מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל משחררת את בטא 2 של iOS 7

natish
24/06/13, 20:01
שבועיים אחרי הצגת iOS 7 ושיחרור הבטא הראשונה, אפל משחררת את הבטא השניה של הגרסה לקהילת המפתחים.

http://s8.postimg.org/u0375n3ut/photo.png

שבועיים אחרי השקת הבטא הראשונה של iOS 7, לקהילת המפתחים באירוע WWDC 2013, אפל משחררת את הבטא השניה הן באתר המפתחים והן בשדרוג OTA לאלו שהבטא הראשונה כבר מותקנת על המכשירים שלהם, שנראה שהסברות לגבי שיחרור גרסה חדשה אחת לשבועיים צפוי להיות נכון, במיוחד לאור כל הדיווחים והשמועות לגבי העבודה הרבה שעומדת לפני אפל שבגרסה השביעית של מערכת ההפעלה שלה, לא מציגה רק פיצ'רים חדשים אלא גם רענון ויזואלי מקיף.

על פי דיווחים מוקדמים שמגיעים בעיקר מהאתר 9to5 עולה כי הבטא השניה מכילה מספר שינויים ביניהם: החזרת אפליקציית התזכורות הקוליות המובנית במערכת ההפעלה, שיפור הפעולה והמראה של אפליקציית התזכורות המובנית (Reminders), שינוי התצורה של מרכז הפעולה בו גם אייקון השעון השתנה, האפשרות לשנות את הקול של Siri מקול של נשי לקול גברי, לחצן חדש באפליקציית מזג האוויר המאפשר לראות את כל הערים (ניתן לביצוע גם באמצעות מחוות Pinch) וכן אחרי סברות ושמועות רבות גם גרסה לאייפד.

בימים הקרובים נעדכן כאשר יתגלו עוד ועוד שיפורים, פיצ'רים וסודות בגרסת הבטא השניה.

cluber77
24/06/13, 20:46
אני מאד מקווה שאפל ישכילו ויוסיפו את האפשרות לסגור את כל האפליקציות שרצות ברקע בלחיצה אחת, עוד לא מאוחר להוסיף את זה.
חבר?ה אוף טופיק כי זה קצת דחוף וגם מציק, יש לאשתי בעיה באייפון 4 שלה, כשהיא נניח מקבלת הודעה באפליקציית מסרים כמו וואטס אפ או ליין לדוגמא, גם אם היא נכנסת לאפליקציה ורואה את ההודעה, כל עידכוני הפוש לא נעלמים לה ממרכז העידכונים ונשארים שם כל הזמן מה שלא אמור להיות ככה.
מישהו נתקל פעם בבעיה הזאת ויכול לתת פיתרון? תודה.

ofirc1
24/06/13, 20:57
מישהו יודע איזה בטא צריך להוריד לאייפד דגם a1430?? את של וירזיון או ש?att???

zigfried
24/06/13, 22:20
לידיעת הרוחצים בים: העדכון דרך המכשיר (OTA) נתקע לי.
בר ההתקדמות היה תקוע על ההתחלה במשך יותר משעה.
הייתי צריך להכניס את המכשיר ל DFU ולעשות ריסטור דרך אייטיונס, למזלי - עשיתי גיבוי ממש לפני תחילת העדכון, כך שהכל בסדר.
בקיצור - עשו גיבוי לפני השדרוג :-)

avi8728
24/06/13, 23:41
תוקן הבעייה שהיה כשהתקשרו שלא ראו את השם של המתקשר (העברית)

Eliran L
25/06/13, 00:16
סוף סוף! זה שיגע אותי שלא ראיתי מי מחייג אליי!
ואצלי זה לא נתקע...

nayman
25/06/13, 01:09
לידיעת הרוחצים בים: העדכון דרך המכשיר (OTA) נתקע לי.
בר ההתקדמות היה תקוע על ההתחלה במשך יותר משעה.
הייתי צריך להכניס את המכשיר ל DFU ולעשות ריסטור דרך אייטיונס, למזלי - עשיתי גיבוי ממש לפני תחילת העדכון, כך שהכל בסדר.
בקיצור - עשו גיבוי לפני השדרוג :-)

גם לי זה קרה.

