מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפון כחול לבן!!!

dotan81
06/04/08, 22:38
הותר לפרסום בשעה 20:00 !

הנדיסטור, תהיה המפיצה הראשונה בישראל ל- Iphone רשמי, כשמשמעות ההגדרה כדברי אבישי פריז, מנכ"ל הנדיסטור, חנות הגאדג'טס הממוקמת במתחם הדיזנגוף סנטר בתל-אביב.."מכשירים מאושרים ע"י משרד התקשורת, הנמכרים לראשונה בישראל "מעל לשולחן", והנושאים אחריות מסודרת" (מעבדות רמפ"ל בע"מ).

"IPhones יוצעו, לראשונה בישראל, בגלוי, ע"י חנות גדולה ומוכרת, באישור משרד התקשורת, עם אחריות לשירות טכני מסודר", כך אבישי, "ושוב זו הנדיסטור שמרימה את הכפפה. Iphone זה לא רק מכשיר, זו תופעה עולמית, וגם לנו, בישראל, זה מגיע".

משלוח ה- IPhones הראשון יוצע במחיר החדרה של 2,990.00 ש"ח (כולל מע"מ), החל מיום רביעי, ה- 9 לאפריל, ולאחר ההשקה הרשמית בכנס Handytech.

ניסינו להבין "מה כאן הקטע", שהרי IPhones מוצעים למכירה בישראל, כמעט, מאז השקתם הראשונה בארה"ב. ובכן יש כאן בשורה, ומעבר לבשורה של הנדיסטור, יש כאן התערבות של משרד התקשורת לטובת המשתמש (אנחנו...). אישור משרד התקשורת לחברה פרטית (רמפ"ל) מציג ראיה של הפרדה בין חומרה לזמן אויר, כמקובל ב"עולם המושלם" בו היינו רוצים לחיות. עולם בו הספקיות הסלולריות לא מכתיבות לנו באיזה מוצר נשתמש ומתי, ומתמקדות ביעודן האמיתי - אספקת זמן אויר.

"בדומה למכשירים המוברחים, הנפוצים רק בין מביני דבר, גם מכשיר ה- IPhone שמציעה הנדיסטור נמכר כשהוא נעול. מי שרוכש את המכשיר החוקי, יאלץ לפתוח אותו ולהתקין עליו תמיכה עברית כדי להשתמש בו. אנחנו לא פורצים את המכשירים ולא נוגעים בהם, אלא מוכרים אותם בדיוק כפי שהם נמכרים לנו בחו”ל",‬ מסביר פריז. "ההבדל הגדול הוא שאנחנו מציעים מכשירים עם אחריות ושירות ואישור משרד התקשורת, במחיר שעד כה הוצע רק בפורומים סגורים, אבל בצורה מסודרת, על השולחן ועם כתובת"..

ואכן, בבדיקה שערכנו עלה שה- IPhones המוצעים ע"י הנדיסטור מיובאים לישראל באופן מסודר ונושאים את האישורים הרלוונטיים, מה שעושה אותם נגישים גם לארגונים בהם נושא התקינה והאשרור מהווה סף כניסה.

במעמד פרסום הידיעה לא הצלחנו לקבל את תגובתה הרשמית של חברת I-Digital, היבואן הרשמי לישראל של מוצרי חברת Apple. יש להניח שזו הייתה שמחה להציע את ה- IPhone בישראל, אולם חולשתה בכך ש- Apple רואה את ישראל כיעד מרוחק להפצה רשמית של IPhone, מה שפתח פירצה קורצת ליזם זריז שידע לקרוא את המפה. נכון, זה גם אומר שלא נראה בקרוב IPhone אצל הסלולריות הקרובות לבית, אולם בין לבין, ניתן לקנות IPhone חוקי ב- הנדיסטור. כבר בעוד יומיים. ובמונחים מקומיים זה לא פחות ממהפכה !!!!

http://www.pocketpcfreak.com/

seank
06/04/08, 22:41
גם הם כמו המעכרים שמוכרים במכירות פומביות וכו'?
ימכרו Otb...משמע נעול!
ולא יוכלו לספק מן הסתם אחריות

or_22d
06/04/08, 22:43
הגיע הזמן !!!!

