מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מדריכים באתר (אנשים תגיבו בבקשה)

fakker
04/04/08, 22:00
שלום לכולם,
בחודש האחרון יצא לי ל"שוטט" לא קצת באתר ולדעתי הדבר שממש חסר פה
זה מנהל\מסדר לפורום "מדריכים".
אני חושב שאם הפורם הזה יהיה טוב לא יהיו כל כך הרבה שאלות שחוזרות .
המדריכים שחסרים (לדעתי ):

1 ) לפי מה שאני יודע קיימות אולי 4 שיטות פריצה ל IPHONE .
(מדריך אחד לכל שיטה ,יתרונות חסרונות (חלק גדול קיים צריך רק לסדר))

2) מדריך עברית (שלב אחרי שלב (לא ראיתי אחד ממש טוב))

3) מדריך ל ringtones (כולל שינוי פורמטים).

4) מדריכים כללים (שימוש WINSCP,Itune וכ')

5) תקלות נפוצות ופתרונות !!!!!!

בהצלחה לכולם
ותודה מראש

Magister
04/04/08, 23:37
נדמה לי שיש מנהל לפורום "מדריכים", ויותר מאחד (אני טועה)?
דבר שני, לכל מה שציינת יש מדריכים כתובים, ומדריכים טובים.
נראה לי שהבעיה היא הפוכה: אנשים מתעצלים לעבור על כל האינפורמציה, לברור מה נכון ומה לא נכון, ובדרך כלל כשהם בהיסטריה שמלווה בדפיקות לב חזקות (כשמשהו קורה למכשיר) לא ממש ב-%$# שלהם להתחיל לחפש, אז הם רושמים את הבעיה. מה שקורה זה בדיוק מה שכתבת: שאלות חוזרות, תקלות נפוצות שנשאלות אלפי פעמים, ולא יעזור עם יהיו 1000 מדריכים מסודרים, תמיד יהיה צריך לענות לאותו אחד "ראה מדריך X"

tmadman
04/04/08, 23:44
לירז הוא המנהל שאחראי על פורום מדריכים. הבעיה היא באמת כמו שזה מעלי אמר, יש מדריכים להכל ואנשים פשוט מתעצלים לחפש.

chibo
04/04/08, 23:47
לדעתי fakker צודק
הדברים חוזרים על עצמם כי חסר הסדר שצויין למעלה
כך לא יפתחו מאתיים נושאים על אותה שאלה , מה גם שהחיפוש לא תמיד עובד במדויק, במיוחד למילים באנגלית

חיים

seank
04/04/08, 23:48
אין סדר הכל אולי נמצא אבל בבלאגן :)

fakker
05/04/08, 11:47
בקשר ל"אנשים מתעצלים לעבור על כל האינפורמציה" אני ממש לא בטוח .
גם אני לדוגמא חיפשתי בימיים האחרונים מדריך מסודר איך פותחים מכשיר Iphone על בסיס Ziphone בקושי מצאתי אבל נגיד שכן, ואז מתחיל הבעיה (לפחות שלי) איך מתקינים עברית יש איזה 200 דרכים ואני לא ממש יודע באיזה להתחיל . (זתם דוגמאות)
האם המדריך שאני קורא עדכני ?
האם זה מחליף את השפה הרוסית (לי אישית זה לא מפריע) ?
האם זה גם משנה את אנשי הקשר לעברית ?
האם צריך עברית שונה לדפדפן ?
האם יש איזה איזה דרך קלה לבצע את הכול ?

בקיצור לא חסר שאלות
חסר Faq נוח + מדריכיפ פשוטים

DanielT
05/04/08, 11:51
אכן כן :] מסכים . אני נתתי את ההצעה הזו לפני ואפילו בפרטי לאלי אבל נראה לי שהתעלמו ממני קליל חח..

fakker
05/04/08, 12:57
אני מקווה שפירסמתי את זה במקום הנכון (שאנשים קוראים את הפורום הזה)
כי אני באמת מקווה שיהיה שינוי .

terminator
05/04/08, 14:46
המדריכים של הפריצהבמיוחד מתעדכנים על פי התוכנה החזקה שיש בשוק,כרגע זה עם Iliberty+ לכן אולי לא מצאת,למרות שאני בטוח שיש כי יש כמה מדריכים לפריצה.

fakker
05/04/08, 16:58
Terminator זה לא בדיוק היה הנקודה ,
אני פשוט חושב שאם נושא המדריכים יהיה מסודר וטוב יותר כך גם האתר יהיה טוב יותר וכמובן פחות שאלות סתם
(אני מקווה שזה לא נשמע מכאילו שאני מלכלך על לירז כי באמת הוא עושה עבודה מעולה אבל צריך עזרה מאנשים טובים)

iPhoner(?)
05/04/08, 22:19
כרגע, יצאה תוכנה חדשה המאפשרת התקנת 'חבילה' פרוצה לאייפון מראש, בלי כל הבלאגנים של פריצות- פשוט מתקינים מערכת הפעלה פרוצה מראש.
כרגע עדיין יש בה קצת באגים, והקהילה עוד לא עברה אליה, אבל כשזה יקרה הפורום יהפוך לקהילת שיפור אייפון, ולא פריצה והפעלה בסיסית, שכן ייצאו חבילות פרוצות מוכנות עם עברית והדברים הבסיסיים ביותר.
(כמובן עד הגירסא הבאה, שתחזיר את התוהו וובוהו :). זה הבעיה, שדברים מתעדכנים בקצב כל כך מהיר, שגם אם עושים סדר, הוא כבר לא רלוונטי חודש לאחר מכן...)

