מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הצביעו לסקר קצר ואחד מכם יזכה במתנה מפנקת

RAiNZ
26/11/13, 14:55
סקר לשיפור מועדון iFriends. עזרו לנו לעזור לכם.

שלום חברים.

מועדון החברים iFriends (http://www.iphones.co.il/iFriends2) הוקם בכדי לספק לכם קוראי האתר, את ההטבות הטובות ביותר בישראל, ואת התמיכה האישית המקצועית ביותר בכל הקשור למוצרי אפל ולאביזרים הנלווים שלהם. אנו ממשיכים לחשוב, ולחפש עוד דרכים שבהן נוכל להטיב עם חברי מועדון החברים iFriends, ולכן אנו רוצים לשמוע מכם: אילו הטבות הייתם רוצים לראות כחלק מההיצע של המועדון בעתיד?

נשמח אם תענו על הסקר ותספרו לנו בתגובות מה הייתם רוצים לראות. אפרופו הסקר, הוא גמיש: אם תרצו, אתם יכולים להצביע ליותר מאופציה אחת, כמו גם שישנה אפשרות לבחור באופציית ה-?אחר... (בוחר להגיב בתגובה)?.

כל המשתתפים בסקר משתתפים גם בהגרלה למתנה מפנקת.
בכדי להשתתף בסקר ובהגרלה, עליכם להתחבר לאתר ולהוסיף תגובה בנוסף למילוי הסקר.

לפרטים נוספים על מועדון iFriends לחצו כאן (http://www.iphones.co.il/iFriends2)

בתודה מראש,
ההנהלה.

shayzil
26/11/13, 15:10
שלום,
כמו שכבר אמרתי בעבר עם תחילת ה-iFriend לדעתי תהפכו לנחשקים וייחודיים אם תחברו לגוף יותר גדול ומוכר ובכך תצליחו להציע מחיר זול יותר למכשירי האייפון ואם ניתן גם הטאבלטים.
מחיר שישבור שוק גם מבחינת מחיר האייפון (ועוד) באילת.

ברור שאני לא אומר שתמכרו במחיר הפסד, אני עדיין רציונלי ומבין שהמכס ומס ייבוא בישראל מאוד נדיב (בשביל עצמו) אך עדיין עם כל המיסים ניתן להרוויח קצת פחות ולמכור יותר.

בהצלחה לנו עם ההצעות ובהצלחה לכם בהגשמתן :-)

bodyremover
26/11/13, 15:36
סך הכל יוזמה נחמדה שיכולה להיות מאוד מבטיחה.
אישית הצבעתי על שלושת ההנחות הראשונות ועל אתר נקי מפרסומות.

תוספת אחת שלדעתי יכולה להוות תמריץ הירשמות טוב היא הכללת החברות במועדון לאנשים המבצעים קנייה באתר (כמובן של דברים שעולים יותר מדמי החבר או משהו בסגנון)

SYosi
26/11/13, 16:20
אני חושב שההטבה העיקרית שצריכה להיות לחברי המועדון זה הגרלות ייחודיות לחברי המועדון בלבד דווקא על מוצרים לשיפור חווית השימוש במכשירי אפל.
מגנים ממותגים למכשירי אפל השונים,
ערכת ניקוי iKlear שכוללת חומר מיוחד שמגן על מסך המכשיר מטביעות אצבעות וחיידקים,
(בחנויות האפל סטור ברחבי העולם משתמשים בחומר הזה לניקוי המכשירים שמאות אנשים נוגעים בהם כל יום)
הגרלות מפעם לפעם על Gift card בעלי ערך כספי שונה לרכישה בחנות האייטונס של אפל אפליקציות, מוסיקה וסרטים.
כמו כן הגרלות על אפליקציות שעולות כסף על ידי שליחת קוד מתנה לאפסטור שיאפשר לזוכה להוריד את האפליקציה בחינם.

nirsh1987
26/11/13, 16:39
"חווית משתמש - הורדת פרסומות מהאפליקציה ומהאתר, תיבת הודעות גדולה יותר, יכולות פרופיל נוספות"

יש לאתר אפליקציה?

RAiNZ
26/11/13, 16:42
"חווית משתמש - הורדת פרסומות מהאפליקציה ומהאתר, תיבת הודעות גדולה יותר, יכולות פרופיל נוספות"

יש לאתר אפליקציה?

האפליקציה הנוכחית נקראת iIsrael, והיא זמינה להורדה בחינם באפסטור.

Jenia.Brook
26/11/13, 16:50
האפליקציה הנוכחית נקראת iIsrael, והיא זמינה להורדה בחינם באפסטור.