Schizoid_Bob
06/04/08, 22:43
גם הם כמו המעכרים שמוכרים במכירות פומביות וכו'?
ימכרו Otb...משמע נעול!
ולא יוכלו לספק מן הסתם אחריות

אתה בכלל קראת את מה שכתוב? 0ם
כתוב שהם ימכרו את זה נעול,
אבל הם יספקו אחריות משלהם.

יצחק
06/04/08, 22:45
חחחחחחחחח איזה מחיר פצצה:)

iphone king
06/04/08, 22:45
מה זה עוזר לנו זה יעלה לנו 3000 שקל ל- 8g שזה בערך כפול מהמחיר המלא עדין אנשים יביאו וימשיכו להביא ככה אנשים לא מוכנים לשלם מחיר כפול

Schizoid_Bob
06/04/08, 22:46
מה זה עוזר לנו זה יעלה לנו 3000 שקל ל- 8g שזה בערך כפול מהמחיר המלא עדין אנשים יביאו וימשיכו להביא ככה אנשים לא מוכנים לשלם מחיר כפול

כי הם מציעים אחריות משלהם.

orarbel
06/04/08, 22:47
למה סתם להטעות את הציבור
אין פה שום יבוא רשמי של אייפון
היבואנית הרשמית הבלעדית של אפל היא אידיגיטל, הנדי היא סתם עוד חנות שמטעה את הציבור לחשוב שאם משרד התקשורת ביטל את הצורך באישור פרטני לכל מכשיר אייפון שמיובא, אז זה הופך אותם ליבואנים רשמיים
למה לקוח צריך לפרוץ אייפון שמיובא רשמית?
לגבי האחריות , הם יכולים לתת אחריות, רק שאין לה שום קשר לאחריות המקורית של אפל.

Schizoid_Bob
06/04/08, 22:48
למה סתם להטעות את הציבור
היבואנית הרשמית הבלעדית של אפל היא אידיגיטל, הנדי היא סתם עוד חנות שמטעה את הציבור לחשוב שאם משרד התקשורת ביטל את הצורך באישור פרטני לכל מכשיר אייפון שמיובא, אז זה הופך אותם ליבואנים רשמיים

למה אתה כזה?
תן לנו לפחות את האשליה שעכשיו אם נשבר לנו משהו אפשר ללכת למקום שיתקן את זה במחיר סביר. P:

orarbel
06/04/08, 22:52
למה אתה כזה?
תן לנו לפחות את האשליה שעכשיו אם נשבר לנו משהו אפשר ללכת למקום שיתקן את זה במחיר סביר. P:

איך הסקת את המסקנה הזאת מהכתבה?
אחריות לא ניתנת במקרה שנפל לך האייפון לאסלה ו(עכשיו שומעים חרא), ואחריות לא ניתנת במקרה שהאייפון נפל (נשבע לכם רק מחצי מטר) ועכשיו החלק העליון של המסך נגיעה לא עובד.
אחריות ניתנת במידה וקנית מוצר שיצא דפוק מהמפעל.

מעבדות שתיקנו אייפונים היו גם היו , ואני מבטיח לך שגם בהנדי - תיקון מסך יעלה לא פחות מ900 ש"ח.

Schizoid_Bob
06/04/08, 22:53
איך הסקת את המסקנה הזאת מהכתבה?
אחריות לא ניתנת במקרה שנפל לך האייפון לאסלה ו(עכשיו שומעים חרא), ואחריות לא ניתנת במקרה שהאייפון נפל (נשבע לכם רק מחצי מטר) ועכשיו החלק העליון של המסך נגיעה לא עובד.

מעבדות שתיקנו אייפונים היו גם היו , ואני מבטיח לך שגם בהנדי - תיקון מסך יעלה לא פחות מ900 ש"ח.

התכוונתי פחות לאחריות ויותר למקום שיתקן בצרה כמה שיותר בטוחה את האייפון.
ואוקי, אז ביאסת. :{

Turner
06/04/08, 22:53
למה אתה כזה?
אבל זה ממש לא מחיר סביר... יפתחו אותך במחירים כמו שרגילים לעשות על הישראלי המבוסס הפרייר.

