מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עכשיו זה קורה! מועדון iFriends יוצא לדרך

dooby
10/11/13, 15:03
בוא לקחת חלק במועדון השווה של iPhones.co.il ולהנות מהמון הטבות, הפתעות והנחות מתחלפות. הצטרף למועדון החברים iFriends כאן
(http://www.iphones.co.il/iFriends2/)

http://www.iphones.co.il/iFriends2/landing_page.jpg

iPhone 5S או iPhone 5C במחיר הנמוך בישראל לשבועיים בלבד. לפרטים נוספים (http://www.iphones.co.il/forum/thread259727.html#post1394175)

פורום תמיכה iFriends - כל המומחים של iPhones.co.il במקום אחד ובמענה מהיר

הפתעה מתחלפת מדי חודש

הנחה על חבילות איבזור לשלל מוצרי Apple

צבירת תפוחים (נקודות זכות בעלות ערך כספי, פרטים בהמשך)

השתתפות בהגרלות שוות

הזמנות לכנסים

ועוד המון דברים טובים..

חברות במועדון עולה 45 שקלים לשנה.
ניתן להצטרף למועדון החברים דרך עמוד ההצטרפות. לחץ כאן (http://www.iphones.co.il/iFriends2/)

קוד ההטבה ישלח במייל עד 12 שעות לאחר אישור התשלום. (כדאי לציין את שם המשתמש שלכם באתר iPhones.co.il בשדה "הערות" בדף התשלום של PayPal)

למרות מס' בעיות טכניות, ולאור הבקשות הרבות- החלטנו להשיק את iFriends כפי שהבטחנו, בזמן. דף הרשמה משופר יעלה בהמשך.

בינתיים כל מי שרוצה לרכוש את iPhone 5S 16GB או iPhone 5C 16GB עוד היום, במחיר הכי נמוך בישראל יכול להצטרף ולקבל את קוד ההטבה תוך 12 שעות למייל.

המבצע "אייפון במחיר הזול בישראל" הינו בשיתוף החנות iStore (http://www.istoreil.co.il/) . מהרו! מלאי היחידות הזמינות מוגבל.

לפרטים נוספים על מבצע "אייפון במחיר הזול בישראל" לחץ כאן (http://www.iphones.co.il/forum/thread259727.html#post1394175)

* המבצע "אייפון במחיר הזול בישראל" עד גמר המלאי
* כמות מינימלית 100 יחידות
* אספקה בכפוף למלאי

הצטרף למועדון החברים iFriends כאן (http://www.iphones.co.il/iFriends2/)

ooofek
10/11/13, 15:05
רק אם אני חבר ב ifriends אני יכל לקנות את האייפון במחיר הזה? וזה לא הכי זול ksp זה אותו מחיר...
ואם זה כולל את ה 45 שקל אז ksp הכי זולים..

itayt
10/11/13, 15:12
צפו עוד המון תגובות כאלה בהמשך... הרמתם את זה גבוהה מידי.
בכל מקרה, כמו שרשמו זה אכן לא הכי זול וזה גם הדגם האמריקאי עם תדרי LTE אמריקאים.
בהצלחה

shayzil
10/11/13, 15:12
וואו כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.
עלוב!

3,500 ש"ח שזה בטח מחיר מזומן ועוד 45 ש"ח דמי חברות שווה בטוטאל: 3,545 ש"ח.
בעוד ש-Mobuyshop (שנמכרים במחסני חשמל, שקם אלקטריק ואוטו דיפו) מציעים ב-3,549 ש"ח ל-24 תשלומים.
ואני חשבתי שיהיה משהו קצת יותר בומבסטי אבל כנראה שממש לא.

אני ממש לא מאשים אתכם חלילה, ניסיון יפה אך לא ממש מוצלח.. הבעיה היא במדינה ובמיסים וכל עניין הייבוא.

ooofek
10/11/13, 15:16
בוא לקחת חלק במועדון השווה של iPhones.co.il ולהנות מהמון דברים

תפרט קצת יותר,
אם אני נרשם אני רוצה לדעת מה אני מקבל לפני,
מה נותן לי להיות חבר ב ifreinds,
והאם אפשר לשלם איך שהוא במזומן לחברות הזו (אולי ב istore)
תן לי דוגמה להטבות, הפתעות.

kfirf
10/11/13, 15:16
המחיר שפורסם הוא לתשלום אחד ובתשלומים המחיר קופץ, אם משווים בין המחיר שהוצע כאן לבין המחירים שמפורסמים בפורום מכירת מכשירים אז נראה שדרך הפורום ניתן למצוא במחירים יותר זולים.

במידה ובאמת idigital יתחילו לתת בקרוב שרותי אחריות לשנה הראשונה בתור אחריות יצרן אז יהיה ניתן לקחת מכשיר שהובא מחו"ל ולתקנו בארץ ללא כל בעיה.

אני לא מוצא את המחיר/הצעה שפורסמו בתור משהו אטרקטיבי.
זוהי כמובן דעתי שלי בלבד.

jjjj
10/11/13, 15:18
מה המחיר לאייפון 5S 32 גיגה ?
האם ניתן זיכוי בגין מכשיר ישן ?

leonrafa
10/11/13, 15:19
חיכיתי גם אני לבשורה אך לצערי אכזבה, בבסט מובייל מוכרים את ה5C ב 2899 ש"ח, ולכן לא שווה לקנות דרך האתר.

תאמת הייתי מציע לארגן קבוצת רכישה ואז המחיר לדעתי היה יותר נמוך, כי אם היו קונים למשל 50 חתיכות בטוח שהייתה יכולה להיות הנחה יותר רצינית.

לשיקולכם, אבל נראה לי שלא כדאי בנסיבות אלו להצטרף למועדון.

dooby
10/11/13, 15:23
צירפתי את כל הפרטים על עלויות מכשירים וטרייד אין.
ניתן לראות את הפרטים כאן (http://www.iphones.co.il/forum/thread259727.html#post1394175)

yossi 63
10/11/13, 15:23
למרות שהמחיר לא הכי זול עדיין כל הכבוד על המהלך

איתי אליעזר
10/11/13, 15:32
ציפיתי למשהו אחר... אם עושים תשלומים כמו שרשום זה יותר יקר מבסלקום... בהצלחה!

ooofek
10/11/13, 15:33
צירפתי את כל הפרטים על עלויות מכשירים וטרייד אין.
ניתן לראות את הפרטים כאן (http://www.iphones.co.il/forum/thread259727.html#post1394175)

מה נותנת החברות ב ifriends?
אתה יכל לפרט יותר בבקשה,
אני רוצה לדעת על מה אני משלם לפני שאני משלם
והאם יש אפשרות להצטרף למועדון הזה ב istore
כי אני קטין ואין לי דרך לשלם דרך paypal (ההורים לא רוצים להכניס כרטיס אשראי)

RAiNZ
10/11/13, 15:34
למרות שהמחיר לא הכי זול עדיין כל הכבוד על המהלך

תודה על הפרגון.

