מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייטונס מתעדכנת

ebest
23/01/14, 17:36
אפל שחררה אמש את עדכון הגירסה 11.1.4 במספר עבור תוכנת אייטונס.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=27341&stc=1&d=1390492096

אפל הוציאה לרשת עדכון גרסה לתוכנת המוזיקה שלה אייטונס, כאשר אחד השיפורים העיקריים בה הינו תמיכה משופרת בשפה העברית והשפה הערבית.
בנוסף לשיפורים אלו, התוכנה קיבלה אפשרות להציג את ?רשימת המשאלות? תוך כדי שימוש בספרייה הראשית של אייטונס.
מעבר לתוספות אלו, אפל תיקנה באגים שגרמו לתוכנה לקרוס/להיתקע וכו?.

העדכון זמין דרך אתר החברה בהורדה ישירה, וכמו כן זמין גם דרך עדכוני התוכנה של אפל הן לבעלי מחשבי Mac (דרך חנות ה-App Store המובנית) והן לבעלי מחשבי ה-PC בעזרת ה-Apple Software Update כאשר העדכון עצמו שוקל 128 מגהבייט.

לינק להורדה מאתר אפל. (http://www.apple.com/itunes/download/)

AMA
24/01/14, 13:30
אחרי העדכון הוא לא מזהה את האייפון 5 והאייפד 3 שברשותי. הגיוני? קרה לעוד מישהו? גם מחיקה והתקנה מחדש לא עוזרת.

ebest
24/01/14, 14:24
נשמע מוזר מאוד מה שאתה אומר כאן. בדקת על מחשב אחר?

AMA
24/01/14, 14:27
לצערי אין לי מחשב אחר, לשם כך אני שואל.
תודה על ההתעניינות ואני מצטער אם אני סוטה מהנושא (הכתבה).

ebest
24/01/14, 14:44
אתה מוזמן לפתוח אשכול בפורום תמיכה טכנית. האנשים שם ישמחו לעזור לך

AMA
24/01/14, 14:58
אעבור לשם. תודה

Arditi
24/01/14, 23:49
לאחר התקנת העדכון (ובאופן ודאי, רק לאחר התקנת העדכון - לא עשיתי שום דבר נוסף באותו זמן), נעלם לי הצורב מהמערכת, והחלו לי תקלות נוספות. לאחר ביצוע שחזור מערכת לנקודה שלפני התקנת העדכון, המחשב חזק לקדמותו. לא ממליץ למשתמשי חלונות 7 לעדכן בינתיים.

alonr29
26/01/14, 09:04
גם לי הוא לא מזהה את האייפון 5s אחרי העדכון..

red4ever
26/01/14, 10:05
עשיתי עדכון ומאז האייטונס לא עלה (שגיאות).
הייתי צריך להסיר לגמרי ולהתקין מחדש כדי שיעבוד.

ebest
26/01/14, 10:57
וואו עושה רושם שמיקרוסופט ממש ברוגז עם מוצרי אפל....

Arditi
26/01/14, 18:41
וואו עושה רושם שמיקרוסופט ממש ברוגז עם מוצרי אפל....

אתה מתבדח, נכון?

A.D.L
26/01/14, 18:43
מצאתי פתרון לבעיה של זיהוי המכשירים.
כניסה ל"מנהל ההתקנים" של Windows
לוח הבקרה - מערכת - מנהל ההתקנים
נגלול ל"התקנים ניידים"
נרחיב את התצוגה, יופיע לנו "Apple iphone\ipod\ipad"
קליק ימני על ההתקן ובחירה ב - "עדכון מנהל התקן" - "אתר במחשב שלי תוכנת מנהל התקן" - נפנה לנתיב הבא "C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers"
ונלחץ על הבא,

וכנראה שסיימנו

בהצלחה

Arditi
26/01/14, 20:19
העדכון, לפחות חלונות, פגום. הוא מתעסק עם דברים שלא לו, וכבר קראתי כמה ביקורות כאלה... לא רק לי.

ebest
26/01/14, 23:29
העדכון, לפחות חלונות, פגום. הוא מתעסק עם דברים שלא לו, וכבר קראתי כמה ביקורות כאלה... לא רק לי.

לא לו....אז איך אתה מצפה שהוא יעבוד? הבעיה נבעה למיטב הבנתי דווקא ממשהו שהוא היה אמור לעשות ולא עשה אוטומטית (התקנת הדרייבר המחודש של מכשירי אפל) :rolleyes:
בכל מקרה בהחלט העדכון של מערכות Windows היה בעייתי. (למען האמת זו גם לא הפעם הראשונה).
לגביי השאלה שלך האם התבדחתי, התשובה היא חיובית :D

מקווה שכל מי שנתקל בבעיה הזו, יוכל להחזיר את המכשיר לעבודה מלאה לאחר קריאת התגובה של A.D.L.