תכלס מעדיף שתורידו את הפרסומות מהאפליקציה ששם אני נמצא לרוב.

אבל בחייייאת תעדכנו אותה לעיצוב המגניב של iOS7 :)

מדי פעם הנחות מגניבות על כל מני מוצרים לא יזיקו :)

ו...תוסיפו אותי להגרלה :) תודה!

תומר צייטלין
26/11/13, 16:54
כפי שבחרתי בסקר, אשמח שיתווספו גם הנחות על מכשירים, אביזרים, קורסים ועוד.

בנוסף, אני מציע שיהיו הגרלות על מוצרים ואפילו כרטיסי חבר (שימומנו על-ידי דמי ההרשמה) ושנוכל לקבל הטבות והנחות בחנויות בעזרת הכרטיס.

מה דעתכם?

כמה שאני מחכה לרגע שאצטרף למועדון...

נ.ב. כל הכבוד על היוזמה! :-)

RAiNZ
26/11/13, 17:10
1. תכלס מעדיף שתורידו את הפרסומות מהאפליקציה ששם אני נמצא לרוב.

2. אבל בחייייאת תעדכנו אותה לעיצוב המגניב של iOS7 :)

3. מדי פעם הנחות מגניבות על כל מני מוצרים לא יזיקו :)

4. ו...תוסיפו אותי להגרלה :)

תודה!

סימנתי את התגובה שלך בסעיפים (לעיל).

1 ו-2: אנו עובדים על אפליקציה חדשה לגמרי, מותאמת אייפון ואייפד, אשר בנויה בקווי העיצוב של iOS 7. אופציית הורדת הפרסומות רלוונטית גם לגבי האפליקציה החדשה, כשהיא תהיה זמינה.

3. זה מה שאנחנו מנסים לעשות: לקלוע לטעם שלכם, הקוראים.

4. יש.

בכיף. תודה לך :)

AmitG
26/11/13, 18:16
אהלן,
קודם כל, הקמת המועדון הינה יוזמה בהחלט מבורכת וראויה לציון.
עוד יותר מרשים הוא הכיוון שלקחתם לבדוק את דעת הקהל כדי לדעת לכוון טוב יותר לכיוון ההטבות שתציעו במסגרת המועדון.

אני באופן אישי חושב, שבמקום להתפזר על הטבות במגוון רחב של מוצרים (טלוויזיות...) ושירותים (מסעדות וטיולים...) - המטרה שלכם צריכה להיות מכוונת וממוקדת יותר.
כאתר שכל כולו נושם מוצרי אפל ובעיקר את האייפון כמוצר המוביל, הייתי מצפה לראות מחירי מכשירים ב-א-מ-ת תחרותיים יותר, תוך ניצול העובדה שאפשר בקלות לארגן כאן בפורום קבוצת רכישה עם כמות גדולה של מכשירים.

בהצלחה :-)

johnathan
26/11/13, 18:43
אני מניח שרוב האנשים כאן מכירים מחירי איביי,ולכן,כשמפורסמת כאן סקירה של נרתיק לאייפון ב30 יורו פלוס משלוח עם 10% הנחה לחברי האתר,וברגע אחד אתה מוצא את זה באיביי ב25$,זה מוציא את העוקץ מהמושג הטבה.
על ההטבה להיות אטרקטיבית,וכזו שנדע שניצלתם את כוח הקניה שלכם לטובת העניין.
אשמח להטבות ראויות ואמיתיות ואולי,מתישהו,ארכוש אביזר בארץ.
כל הכבוד על הרצון להבין מאיתנו מה חסר לנו. שאפו.

buzaglo
26/11/13, 19:06
קודם כל, אני שמח ברעיון שלכם לשתף את הגולשים (גם אלו שלא מנויים במועדון בינתיים) במהלך הזה.
אין ספק שעם חידושים נוספים והמון רעיונות חדשים להנחות לחברי המועדון יגרמו לעוד ועוד גולשים ומשתמשי IOS לרצות להיות חלק בו.
לדעתי בכדי לגרום לאנשים כבר עכשיו להיות חלק במועדון שלכם, תצטרכו להציג את רשימת ההנחות שיש לכם.
רעיון למסעדות הוא נחמד אבל לא קשור למשתמשי IOS.
לדעתי אפשר למשל לארגן קבוצות רכישה במחיר מוזל למגני מסך איכותיים, סוללות, מעמדים איכותיים לרכב.
אני מאמין שקצת קשה יהיה לשבור את השוק לגבי מכשירי IOS אבל אם אפשר עוד הנחה, למה לא.
שיהיה המון בהצלחה, ואשמח להצטרך להגרלה :)

ebest
26/11/13, 19:26
אני חייב להשמיע את קולי לאור התגובות פה ולומר שאנחנו עושים המון למענכם :)
המועדון הזה הולך להיות משתלם מאוד לכל החברים בו ויהווה מקור טוב יותר לצריכת תוכן בלעדי שיועלה אליו בעתיד (ככל הנראה).
אנו שמחים שאנשים באתר החליטו לתת יד ולהיכנס למועדון כבר בפתיחתו ואני מקווה לראות עוד מכם מצטרפים גם כן.