אנחנו מודעים לביקורת, מבינים אותה, ועם זאת - אנחנו נמשיך להתאמץ בשביל להשיג את המחירים ואת הדילים הכי טובים עבור קהל הקוראים שלנו וחברי המועדון.

respa
10/11/13, 15:35
מחיר לא כזה אטרקטיבי בלשון המעטה, חוץ מזה, למה לשלם 45 ש"ח על תמיכה שגם כאן בפורום אפשר לקבל (בחינם!). חבל, חשבתי שעם כל הרעש והצלצולים תבוא איזו הכרזה מפוצצת, לא נורא. שיהיה לכם בהצלחה.

rozenman
10/11/13, 15:37
מהלך מבורך מאוד! המשיכו ככה!
אני אישית ציפיתי למחירים נמוכים יותר. כבר ממש בניתי על לקנות דרככם במחיר זול.. אבל כשבאילת האייפון 5S עם 16GB ב-iDigital עולה 3,350 , אני מעדיף לחכות קצת לקנות באמצעות מישהו שנוסע לשם..
בכל מקרה - תודה רבה על המאמץ!

Messiah
10/11/13, 15:39
למה הטרייד אין אינו שווה לטרייד אין באיי דיגיטל ואוראנג'.
מכשיר אייפון 4 שווה שם 850 שקל

dooby
10/11/13, 15:54
לכל מי שרצה לדעת מה מקבלים מחברות מועדון iFriends מלבד למה שכתוב למעלה:
1. פורום חברים בלבד מאפשר מענה מהיר מכל המנהלים והמומחים באתר.
2. הפתעות מתחלפות בכל חודש. הפעם זה היה iPhone 5S.
3. הנחות במגוון חנויות מובייל וטכנולוגיה - בכל חודש נפרסם מבצע אחר
4. כניסה לכנסים במחיר מוזל

ועוד הטבות נוספות

shayzil
10/11/13, 15:59
תודה על הפרגון.

אנחנו מודעים לביקורת, מבינים אותה, ועם זאת - אנחנו נמשיך להתאמץ בשביל להשיג את המחירים ואת הדילים הכי טובים עבור קהל הקוראים שלנו וחברי המועדון.

המאמץ הראשון שמומלץ לבצע - למצוא אתר אחר לשתף עימו פעולה ולא iStore שדי יקרים.
נכון המחיר המשותף שלכם זול מהמחיר באתר שלהם, אבל המחיר הבסיסי שלהם מנותק מהמציאות ויקר.

Dr.Sony
10/11/13, 16:06
חבל, מעניין מי הדביל שאמר שתהיו הכי זולים, זה רק הרס לכם.
התכוונתי לקנות ממכם כי אני מעריך חברות בתחילת הדרך שלא עושקות את הלקוחות שלה, חשבתי שתתחילו מהפכה כמו קופיקס.
חבל.

maorb
10/11/13, 16:10
אחלה מהלך אבל באמת נתתם צפיות הרבה יותר גבווהות, המחירים של מכשיר עם טרייד באיידיגיטל דיי אותו דבר אם לא יותר נמוכים..

אבל עדיין כל הכבוד על המהלך :)

OriAmir
10/11/13, 16:26
מחיר ממש לא מהפכני?..סטנדרטי וטיפה יקר מחלק מהמקומות אפילו.
אבל כל הכבוד לאתר על היוזמה והרצון הטוב..שיהיה בהצלחה!

roni barel
10/11/13, 16:28
אייפון 5s 16g נמכר ב- ksp אילת ב 3050 ש?ח. זה שווה מאוד.

RAiNZ
10/11/13, 16:32
המאמץ הראשון שמומלץ לבצע - למצוא אתר אחר לשתף עימו פעולה ולא iStore שדי יקרים.
נכון המחיר המשותף שלכם זול מהמחיר באתר שלהם, אבל המחיר הבסיסי שלהם מנותק מהמציאות ויקר.

אני מבין ומקבל את מה שאתה אומר, אם כי זה לא שיש הרבה מבחר של אתרים שעימם ניתן לבצע מהלך שכזה. בסופו של דבר, הבחירה הייתה בין לעשות משהו, לבין לא לעשות. אז החלטנו שעדיף יהיה לעשות ולהציע משהו, במקום שלא להציע דבר. על אף שבמקרה זה אני אישית אינני שותף להסכמים שנחתמו עבור הקמת מועדון החברים, אלא רק לרעיון הכללי של הקמת המועדון (ומתוקף היותי אחד ממנהלי האתר), אני מבין ומקבל בלב שלם את כל הביקורות. הכל לגיטימי - יש מי שלא מתאים לו, ויש מי שכן מתאים לו, ואנו בסופו של דבר נשתדל לתת מענה לרצונות של כולם.

הנקודה היא שהתחלנו משהו, וכרגע זה מה שיש באפשרותנו להציע. כמובן, כפי שדובי כבר אמר, אנו נמשיך לשכלל את ההיצע ולהוסיף הטבות במהלך הזמן. אנו כמובן גם מודים לכם על הביקורת הבונה, על ההבנה, ועל העובדה שאתם בסופו של דבר מבינים שאנו מתאמצים על מנת לספק לכם מבצעים והנחות שכאלו על מנת להטיב עמכם, ושאנו נמשיך לפעול לטובתכם במובן זה גם בעתיד. בתקווה, נוכל בעתיד גם להציע מחירים אטרקטיביים יותר על מכשירי האייפון בעבור אלו אשר המחיר אינו לרוחם.

zividan
10/11/13, 16:50
שלום רב,

תחילה, ברכות על היציאה לדרך, יוזמה ברוכה.

אני, כתושב אילת, לא יכול להנות מהמבצעים שיש כרגע במועדון מהסיבה הפשוטה שבאילת המחירים הרבה יותר אטרקטיביים בגלל חוק המע"מ. ברור לי שאין באפשרותכם להתחרות במחירים הללו וזה בסדר. בלי שום קשר, המועדון יכול להתפתח לכיוונים שונים ולא רק לרכישות ולכן אני לא שולל על הסף.

דבר שלדעתי צריך לתת עליו את הדעת, כמועדון חברים, מן הסתם ירצו אנשים להצטרף אליו מכל קצוות מדינתו הקטנה, שווה לתת את הדעת לאפשרות שכולם יהנו מרכישות כאלו או אחרות, ולא רק כאלה שגרים בקרבת חנות ISTORE שעד כמה שאני יודע נמצאת רק בתל אביב (אולי "התפוחים" או המבצעים ניתנים למימוש גם ברשת, לא ידוע עדיין).

