מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : [ידיעה] שוחררה התוכנה Pwnage ל Mac Os X!!!

Yotam.B
03/04/08, 11:10
http://bp1.blogger.com/_utt_rxrYGa8/R_ScQ4l8ZyI/AAAAAAAAAJM/22HRHFdfzM4/s400/pwnr.png

להורדה לחצו כאן (http://theiphoneproject.org/mac/PwnageTool_1.0.zip)

בהמשך היום תשוחרר הגרסה למשתמשי חלונות.

קרדיט:

אני כבר ניסיתי, תוכנה מדהימה, עוד מעט אני אעשה ריסטור אמיתי ונראה מה היא באמת שווה.
תמונות בקרוב :)

mhu
03/04/08, 11:21
בוב אח שלו יפה שאתה קורא את הבלוג שלי חחחח, אני בדיוק עושה ריסטרט למחשב וטוען את הלאופרד, תיכף נראה מה הולך שם :)
אבל אני בהחלט מסכים איתך, תוכנה מדהימה.
לגבי שחזור המכשיר שברשותך, אם תוכל להכין משהו מצולם זה יהיה פצצה, למרות שאני בהמשך היום אנסה אותה פה על מכשיר ניסויים שברשותי הבעיה היא שאין לי מצלמת וידאו להדגים לכם את ההליך (רמז עבה לאפל!!) חחחחח טוב נו.

erezpi
03/04/08, 11:30
מי פרץ דרכה????

Yotam.B
03/04/08, 11:42
טוב שמעו! זאת תוכנה מדהימה מדהימה מדהימה!!!
ממש לא יאמן איזו תוכנה גאונית!
בקרוב אני אשחרר חבילה שלמה לאתר שכל שיהיה לעשות על האיפון החדש שתקבלו רק רסטור והופ, יש לכם איפון פתוח, מעוברת והכל!
ממש מדהים.
חחחחח איך אני מתלהב, אז זה ממש ככה.

הכלי הכי חזק בשוק!!!

Kingstone
03/04/08, 12:06
Patzek, זה לא נותן לך כלום כרגע.
רק במקרה שתצא גרסה חדשה או שאתה רוצה לעדכן ל1.1.3 או 1.1.4 אז כדאי לך להשתמש בזה כי זה יותר פשוט.

Kingstone
03/04/08, 12:07
מבדיקה שלי של התוכנה ב Mac.
יש לתוכנה הרבה פוטנציאל ופועלת יחסית טוב אבל עדיין יש באגים שצריך לפתור:
1. אחרי ריסטור עם ה Custom Firmware, יש הרבה פעמים בעיות לעשות Restore From Backup... הוא אומר שה Backup Corrupted.
2. יש בעיות להפעיל את התוכנה הזאת על Ipod. תזהרו וכדאי שתחכו לגרסה יותר יציבה.
3. לפעמים נכשל בהכנת Custom Ipsw מסיבות לא ידועות.

אני אומר שתתנו עוד קצת זמן לתוכנה ואז תפעלו איתה. יש כמה באגים שצריך לתקן.

erezpi
03/04/08, 12:09
מי פרץ על גרסה 2.0??

Kingstone
03/04/08, 12:21
לא פרצתי 2.0 אבל הבנתי שאי אפשר לשים תוכנות כי כל התוכנות מאינסטולר לא פועלות.
הדרך היחידה ש2.0 יפעל עם סלולארי זה אם תעשה Custom 1.1.4 Restore ואז תעשה Unlock Neuter ולאחר מכן תעשה Custom 2.0 Update.
אבל עדיין לא תוכל להתקין תוכנות חיצוניות...
אין כל כך סיבה להתקין 2.0 כרגע.

cNoAdMeE
03/04/08, 15:04
סיקור ראשון לתוכנה: http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=25598

mb512
03/04/08, 15:06
מה זה התוכנה (ניראה לי אם להתקין דרך האיטונס משיהו)

djzander
03/04/08, 15:10
עוד מעת צריך לצאת עוד כלי שמאפשר התקנת תוכנות ושפות ישירות אל תוך קובץ הריסטור של האייפון , ככה יהיה אפשר לעשות פיירמוואר עברי סופי .

