מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האייפונים החדשים ב- iDigital ובחברות סלולר נוספות

מעוז זוגרבו
28/10/13, 01:40
iDigital תחל למכור את האייפונים החדשים באופן רשמי, יחד עם מפעילות סלולר נוספות בתחילת חודש הבא.

http://www.israup.net/images/1a0e3b8821119e3c812e731a266407e0.png

מוקדם יותר דיווחנו על השקת ליין האייפונים החדשים (http://www.iphones.co.il/iphones-updates/article-thread259103.html) (5S ו- 5C) שתתקיים בארץ ע"י חברות הסלולר ב- 3 בנובמבר. סלקום תמכור את האייפון 5S בגרסת ה- 16GB ב- 3,699 ש"ח, ואת האייפון 5C בגרסת ה- 16GB ב- 2,999 ש"ח. עפ"י דיווחים שפורסמו ברשת, אורנג' תמכור את ה- 5S בגרסת ה- 16GB ב- 3,647 ש"ח, ואת ה- 5C בגרסת ה- 16GB ב- 3,071 ש"ח.

כעת, מצטרפות חברות סלולר נוספות:

פלאפון - אייפון 5S בגרסת ה- 16GB יעלה 3,683 ש"ח, אייפון 5C בגרסת ה- 16GB יעלה 3,222 ש"ח.

הוט מובייל - אייפון 5S בגרסת 16GB יעלה 3,600 ש"ח, אייפון 5C בגרסת 16GB יעלה 2,900 ש"ח.
*הוט מובייל ציינה כי המחירים הללו יוצעו במשך השבועיים הראשונים מיום ההשקה.

iDigital
החברה תערוך מכירה מוקדמת באירוע "לילה לבן" שיתקיים בלילה שבין שבת לראשון החל מחצות.

המחירים להלן:
אייפון 5S בגרסת ה- 16GB יעלה 3,649 ש"ח, אייפון 5C בגרסת ה- 16GB יעלה 3,049 ש"ח. ניתן יהיה לפרוס את התשלום עד 6 תשלומים ללא ריבית.

* המכירה הלילית תתקיים אך ורק בסניף אחד של החברה – קניון רמת אביב. לאחר-מכן בבוקר ניתן יהיה לרכוש את האייפונים גם בכל שאר סניפיה.

מה דעתכם על המחירים של האייפונים בישראל?

ToLoLo
28/10/13, 02:17
מחיר מקובל...
האמת, ציפיתי שיתקעו מחיר הרבה יותר גבוה, בסביבות ה5000 ש"ח.

אם מחשבים מחיר של חו"ל (באזור ה2600 ש"ח),
פלוס מכס (עוד בערך 930 ש"ח),
יוצא משהו כמו 3500 ש"ח.

אני בטוחה שלהם זה הרבה יותר זול, אבל זה עדיין מחיר הגיוני

ew89
28/10/13, 02:33
מחירים לא רעים..לפחות זה טיפה משתפר

תודה על הידיעה.. :)

hadarzi
28/10/13, 07:26
כמה זה יעלה באילת?

zividan
28/10/13, 08:39
האם כבר ידוע אם ניתן יהיה לרכוש את ה-5S גם בגרסת ה-64GB?

ebest
28/10/13, 09:06
האמת שלשם שינוי המחיר מקביל למחירים באירופה. זה משמח לשמוע את זה אם כי אני חושב שאני אחכה לדור הבא ולא אשדרג את ה-4s שלי

eDg3
28/10/13, 14:54
האיפונים באיידיגיטל מי נותן את האחריות ? הם או שכמו תמיד אורנג' ?

מעוז זוגרבו
28/10/13, 15:08
האם כבר ידוע אם ניתן יהיה לרכוש את ה-5S גם בגרסת ה-64GB?
לא.

האיפונים באיידיגיטל מי נותן את האחריות ? הם או שכמו תמיד אורנג' ?

אורנג?/פרטנר.

ameer7
28/10/13, 21:08
במידה וארצה לשדרג אייפון 4S דרך איידיגטל, האם אקבל זיכוי כלשהו בהחזרת המכשיר הנוכחי?
לפי אתר זה אומר שיש להם תוכנית טרייד אין, האם זה רלוונטי גם לאייפון 5S ?

תודה

מעוז זוגרבו
28/10/13, 21:17
במידה וארצה לשדרג אייפון 4S דרך איידיגטל, האם אקבל זיכוי כלשהו בהחזרת המכשיר הנוכחי?
לפי אתר זה אומר שיש להם תוכנית טרייד אין, האם זה רלוונטי גם לאייפון 5S ?