ישר כוח.

Arditi
27/01/14, 00:14
לא לו....אז איך אתה מצפה שהוא יעבוד? הבעיה נבעה למיטב הבנתי דווקא ממשהו שהוא היה אמור לעשות ולא עשה אוטומטית (התקנת הדרייבר המחודש של מכשירי אפל) :rolleyes:
בכל מקרה בהחלט העדכון של מערכות Windows היה בעייתי. (למען האמת זו גם לא הפעם הראשונה).
לגביי השאלה שלך האם התבדחתי, התשובה היא חיובית :D

מקווה שכל מי שנתקל בבעיה הזו, יוכל להחזיר את המכשיר לעבודה מלאה לאחר קריאת התגובה של A.D.L.

ישר כוח.

כל מה שאני יודע, זה שהתקנתי את העדכון, המחשב שלי קפא, קרס, ריסט את עצמו, חזר ללא יכולת לזהות את הצורב המותקן במערכת (שעבד יופי שתי דקות קודם לכן) וכן התחילו בעיות בעכבר ובעקיבה שלו.

נשמע לי כאילו העדכון הזה שבר כמה דברים ברג'יסטרי של המחשב שלי, ורק שחזור המערכת תיקן את הצרות שהיו לי ממנו. שוב אני אשאל: איך תוכנה כמו אייטיונז יצאה מחברה כמו אפל?

אגב, אני כרגע ללא אייטיונז בכלל, ולא יכול להעביר שירים לאייפוד שלי. נחמד נכון?

ebest
27/01/14, 00:33
במצב שלך אני בהחלט חושב שיש משהו הרבה יותר עמוק מהתקלה שהייתה לכל השאר, ועל כן איני שופט כלל במקרה שלך.
אני מסכים כי אייטונס ו-Windows הם כמו מזרח ומערב (אתה תחליט מי מהם זה מה), אך בשימוש של אייטונס במק החוויה פתאום נהפכת לקלילה וזורמת. הבעיה העמוקה מושרשת בעובדה כי אפל מעולם לא תמכו כמו שצריך בפלטפורמת ה-PC מפאת סיבות מגוונות השמורות להם (ואנחנו יכולים רק לנחש), ואת התוצאות אנו רואים מידיי פעם בתקלות קריטיות שכאלו.

איני אומר כי לאפל אין כל יד בדבר (מאחר והיא בין האשמות הראשיות), אך שוב - הרומן של אפל עם Windows מעולם לא היה מוצלח למיטב זכרוני, לעומת העולם שנחשף בעת שימוש במחשב מק עם אותן התוכנות בדיוק.

ורק כדרך אגב, אותו דבר קורה גם בכיוון ההפוך כאשר חבילת Office למק היא אחד הדברים הנוראים ביותר שראיתי שנבנו לטובת מערכת OS X של אפל. כנראה שאצלם זה הדדי.

Arditi
27/01/14, 06:12
במקרה הנוכחי עליו אנו מדברים - אייטיונז על "חלונות" - אין חלוקה באשמה... אייטיונז היא תוכנה של אפל, ולכן אפל אחראית לה, מא' ועד ת'. כמו שמיקרוסופט אחראית לאופיס למה (לא שזה רלוונטי לדיון עכשיו).

מן הסתם שבמקרה האישי שלי, כנראה יש איזה שילוב הרבה יותר בעייתי שגרם לתקלה חמורה ביותר, אבל היא עדיין מאותה המשפחה של התקלות, קרי חומרה לא מזוהה/לא מתפקדת, מה שגורם לי להעריך שמדובר במשהו שבור בעדכון הזה (שלו אחראית אפל, ולא אף חברה אחרת).

ebest
27/01/14, 10:26
ועל כן אני אומר שאתה צודק ב-100%. אפל פישלה פה בגדול בעדכון ששוחרר עבור משתמשי Windows באופן חד משמעי.
אני רק אמרתי שיש היסטוריה מאוד ארוכה של איבה בין מוצרי אפל על הפלטפורמה של מיקרוסופט ולהפך.
אולי אני אפילו אקח את זה לכיוון של כתבה.

isaakh
01/02/14, 15:10
היי, לאחר עדכון של אייטיונס גם לי זה לא מזהה באייטיונס את החיבור של האייפון 5S והאייפד 3 שלי.
המחשב מזהה את החיבור שלהם והדריברים מעודכנים.
רעיונות?