בכל מקרה, קדימה לדרך, מי שמכיר את האתר ונהנה משרותיו, תכניו וכמובן התמיכה הבלתי נלאית בציבור משתמשי מוצרי אפל בארץ בטוח שימשיך להנות גם בעתיד עם או בלי מועדון.

נ.ב.
בדיעה אישית, כרגע אין מספיק מידע על כיוונו של מועדון החברים, אני בטוח שיהיו עוד פרטים בהמשך. בכל מקרה, דמי חברות של 45 ש"ח בשנה הינם סבירים לחלוטין.

מחכה לראות דרכי הצטרפות.

Shai Mizrachi
10/11/13, 17:13
חברים מלבד המכשיר ומחירו האטרקטיבי בהשוואה לחברות הסלולר המוכרות, מדובר כאן בצעד יוצא דופן שנועד בראש ובראשונה לתת לכם גולשי וחברי האתר ליהנות משלל הטבות ומבצעים בחנויות ודילים שונים (כפי שdooby ציין).

חברות ב-iFriends היא לא רק בשביל רכישת אייפון 5s אלא משהו הרבה יותר גדול, מורכב ויפה שיזם בעלי האתר ופותח הפוסט dooby.

אנחנו לוקחים לתשומת ליבנו את ההערות והביקורות שלכם וכמובן כל הזמן עובדים על שיפור המודל שנקרא iFriends ומעבירים את הפידבקים לבעלי האתר.

תודה לכולם :)

ViPeRT
10/11/13, 17:28
מה לגבי 32GB?
וזמינות הצבעים?

עידנדן
10/11/13, 17:54
מהלך מבורך שאני בטוח במהלך הזמן נראה ממנו דברים ונוכל להינות
ברמה האישית המחירים לא אטרקטיבים לי וכנראה שארכוש את המכשיר במקום אחר
ושוב כל הכבוד על היוזמה ועל הרצון התמידי שלכם לשפר את האתר
אני לא רושם פה הרבה אני בעיקר צופה אבל נהנה מכל הפורומים

ROY1966
10/11/13, 18:35
חברה אולי זה לא קשור אבל דחוף- קניתי אייפד אייר מארצות הברית ואין לי מתאם ישראלי. מישהו יכול לתת לי המלצה מאיפה לקנות? אני רוצה מתאם אלגנטי בצבע לבן לשקע המטען האמריקאי המקורי שבא עם האייפד.
אשמח להצעות בפרטי!
תודה

תקנה באי דיגיטל

dooby
10/11/13, 18:35
שלום רב,

תחילה, ברכות על היציאה לדרך, יוזמה ברוכה.

אני, כתושב אילת, לא יכול להנות מהמבצעים שיש כרגע במועדון מהסיבה הפשוטה שבאילת המחירים הרבה יותר אטרקטיביים בגלל חוק המע"מ. ברור לי שאין באפשרותכם להתחרות במחירים הללו וזה בסדר. בלי שום קשר, המועדון יכול להתפתח לכיוונים שונים ולא רק לרכישות ולכן אני לא שולל על הסף.

דבר שלדעתי צריך לתת עליו את הדעת, כמועדון חברים, מן הסתם ירצו אנשים להצטרף אליו מכל קצוות מדינתו הקטנה, שווה לתת את הדעת לאפשרות שכולם יהנו מרכישות כאלו או אחרות, ולא רק כאלה שגרים בקרבת חנות ISTORE שעד כמה שאני יודע נמצאת רק בתל אביב (אולי "התפוחים" או המבצעים ניתנים למימוש גם ברשת, לא ידוע עדיין).

בכל מקרה, קדימה לדרך, מי שמכיר את האתר ונהנה משרותיו, תכניו וכמובן התמיכה הבלתי נלאית בציבור משתמשי מוצרי אפל בארץ בטוח שימשיך להנות גם בעתיד עם או בלי מועדון.

נ.ב.
בדיעה אישית, כרגע אין מספיק מידע על כיוונו של מועדון החברים, אני בטוח שיהיו עוד פרטים בהמשך. בכל מקרה, דמי חברות של 45 ש"ח בשנה הינם סבירים לחלוטין.

מחכה לראות דרכי הצטרפות.

לפחות פעם בחודש אעדכן הטבה חדשה לחברי מועדון, וגם תושבי אילת יוכלו להנות מההטבות

irox
10/11/13, 18:38
מהלך נחמד עם כמה בעיות:
- לא רושמים האם זה הדגם האירופאי או לא. מכיוון שלא רשום, אני מניח שזה לא, אזי יש סיכוי סביר כשיאושר שנה הבאה דור רביעי בארץ, אלו מכם שלא מחליפים כל שנה פלפאון יתכן ותאלצו לסבול מחוסר קליטת LTE בחלק מהחברות. לטעמי זה כבר אמור להוריד את המחיר.

- למי שלא טורח לקרוא את מדיניות החברות של המועדון, בגדול רשום שם שבעלי המועדון יכולים לסחור בכל המידע שאתם נותנים להם עם חברות צד שלישי. תחשבו האם ויתור על הפרטיות שלכם שווה 45 ש"ח לשנה או לא.

- יש שמועות רציניות (שגם חברי האתר פרסמו) שבעוד כמה שבועות (שבועיים במקרה?) אי-דיגיטל הולכת לייבא ישירות את האייפון ולא דרך חברות הסלולר, דבר שיכול להוזיל את המחיר בקצת (מאות שקלים בודדים). שמועה, אבל קחו את זה בערבון מוגבל (חבל רק שהמבצע הנוכחי פה הוא לשבועיים בלבד).

Jose.r
10/11/13, 18:40
מהלך מבורך, כל הכבוד !
מקווה שזו רק ההתחלה.

ROY1966
10/11/13, 18:41
חברים מלבד המכשיר ומחירו האטרקטיבי בהשוואה לחברות הסלולר המוכרות, מדובר כאן בצעד יוצא דופן שנועד בראש ובראשונה לתת לכם גולשי וחברי האתר ליהנות משלל הטבות ומבצעים בחנויות ודילים שונים (כפי שdooby ציין).

חברות ב-iFriends היא לא רק בשביל רכישת אייפון 5s אלא משהו הרבה יותר גדול, מורכב ויפה שיזם בעלי האתר ופותח הפוסט dooby.

אנחנו לוקחים לתשומת ליבנו את ההערות והביקורות שלכם וכמובן כל הזמן עובדים על שיפור המודל שנקרא iFriends ומעבירים את הפידבקים לבעלי האתר.

תודה לכולם :)

שי ערב טוב.

ברכות על היזומה.

לא אחזור על דברי אחרים לגבי המחירים וכו'.

