביצועים. אבל בגדול, האייפון 5 שלי מרגיש בערך באותה מהירות כמו האייפד מיני רטינה שלי, אפילו קצת יותר מהיר. יכול להיות שיש פה אפקט פסיכולוגי, לקח לי כמה שבועות להתרגל לקצב של האייפד - זאת מכיוון שמבחינת ui, בטאבלט של אנדרואיד, למשל אסוס טרנספורמר בן 3 שנים שיש לי, הכל זז יותר מהר (כמובן בגלל שהתקנתי את הרום הנכון). מעבר לui, מדד נוסף לביצועים של המכשיר הוא הרצת אפליקציות שדורשות משאבים (למשל משחקי תלת מימד) - באלו לא אמורה להיות לך שום בעיה, ואם יש אז זה ממש לא תקין.

הבעיה הכי מעצבנת היא חוסר היציבות של ספארי, שנתקע וקורס לי כל כמה שעות. ממש בזיון אם אתה שואל אותי.

oriel perez
30/07/14, 00:49
קודם כל אני מציע לך לשדרג לגרסה האחרונה, כי יש שיפור לא זניח בביצועים. אבל בגדול, האייפון 5 שלי מרגיש בערך באותה מהירות כמו האייפד מיני רטינה שלי, אפילו קצת יותר מהיר. יכול להיות שיש פה אפקט פסיכולוגי, לקח לי כמה שבועות להתרגל לקצב של האייפד - זאת מכיוון שמבחינת ui, בטאבלט של אנדרואיד, למשל אסוס טרנספורמר בן 3 שנים שיש לי, הכל זז יותר מהר (כמובן בגלל שהתקנתי את הרום הנכון). מעבר לui, מדד נוסף לביצועים של המכשיר הוא הרצת אפליקציות שדורשות משאבים (למשל משחקי תלת מימד) - באלו לא אמורה להיות לך שום בעיה, ואם יש אז זה ממש לא תקין.

הבעיה הכי מעצבנת היא חוסר היציבות של ספארי, שנתקע וקורס לי כל כמה שעות. ממש בזיון אם אתה שואל אותי.

וואלה תודה על התמיכה אני יבצע שידרגו מקווה לשיפור.. בהחלט קצת מאכזב אני מקווה שבגרסאות הבאות יהיו שיפורים משמעותיים.. ולגבי הספרי זה גם מה שקורה לי יש מידיי פעם קריסות .

oriel perez
30/07/14, 01:41
קבלו פה תיקון .. אני חייב לציין שלאחר עידכון לגירסה 7.1.2 יש שיפור מאודד משמעותי במהירות אפשר להגיד בערך כמו ה- 5s חחחח ואלה מפתיע ומבסוט וזה כל מה שהיה נחוץ :)