מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בטא 3 כמו שעון

natish
09/07/13, 09:41
כמו שעון שוויצרי, שבועיים אחרי שיחרורה של הבטא השניה וחודש אחרי שיחרור הבטא הראשונה, אפל משחררת את הבטא השלישית של iOS 7.

http://cl.ly/image/2K0k0F2L3V3w/972196_10152039163837564_824827299_n.jpg

זמן קצר אחרי שיחרורה של הבטא השניה של גרסה 7 למכשירי iOS, שהביאה עימה יציבות, מספר פיצ'רים חדשים וכן הביאה את גרסה 7 למכשירי האייפד עלתה ברשת שמועה שאפל תשיק את הבטא השלישית ב-8 ליולי ואכן כך קרה. בדיוק של שבועיים אחרי השקת הבטא השניה אפל שיחררה את הבטא השלישית של גרסה 7 לקהילת המפתחים (ומשתמשים שבחרו להתקין את גרסת הבטא על המכשירים שלהם)תחת המספור 11A4414e, דרך האוויר (OTA) וגם כהורדה דרך פורטל המפתחים. משמעות הדבר היא שאנחנו צפויים לראות המשכיות רציפה של שיחרור בטאות בקצב של כשבועיים עד שאפל תרגיש שהגרסה יציבה ומוכנה ומה שאז ישפיע על קצב שיחרור הגרסאות הוא הסמיכות לאירוע ספטמבר בו החברה צפויה להשיק את האייפון הבא, לרענן את ליין האייפודים ואולי גם להציג אייפד חדש אחד או 2.

הבטא השלישית מכילה בתוכה לא מעט תיקוני באגים ושיפורים קלים לרוחב מערכת ההפעלה ולעומקה. לפי מסמכי השיחרור עולה כי אפל תקנה את בעיית הודעות הפוש הכפולות וכן פתרה בעיות שהיו עם Airplay, זאת לצד תיקון בעיות שהיו עם iCloud Keychain, Find My iPhone ועוד כך שהיא יציבה יותר. בנוסף אפל שיכללה/שיפרה/שינתה מספר פיצ'רים במערכת ההפעלה כשלמשל כעת במסך הנעילה בעת האזנה למוזיקה השעון מוצג, משתמש הטוויטר cabel@ (עובד בחברת Panic) ציין כי הפונטים במערכת ההפעלה קצת השתנו, ה- Status Bar במסך הנעילה גדול יותר וברור יותר, אפל החזירה את לחצן ה- com. במקלדת בספארי ללחצן נקודה (.) בגלל תלונות של משתמשים, אפל הוסיפה אנימציה בעת התקנת אפליקציות מהאפסטור, אפליקציית לוח השנה מציגה במצב תצוגה חודשי נקודות בימים בהם יש תוכן ועוד.

בימים הקרובים נעדכן אתכם לגבי עוד ממצאים שהתגלו בבטא השלישית.

ROMANGO
09/07/13, 10:07
התקנתי בטא 3 , יש מעט שיפורים קוסמטיים . סקיים עדין קורס , ויש עד מספר תוכנות שקורסות . שינו מרכז התראות אין שקיפות , גם לוח מקשים שונה במסך הבית לעומת לוח מקשים באפליקציות ו בספארי .

zigfried
09/07/13, 10:42
התקנתי בטא 3 , יש מעט שיפורים קוסמטיים . סקיים עדין קורס , ויש עד מספר תוכנות שקורסות . שינו מרכז התראות אין שקיפות , גם לוח מקשים שונה במסך הבית לעומת לוח מקשים באפליקציות ו בספארי .

אין שקיפות באייפון 4.
ב 5 יש (וסביר שגם ב 4S).
האם זה המשך המגמה של החסרת פיצ'רים ממכשירים ישנים עבור גרסא זו, כפי שאפל התחילה לעשות בגרסא 3 (voice control) ושכללה ב 4 (רקע, ריבוי משימות), 5 (סירי) ו 6 (אני לא זוכר, אבל בטוח שהיה משהו :-) )?
סביר שכן (לא לשכוח את AirDrop - אייפון 5, אייפד 4 ומיני בלבד).

לגבי קריסות:
אפל לקחה את נושא קיסטום ה UI שהוצג ב iOS 5 והפכה אותו לגמרי ב iOS 7, כך שהיא נדרשה לכתוב חלקים נרחבים מחדש עבור תמיכה לאחור.
בבטא שלוש ניכר שיפור ניכר בתאימות לאחור אך עדיין יש עבודה רבה.
בטא 1 ו 2 של אייפון היו ממש גרועות בתמיכה לאחור (2 אפילו פחות טובה מ 1), אך ניתן היה לראות את הכיוון בגרסת האייפד של בטא 2 שתמכה לאחור באפליקציות אייפון טוב יותר מאייפון...
כל גרסת iOS ראשית מחסלת הרבה מהתמיכה אחורה (כש 6 הייתה הקטלנית ביותר עד היום) - אני מעריך ש iOS 7 תשאיר הכי הרבה גופות צפות של אפליקציות עד שהן תעשינה את ההתאמה.