לכל החברים הקיימים: תהנו מהתוכן ומהחברות

RoyG
26/11/13, 19:53
בהצלחה ליוזמי המועדון.

אם אפשר לחזק את מה שהציעו בנוגע להנחות על מוצרי אפל - חבירה לגוף משמעותי (דוגמת הרעיון שפורסם עם אייסטור). רציתי להציע לכם לפנות לBuy2USA שלמיטב ידיעתי נותנים כיום את המחירים הנמוכים ביותר שראיתי לאייפדים ואייפונים החדשים.

שוב כל הכבוד ובהצלחה!

zividan
26/11/13, 20:35
אז ככה, אותי פחות מעניין מוצרים מסביב (TV, טאבלטים, מסעדות וכו'...), מועדון החברים במתכונתו הנכחית כבר נותן מעבר לפורומים הרגילים ולו רק בגלל העובדה ששאלות ובעיות של החברים נענות במהירות ועל ידי מספר גורמים.
נושא ההגרלות חביב, נותן טעם טוב אבל שוב, לדעתי, עדיף שיתמקד במוצרים נלווים (מגיני מסך, נרתיקים איכותיים ושאר אביזרים לאייפון ואייפד).
למרות היותי רחוק, אילת, יש לדעתי מקום למפגשים עיוניים ומעשירי ידע בין חברי המועדון מדי פעם.

דרך אגב, אם מישהו מחברי המועדון מעוניין בעזרתי לרכישה של אביזרים באיידיגיטל באילת (פחות המעמ כמובן), אשמח לעזור. אפשר לפנות אליי בפרטי (ולא, לא למטרות רווח, פשוט בשביל לעזור ולהוזיל).

מעוז זוגרבו
26/11/13, 21:50
האופציה לארגן הטבות מחוץ לעולם הטכנולוגי יכולה להיות רעיון נחמד מאוד!

leonrafa
27/11/13, 07:27
ראשית כל הכבוד על היוזמה,

הסקר שאתם עורכים אכן ימקד את ההטבות לחברי המועדון, גם לדעתי כדאי

להתמקד יותר במוצרי אפל וכן במוצרים נלווים לאייפון כגון מגנים, מגני מסך, מערכות שמע מותאמות.

באם יהיה הטבות כדאיות אני אשקול לחיוב להצטרף למועדון סך הכל שיהיה כוח קנייה יותר גדול

ההוזלות יהיו יותר גדולות וכך יהיו יותר מצטרפים.

אגב לדעתי יש לנסות לפרסם את עניין המועדון גם מחוץ לאתר (על ידי שימוש בבארטרים עם בעלי אתרים אחרים - פרסום תמורת פרסום),

אני מאמין שיש קהל רב של אייפוניסטים שלא מסתובבים באתרים ובפורומים וישמחו לקבל הטבות והנחות.

אולי נתחיל בקבוצת רכישה לאפל TV, משהו בעניין.???

fguy
27/11/13, 09:27
בהצלחה עם מועדון החברים החדש!

SHINeee
27/11/13, 12:47
שכוייח.
הייתי שמחה למחשב נייד בזול :)

Thanatos
27/11/13, 12:57
בנוסף למה שסימנתי,
הייתי רוצה לראות בעיקר את נושא תיקונים ומעבדה בנושא מכשירי אפל במחירים אטרקטיביים,
זה היה מושך אנשים להרשם גם כסוג של "ביטוח" ו-"אחריות למכשיר" :)

SYosi
27/11/13, 13:28
בנוסף למה שסימנתי,
הייתי רוצה לראות בעיקר את נושא תיקונים ומעבדה בנושא מכשירי אפל במחירים אטרקטיביים,
זה היה מושך אנשים להרשם גם כסוג של "ביטוח" ו-"אחריות למכשיר" :)

זה נכון, אבל אני חושב שהאתר מוגבל בתיקצוב דברים כאלו):

