מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : iDigital משיקה בישראל את מכשירי ה-Air iPad וה-iPad mini retina

natish
03/12/13, 13:01
רשת iDigital משיקה בישראל את מכשירי ה-Air iPad וה-iPad mini retina

http://cl.ly/image/3q0b2S1Q3Q2W/ipad-air.jpg

עובי של רק 7.5 מ?מ ומשקל של 469 גרם (לדגמי ה- Wifi) הופך את המכשיר לקל ודק יותר מקודמו! עם עיצוב חדשני המקנה שוליים צרים יותר וגוף מכשיר אחיד העשוי אלומיניום. מושלם להחזקה נוחה בכף היד.

מכשיר ה-iPad Air החדש בעל מסך Retina מהפכני בגודל 9.7 אינץ', אשר גורם לכל הדברים להראות צלול וחי יותר, תוך שימת דגש על איכות התמונה, אך יחד עם זאת גם על האופטיקה של המצלמה, מעבד גרפי ותוכנה מתקדמת. מצלמת ה- iSight עם 5 מגה פיקסל העושה שימוש באופטיקה המהפכנית על מנת לספק את התמונה הטובה ביותר ביחד עם מצלמת Face Time HD בעלת פיקסלים מורחבים שמאפשרת שיחות וודיאו באיכויות גבוהות. המכשיר מקנה למשתמש ביצועים מהירים על ידי מעבד ה- A7 (בטכנולוגיית bit 64 שעד עתה היתה רק במחשבים ניידים) המהיר יותר ממעבד ה- A6x שבדור הקודם ומספק עד פי 2 בביצועי גרפיקה, מבלי לפגוע בחיי הסוללה כך שהאפליקציות המתקדמות ביותר רצות באופן חלק, ובצורה מדהימה.

בנוסף כולל המכשיר WI-FI מתקדם ומהיר עד פי 2 יותר מכל iPad קודם וגישה ליותר רשתות סלולאריות מסביב לעולם. ה- iPad Air בעל סוללה עמידה עד 10 שעות ומגיע עם תוכנת iwork מובנית על ה-iPad. ניתן להשיג החל מ2,299 ש?ח או בתשלומים החל מ- 70ש"ח לחודש ל-36 תשלומים בתוכניות התשלומים המוצעות ברשת. בנוסף הרשת מציעה גם גרסה עם קישוריות סלולרית של האייר במחיר התחלתי של 2,849ש"ח. כמו כן תוכנית התשלומים של iDigital היא המשתלמת ביותר בשוק עם החל מ-70 ש?ח לחודש למשך 36 חודשים לדגם הWifi או עבור דגם הסלולר עם 87 ש?ח ל-36 חודשים (עבור מכשיר בנפח של 16GB). כמו כן החברה מציעה תוכנית שדרוג עד ל-1350 ש?ח על החזרת מכשיר ישן ממגוון רחב של טבלטים ואייפדים.

http://www.itnewsafrica.com/wp-content/uploads/2012/12/ipad-mini-main1.jpg

מכשיר ה- iPad mini retina מוכיח שניתן לקבל את החבילה המלאה באריזה קטנה יותר, דקה וקלה בצורה שלא תיאמן, ה-iPad mini retina החדש שודרג משמעותית מקודמו עם מעבד A7 החדש מקנה מהירות פי 4 ועיבוד גרפי מהיר פי 8 מהדור הקודם וכולל מסך 7.9 אינץ? ברזולוציה של 1536*2048. כאשר אורזים את הרזולוציה המדהימה הזו במסך 7.9 אינץ? מקבלים מדהימה ובהירות תמונה של נראתה עד כה, וכל זאת בלי להקריב חיי סוללה של כה-10 שעות.

בנוסף טכנולוגית ה-Wifi שודרגה ועם 2 אנטנות מספקות מהירות גלישה ואיכות טובה יותר מהדגם הקודם. עם משקל של כ-331 לדגם ה- Wifi. המכשיר מגיע עם עם מצלמה קידמית ואחורית של 5 מגה פיקסל המעניקות איכויות צילום טובות יותר ושיחות ווידאו באיכו גבוהה, כל זאת בתוספת 2 מיקרופונים המעניקים חווית מולטימדיה מושלמת. עם המכשיר מגיעה מערכת ההפעלה העדכנית ביותר, iOS 7 ואתה חבילת iWork הניתנת להורדה בחינם. כמו כן, ישנם למעלה מ-475,000 אפליקציות המתאימות לאייפד ומוצעות דרך ה- App store.

ניתן להשיג החל מ- 1,879 ש?ח או בתשלומים החל מ- 57 ש?ח לחודש ל-36 תשלומים בתוכניות התשלומים המוצעות ברשת.

lirn8
03/12/13, 13:23
קניתי עכשיו בסניף נתניה
מחיר למיני רטינה סביר 100$ יותר מארה?ב לפי שער המס באזור שבו אני קונה 99% מהמוצרים של אפל

blackwarder
03/12/13, 20:41
קניתי את האייפד אייר האחרון בכפר סבא, 64 ג?גה, טס כמו שד וקל כמו נייר.

alexreotov
03/12/13, 22:29
מתי בדרך כלל מגיעים חלפים אחרי ההשקה?!?
אני חייב להחליף את שלי...
תודה

ROY1966
05/12/13, 11:29
מתי בדרך כלל מגיעים חלפים אחרי ההשקה?!?
אני חייב להחליף את שלי...
תודה

כבר התקלקל ?;)