מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מי יודע איפה אני יכול לקנות כבל המחבר בין האייפון לכניסת Aux ברדיו של הרכב?

Eliran's iphone
06/04/08, 18:49
מי יודע איפה אני יכול לקנות כבל המחבר בין האייפון לכניסת Aux ברדיו של הרכב?

Magister
06/04/08, 19:00
בשביל שתוכל לעשות זאת לאייפון צריך להיות line out, מה שלמכשיר עצמו אין, ועד עכשיו גם לא הצלחתי למצוא דבר כזה שבצד אחר יתחבר לאייפון ומצד שני שיהיה לו בננה. אתה אמנם יכול לעשות את זה דרך הכניסה של האוזניות, אבל האיכות לא משהו ואתה צריך בננה שתכנס לאייפון עד הסוף. אגב, לעריסה של האייפון יש line out, ואם תלביש אותו עליה תוכל לחבר את האייפון לכל כניסת aux ע"י כבל עם בננה בכל צד (האיכות טובה מאוד).
דרך נוספת הוא לקנות לאייפון משדר FM, שמשדר ישירות לרדיו. אם הבנתי נכון האיכות לא רעה בכלל.

gabayni
07/04/08, 08:20
קודם כל אתה צריך לבדוק איזה מחבר יש לכניסת ה-AUX שלך באוטו.
בחלק מהמכשירים יש שתי כניסות RCA (בננות קצת יותר עבות מאלו של האוזניות הסטנדרטיות), ובחלק יש כניסת PL אחת שזה המחבר הרגיל כמו של האוזניות.

בצד השני - האייפון, צריך מחבר PL לחיבור לכניסת האוזניות. שים לב רק שאוזניות רגילות לא נכנסות עד הסוף לאייפון אז יש צורך לעשות להם "שיפוץ" קל ע"פ המדריך המצויין:

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=12299&highlight=%E0%E5%E6%F0%E9%E5%FA

בקיצור יש לך שתי אפשרויות לכבל: או PL-PL או PL-RCA, כל אחד מהם אתה יכול למצוא בכל חנות למוצרי חשמל/כבלים (לדוגמא הום-סנטר, ace וכד')

Magister אני לא מסכים איתך לגבי האיכות, אולי ספציפית במערכת שלך לא שומעים טוב, לי יש גם כניסת AUX וגם משדר FM ואין בכלל מה להשוות, האיכות בשמיעה דרך כניסת ה-AUX פשוט מעולה!

בהצלחה חבר.