תודה

סביר להניח שכן אבל תרוויח יותר אם תמכור את המכשיר באופן פרטי.

ameer7
28/10/13, 21:22
סביר להניח שכן אבל תרוויח יותר אם תמכור את המכשיר באופן פרטי.

בשוק הפרטי לא ניתן להשיג יותר מ 1400 גם אם המכשיר במצב מושלם כמו שיש לי.
לפי האתר של איידיגטל ניתן 1170 בלי כל הכאב ראש של המכירה.

שווה?

OriAmir
28/10/13, 21:22
לא.

אורנג?/פרטנר.

אתה בטוח?
ממה שהבנתי איידיגטיל הולכים לייבא את האייקונים בעצמם ולא איך שעשו עד עכשיו(דרך אורנג). אז ישמצב טוב שהאחריות תהיה שלהם ולא של אורנג.

דווקא מחירים סבירים יחסית.. הפערים מאירופה מצטמצמים!נשאר עוד עדיין אבל בסדר..

roihos
28/10/13, 21:29
מתי ישחררו את מכשירי 5s sim free למכירה באפל סטור ארה?ב???

מעוז זוגרבו
28/10/13, 22:15
אתה בטוח?
ממה שהבנתי איידיגטיל הולכים לייבא את האייקונים בעצמם ולא איך שעשו עד עכשיו(דרך אורנג). אז ישמצב טוב שהאחריות תהיה שלהם ולא של אורנג.

דווקא מחירים סבירים יחסית.. הפערים מאירופה מצטמצמים!נשאר עוד עדיין אבל בסדר..

זה המידע שנתקלתי בו בעת כתיבת הידיעה.

Smart&Simple
29/10/13, 11:36
מתי ישחררו את מכשירי 5s sim free למכירה באפל סטור ארה?ב???

זה כבר שוחרר... צריך לקנות את האייפון של T-Mobile Contract Free במחיר המלא של 650$ + מס וברגע שהגעתי לארץ הכנסתי את הסים של 012 והכל עבד חלק.
אחרי שחיברתי אותו לאייטונס הוא גם רשם לי שהמכשיר Unlock.

משום מה באפל סטור הם אומרים שאפשר להשתמש במכשיר עם סים אחר אבל הוא לא סים פרי,
לא יודע למה... אבל אצלי הוא נפתח ישר לעבוד עם סים של 012 וגם קיבלתי הודעת Unlock

הבעיה כרגע היא הזמינות של המכשיר בארה"ב אבל בימים/שבועות הקרובים גם זה ייפתר.

n.d
29/10/13, 23:30
חכו שהאייפון 5s יגיע לרשת mobuy שבסניפי רשת ?מחסני חשמל?, שם יהיה הכי זול

zividan
30/10/13, 23:25
טוב, הייתי היום בתחנת השירות של סלקום באילת ולצערי התאכזבתי.
ביום ראשון הקרוב, יתחילו למכור את ה-5S בגרסת ה-16GB בלבד (ניתן כבר להזמין בהזמנה מוקדמת).
גרסת ה-32GB תגיע יותר מאוחר לקראת סוף החודש (אולי).

והאכזבה הגדולה, שלי לפחות, גרסת ה-64GB לא מתוכננת כלל להימכר בסלקום (לדבריהם גם לא בשום חברה אחרת, לא יודע לגבי זה).

כנראה שביום ראשון ארכוש את גרסת ה-32GB באיידיגיטל, גם יירד המ"עמ וגם יש זיכוי של 1260 ש"ח על המכשיר שלי כך שהם יוצאים הזולים ביותר מבחינתי.

zcbd
01/11/13, 01:55
מה עם רמי לוי ??
לא פירסם מחירים או שהוא לא ימכור את הדגמים החדשים עכשיו ?

dcohen
02/11/13, 11:12
מה גובה הזיכוי שמקבלים ב idigital על אייפון 4 ?

dcohen
02/11/13, 11:22
שאלה נוספת, במידה ואני רוכשת מכשיר בארה"ב מי נותן לי אחריות יצרן ? למי פונה בארץ במידה ויש תקלת יצרן במכשיר ?

zividan
02/11/13, 15:12
מה גובה הזיכוי שמקבלים ב idigital על אייפון 4 ?