אני אישית מתכוון להצטרף למועדון ורק מתוך רצון שהמהלך יצליח.

שאלה - איך ניתן לשלם את דמי החבר שלא דרך PayPal ?

רועי

johnathan
10/11/13, 18:50
ראשית,שאפו על הכוונה הטובה,ואולם,כולנו(או רובנו...)יודעים לאן הדרך שרצופה כוונות טובות מובילה...
רוצה לומר,באתם לברך ויצאתם מקללים,על אף שהמיזם מצויין ביסודו ועשוי לאגד בתוכו את כל אושיות הענף במידה ויצליח.
הסיבה נעוצה בציפיות הגבוהות של החברים באתר,שבתמימותם,ציפו לנס,וכזה אין פה,וברור למה.
צריך שתהיה כדאיות כלכלית.אם אייפון 5,בייבוא פרלין,נמכר היום,כשהוא בן יותר משנה,ללא פייסטיים(דובאי וכאלה) בכמעט 3000¤,מי ציפה לפחות מ3500¤ לאייפון החדש?
אני חושב,שלו הייתם מעניקים מתנת הצטרפות המקבילה בשוויה לעלות החברות המועדון,התרעומת הייתה פוחתת. כך אגב,פועל כל מועדון לקוחות בתחילת דרכו. כולנו יודעים מה מתח הרווחים בעולם האביזרים לדוגמא,וייתכן שלו הענקתם לכל חבר אביזר בשווי או בהנחה אמיתית של 45¤ כמתנת הצטרפות,התגובות היו אחרות.
על כל פנים,וסורי על הטרחנות,יוזמה ברוכה זו,יכולה להיות בוננזה,לו רק תשווק בצורה נכונה. את הקהל הנאמן יש לכם,
ואתם יודעים מה ידבר אל לבו וכיסו. עשו עם זה משהו.
ערב טוב,
יהונתן

dooby
10/11/13, 18:52
שי ערב טוב.

ברכות על היזומה.

לא אחזור על דברי אחרים לגבי המחירים וכו'.

אני אישית מתכוון להצטרף למועדון ורק מתוך רצון שהמהלך יצליח.

שאלה - איך ניתן לשלם את דמי החבר שלא דרך PayPal ?

רועי

ניתן לשלם גם באשראי. שלחתי לך פרטים בפרטי.

dooby
10/11/13, 19:01
ראשית,שאפו על הכוונה הטובה,ואולם,כולנו(או רובנו...)יודעים לאן הדרך שרצופה כוונות טובות מובילה...
רוצה לומר,באתם לברך ויצאתם מקללים,על אף שהמיזם מצויין ביסודו ועשוי לאגד בתוכו את כל אושיות הענף במידה ויצליח.
הסיבה נעוצה בציפיות הגבוהות של החברים באתר,שבתמימותם,ציפו לנס,וכזה אין פה,וברור למה.
צריך שתהיה כדאיות כלכלית.אם אייפון 5,בייבוא פרלין,נמכר היום,כשהוא בן יותר משנה,ללא פייסטיים(דובאי וכאלה) בכמעט 3000¤,מי ציפה לפחות מ3500¤ לאייפון החדש?
אני חושב,שלו הייתם מעניקים מתנת הצטרפות המקבילה בשוויה לעלות החברות המועדון,התרעומת הייתה פוחתת. כך אגב,פועל כל מועדון לקוחות בתחילת דרכו. כולנו יודעים מה מתח הרווחים בעולם האביזרים לדוגמא,וייתכן שלו הענקתם לכל חבר אביזר בשווי או בהנחה אמיתית של 45¤ כמתנת הצטרפות,התגובות היו אחרות.
על כל פנים,וסורי על הטרחנות,יוזמה ברוכה זו,יכולה להיות בוננזה,לו רק תשווק בצורה נכונה. את הקהל הנאמן יש לכם,
ואתם יודעים מה ידבר אל לבו וכיסו. עשו עם זה משהו.
ערב טוב,
יהונתן

בקרוב נעלה גם מבצעי אביזרים עם הטבות משמעותיות במיוחד.
אני בטוח שכל משתמש ימצא את מקומו במועדון החברים iFriends.

תודה,
דובי פלינק
מנכ"ל iPhones.co.il

Uriah
10/11/13, 20:26
דובי היקר,
אתה מחזיק אחלה אתר, אני לא יודע כמה ידע אתה מחזיק בשיווק, אבל המקום הזה הוא שונה לגמרי משיווק רגיל בגלל כמות הקטינים העצומה שיש כאן.
לדעתי, רוב המשתמשים הם קטינים ואילו בודדים הם באמת בוגרים, ולכן שיווק של מועדון חברים היא דרך מאוד יפה להגדלת מחזור הרווחים אל עם זאת יכולה להיות נפילה רצינית.
חבל שלא נתתם ?טריגר? להצטרפות כמו מתנה לחברים חדשים. כל מועדון חברים חדש מתחיל באפס הכנסות במצב הטוב, ובהפסד במקרה הרע יותר.
אתם אמורים להיות עכשיו במחיר חדירה ולא מחיר גריפה. (כן, 45 שקלים ללא כל תמורה זהו מחיר גריפה למועדון לקוחות.)
אני מקווה שתצליחו, אותי עדיין לא שיכנעתם.

dooby
10/11/13, 21:28
שלום לכולם,

לאור כמות התגובות הרבות, גם הביקורתיות וגם המפרגנות- חשוב להעלות כמה דברים על הכתב.
בואו נניח לרגע את מבצע המכשירים בצד- יש לכם פה הזדמנות להצטרף למשהו גדול, קהילה איכותית, כיפית ומקצועית, שלוקחת משהו שכולם פה אוהבים ומנסה לעשות אותו טוב יותר. 45 ש"ח לשנה הם בהחלט סכום סמלי, התמורה שבכוונתנו להשיג עבורו גדולה וכדאית, וכל משתמש ממוצע וגולש באתר שיש לו עניין בעולם של apple- יחזיר לעצמו את ההשקעה הזו בקלות, ובכיף!
בואו ונחזור להטבה של המכשירים- למי שלא מבין את גודלה, יש כאן מה לקרוא. כדי ליצור באזז ועניין לגולשי האתר ולמצטרפים למועדון, וכדי להראות לכם כמה אנחנו רוצים ויכולים באנו עם ההנחה הזו. iStore היא חנות גדולה, מוכרת ומכובדת, שנותנת שירות טוב ומקצועי, וזו הרמה שאנו רוצים להציע לחברים ב-iFriends. היא עולה בקנה אחד עם החברות הסלולאריות ו- iDigital. קצת על המחירים: בחברות הסלולאריות מכשיר iPhone5s נמכר סביב ה-3,650 במזומן וסביב ה-130 ש"ח ל-36 תשלומים. ב-iDigital המכשיר נמכר סביב 3,800 ש"ח, ואפילו אם תכנסו ל-iStore זה יהיה המחיר שתקבלו. כך ש-3,500 ש"ח או 106 ש"חX36 תשלומים הם עדיין המחיר האטרקטיבי והכדאי בישראל. זה לפני האופציה לטרייד אין ולחבילות נוספות שהשגנו בבלעדיות לחברים שלנו.
מי שממש יחפש- תמיד יוכל למצוא כל מיני הצעות 'מקוריות' וזולות יותר, אבל בלי לדעת מה יש במלאי, מאיפה מגיע המכשיר ואיזו אחריות יש עליו. אפשר באותה מידה לרכוש מכשיר כזה גם בתחנה המרכזית הישנה של תל אביב, ולמצוא אותו בהרבה פחות כסף ואפילו עם האזניות מחוברות.
בשורה התחתונה- המבצע שהבאנו לחברי iFriends הוא עדיין אטרקטיבי ביותר ובהחלט הזול ביותר אם מסתכלים על מה שמקבלים.