Thanatos
27/11/13, 13:31
זה נכון, אבל אני חושב שהאתר מוגבל בתיקצוב דברים כאלו):

הכוונה שלי הייתה לחבור למעבדה ולא להקים אחת :)
ברמה של להשיג מחירי תיקון וביטוח טובים למנויים

ooofek
27/11/13, 13:42
רב אנשים הצביעו להנחות על מחשבים, טלוויזיות ומוצרי סלולר, אבל אני מניח שהם התכוונו לזה שתציעו להם הנחה יותר משמעותית מ 100 שקל.

rozenman
27/11/13, 17:19
כל הכבוד! אמנם אני לא חבר, אבל כמו שנאמר כבר - היוזמה מבורכת מאוד!
בכלל - החשיבה על שיתוף האנשים שחברים במועדון/באתר היא מעולה ומראה על רצינות וחשיבה על העתיד לטובת שיפור השירותים שהחברות מעניקה.
בקשר להטבות - אני חשוב שמשום שמדובר באתר של חובבי אפל למיניהם, עדיף להתמקד בנושא הזה במקום הטבות כלליות (כמו אוכל וכו'). בסופו של יום, מי שמצטרף כחבר מועדון יעשה זאת ככל הנראה בכדי לזכות לתמיכה בשירותים ומוצרים של אפל וכאופציה לקבלת הנחות על מוצרים של אפל, ולא על דברים אחרים.
כמו כן, בטוח ששמתם לב שרוב הציפייה של אנשים הייתה לקבל מוצר של אפל במחיר זול - בעיקר האייפון 5S. נראה לי שאפשר להקים בקלות קבוצת רכישה גדולה מהמבקרים באתר ולהשיג מכירים באמת תחרותיים ושווים (ואולי אפילו מהחנות שהכי קרובה למימוש חזון החנויות של אפל בארץ - הלוא היא iDigital, שנראה לי שכל רוכש של מוצר אפל בארץ היה מעדיף לקנות מהם).

בכל מקרה - תודה על ההתחשבות ובהצלחה!

dorpnhs
27/11/13, 18:18
לדעתי קודם כל אתם צריכים להגדיר מהו מועדון החברים הזה.
כי זה הרי מועדון חברים הפונה ספציפית לגולשי האתר, אתר שמתמקד במוצרי אפל.
אם הגדרת המועדון תהווה הטבות מחוץ להגדרת האתר, זה מאבד את העניין.

הרי כל אחד מאיתנו חבר במועדון חברים כזה או אחר (מועדון הוט, חבר וכו'..) שנותן הנחות והטבות מסוג שהוא ל1001 חנויות ומותגים, קצת חסר טעם אם גם אתם תיכנסו ל"שוק" הזה.

מקווה שהצלחתי להסביר למה לדעתי ההטבות וההנחות צריכות להתבטא רק במוצרי אפל או במשהו שנכלל בתוך עולם המובייל בלבד.

Sahar26
27/11/13, 19:14
בחרת באופציה 1 ו3
אם אהיה במועדון כלשהוא אעדיף שההטבות שאקבל יעניקו לי הנחה על מוצרים איכותיים ולא דברים דברים פשוטים שאפשר למצוא בEbay בזול :)

SHINeee
27/11/13, 20:10
בקיצור, מתי אתם מכריזים על הזוכה המאושר?:)

frank053
27/11/13, 21:45
בחרתי באופציה הראשונה "הנחות לאביזרים ממותגים ומוצרי פרימיום" ולא באופציה השלישית "הנחות על מחשבים, טלויזיות, טבלטים, ומכשירי סלולר" מהסיבה הפשוטה שאין שום מצב שתצליחו להתחרות במחיר מול רשתות אלקטרוניקה גדולות, לפחות לא בשלב זה, ואני בספק שגם בהמשך. זה לא בגלל שאתם לא טובים, חלילה, זה בגלל כמות הלקוחות שלהם מול שלכם. ואני לא מדבר על המחיר שרשום בחנות כשאני בא לרכוש טלויזיה לצורך העניין, אלא על המחיר הסופי (לאחר מיקוח קל עם המוכר) שאני משלם עבור המוצר.
לאומת זאת, במחירים של מוצרי פרימיום בהחלט ניתן להתחרות לטעמי, ולכן זה הרבה יותר אטרקטיבי.
בכל מקרה - בהצלחה!