mb512
03/04/08, 15:22
מאיפה מורידים את גירסא 2.0
תודה לעוזרים (יש לי מק)

benji
03/04/08, 15:23
מת שזה יצאה אגב איך השימוש בתוכנה ידידותי למישתמש

Yotam.B
03/04/08, 15:37
מת שזה יצאה אגב איך השימוש בתוכנה ידידותי למישתמש

אם אתה שואל, אז כן! ממש, פשוט.

mb512
03/04/08, 15:41
למה אתם לא עונים ?
בבקשה מישהו

dvirk11
03/04/08, 15:42
מאיפה מורידים את גירסא 2.0
תודה לעוזרים (יש לי מק)

http://search.conduit.com/Search.aspx?ctid=CT1039648&octid=CT1039648&name=MiniNova%20&q=IPHONE%202.0&SearchSourceOrigin=1

erezpi
03/04/08, 17:02
תודה , בדיוק הבוקר האייפון שלי הפך במפתיע לתפוח ואין מנוס לנסות את ה-Pwnage
צריך לדעת משהוא מיוחד לפני הפריצה...?

benji
03/04/08, 21:53
נו.... אין לי סבלנות בגרוש :)

gaby_a
04/04/08, 09:42
BobSfog , MHU

האם מישהו מכם על מק PowerPC או ששניכם עם Intel ?
קראתי באיזשהו מקום שיש בעיות עם PowerPC ...

Yotam.B
04/04/08, 10:30
BobSfog , MHU

האם מישהו מכם על מק PowerPC או ששניכם עם Intel ?
קראתי באיזשהו מקום שיש בעיות עם PowerPC ...

בדקתי על הMac pro שלי שהוא עם intel..
אבל בדקתי גם על G5 שהוא PowerPC וזה עבד מצויין כמו במק פרו.
נבדק גם על iMac וגם עבד מעולה.
לא ראיתי שום בעיות באחד המחשבים מה3 המוזכרים למעלה...

benji
04/04/08, 10:39
מה אם הפי סי יש חדש???

mb512
04/04/08, 14:46
http://search.conduit.com/Search.aspx?ctid=CT1039648&octid=CT1039648&name=MiniNova%20&q=IPHONE%202.0&SearchSourceOrigin=1

תודה אתם ממליצים על זה ?

ttt
04/04/08, 16:58
יש שאלה יש באגים בתוכנה החדשה האם עושה בעיות באייפון מישהו ניסה אותה בכלל

ttt
04/04/08, 17:03
http://bp1.blogger.com/_utt_rxrYGa8/R_ScQ4l8ZyI/AAAAAAAAAJM/22HRHFdfzM4/s400/pwnr.png

להורדה לחצו כאן (http://theiphoneproject.org/mac/PwnageTool_1.0.zip)

בהמשך היום תשוחרר הגרסה למשתמשי חלונות.

קרדיט:

אני כבר ניסיתי, תוכנה מדהימה, עוד מעט אני אעשה ריסטור אמיתי ונראה מה היא באמת שווה.
תמונות בקרוב :)

יש מדריך בכלל לתוכנה

benji
04/04/08, 21:22
מה אם הפי סי יש חדש???

אני מבין שגירסת הpc לא יצאה עדיין למרות שהפתיחו שיהיה תןך 24 שעות סתם זייני שכל:confused:

iPhoner(?)
05/04/08, 21:29
יש גם unpwange? אם רוצים לבטל את זה?

Kingstone
06/04/08, 12:42
אם אתה רוצה לבטל את זה פשוט תעשה ריסטור עם קושחה מקורית של אפל (לא Custom שהכנת באמצעות התוכנה)

IlanF
06/04/08, 12:44
יש מידע על גרסת הpc?

sniz
06/04/08, 13:07
עד הערב גרסאת הpc אמורה להשתחרר.