ROMANGO
09/07/13, 11:41
דווקא באייפון 4 יש שקיפות במרכז התראות בבטא 3 ו באייפון 5 אין , גם נעלמה שקיפות במסך התקשרות בזמן שיחה לא רואים את תמונת המתקשר בקרע אחורי .

נימרוד .
09/07/13, 11:45
דווקא באייפון 4 יש שקיפות במרכז התראות בבטא 3 ו באייפון 5 אין , גם נעלמה שקיפות במסך התקשרות בזמן שיחה לא רואים את תמונת המתקשר בקרע אחורי .

בטח שיש,השקיפות לא נעלמה בבטא הזאת (לפחות אצלי זה ככה).

zigfried
09/07/13, 11:46

לא יודע לגבי השקיפות במסך התקשרות (לא שמתי לב כנראה בגרסאות הקודמות) אך בהחלט יש שקיפות במרכז ההתראות והשליטה באייפון 5.
המסך מטושטש ושקוף סטייל זכוכית חלבית.

עדכון -
בלינק הבא (http://www.gottabemobile.com/2013/07/08/ios-7-why-its-time-to-replace-the-iphone-4/) אפשר למצוא מה לא יעבוד על אייפון 4.

12jonathan12
09/07/13, 12:12
מישהו יודע אם בבטא 3 תוקן הבאג של המקלדת בוואטסאפ?

Ravenlook
09/07/13, 12:54
השקיפות בבמרכז הבקרה לא השתנתה, במידה וזה נראה שחור
יש צורך להיכנס להגדרות > כללי > נגישות ולוודא ש"הגדל ניגודיות" כבוי
זה יפתור את הבעיה :)

natish
09/07/13, 13:22
מישהו יודע אם בבטא 3 תוקן הבאג של המקלדת בוואטסאפ?

הבאג הזה לא קשור לגרסה 7 עצמה, אלא לוואטסאפ שצריכה לעדכן את האפליקציה שלהם ולהתאים אותה ל- 7. כך שאפל לא יכולה לתקן את זה וזה גם לא יתוקן ככל הנראה עד לקראת סוף הבטא.

ROMANGO
09/07/13, 14:11
תודה על עזרה בנוגע לשקיפות

segev911
10/07/13, 13:43

אתה בטוח שיש לך שקיפות במרכז ההתראות?! עדכנתי אייפון 4 לבטא3 ואין שקיפות....
אולי משהו בהגדרות?

segev911
10/07/13, 14:31
יש פלס מובנה בתוך המצפן!

irit23
10/07/13, 16:19
אני עדכנתי היום מבטא 2 ל-3 וצר לי לאכזב אך הגירסא הזו היא יותר גרועה מבטא 2 כל הזמן יש קריסות ממש מבאס אפילו קריסות מלוח השנה וההגדרות.
יש לי שאלה קטנה האם ישנה אפשרות להחזיר את מזג האוויר למרכז העדכונים? זה ממש מבאס שאין תחזית מזג אוויר במרכז העדכונים

segev911
10/07/13, 16:36
אני עדכנתי היום מבטא 2 ל-3 וצר לי לאכזב אך הגירסא הזו היא יותר גרועה מבטא 2 כל הזמן יש קריסות ממש מבאס אפילו קריסות מלוח השנה וההגדרות.
יש לי שאלה קטנה האם ישנה אפשרות להחזיר את מזג האוויר למרכז העדכונים? זה ממש מבאס שאין תחזית מזג אוויר במרכז העדכונים

הוא נותן מזג אוויר במרכז העדכונים של אותו היום בלבד, ניסיתי להוסיף של כל השבוע אך ללא הצלחה...

SHAHAR SHOKO
11/07/13, 20:26
מהבטא הראשונה ששוחרה הותקנה גירסה 7 על המכדיר שלי אייפון חמש
ואכן יש שיפורים ויציבות ניכרת הן בספארי ובגלילת תפריטים שהייתה מקרטעת,יש שקיפות במרכז השליטה וההתראות,שונה פונט ההגדרות ,ניתן לפתוח קובצי אקסל בספארי מה שלא היה ניתן לעשות בבטאות הקודמות,הבאגים שהיו במסך השיחה כבר כמעט אינם,פונט החיבורים לבלוטות באמצע שיחה הוגדלו,תצוגה מפורטת של אירועים במרכז ההתראות,רק למה לעזאזל עדיין מופיע לי היסטוריה של אפליקציות שעודכנו באפסטור?
מישהו הזכיר כאל קולור קיבורד בבטא הקודמת היכן היא אם היא קיימת?
אגב אינני רשום כמפתח אבל אני מעדכן קבוע דרך ota

elazlevy
12/07/13, 13:31
שבת שלום אנשים :D

מאיפה אפשר להוריד את הגירסא החדשה ( הבטא 3 לא למפתחים כמובן )
אשמח אם מישהו יכול לתת קישור..

מה אתם אומרים, כדאי לעדכן או לחכות לגירסא הרישמית עוד חודשיים ??

u_r_y
29/07/13, 20:34
בטא 4 שוחררה! :)