הטעיית ציבור ברורה, שרק תזיק לשוק האייפון בארץ- חכו לייבוא רשמי עם תמיכה מאפל או שתביאו לבד ודרך אנשים... החנויות האלה סתם עושות כסף על גבם של אנשים שלא מבינים.

dotan81
06/04/08, 22:54
למה סתם להטעות את הציבור

"ואכן, בבדיקה שערכנו עלה שה- IPhones המוצעים ע"י הנדיסטור מיובאים לישראל באופן מסודר ונושאים את האישורים הרלוונטיים, מה שעושה אותם נגישים גם לארגונים בהם נושא התקינה והאשרור מהווה סף כניסה."

דוד עומר
06/04/08, 22:58
בקיצר זה חרטה? האחריות לא רצינית?

ועוד משהו זה שהם מוכרים אייפונים יכול לתת לאנשים אפשרות לבטח אצלם מכשירים שלא נקנו דרכם?

תודה

orarbel
06/04/08, 23:00
"ואכן, בבדיקה שערכנו עלה שה- IPhones המוצעים ע"י הנדיסטור מיובאים לישראל באופן מסודר ונושאים את האישורים הרלוונטיים, מה שעושה אותם נגישים גם לארגונים בהם נושא התקינה והאשרור מהווה סף כניסה."

דותן , אני לא יודע אם אתה קשור להנדי, אבל אין שום קשר בין הציטוט שהדגשת לבין מה שאני כתבתי.
"האישורים הרלוונטים" - גם לי יש אישור ממשרד התקשורת לייבוא אייפונים, זה לא עושה אותי יבואן רשמי. אין עוד אישורים מלבד האישור הנ"ל.
"מבדיקה שערכנו" - מי ערך? צוות אתר פוקט פיסי?
"נגישים גם לארגונים בהם נושא התקינה והאשרור מהווה סף כניסה." - אם תקינה ואשרור מהווה סף כניסה לארגון כלשהוא - אני בספק אם אותו ארגון ירכוש כמות אייפונים שאותם הוא כמובן יצטרך לפרוץ...

gaby_a
06/04/08, 23:02
קישקוש מהתחת !!!!
עוד מישהו שמביא אייפונים במחיר לפראיירים - אין לו שום קשר לאפל ושום ידע בתיקון
אייפונים ... כל האקר מתחיל בפורום הזה יכול ללמד אותם על תיקונים...
עם כזה מחיר במכירה אל תצפו למחיר נורמלי בתיקון .
אה ... ובטח יגידו לכם שאם פרצתם אז האחריות לא תופסת כי זה לא חוקי...

zivv
06/04/08, 23:04
מישהו בכלל שמע על החברה הזו הנדי מאיפה היא בא בכלל ?

dotan81
06/04/08, 23:05
למען הסר ספק אין לי שום קשר עם הנדי ובסה"כ צטטתי את הידיעה כלשונה מאתר מוכר וותיק בתחום מה כולם קופצים ברור שהמחיר שהם מוכרים לא מיועד לפריקים ויודעי דבר זה יותר "לעמך" מה שכן אני שמח שיש התקדמות בתחום ולא ירחק היום שהאייפון ימכר בארצנו דרך ספק סלולארי עם אחריות ושירות ואולי אפילו דיל משתלם ימים יגידו...

orarbel
06/04/08, 23:11
כולם קופצים כי יש פה הטעייה , וחשוב שאנשים שאינם מהתחום לא יוטעו לחשוב שבאמת יש פה יבוא רשמי , כי זה לא יבוא רשמי.
הכותרת של הפוסט שלך מטעה, הכתבה היחצנית שנשמעת כמו קומוניקט אחד ארוך מטעה.
אין לי בעיה שימכרו באיזה מחיר שהם רואים לנכון, שימכרו מצידי ב6999 ש"ח, אבל שלא יטעו ויאמרו שהם היבואנים הרשמיים.

hanand
06/04/08, 23:12
מעניין מאיפה ה"יבואן הרשמי" קונה אייפונים ??

