מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שתי שאלות דחופות על האייפוד טאצ'!

מאי
05/04/08, 11:21
אני מתכוונת לקנות אייפוד טאצ' בקרוב, ורציתי לדעת:

1. האם יש רמקול פנימי באייפוד כמו באייפון? יש לי רמקולים של Jbl שרכשתי בקניון באילת, ועם הרמקולים הגיעו בתים לכל סוג איפוד, לי יש אייפוד קלאסיק. רציתי לדעת אם הרמקולים יהיו שימושיים עם האייפוד טאצ', או שמא אצטרך למכור אותם ולקנות חדשים מותאמים לאייפוד טאצ', כי רכשתי אותם בחודש מאי 2007 ואז עדיין בכלל לא היה אייפוד טאצ'...

2. חברה שלי אמרה לי שמשום שהאינטרנט באייפוד טאצ' אלחוטי, אין לו קליטה בכל מקום ולא תמיד יעבוד. האם זה נכון?

בתודה,
מאי.

FireTrooper
05/04/08, 12:07
בקשר לשאלה 1 ... תעלי תמונה שלהם... אני לא יודע על איזה רמקולים את מדברת...

2. אכן זה נכון , רק כשאת במקום כאשר יש בו אינטרנט אל חוטי ( Wi-Fi ) את יכולה להתחבר לאינטרנט. שימי לב , לא לכל אינטרנט אל חוטי את יכולה להכנס, יש כאלה שחסומים בסיסמא ואז את צריכה לדעת את הסיסמא כדאי להכנס.

יום טוב.

ttt
05/04/08, 12:18
אני מתכוונת לקנות אייפוד טאצ' בקרוב, ורציתי לדעת:

1. האם יש רמקול פנימי באייפוד כמו באייפון? יש לי רמקולים של Jbl שרכשתי בקניון באילת, ועם הרמקולים הגיעו בתים לכל סוג איפוד, לי יש אייפוד קלאסיק. רציתי לדעת אם הרמקולים יהיו שימושיים עם האייפוד טאצ', או שמא אצטרך למכור אותם ולקנות חדשים מותאמים לאייפוד טאצ', כי רכשתי אותם בחודש מאי 2007 ואז עדיין בכלל לא היה אייפוד טאצ'...

2. חברה שלי אמרה לי שמשום שהאינטרנט באייפוד טאצ' אלחוטי, אין לו קליטה בכל מקום ולא תמיד יעבוד. האם זה נכון?

בתודה,
מאי.
אין רמקול פנימי כמו באייפון

אני חושב שאת יכולה להישתמש ברמקולים של גי בי אל איפוד טאצ

מאי
05/04/08, 18:03
אני לא מצליחה להעלות תמונה, תוכלו להסביר לי איך?

uriler
06/04/08, 09:33
אם לרמקולים שקנית יש מתאם לאייפודים השונים (כמו ה Universal dock של אפל) - הטאץ' מגיע עם מתאם שמתאים לעריסות מסוג זה.
לפי ההיכרות שלי עם הרמקולים של JBL (אגב, את יכולה לחפש באתר של באג את הרמקולים שיש לך ולתת פה קישור) - לא תהיה לך בעיה להשתמש בטאץ' איתם.

לגבי הרשת האלחוטית - ענו לך :-)

מאי
06/04/08, 21:28
אהה תודה באמת יכול להיות, כי אני באמת יודעת שיש מעמד :)

מאי
06/04/08, 21:31
אני חושבת שזה זה http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=4914&perur=4