dooby
28/11/13, 09:42
בחרתי באופציה הראשונה "הנחות לאביזרים ממותגים ומוצרי פרימיום" ולא באופציה השלישית "הנחות על מחשבים, טלויזיות, טבלטים, ומכשירי סלולר" מהסיבה הפשוטה שאין שום מצב שתצליחו להתחרות במחיר מול רשתות אלקטרוניקה גדולות, לפחות לא בשלב זה, ואני בספק שגם בהמשך. זה לא בגלל שאתם לא טובים, חלילה, זה בגלל כמות הלקוחות שלהם מול שלכם. ואני לא מדבר על המחיר שרשום בחנות כשאני בא לרכוש טלויזיה לצורך העניין, אלא על המחיר הסופי (לאחר מיקוח קל עם המוכר) שאני משלם עבור המוצר.
לאומת זאת, במחירים של מוצרי פרימיום בהחלט ניתן להתחרות לטעמי, ולכן זה הרבה יותר אטרקטיבי.
בכל מקרה - בהצלחה!

אני יכול להפתיע אותך.
פרטים בהמשך

RAiNZ
28/11/13, 10:57
בקיצור, מתי אתם מכריזים על הזוכה המאושר?:)

בקרוב... ;)

dooby
28/11/13, 11:04
לדעתי קודם כל אתם צריכים להגדיר מהו מועדון החברים הזה.
כי זה הרי מועדון חברים הפונה ספציפית לגולשי האתר, אתר שמתמקד במוצרי אפל.
אם הגדרת המועדון תהווה הטבות מחוץ להגדרת האתר, זה מאבד את העניין.

הרי כל אחד מאיתנו חבר במועדון חברים כזה או אחר (מועדון הוט, חבר וכו'..) שנותן הנחות והטבות מסוג שהוא ל1001 חנויות ומותגים, קצת חסר טעם אם גם אתם תיכנסו ל"שוק" הזה.

מקווה שהצלחתי להסביר למה לדעתי ההטבות וההנחות צריכות להתבטא רק במוצרי אפל או במשהו שנכלל בתוך עולם המובייל בלבד.

אין ספק שהמועדון הזה ממוקד בטכנולוגיה ומוצרי אפל אבל אני בטוח שהגולשים גם אוהבים לקבל הנחה במסעדה טובה או בבית קפה טוב ואם אוכל להציע גם הטבה כזאת אני מניח שלא תתנגד.
אני צודק?

Maor Zohar
28/11/13, 13:18
כל הכבוד על התפתחותו של האתר במהלך השנים.

dooby
29/11/13, 12:36
תודה לכל מי שהשתתף בסקר. עזרתם לנו למקד את ההטבות עבורכם.
כרגע ניתן להנות מהטבות במחירים מעולים במיוחד ל-Black Friday.
כנסו לכאן כדי לצפות בהטבות (http://www.iphones.co.il/iFriends2/).

בקרוב נכריז על הזוכה בין משתתפי הסקר.

תודה.

RAiNZ
29/11/13, 12:42
שם הזוכה: Jenia.Brook.
ניתן ליצור קשר עימנו בפרטי על מנת לקבל את הפרס.

תודה לכל המשתתפים בסקר,
וסופ?ש נעים.

Jenia.Brook
29/11/13, 12:53
תודה רבה :)

Poisson
30/11/13, 12:40
רק עכשיו ראיתי את הפוסט הזה...
אני בינתיים לא הצטרפתי למועדון משום שלא ראיתי עדיין סיבה מספיק טובה.
לפני כל מה שאגיב, לדעתי תוכן פרימיום יהיה דבר נוראי לעשות. ממש ממש.
מה שכן, אני כרגע משתמש ב800 חוסמי פרסומות משום שאני לא יכול לסבול אותן. אם נניח תהיה אופציה לאתר ללא פרסומות לחברי מועדון - כן אצטרף. משום שאני נהנה מהאתר, אין לי שום בעיה לעזור למקסם רווחים שכרגע אני מונע.
הנחות לחברי מועדון צריכות להיות הרבה יותר משמעותיות לדעתי. לדוגמה: המבצע על האייפון היה מינורי בצורה בלתי רגילה. אפשר לעשות קניות קבוצתיות בצורה מבוקרת יותר (כי אם סתם אדם פרטי ינסה לבצע אחת כזו, אולי לא יקחו אותו ברצינות) של מוצרים נלווים. כמו מגנים וכו'.

(אגב, אני חושב את אותו הדבר בדיוק על פרסומות באפליקציה הסלולרית. אני אשמח לשלם דולר או "אפילו" דולר בשנה ולקבל אפליקציה נקייה מפרסומות. (FREEMIUM כזה. הלוואי והאנשים מ-YNET, כלכליסט, מאקו וכו גם היו עושים את זה)

:)