את רשימת השדרוגים המלאה תוכל לראות בקישור המצורף:

http://www.idigital.co.il/iTrade/iphone_packs.php

PHOENIX18
02/11/13, 20:08
שאלה נוספת, במידה ואני רוכשת מכשיר בארה"ב מי נותן לי אחריות יצרן ? למי פונה בארץ במידה ויש תקלת יצרן במכשיר ?

לפי כתבה שפרסמו פה איידיגיטל תתן אחריות אחרי שתחתום על חוזה מול אפל
המחירים לא בדיוק תואמים לאירופה
שמה אפשר להשיג 32 ג?יגה במחיר של 16 בארץ.

L1or29
03/11/13, 09:54
באיידיגיטל אמרו לי היום שלא יהיה את הדגם של ה-32G, סתם הלכתי והתאכזבתי
אני מדבר על הסניף בירושלים בקניון מלחה

zividan
03/11/13, 14:20
"תתחדש", אמרתי לעצמי אחרי שיצאתי מסניף איידיגיטל באילת :D

נכנסתי לשם היום ויצאתי עם אייפון 5S לבן בגרסת ה-32GB.
מבחינתי נושא השדרוג והפחתת המע"מ היה כדאי. אחרי שתי ההורדות הללו שילמתי "רק" 2560 ש"ח.

זהו, עכשיו מתחיל להכיר את המכשיר, סוג של בליינד דייט ביני לבינו.

raffioly
11/11/13, 08:54
חבל שלא מוכרים לנו את המוצרים של אפל כמו בחניות אפל בעולם (עדיף ארה"ב)
ובכלל צריך לקחת יוזמה ולפנות לאפל שתפתח חנות דגל שלה פה בארץ ישראל !!!!
ברגע שזה יקרה התחרות פה תהיה מסחררת....!
תחשבו על זה אייפונס.

smrtbuy76
11/11/13, 14:09
אני חושב שאיידיגיטל חצופים
הם מצטיירים כאפל סטור בעיני הציבור ובקנית אייפון צריך לשלם מראש ובשביל צבע שחור או לבן להמתין 14 ימי עסקים וצבע זהב 30 ימי עסקים

הם מזמינים את האייפון מארה?ב עם הכסף שאנחנו משלמים להם וגובים מחיר גבוה יותר מאשר הלקוח יזמין בעצמו
אם הם היו מחזיקים מלאי בארץ זה היה בסדר אבל לקוחות קונים מהם וממתינים כי זה נראה להם שקנו מאפל ולא קנו מחברות הסלולאר כי ככה הם מרגישים שהם לא קנו מהחברות ?הרמאיות? האלה....

ebest
11/11/13, 22:48
אני חושב שאיידיגיטל חצופים
הם מצטיירים כאפל סטור בעיני הציבור ובקנית אייפון צריך לשלם מראש ובשביל צבע שחור או לבן להמתין 14 ימי עסקים וצבע זהב 30 ימי עסקים

הם מזמינים את האייפון מארה?ב עם הכסף שאנחנו משלמים להם וגובים מחיר גבוה יותר מאשר הלקוח יזמין בעצמו
אם הם היו מחזיקים מלאי בארץ זה היה בסדר אבל לקוחות קונים מהם וממתינים כי זה נראה להם שקנו מאפל ולא קנו מחברות הסלולאר כי ככה הם מרגישים שהם לא קנו מהחברות ?הרמאיות? האלה....

ישנו מחסור גדול מאוד בצבע הזהב בכל רחבי העולם (ולא רק פה בישראל) ובעקבות המחסור הזה - זמני ההמתנה עד להגעת מכשיר זהוב לחנות לוקח זמן רב יותר.
איידיגיטל מקבלים את היבוא שלהם ישירות מחברת אפל (דבר חדש שהתחיל ממש עכשיו) כך שיכול להיות שזמן האספקה של המכשירים יהיה מהיר יותר לעומת שאר היבואניות, אך שוב - אין כל סיבה להתעצבן עליהם.
האשמה היא כלפי המפעל המייצר של האייפונים שאינו עומד בעומס הביקוש לצבע הזה.
(ולמען האמת גם אותם אי אפשר להאשים מאחר והביקוש בסופו של דבר גדול על ההיצע בכל מקרה)