BoInTheMix
07/04/08, 00:08
עד הערב גרסאת הpc אמורה להשתחרר.

מה שלא קרה :( אני רוצה כבר להתקין את 2.0

seank
07/04/08, 00:48
רוצה כבר שיוציאו כדי שאחד התותחים פה יכין קובץ ריסטור אם הכל כולל הכל :)

roei_dacho
07/04/08, 00:48
מה מיוחד כל כך ב2.0??
הparental Control?? המחשבון המדעי??
לא משהו ששווה לבזבז 10 דקות לריסטור...

winston
07/04/08, 00:50
האפשרות להתחבר לשרת ארגוני...
(יותר רלוונטי למבוגרים שבינינו)

iPhoner(?)
07/04/08, 00:59
האפשרות להתחבר לשרת ארגוני...
(יותר רלוונטי למבוגרים שבינינו)

זה פעיל גם בבטא?

winston
07/04/08, 01:00
אמור להיות

pooch
07/04/08, 09:05
מחכה בקוצר רוח
זה בערך הדבר היחיד שחסר לי מאוד, לקבל מיילים מהעבודה
כמובן שגם חסרה לי האפשרות לflash, חיפוש ב contacs, הודעה על המסך על קבלת MMS ולזה עוד נחכה

אבל מיילים בעבודה זו תהיה סיבה מאוד מאוד טובה לשדרג מ 1.1.2 שלי:D

qwqw
07/04/08, 09:57
יצא לפיסי??? אני כותב מהאייפון ואני כבר מחכה לפלאש פלייר ומישהוא כאן יכול להסביר לי בבקשה מה התכנה הזאת עושה חוץ מלפרוץ את המכשיר? מה יותר טוב בה בדיוק .מה היא מתקינה? כאילו יש שם אינסטולר ועם הפריצה אתה בוחר מה להתקין זה מוסיף יישומים לאייפון עם הפריצה???

תודה

טל

nirl
07/04/08, 11:36
מישהו יכול להסביר לי מה כולם מחכים או צריכים -flash?
משהו אני מחסיר פה...

johnie123
07/04/08, 11:37
מישהו יודע מתי כבר תצא הגרסא לחלונות ??
אמרו אתמול בלילה, אמרתי אולי זה לילה של ארה"ב, אבל גם זה כבר עבר ..
יש פה מישהו שמעודכן ??

john123
07/04/08, 12:56
מגיד גוני מה זה אתה לא מתבייש עך הניק ניים שלך ?

sniz
07/04/08, 16:58
Cmw האיש שכותב את זה, אז הלפטופ שלו נדפק אבל יש לו גיבוי. עכשיו הוא משחזר את הנתונים, ברגעים אלו ממש, מתקין את הויסטה מחדש וכשהוא יסיים הוא יעלה את זה לרשת :)

johnie123
07/04/08, 17:29
חחח ... John123 - תסתכל על התאריך הצטרפות, ואז תגיד לי מי צריך פה להתבייש ..
:)

BoInTheMix
07/04/08, 18:34
למי ששאל:

Update 4/07/08

So we have been busy beta testing over the weekend. We found a bunch of problems
and have solved most of them. My vista laptop ( my main machine ) got stuck in a reboot loop last night.
So i'm refomatting as we speak. I will have a better ETA when i get back up and running.
Hopefully in then next few hours. Stay tuned.

www.iphonelinux.org

alon7
10/04/08, 21:13
אחרי שאני מוריד את הfirmware זה מוריד לי בתיקייה ולא בקובץ שאפשר לפתוח בpwn
מה אני עושה?

exilim
12/04/08, 11:00
מישהו יודע למה זה מתעכב כל כך הרבה זמן?? הכוונה למערכת הפעלה וינדוס

sniz
12/04/08, 12:02
עד אתמול היו 2 באגים שנשארו, Zip Bug ובאג של הרשאות. הם שניהם תוקנו, ואז צץ באג של Dual Boot.