וכמו שכבר ציינו- זו רק תחילת הדרך. יש לנו עוד המון הפתעות ודברים טובים בקנה. אנו נשמח להציע אותם, ואתם מוזמנים להצטרף.
אנחנו כאן בשביל כולנו.

zividan
10/11/13, 21:43
דובי שלום,

עדיין לא פרסמתם את דרכי ההצטרפות למועדון.
לחיצה על PAYPAL פותחת רק את האתר ולא מביאה לתשלום אליכם.

אולי שווה לפרסם בגוף הכתבה לחצן ישיר להצטרפות, כולל פרטי המצטרף וכו'.

לא ראיתי משהו כזה ובכל זאת אשמח להצטרף.

בברכה והמשך צעידה ברוכה קדימה.

Poisson
10/11/13, 21:47
אייפון 5C בבאג עולה 2999...
החברות אמנם לא מאוד יקרה אבל עדיין כעת אני לא רואה יתרון משמעותי לחברות כזו.
אני חושב שבמקום לעודד את החנויות למכור במחירים כאלו (שהרי אלו מחירים יקרים - בטח ובטח לא הכי זולים בארץ) כדאי לעודד ייבוא אישי ואולי הסברים כיצד.

RAiNZ
10/11/13, 21:55
אייפון 5C בבאג עולה 2999...
החברות אמנם לא מאוד יקרה אבל עדיין כעת אני לא רואה יתרון משמעותי לחברות כזו.
אני חושב שבמקום לעודד את החנויות למכור במחירים כאלו (שהרי אלו מחירים יקרים - בטח ובטח לא הכי זולים בארץ) כדאי לעודד ייבוא אישי ואולי הסברים כיצד.

אהלן ידידי.
לא שאני חלילה מתווכח על ערכו של שקל, אבל ראוי לציין פה פרט קטן וחשוב:

במקרה של באג, אתה זכאי עד ל-6 תשלומים במחיר של 2999 ש?ח.
במקרה של ההיצע של iFriends, אתה משלם שקל יותר, אבל יכול לשלם ב-36 תשלומים.

אז אומנם שווה לחסוך כל שקל, אבל לשלם אותו בעד היכולת לקבל עוד 30 תשלומים חודשיים זו בהחלט עסקה שווה אם אתה שואל אותי.

ROY1966
10/11/13, 22:07
דובי שלום,

עדיין לא פרסמתם את דרכי ההצטרפות למועדון.
לחיצה על PAYPAL פותחת רק את האתר ולא מביאה לתשלום אליכם.

אולי שווה לפרסם בגוף הכתבה לחצן ישיר להצטרפות, כולל פרטי המצטרף וכו'.

לא ראיתי משהו כזה ובכל זאת אשמח להצטרף.

בברכה והמשך צעידה ברוכה קדימה.

ערב טוב, אני כרגע נרשמתי דרך PayPal.

כנס לאתר של PayPal אם אתה לא רשום לאתר PayPal אז תירשם לאתר ( תהליך לא מסובך ) סיימת להירשם ואתה בתוך האתר ?, שם לב שיש לך בדף הראשי לשונית של "שליחת תשלום" כנס אליה ושם תזין את הכתובת דואל ifriends@iphones.co.il ובסכום תקיש 45 ש"ח והכי חשוב בשדה "הערות" תרשום את שם המשתמש שלך באתר iPhones.co.il

זהו.

ממש לא מסובך.

ואחרי דקה מתקבלת אסמכתא על התשלום מאתר PayPal לדואל שלך .

מקווה שעזרתי ;-)

dooby
10/11/13, 22:11
תודה רבה על ההסבר.
בקרוב אעדכן דף פשוט יותר לתשלום.

הקוד להטבה ופרטים נוספים על מועדון iFriends ישלחו אליך עוד הלילה.

לילה טוב,
דובי

Poisson
10/11/13, 22:19
אהלן ידידי.
לא שאני חלילה מתווכח על ערכו של שקל, אבל ראוי לציין פה פרט קטן וחשוב:

במקרה של באג, אתה זכאי עד ל-6 תשלומים במחיר של 2999 ש?ח.
במקרה של ההיצע של iFriends, אתה משלם שקל יותר, אבל יכול לשלם ב-36 תשלומים.

אז אומנם שווה לחסוך כל שקל, אבל לשלם אותו בעד היכולת לקבל עוד 30 תשלומים חודשיים זו בהחלט עסקה שווה אם אתה שואל אותי.

הטיעון שלך טוב. (לא בציניות) אני פשוט לא אוהב לשלם בתשלומים. (אתה גם יודע שאני פעיל ולא סתם איזה טרול שבא ללכלך את האתר)
בכל מקרה, אני מקווה שהחברות הזו תצליח ותניב עוד יותר שיתופי פעולה טובים. לא חסרים ולא יחסרו כנראה מוצרי אפל לעשות עליהם הנחה.

ROY1966
10/11/13, 22:20
תודה רבה על ההסבר.
בקרוב אעדכן דף פשוט יותר לתשלום.

הקוד להטבה ופרטים נוספים על מועדון iFriends ישלחו אליך עוד הלילה.