fakker
05/04/08, 22:48
כמה קשה למחוק\להעביר מדריך שהוא כבר לא רלוונטי .
קשה לי להאמין שיש עוד אנשים עם 1.1.1 Otb
לכן יש צורך לתחזק את המדריכים של ה 1.1.4 (בנתיים) אבל לפחות שהם יהיו מסודרים

בקיצור לא קל להבין מה צריך לעשות ברגע שיש לך Iphone חדש מהקופסה .
במיוחד בתחום של העברית .

liraz
06/04/08, 00:18
קשה לי להאמין שיש עוד אנשים עם 1.1.1 Otb

1 ) לפי מה שאני יודע קיימות אולי 4 שיטות פריצה ל IPHONE .
(מדריך אחד לכל שיטה ,יתרונות חסרונות (חלק גדול קיים צריך רק לסדר))

2) מדריך עברית (שלב אחרי שלב (לא ראיתי אחד ממש טוב))

3) מדריך ל ringtones (כולל שינוי פורמטים).

4) מדריכים כללים (שימוש WINSCP,Itune וכ')

5) תקלות נפוצות ופתרונות !!!!!!

האם המדריך שאני קורא עדכני ?
האם זה מחליף את השפה הרוסית (לי אישית זה לא מפריע) ?
האם זה גם משנה את אנשי הקשר לעברית ?
האם צריך עברית שונה לדפדפן ?
האם יש איזה איזה דרך קלה לבצע את הכול ?

טוב אז ככה :

תודה רבה על הביקורת אני באמת אוהב שיש ביקורת וזה דבר חיוני במיוחד כשיודעים להגיד אותה כמו שצריך ולהביא טענות בונות. :)

עכשיו אני מקווה שאלו כל השאלות שלך כי אני עומד להראות לך שבהחלט יש תשובות ועוד מאוד מאוד מסודרות יחסית לדברים אחרים :)

אז נתחיל .... לך אמנם קשה להאמין שיש אנשים בגרסא 1.1.1 אבל גם אם יש עוד 10 כאלו שלא רוצים לשדרג כי נוח להם והם צריכים לעשות ריסטור אז כן זו הדרך הטובה ביותר עבורם לפתוח את המכשיר ...
בפורום מדריכים עלייך למצוא מדריכים גם לתוכנה שהומצאה (דוגמא כמובן) לפני שנה וכבר הכי לא רלוונטית בעולם אבל פתאום בא למישהו עליה כי לא יודע מה אז צריך להיות לו האפשרות למצוא את המדריך הזה.

אני מסכים בנושא העניין אבל אי אפשר למחוק מדריכים וזה אפילו לא חכם ... אז כל עוד אין ארכיון למדריכים ישנים אני לא מוחק סתם.

חזרה לשאלות שלך :)

1) יש בפורום מדריכים בחלק של העליון של המסך ה 5 הראשונים אם אני לא טועה הם מדריכים לתוכנות שונות ... אם זה זיפון אייפלוס וליברטי החדש.

2) יש כמה וכמה מדריכים לעברית מכיוון שיש הרבה שיטות ולכל אחד מגיע להשתמש בשיטה שהוא מעדיף.
בקשר לסקירות מה יותר שווה ... אתה מוזמן לכתוב ....

3) פה באמת צחקתי .... יש תת פורום רינגטונים בפורום מדריכים ויש שם 100000000 צורות להכניס רינגטון ...

4) מדריך ל WINSCP מדריך ראשון בפורום מדריכים נעוץ מסודר עם תמונות ובעיות נפוצות ......

5) אין אפשרות לעשות מדריך אייטונס אחד מסודר מכיוון שאין לך מושג כמה אופציות יש לתוכנה הזאת ... עם זאת יש כמה מדריכים לתוכנה תחת פורום אייטונס ...

6) אתה יכול להסתכל על התאריך בא נכתבה ההודעה הראשונה במדריך ולקבוע בעצמך אם מי יותר מעודכן ...

7) זה לא ממש משנה אם ה מחליף את השפה הרוסית וכתוב מקלדת רוסית או אם זה מחליף את השפה הרוסית וכתוב עברית ... בסופו של דבר זאת אותה מקלדת עם שינויים קטנים ...

8) כל תוכנה עברית משנה את אנשי הקשר לעברית ....

9) פעם היה צריך היום זה מובנה בכל אחד מפתרונות העברית הקיימים.

10) בכל מדריך שיש דרך קלה כתוב ידני או מהאינסטולר ... לרוב כתובה הדרך הכי פשוטה במדריכים...

והדבר האחרון שרציתי לומר הוא שאם יש לך משהו לא מובן תוכל לרשום במדריך עצמו או בפורום HELP ... בשביל זה הפורום קיים לא בשביל לשאול אם הערכת נושא שלך יפה (דוגמא).

אני מקווה שענית לך על כל השאלות אני מסכים כמו שאתה רואה בחלק מהמקרים ומדגיש שוב כי תחת התשתית הקיימת אי אפשר להגיע לתוצאה טובה יותר ... יחד עם זאת כל אחד באתר אחראי גם הוא לבדוק לפני שהוא כותב ולא להיות חולה הדק .... רק לכתוב מדריך ... כי חבל על ההשקעה אם כבר יש כזה והם אותו הדבר אז הוא נעלם.

יום טוב לכולם :)

לירז.

shaharb21
06/04/08, 16:51
אולי תבנו תוכנה שמשדרגת לכם תאיפון גם מגבה הכל וגם פורצת אותו ומתקינה עברית

liraz
06/04/08, 17:36
אולי תבנו תוכנה שמשדרגת לכם תאיפון גם מגבה הכל וגם פורצת אותו ומתקינה עברית

והכל בפעם אחת ? ואללה ... אין בעיה ;)

חחח