בטח זה הוא גמר את כל האייפונים בחנויות של ניו יורק

הרי אפל לא מוכרת לו באופן ישיר

מה זה הקישקושים האלה . אני בטוח שהוא עוד יקבל תביעה מאפל

ומה זה המחירים האלה

גנבים

seank
06/04/08, 23:32
כן חרטה רצינית
כל פלוץ שמקבל אישור ממשרד התקשורת להביא 600 אייפונים חושב שבגלל שהוא משלם מכס ושטויות אז הוא יבואן רשמי...הדבר היחיד הוא מיבא באופן חוקי..
וזהו!
מכשיר נעול
מכשיר ללא אחריות יצרן!

Maayan
07/04/08, 00:19
ויותר חשוב מהכל. הנדי תמיד היו ותמיד יהיו יותר יקרים מכככככככככככככולם.
כל פריט אצלם יקר. על כל אביזר שלהם הם שמים חותמת כאילו שהם מיצרים אותם.
בקיצור, שלא יעבדו עליכם.

aigent007
07/04/08, 00:45
יש איזה אתר להנדי הזה? אני אישית לא מכיר אותם....
עריכה: מצאתי, תודה בכל מקרה...
האתר הוא:
http://www.handy.co.il

hanand
07/04/08, 11:25
חשוב מאוד

אתמול התפרסמה בידיעות אחרונות מדור כלכלה כתבה
שמשרד התקשורת התחרט על האישור שנתן ל (מעבדות רמפ"ל בע"מ) על 600 האייפונים
ולכן היבואן הרשמי הזה לא יוכל לייבא עוד אייפונים אחרי שיגמר לו המלאי... לידיעתכם

כתוב שם ש Idigital התלוננו

houta1181
07/04/08, 13:03
חברה אני גאה להציג : אותי!!
קניתי שלשום 4 אייפונים מאפל סטור,וגורג' המוכר שמכר לי,אמר לי שאני היבואן הרשמי של אפל סטור בשדרה החמישית ניו - יורק!

אני מוכר 8 Giga ב 4099 ש"ח! לא יאמן איפה תמצאו דבר כזה! המכשיר סגור ונעול! חדש!
יש אחריות לשנה על המכשיר! זמן הטיפול במוצר פגום הוא שבועיים! (אני שולח אותו לגורג' שאמר שאני היבואן הרשמי שלו!..:))
אם סדקתם את המסך או נזק אחר,אנחנו מתחייבים לתקן לכם את המכשיר בפחות מ 1000 ש"ח והכל בתחום האחריות שלנו! מטורף!!

כמו כן יש גם 16 Giga במחיר מבצע של 7599 כולל כרטיס זכרון חיצוני! שאי אפשר לעשות איתו כולם! אבל יש לנו במלאי..!!!

אז תתקשרו כי המכשירים נחטפים..!!!

תזכרו איתי היבואן הרשמי של אייפון בישראל (אפל סטור השדרה החמישית גורג My Man)
כרגע יש ברשותי 4 מכשירים וחצי,אבל אנחנו בתהליכי גדילה..:)

תות
07/04/08, 13:13
קניתי שלשום 4 אייפונים מאפל סטור,וגורג' המוכר שמכר לי,אמר לי שאני היבואן הרשמי של אפל סטור בשדרה החמישית ניו - יורק!

יש אחריות לשנה על המכשיר! זמן הטיפול במוצר פגום הוא שבועיים! (אני שולח אותו לגורג' שאמר שאני היבואן הרשמי שלו!..:))
אם סדקתם את המסך או נזק אחר,אנחנו מתחייבים לתקן לכם את המכשיר בפחות מ 1000 ש"ח והכל בתחום האחריות שלנו! מטורף!!

כמו כן יש גם 16 Giga במחיר מבצע של 7599 כולל כרטיס זכרון חיצוני! שאי אפשר לעשות איתו כולם! אבל יש לנו במלאי..!!!