הוא הלך לישון, עכשיו 6 בבוקר בארה"ב, אני מאמין שהוא יקום עוד שעתיים ככה וימשיך לעבוד על הבאג האחרון שנשאר (בתקווה שזה האחרון בהחלט)

exilim
12/04/08, 12:26
תודה על המידע!

jayjay
12/04/08, 13:11
Apparntly the zip bug has been fixed but a dual boot error has now been found. - If you have anymore information regarding this, please email me as I can't add it to the main status unless i've got proof.

טוב .. הבחור מבקש עזרה מהקהילה לתיעוד של בעית ה- Dual boot . אז , צריך להמתין בסבלנות בכדי שהוא יטפל בבאגים .

אני בכל מקרה .. מאוד סבלני :)

exilim
12/04/08, 13:14
Apparntly the zip bug has been fixed but a dual boot error has now been found. - If you have anymore information regarding this, please email me as I can't add it to the main status unless i've got proof.

טוב .. הבחור מבקש עזרה מהקהילה לתיעוד של בעית ה- Dual boot . אז , צריך להמתין בסבלנות בכדי שהוא יטפל בבאגים .

אני בכל מקרה .. מאוד סבלני :)

אתה יודע (משער) כמה זמן יקח לו?

jayjay
12/04/08, 13:45
אתה יודע (משער) כמה זמן יקח לו?

בבקשה .. זה הלו"ז שלו לעת עתה מאמצע הפרוייקט :

Update 8th April 2008 08:56: Bug fixing is in progress.
14:06: Cmw says: "I took the day off today to try and finish up :) Stay tuned."
17:13: The WinPwn website has been updated with the following news: "Ok so i know i missed the weekend deadline but i have been working over time with some beta testers to get all the bugs worked out so we have a smooth launch. It's actually fairly complex since windows doesn't have native HFSX support and apple doesn't open the source code for hdiutil or any of the hfsx utils. So i thought i would try and cheer people up with another quick screen shot. Release will hopefully be very soon. I will post an exact time when i'm 100% sure"
17:32: Cmw asks phi|o to make a video of the latest binary in working order..
21:05: Cmw says: "Things are looking up! We've solved alot of bugs and things are looking much cleaner."
21:06: Cmw asks what other programs should be included in the program for the payloads.
21:12: Cmw gets someone to create help pages for the release.
21:42: WinPwn.com has been bought and seems to be the place where the information is now being updated.
23:50: The screenshots on the WinPwn site have been updated and the site now says: "There is a few glitches in the GUI for the IPSW builder and i need to clean up some code for the boot images. Besides that, the release is very soon."
Update 9th April 2008 17:52: Cmw says: "The release will happen very soon. The GUI is complete, I'm just fixing issues with the file system. Zini was nice enough to write the help docs."
19:56: Cmw says, "I'm really trying to finish this code up, so ready to release you wouldn't believe."
21:34: Erdcaged says, "Documentation is nearly done thanks to Zini. We just need to fix up credits and then I will ask later tonight for translators to report to me where I will hand them the files to be translated."
22:51: We have been told that the translated help docs will be updated and done on the wiki.
Update 10th April 2008: They are on the final stages of testing and the last beta.
Update 11th April 2008: The partition bug has now been fixed and only one zip bug left to fix. Cmw has a friend over help fix the last zip bug. He was planning to release yesterday but because of the bugs he couldn't. We should be somewhere near the release as cmw said this morning that partition error was much more complex.
Update 12th April 2008: Apparntly the zip bug has been fixed but a dual boot error has now been found. - If you have anymore information regarding this, please email me as I can't add it to the main status unless i've got proof.
Any more news will be posted here as soon as any becomes available. Thanks for all those who have emailed in with updates while I have been away.
עידכון :
12:49: Cmw asks, "Dagoo, you think you could image scan a disk image if I upload? Download the image to your phone and ASR it for me?" As Dagoo has got ASR (Apple Software Recovery) on this phone he says yes. Cmw replies, "Ok, let me upload. Might take a few minutes. This will really help me to debug, thanks."

