מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מחפש דיבורית בלוטוס לאייפון 4S שתעבוד גם על GPS

bixente
09/07/13, 21:36
שלום
אני מחפש דיבורית בלוטוס , שמעבר לשיחות תעבוד ותדבר גם בניווט GPS(חשוב מאוד) ובניגון מוזיקה (פחות חשוב).
אשמח להמלצות טובות לדיבורית בלוטוס לרכב שתשמש אותי
תודה רבה

BarH2106
09/07/13, 23:11
ממליץ בחום על הדיבורית: http://store.idigital.co.il/iphone-accessories/car-accessories/bt-pk100

היא מתפקדת גם כמשדר FM, ככה שאפשר להעביר את כל השמע (כולל שיחות) לסטריאו ברכב.

אני ספציפית קניתי באיידיגיטל, אבל ממליץ לך לחפש מקומות יותר זולים (בתנאי שמספקים שנתיים אחריות, כמו באיידיגיטל).

בהצלחה בכל אופן!

nayman
09/07/13, 23:52
דיבורית מצויינת! זה המחיר הסטדנרטי שלה. לא תוכל למצוא אותה בזול הרבה יותר.

kliaver
11/07/13, 22:59
אני לא יכול להמליץ לך על אחת יחד עם זאת אני יכול להמליץ לך להתרחק מהדיבוריות של parrot.
עושות המון המון בעיות.

בהצלחה

bixente
11/07/13, 23:15
קודם כל תודה לכולכם על ההמלצות
לגבי הדיבורית , הבנתי שלא כדאי משהו שהוא משדר FM כי קשה למצוא תדרים "מתים" ושקטים.
סליחה אם אני קצת משגע אתכם אבל אולי בכל זאת הייתי מעדיף דיבורית שתתן לי שמע של השיחות וה GPS דרך הרמקול שלה ואת עניין המוזיקה אפתור בנפרד.
שוב המון תודה על עזרתכם

bixente
14/07/13, 14:04
לגבי הדיבורית , הבנתי שלא כדאי משהו שהוא משדר FM כי קשה למצוא תדרים "מתים" ושקטים.
סליחה אם אני קצת משגע אתכם אבל אולי בכל זאת הייתי מעדיף דיבורית שתתן לי שמע של השיחות וה GPS דרך הרמקול שלה ואת עניין המוזיקה אפתור בנפרד.
שוב המון תודה על עזרתכם

עוד ניסיון, מישהו יכול לעזור?
תודה

bixente
18/07/13, 17:57
שוב המון תודה על עזרתכם

מישהו??

nayman
18/07/13, 23:08
פשוט תחפש דיבורית שתומכת ב-A2DP

BarH2106
19/07/13, 09:11
שוב המון תודה על עזרתכם

לגבי תדרים זה מאוד תלוי איפה אתה נמצא. אני יכול להגיד לך שלמשל התדרים 106.7 ו106.9 זמינים תמיד ויש להם קליטה מעולה (באיזור המרכז) ב95% מהזמן. היתרון בדיבורית שהמלצתי שהשימוש כמשדר FM הוא אופציונלי בלבד, ואפשר להשתמש פשוט ברמקול של הדיבורית. למרות שאני תמיד משתמש במשדר FM וזה אחלה. אבל אופציות בחירה זה תמיד טוב.

שיהיה בהצלחה!

shaisha
19/07/13, 10:51
אני מוכר ב150 שקל דיבורית בלוטוס שתומכת ב2 מכשירים מוסיקה והכל. מענה וניתוק שיחות וכו'. שני רמקולים של 1.5W כל אחד.

hidrox11
21/10/16, 12:09
אל תקנה דיבוריות של parrot