חחחחח קטעים איתך

benh1984
07/04/08, 13:26
מה שאף אחד פה לא מצליח להבין זה שהמדינה אישרה יבוא אבל סטיב ג'ובס עדיין לא אישר יצוא אלינו... אז איפה בדיוק ה"אישור"???

yoeli5
07/04/08, 13:31
כל אחד שמביא יותר מ3 מכשירים חושב הוא יבואן חחחחחחחח חיים בסרט אנשים

mobitov
07/04/08, 13:55
עבודה בעיניים, כתבה מפגרת שאותה כתב מי שבחיים לא החזיק אייפון ביד.
איך אפשר למכור נעול ולתת אחריות וחוץ מזה, על מה כבר הם יכולים לתת אחריות???
אם נניח מוכרים אייפון פרוץ, אז אפשר לתת אחריות שהפריצה לא פגעה במכשיר.
אבל על מה עוד אפשר לתת אחריות? גם ככה כל תקלה שתהיה, אפילו תוכנתית, הם יגידו שזה כתוצאה מפריצה לא נכונה שפגעה במכשיר ולכן אין אחריות. מצד שני אם לא תפרוץ אז אפילו בתור אייפוד לא תוכל להשתמש בו, מקסימום תתלה אותו על הקיר באמבטיה עד שלא תתפתח לו קורוזיה ואז תבוא תגיד יש קורוזיה שעליה גם אין אחריות.
בקיצור סיפור של ביצה ותרנגולת.
סתם כתבה תדמיתית בשביל לעשות קצת רעש ופירסום.
לא להתייחס ברצינות לאף מילה בכתבה. חבל. :twisted:

TrickyJokker
07/04/08, 14:50
מה שונה מ Mgit?

natu
07/04/08, 16:02
דבר אחד אני לא מבין אך הם קונים בכמויות האלו?!
אם זכור לי נכון יש הגבלת כמות רכישה! לא?

jayjay
07/04/08, 19:40

חחחחחחחה .. פשוט הוצאת לי את המילים מהפה :D

zeevik
07/04/08, 19:57
כפי שהובא כאן בעבר היבואן הרישמי הוא רמפל.
http://www.nrg.co.il/online/10/ART1/714/286.html

הנדי הגיעו לאיזשהו הסדר עם רמפל, והם ימכרו מכשירים שהוא מייבא. האחריות המכשירים שירכשו בהנדי יהיו ע"י רמפל.

הנדי כמו תמיד יודעים לעשות רק רוח.

http://www.iphonefreak.co.il

T_A
07/04/08, 20:16
כפי שהובא כאן בעבר היבואן הרישמי הוא רמפל.
http://www.nrg.co.il/online/10/ART1/714/286.html

הנדי הגיעו לאיזשהו הסדר עם רמפל, והם ימכרו מכשירים שהוא מייבא. האחריות המכשירים שירכשו בהנדי יהיו ע"י רמפל.

הנדי כמו תמיד יודעים לעשות רק רוח.

http://www.iphonefreak.co.il

מה אתה לא קולט? אין דבר כזה יבואן רשמי לאייפון , יש בסך הכל איזה חברה/חנות שקבלו אישור ממשרד התקשורת להביא אותם לארץ , זה לא רשמי ולא כלום ואפל לא מכירה אותם בכלל
זה חנויות שיש להם בטח אנשים שכל היום מתרוצצים בארצות הברית וקונים באפל סטור אייפונים כדי להביא לארץ

רשמי עלק...

zeevik
07/04/08, 20:21
מה אתה לא קולט? אין דבר כזה יבואן רשמי לאייפון , יש בסך הכל איזה חברה/חנות שקבלו אישור ממשרד התקשורת להביא אותם לארץ , זה לא רשמי ולא כלום ואפל לא מכירה אותם בכלל
זה חנויות שיש להם בטח אנשים שכל היום מתרוצצים בארצות הברית וקונים באפל סטור אייפונים כדי להביא לארץ

רשמי עלק...

סליחה לא רשמי.
אוקי?

הענין הוא שרמפל היא חברה עולמית - ענקית. לא כמה אנשים שקונים בחנויות אפל. חפש קצת בגוגל על החברה.
והנדי לידה היא חנות קטנה ומושתנת בדיזנגוף סנטר.

לכן הסגנון של ההודעה בפתיח של האשכול הוא קצת צורם, כמו הרעש שהנדי עושים מעצמם.