עידכון :
14:56: WinPwn site updated with: "So another "quick" update to let you know that i am pretty much done. I'm trying to resolve one last issue with the partition information in the disk images. Seems that some times it gets corrupted and i have no idea why. As soon as this is fixed you shall see a release"

ohad_bartal
12/04/08, 14:49
מה התוכנה הזאת עושה?

jayjay
12/04/08, 14:52
מה התוכנה הזאת עושה?

תקרא מהתחלה ;)

ohad_bartal
12/04/08, 15:36
קראתי..לא הבנתי:s (סורי על הבורות..אפילו חיפשתי באתרים אחרים)

exilim
12/04/08, 15:42
תוכנת פריצה הכי טובה שקיימת!!

jayjay
12/04/08, 16:03
עידכון ... Up

exilim
12/04/08, 16:08
שמע לפי דעתי אם מתרץ תירוצים פעם זה לא עובד הוא תיקן ואחרי זה הייתה תקלה שיוציא כבר!!! היום!! אני מחכה שבוע בסבלנות אין לי כוח!!

jayjay
12/04/08, 16:11
שמע לפי דעתי אם מתרץ תירוצים פעם זה לא עובד הוא תיקן ואחרי זה הייתה תקלה שיוציא כבר!!! היום!! אני מחכה שבוע בסבלנות אין לי כוח!!

אח שלי .. הבחור עובד מאוד קשה והוא לא חייב כלום לאף אחד ! תן לו קרדיט .. תאזר בסבלנות , אם חיכית עד עכשיו אז לא תמות אם תחכה עוד קצת . הבחור צודק .. יש כמה בעיות שצצות לו במפתיע והוא רוצה לתקן אותם לפני שהוא משחרר לקהילה . מה רע בזה ??!

Holybanana
12/04/08, 16:27
קראתי כבר כמה נושאים, אנשים שואלים כאן שאלות, ועדיין לא ראיתי מישהו שענה.
במה התוכנה הזו עדיפה על פני שאר תוכנות הפריצה?
זיברי ושאר החברה הוציאו תוכנות שלדעתי מאוד פשוטות ונוחות לשימוש.
מה התוכנה הזו נותנת?
שמתי לב לאפשרות הקאסטום, אבל כנראה שלא בדיוק הבנתי את מטרתה.
מישהו יכול לקחת דקה ולפרט מה עדיף בPwnage?

SRotem
12/04/08, 16:31
כל הכבוד לו שהוא מתאמץ להוציא תוכנה מושקעת ללא באגים בגירסה הראשונית לעמות זיברי שמוציא 20 עדכונים לתוכנה.

jayjay
12/04/08, 16:36
קראתי כבר כמה נושאים, אנשים שואלים כאן שאלות, ועדיין לא ראיתי מישהו שענה.
במה התוכנה הזו עדיפה על פני שאר תוכנות הפריצה?
זיברי ושאר החברה הוציאו תוכנות שלדעתי מאוד פשוטות ונוחות לשימוש.
מה התוכנה הזו נותנת?
שמתי לב לאפשרות הקאסטום, אבל כנראה שלא בדיוק הבנתי את מטרתה.
מישהו יכול לקחת דקה ולפרט מה עדיף בPwnage?

אם יש לך וינדוס אז .. תקרא לזה : WinPwn

מה שהיא עושה חוץ מאשר לפרוץ , יש בה את היכולת לשמור נתונים שהזנת לה לפני הריסטור . זאת אומרת .. לדוגמא , לקוחות AT&T רוכשים את המכשיר מחנות אפל מגיעים הביתה ומבצעים אקטיבציה למכשיר נרשמים והמכשיר מוכן לאקשן . ללא כל הבלגן של : Unlock , Activate ו .. JB . אתה פשוט שם את המכשיר ב-USB מפעיל את האייטונס לוחץ על Restore והופ .. הכל שם !

הנה תמונה של BootLoader שאהבתי :)

Holybanana
12/04/08, 16:43
יש גם מק, כך שאין בעיה לנסות אותה עליו:d

אז לפי מה שאני מבין, התוכנה בעצם מדמה את עדכון הגרסה "הרגיל", כמו שעושים משתמשים אשר בידם מכשיר חוקי המחובר לat&t או כל ספקית חוקית אחרת?