לילה טוב,
דובי

שמח תמיד לעזור.
לילה טוב

David_r
10/11/13, 22:28
אורנג מזכים על אייפון 5 1800 שח ואתם 1485 ממש חבילה משתלמת

rozenman
10/11/13, 22:32
ב-iDigital המכשיר נמכר סביב 3,800 ש"ח

לא שאני חושב שיש טעם להתווכחויות טיפשיות על המחירים, כי די מיצו את הנושא בתגובות פה.. אבל רק למען הסדר הטוב:
ב-iDigital המחיר הוא 3,650 ש"ח. כמו כן, המחיר באילת ב-iDigital הוא בסביבות ה- 3,300 ש"ח.
ב-KSP המחיר הוא 3,550 ש"ח, ובסניף באילת המחיר הוא 3,008 ש"ח.
(כמובן שהמחירים הנ"ל הם עבור iPhone 5S 16GB)

ooofek
10/11/13, 22:44
לא שאני חושב שיש טעם להתווכחויות טיפשיות על המחירים, כי די מיצו את הנושא בתגובות פה.. אבל רק למען הסדר הטוב:
ב-iDigital המחיר הוא 3,650 ש"ח. כמו כן, המחיר באילת ב-iDigital הוא בסביבות ה- 3,300 ש"ח.
ב-KSP המחיר הוא 3,550 ש"ח, ובסניף באילת המחיר הוא 3,008 ש"ח.
(כמובן שהמחירים הנ"ל הם עבור iPhone 5S 16GB)

שכחת לצין שבזומן ב ksp זה 3500.
עדיף לקנות את המכשיר באילת,
ואולי גם להצטרף למועדון הזה ואשמח עם תעדכנו גם את המבצעים שחברי המועדון מקבלים שמי שלא חבר ידע אם שווה לו להצטרף.

dooby
10/11/13, 22:50
אעדכן את כל חברי האתר במבצעים עבור חברי מועדון iFriends

zeevnah
11/11/13, 00:13
יש מי שמדבר, יש מי שמקטר ויש מי שעושה.
מבצע מעולה. יצאתי היום מאייסטור עם iPhone 5s ואין לי הרבה מה להגיד חוץ מתודה.

ebest
11/11/13, 00:32
קודם כל אני רוצה לברך את כל מי שמצטרף למועדון החברים שלנו ולאחל לכם המון הנאה מהחברות שלכם בו.
מהיכרות שלי עם כל מה שהולך להיות שם, אני יכול להגיד בפה מלא כי זה משתלם בהחלט גם למי שנפשו אינה חפצה באייפון חדש (בין אם מפאת המחירים ובין אם כי סתם אין לו צורך באחד כזה כרגע), מאחר ובשורה התחתונה - החברות במועדון הזה מקנה הרבה יותר מרק אייפון במחיר מוזל.
דובי ציין חלק מהדברים בצורה ישירה וחלק מהם יווספו בעתיד כך שהחברות שווה את הסכום הזעום שאנחנו מבקשים.
כל מי שהזדעק כנגד המחירים שהוצגו, אני אחתום במילים הללו - דובי ושאר האנשים שהיו מעורבים בתהליך עשו עבודה מצויינת וכפי שכבר ציינתי - זוהי רק ההתחלה (כמילות השיר).

אז רק אסכם במילים הללו - הצטרפו בהמוניכם וגם אתם תזכו להנות גם בהווה וגם בעתיד מההשקעה הקטנה והחכמה שלכם :)

עוד מילה אחת נוספת: כל מי שכבר הצטרף - ברוכים הבאים למועדון :)

RAiNZ
11/11/13, 01:01
הטיעון שלך טוב. (לא בציניות) אני פשוט לא אוהב לשלם בתשלומים. (אתה גם יודע שאני פעיל ולא סתם איזה טרול שבא ללכלך את האתר)
בכל מקרה, אני מקווה שהחברות הזו תצליח ותניב עוד יותר שיתופי פעולה טובים. לא חסרים ולא יחסרו כנראה מוצרי אפל לעשות עליהם הנחה.

תודה (ולא בציניות). אני לגמרי מבין אותך, ומן הסתם שאתה, כמו רבים אחרים, יודע שגם אני לא אוהב לשלם בתשלומים, ורוכש את המכשירים שלי מחו?ל. מעולם לא טענתי שאתה טרול, ולא התייחסתי אליך ככה, אתה יודע זאת. מעבר לכך, אני מכבד את דעתם של כל המשתמשים - אלו שבחרו להצטרף למועדון, כמו גם אלו שמרגישים מאוכזבים. בחיים לא תשמע ממני מילה רעה על אף אחד בהקשר הזה, כי אני מבין את כל הצדדים במשוואה.

השורה התחתונה היא ש-iFriends הוקם במטרה להציע הטבות מן הרמה הראשונה למשתמשי האתר שמעוניינים בכך. לאלו שהצטרפו אלינו: ברוכים הבאים. אנו נרגשים מכך שאנו מסוגלים להציע לכם מבצעים והנחות, ושחזון iFriends קרם עור וגידים. לאלו שלא הצטרפו - אני מבין את השיקולים שלכם, ויכול רק להבטיח לכם שאנו ממשיכים לעבוד קשה על מנת לשפר ולייעל את ההיצע שלנו, כך שאני מקווה שלא תפסלו את הרעיון מן היסוד, ושתמשיכו לעקוב אחר ההתפתחויות כך שבעתיד אולי תחליטו בכל זאת להצטרף - אם וכאשר תרגישו שזה ישתלם לכם.

בסופו של דבר, המניע הראשי שלנו תמיד היה, ותמיד יהיה טובת קהילת משתמשי אפל בישראל - וזה לעולם לא ישתנה.

zividan
11/11/13, 04:11
ערב טוב, אני כרגע נרשמתי דרך PayPal.

כנס לאתר של PayPal אם אתה לא רשום לאתר PayPal אז תירשם לאתר ( תהליך לא מסובך ) סיימת להירשם ואתה בתוך האתר ?, שם לב שיש לך בדף הראשי לשונית של "שליחת תשלום" כנס אליה ושם תזין את הכתובת דואל ifriends@iphones.co.il ובסכום תקיש 45 ש"ח והכי חשוב בשדה "הערות" תרשום את שם המשתמש שלך באתר iPhones.co.il

זהו.

ממש לא מסובך.

ואחרי דקה מתקבלת אסמכתא על התשלום מאתר PayPal לדואל שלך .

מקווה שעזרתי ;-)

בוקר טוב,
אכן עזרת, נרשמתי הרגע.
תודה. :)

irit23
11/11/13, 04:50
מצטערת אבל ממש ממש אכזבתם!!!
אתם מוכרים את האייפון במחיר שכלל לא זול ואני קיבלתי מייל ביום ההשקה מאתר מוכר שמכר את האייפון ב3380 שקל ואפשר בכל מקום למצוא את ה5S ב3500 ש"ח אז זול זה לא!
והכי אבסורד ועצוב שבאידיגיטל נותנים 1200 שקל זיכוי לאייפון 4S ואת נותנים ב950 ש"ח מה? למה?
ואתם נותנים זיכוי על אייפון 5 סה"כ 1480 שקל? כשלפני שנה שילמנו עליו 4000 ש"ח? למה מה קרה?
איכזבתם ובגדול ממש לא ציפיתי.

zividan
11/11/13, 05:32
וואו, לא להאמין.