smrtbuy76
12/11/13, 06:55
ישנו מחסור גדול מאוד בצבע הזהב בכל רחבי העולם (ולא רק פה בישראל) ובעקבות המחסור הזה - זמני ההמתנה עד להגעת מכשיר זהוב לחנות לוקח זמן רב יותר.
איידיגיטל מקבלים את היבוא שלהם ישירות מחברת אפל (דבר חדש שהתחיל ממש עכשיו) כך שיכול להיות שזמן האספקה של המכשירים יהיה מהיר יותר לעומת שאר היבואניות, אך שוב - אין כל סיבה להתעצבן עליהם.
האשמה היא כלפי המפעל המייצר של האייפונים שאינו עומד בעומס הביקוש לצבע הזה.
(ולמען האמת גם אותם אי אפשר להאשים מאחר והביקוש בסופו של דבר גדול על ההיצע בכל מקרה)

אני ממש לא מתעצבן על ההבדל בהזמנת צבע זהב או צבע אחר - שים לב שלא כתבתי שבבאג גובים 500 ש?ח (!!!) יותר על הצבע הזה. כשהביקוש עולה המחיר עולה זה טבעי לחלוטין
החוצפה של איידיגיטל היא בזה שהם מנצלים את העובדה שהלקוחות שלהם חושבים שהם אפל סטור. אחרת, למה שאני אמתין יום אחד לאייפון מאיזה צבע שלא יהיה???
כל אחד יכול להיכנס לבאג בקניון רמת אביב או דיזינגוף סנטר (אלה ה-2 שהייתי בהם ואני בטוח שיש אייפון זהב בעוד סניפים) לשלם מחיר גבוה ב-500 ש?ח מהמחיר הרגיל של האייפון ולצאת באותו הרגע עם אייפון מהחנות
החוצפה היא שהם גובים אותו מחיר כמו רשת אחרת שמחזיקה מלאי

ebest
13/11/13, 16:33
ההבדל הוא שבאיידיגיטל אתה מקבל גם אחריות יצרן על המכשיר שאתה קונה - שלא כמו ברשת באג, KSP, וכו?.
אז במידה ואתה רוצה גם אחריות יצרן - אתה תקנה דרכם או דרך iStore, במידה וזה לא מעניין אותך עניין האחריות - אתה מוזמן לקנות בכל מקום אחר העולה על רוחך :)

smrtbuy76
13/11/13, 17:30
מה ההבדל בין אחריות יצרן ואחריות שנותנות הרשתות בישראל?

ebest
13/11/13, 18:08
למיטב ידיעתי (תקן אותי במידה ואני טועה) ברשת באג או KSP אתה לא מקבל אחריות על המוצר מבחינת תיקונים אלא רק אחריות להחלפה במידה והיה נזק משמעותי שלא נגרם ממך (המכשיר מת פתאום/התפוצץ/עלה בלהבות) ולא מכסה בעיות חומרה או תוכנה כלל.
אצל רשת איידיגיטל ישנה אחריות מלאה כמו שניתנת בחנויות האפל סטור ברחבי העולם, כנ?ל בחנויות iStore והם כוללים שירות תיקונים מלא ללא עלות נוספת.
בחברות הסלולריות אני יודע שהתחילו להשיק גם כן מסלולים כאלו של שירות תיקונים אם כי לרוב זה בעלות כספית כלשהי (שמעתי שבאורנג? זה בחינם, אבל משתנה מסניף לסניף).

smrtbuy76
18/11/13, 21:18
אז אתה טועה -
האייפונים שנמכרים באיידיגיטל כמו אלה שבהוט מובייל (ואז באג) ושאר הרשתות - מיובאים ע?י iCon group ולכולם אותה האחריות בדיוק
כולל אחריות בינלאומית של אפל

ebest
18/11/13, 23:08
אם כך, אני מוריד בפניך את הכובע.

רק תיקון קטן - איידיגיטל כבר התחילו לקבל ייבוא ישירות מחברת אפל ולא דרך צד ג? (כמו שציינת), אם כי ההסדר הזה הוא חדש מהתנור. לכן יכולים להיות אולי עיכובים כלשהם בייבוא שלהם (מאחר והוא עוד בחיתוליו).

hawk53
04/03/14, 15:39
שלום חברים
הפרש מחירים של אלף ש'ח לא עושה את העיסקה כדאית ללקוח
אני מבין שלא לכל אחד יש מישהוא שיכול להביא לו מכשיר אז אין לו ברירה
אבל עדיין שוה לחפש או לרכוש מחו'ל שזה הרבה יותר זול
לא מבין מה מתלהבים מהמחירים האלה ?!