כלומר שכאשר אבצע עדכון גרסא, התוכנות, ההודעות, אנשי הקשר וכל שאר הדברים שהיו לי על המכשיר ישארו עליו ללא צורך בסינכרונים נוספים?

תודה על ההבהרה.

jayjay
12/04/08, 16:44
יש גם מק, כך שאין בעיה לנסות אותה עליו:d

אז לפי מה שאני מבין, התוכנה בעצם מדמה את עדכון הגרסה "הרגיל", כמו שעושים משתמשים אשר בידם מכשיר חוקי המחובר לat&t או כל ספקית חוקית אחרת?

כלומר שכאשר אבצע עדכון גרסא, התוכנות, ההודעות, אנשי הקשר וכל שאר הדברים שהיו לי על המכשיר ישארו עליו ללא צורך בסינכרונים נוספים?

תודה על ההבהרה.

קלעת בול !

Holybanana
12/04/08, 16:48
אחלה, תודה על ההיענות.

כרגע אני ב1.1.3, אז אם באמת הכל ילך חלק ולאנשים יהיו רשמים טובים, אולי ננסה לעדכן ולראות איך היא עובדת.

שוב תודה והמשך יום נעים.

IlanF
12/04/08, 22:11
Update 4/12/08

So another "quick" update to let you know that i am pretty much done. I'm trying to resolve one last issue with the partition
information in the disk images. Seems that some times it gets corrupted and i have no idea why. As soon as this is fixed you
shall see a release

WINPWN בקרוב...

toto2007
14/04/08, 11:50
אני לא מבין מה כל הדריכות הזאת ליציאת גרסה ל- windoze, הרי כל המטרה של האייפון (לפחות מנקודת מבט של סטיב ג'ובס ואפל) היא להראות כמה המקינטוש ידידותי לעומת כאבי הראש של ה-peesee, ולא פחות משוכלל!
כנ"ל לגבי האייפוד וכל המוצרים שאפל מוציאה, זה סך הכל מקדם מכירות אדיר למקינטוש.
כנראה שיש עדיין אנשים שלא הבינו את הרעיון, אולי זה ידרוש עוד כמה מוצרים מופלאים מבית אפל...
הרי שהאייפון הוא בעצם מיני-osx. ואם כולם כל כך מתלהבים ממנו, כדאי שתראו מה זה באמת osx, חבל על הזמן! אני "נכוויתי" במקינטוש לפני עשרים שנה, ולא יכול "להרפא" ממנו. ומעניין שהזמן רק מגדיל את הפער בין 2 המערכות המובילות...
הדבר היחיד שחסר לנו זה באמת יבואן רציני שיתחיל למכור את מוצרי אפל במחיר הוגן, וזה באמת חבל!

MacPWN עכשיו...
דרך אגב, מה כל כך הרעיון הגדול של PWN? מלבד העובדה שאפשר לעשות הכל מתוך iTunes?
האם ניתן לקבוע "תבנית" של מערכת, כולל עברית וכל התוכנות (סורסים,...) וכל ההגדרות שאני רגיל להתקין ידנית? האם ניתן לעשות כל זה בלחיצת כפתור?
אם כן זה נפלא.

tomer4321765
14/04/08, 12:09
אתמול הוא כתב שהיום(יום שני) הוא הולך להוציא את הגירסה!
אבל בגלל שבשעה הזאת שלנו אצלו בקושי 6 אני מאמין שעוד איזה 3 שעות הוא יקום ויעבוד על שיפוצים אחרונים של הגירסה ובטח בערב שלו שלנו זה כבר יהיה לילה הוא יוציא את הגירסה ורובנו הישראלים נוריד אותה ביום שלישי בבוקר או בצהריים.

Yotam.B
15/04/08, 05:39
גירסא 1.1 שוחחרה לאוויר לMac בלבד :)