סוף סוף קם מועדון חברים שיש לו את הפוטנציאל להיות אדיר בכל קנה מידה.

במקום להרים את הכפפה, לשלם דמי חבר נמוכים (של פחות מהזמנת פיצה), ולהמשיך להנות מהאתר המעולה הזה, כולם פה מעדיפים להתלונן על מבצע פתיחה שנכון, אולי לא מתאים לכולם, ואולי לא הכי זול אבל בכל זאת, בהחלט מראה על כיוון והתארגנות ראשוניים. מה ציפיתם? כל מי שיצטרף למועדון יקבל אייפון מתנה? תפנימו, סקר שוק פשוט יראה לכולם (כפי שכבר צויין פה), המחירים האלה הם בין הנמוכים ביותר שניתן להגיע אליהם. אל תשוו לאילת ללא המע"מ, אל תשוו לאיידיגיטל שקונים במאות ולא ל-KSP. מה לעשות, זה מה יש.

כמעט כל כרטיס מועדון שזרוק לכם בארנק, (FOX, H&O, CASTRO, המשביר או כל מועדון חברים אחר), מקנה לכם הנחות בסביבות 10% ועולה לכם דמי חבר דומים.

גם אם האתר היה גובה דמי חבר ולו רק ע"מ להמשיך במתכונתו הנוכחית, תמיכה, תרגומים של עשרות כתבות מחו"ל ובכלל עזרה בכל מה שקשור למוצרי אפל, היה שווה להיות חבר במועדון הזה.

אז תפסיקו להתלונן כל כך ולחפש דברים שפשוט לא ניתן להשיג בארץ מוכת המיסים הכבדים שלנו.
תרימו את הכפפה ותנו לזה צ'אנס להתגלגל ולתפוח !!!

(ולא, אין לי מניות באתר, אני לא חבר בהנהלה ולא מכיר אישית אף אחד ממנהליו)

ROY1966
11/11/13, 06:03
בוקר טוב,
אכן עזרת, נרשמתי הרגע.
תודה. :)

שמח לשמוע 8)

ROY1966
11/11/13, 06:10
מצטערת אבל ממש ממש אכזבתם!!!
אתם מוכרים את האייפון במחיר שכלל לא זול ואני קיבלתי מייל ביום ההשקה מאתר מוכר שמכר את האייפון ב3380 שקל ואפשר בכל מקום למצוא את ה5S ב3500 ש"ח אז זול זה לא!
והכי אבסורד ועצוב שבאידיגיטל נותנים 1200 שקל זיכוי לאייפון 4S ואת נותנים ב950 ש"ח מה? למה?
ואתם נותנים זיכוי על אייפון 5 סה"כ 1480 שקל? כשלפני שנה שילמנו עליו 4000 ש"ח? למה מה קרה?
איכזבתם ובגדול ממש לא ציפיתי.

אירית בוקר טוב.

ההצעה שלי שתחשבי אסטרטגית ( היתרון בחברות במועדון שנותנת הטבות שאת כיחיד לא יכולה לקבל - כוח קניה, הנחות וכו' ) ולא רק לטווח הקצר, ( המחיר של האיפון גבוה וכו').

Always Look On The Bright Side Of Life :idea:

רועי

amir0279
11/11/13, 07:18
וואו, לא להאמין.

סוף סוף קם מועדון חברים שיש לו את הפוטנציאל להיות אדיר בכל קנה מידה.

במקום להרים את הכפפה, לשלם דמי חבר נמוכים (של פחות מהזמנת פיצה), ולהמשיך להנות מהאתר המעולה הזה, כולם פה מעדיפים להתלונן על מבצע פתיחה שנכון, אולי לא מתאים לכולם, ואולי לא הכי זול אבל בכל זאת, בהחלט מראה על כיוון והתארגנות ראשוניים. מה ציפיתם? כל מי שיצטרף למועדון יקבל אייפון מתנה? תפנימו, סקר שוק פשוט יראה לכולם (כפי שכבר צויין פה), המחירים האלה הם בין הנמוכים ביותר שניתן להגיע אליהם. אל תשוו לאילת ללא המע"מ, אל תשוו לאיידיגיטל שקונים במאות ולא ל-KSP. מה לעשות, זה מה יש.

כמעט כל כרטיס מועדון שזרוק לכם בארנק, (FOX, H&O, CASTRO, המשביר או כל מועדון חברים אחר), מקנה לכם הנחות בסביבות 10% ועולה לכם דמי חבר דומים.

גם אם האתר היה גובה דמי חבר ולו רק ע"מ להמשיך במתכונתו הנוכחית, תמיכה, תרגומים של עשרות כתבות מחו"ל ובכלל עזרה בכל מה שקשור למוצרי אפל, היה שווה להיות חבר במועדון הזה.

אז תפסיקו להתלונן כל כך ולחפש דברים שפשוט לא ניתן להשיג בארץ מוכת המיסים הכבדים שלנו.
תרימו את הכפפה ותנו לזה צ'אנס להתגלגל ולתפוח !!!

(ולא, אין לי מניות באתר, אני לא חבר בהנהלה ולא מכיר אישית אף אחד ממנהליו)

מחזק את דבריך זיו,
אבל לדעתי מועדון החברים הוא אדיר לא רק מהפן הכספי (אירית)
כי כשהטלפון נתקע מכל בעיה שהיא ואתה יודע שיש אנשים שמוכנים לעזור ועוזרים בפתרון כל בעיה ועושים זאת מכל הלב, לדעתי זה שווה הרבה יותר מכסף.
וכן רבותיי, לא שמעתי על אף אחד שמת מפרגון;)
תודה רבה וב ה צ ל ח ה לכולנו

גילוי נאות - אני כן מכיר שניים מהכותבים באתר, שי מזרחי ורון ואני בטוח שאם כולם יכירו זה יחזק את דעתם בנוגע לחשיבות מועדון החברים שאני גאה להיות שייך לו.

dorpnhs
11/11/13, 07:31
אני דווקא מבסוט מהמועדון חברים הזה.
המחיר אמנם מקומם את כולם אבל אף אחד לא יודע שהיה איזה שינוי בשקט בשקט
בשנה שעברה אייפון 5 עלה בכל החנויות ורשתות הסלולר סביב ה4000, בתשלום אחד, במיוחד אחרי ההשקה.
אני לא יודע איך המחיר הגיע ל3500 למרכז בארץ ועוד יותר זול באילת
אז על זה תודה!
נשמע כמו מועדון חברים עם הטבות מעניינות, אני סקרן לראות מה יהיה בהמשך ולאן זה יתפתח..

zividan
11/11/13, 08:58
גאה להיות חלק מהקהילה,

מחכה כבר שייעלם לי "iPhoner מתחיל" ויופיע "חבר מועדון iFriends".

ebest
11/11/13, 10:49
גאה להיות חלק מהקהילה,

מחכה כבר שייעלם לי "iPhoner מתחיל" ויופיע "חבר מועדון iFriends".

תתחדש, קיבלת :)

Shai Mizrachi
11/11/13, 12:16
הסבר קצר על איך נרשמים.

נכנסים לאתר paypal.com, מבצעים כניסה בעזרת שם משתמש וסיסמה.
לאחר מכן לוחצים על שליחת תשלום (Sent Payment).
בוחרים ב ILS ולא ב USD וכו'
מזינים את המספר 45 שהוא הסכום אותו אתם מתכוונים להעביר.
בשדה "תשלום אל" ובאנגלית Payment To - מזינים iFriends@iPhones.co.il

http://img547.imageshack.us/img547/4679/zm07.jpg

http://imageshack.us/a/img844/884/qnk2.jpg

גוללים למטה ובשדה המייל (Message Optional) מזינים את שם המשתמש שלכם בפורום במדוייק.
במקרה שלי זה Shai Mizrachi.
שימו לב לרווחים בשם, מספרים וכו'

http://imageshack.us/a/img13/7220/4vb6.jpg

לסיום - תקבלו הודעה המאשרת את התשלום:

http://imageshack.us/a/img5/8310/zyx9.jpg

dooby
11/11/13, 12:32
תודה שי,
אפשר לשלוח את דמי ההרשמה למועדון iFriends כפי ששי הציג.
עדיף להשתמש בדף ההרשמה הזה:
http://www.iphones.co.il/iFriends2/

meir_225
11/11/13, 14:24
ברכות על המועדון החדש, כל הכבוד על היוזמה.

בקשר למחיר ההרשמה, הוא עומד לעלות עם הזמן?

dooby
11/11/13, 14:41
ברכות על המועדון החדש, כל הכבוד על היוזמה.

בקשר למחיר ההרשמה, הוא עומד לעלות עם הזמן?

לא,
דמי חבר במועדון נשארים קבועים.
ההטבות במועדון מתחלפות

תודה,
דובי

benhagag5
12/11/13, 07:58
עכשיו אני באילת, איך אני אמור לנצל את ההטבה, פשוט להגיע לחנות עם הקוד הטבה?

zividan
12/11/13, 08:12

התבלבלת קצת ידידי, אתה בעיר הלא נכונה. ההטבה היא בחנות istore ולא באיידיגיטל.....

אין באילת לצערי הרב.

אבל בכל מקרה, בגלל הטבת המעמ, ייצא לך עדיין יותר זול באיידיגיטל (אם נשאר להם כרגע במלאי כמובן).

dooby
12/11/13, 08:36
במידה ואתה כן מגיע לiStore בתל אביב כדאי להתקשר לפני לחנות ולבדוק אם האייפון שאתה רוצה נשאר במלאי, או שצריך להמתין להזמנה חדשה

cluber77
12/11/13, 10:58
אחלה דרך להרוויח כסף מהצד, בהצלחה בכל מקרה.

ooofek
12/11/13, 15:55

אם אתה באילת קנה מ ksp. יצא לך 3000.

irox
12/11/13, 18:19
אני עדיין לא מבין איך אפשר להשוות מחיר של מכשיר שנמכר ברשתות בארץ או באיידיטל שמובטח שיעבוד בדור רביעי בארץ שיושק (שנה הבאה או במקרה הגרוע ביותר קצת אחרי) למחיר של מכשיר שאולי יעבוד ואולי לא (תלוי ברשתות ובהקצאת תדרים)...

שהרי המכשיר ש iStore מוכרת (לא רק, אני מניח שגם רוב החנויות הפרטיות) תומך רק ברצועה 3 (של דור רביעי) ואילו המכשיר שנמכר ברשתות הסלולאריות ו iDigital תומך ברצועות 3 ו 7 (של דור רביעי).

תחשבו האם שווה לכם לקחת את הסיכון... (לצערי משום מה לא מבליטים את הסוגייה הזו באף מקום).

למידע נוסף:
http://he.wikipedia.org/wiki/Long_Term_Evolution#.D7.91.D7.99.D7.A9.D7.A8.D7.90 .D7.9C
http://www.istoreil.co.il/iPhone_5S.html
http://www.apple.com/iphone/LTE/

RAiNZ
12/11/13, 18:34
אני עדיין לא מבין איך אפשר להשוות מחיר של מכשיר שנמכר ברשתות בארץ או באיידיטל שמובטח שיעבוד בדור רביעי בארץ שיושק (שנה הבאה או במקרה הגרוע ביותר קצת אחרי) למחיר של מכשיר שאולי יעבוד ואולי לא (תלוי ברשתות ובהקצאת תדרים)...

שהרי המכשיר ש iStore מוכרת (לא רק, אני מניח שגם רוב החנויות הפרטיות) תומך רק ברצועה 3 (של דור רביעי) ואילו המכשיר שנמכר ברשתות הסלולאריות ו iDigital תומך ברצועות 3 ו 7 (של דור רביעי).

תחשבו האם שווה לכם לקחת את הסיכון... (לצערי משום מה לא מבליטים את הסוגייה הזו באף מקום).

למידע נוסף:
http://he.wikipedia.org/wiki/Long_Term_Evolution#.D7.91.D7.99.D7.A9.D7.A8.D7.90 .D7.9C

אני פשוט אניח את זה פה... :rolleyes:

דור 4: עושים סדר בתדר (http://www.iphones.co.il/main-news-iphone-ipod/article-thread258479.html)

Shai Mizrachi
12/11/13, 20:14

למידע נוסף:

במשפט אחד קצר וקולע:
כל מכשירי האייפון החדשים: 5s ו-5c בכל הדגמים מכל המדינות בעולם (כולל הירח) תומכים ברשת הדור הרביעי שתצא בישראל.

ben13
13/11/13, 06:56
מה אני עושה במידה ורכשתי חברות במועדון ( עקב הקישור בכתבה אגב ) ולא היה לי איפה לציין את שם המשתמש שלי באתר?

ROY1966
13/11/13, 07:06
מה אני עושה במידה ורכשתי חברות במועדון ( עקב הקישור בכתבה אגב ) ולא היה לי איפה לציין את שם המשתמש שלי באתר?

זה כבר לא משנה, ממה שאני רואה המערכת מזהה אותך כחבר מועדון

dooby
13/11/13, 07:37

ברוך הבא למועדון iFriends
זיהיתי אותך לפי המייל שהזנת