חבל שהיית חסר סבלנות, לאחר שעה וחצי (אולי שעתיים) בסופו של דבר זה התקין...

12jonathan12
25/06/13, 07:55
האם ניתן להתקין את הבטא השנייה גם לאלו שאין להם חשבון מפתחים (כמו שהיה אפשר לעשות בבטא הראשונה)?

avi8728
25/06/13, 08:04
יש לך את הבטא הראשונה מותקן במכשיר?

12jonathan12
25/06/13, 08:25
כן אבל שמעתי שאני לא אוכל לעדכן דרך OTA בלי חשבון מפתחים

johnny_t
25/06/13, 09:57
כן אבל שמעתי שאני לא אוכל לעדכן דרך OTA בלי חשבון מפתחים

בטח שאתה יכול

wizzy
25/06/13, 10:00
Jonathan אפשר דרך האוויר וזה עובד, סוף סוף אפשר לראות מי מתקשר אליך :) הבעייה בוואטצאפ נפתרה - קפיצה משיחה לשיחה הותירה אותך ללא מקלדת היית חייב לצאת מהאפליקצייה ולחזור אליה, נראית יציבה יותר מהירה יותר (אייפון 5), פייסבוק גם תוקן אפשר לראות את כל הפוסטים במלואם בלי בעיות והוא גם זורם יותר מהר מבדיקה ראשונית ןהכי חשוב ! היתה לי שיטה לגרום למערכת לקרוס על ידי גרירה של אייקון מתוך תיקייה החוצה וזה תוקן!
ה MAIL נראה יותר ברור עכשיו ושונה גם האייקון למי שמשתמש ב EXC , תזכורות קוליות נראה מגניב :)

מרכז העידכונים מראה את סגנון ההתראות

ממשיך לבדוק את הגירסא...

avi8728
25/06/13, 10:20
אני עדכנתי דרך ה OTA והכל בסדר לקח קצת יותר זמן מהרגיל חוץ מיזה הכל כמו עדכון רגיל.

לא לוקח אחריות

12jonathan12
25/06/13, 11:35
Jonathan אפשר דרך האוויר וזה עובד, סוף סוף אפשר לראות מי מתקשר אליך :) הבעייה בוואטצאפ נפתרה - קפיצה משיחה לשיחה הותירה אותך ללא מקלדת היית חייב לצאת מהאפליקצייה ולחזור אליה, נראית יציבה יותר מהירה יותר (אייפון 5), פייסבוק גם תוקן אפשר לראות את כל הפוסטים במלואם בלי בעיות והוא גם זורם יותר מהר מבדיקה ראשונית ןהכי חשוב ! היתה לי שיטה לגרום למערכת לקרוס על ידי גרירה של אייקון מתוך תיקייה החוצה וזה תוקן!
ה MAIL נראה יותר ברור עכשיו ושונה גם האייקון למי שמשתמש ב EXC , תזכורות קוליות נראה מגניב :)

מרכז העידכונים מראה את סגנון ההתראות

ממשיך לבדוק את הגירסא...

תודה רבה, עזרת לי מאוד!

cluber77
25/06/13, 12:18
עזרה מישהו? אין לאף אחד מושג איך לפתור את הבעיה שהצגתי בתגובה 2

tshompy
25/06/13, 13:48
גם לי זה קרה.

חבל שהיית חסר סבלנות, לאחר שעה וחצי (אולי שעתיים) בסופו של דבר זה התקין...

אצלי נתקע אתמול והייתי צריך לעשות שיחזור אבל לא היתה לי סובלנות !
עכשיו אני עושה שוב , ושוב זה נתקע אבל אני נותן לזה תזמן ומחזיק אצבעות שיסתדר
אני מתקין על אייפון 4 .

wizzy
26/06/13, 12:23
מישהו התקין על אייפון 4?? האם השתפרה מהירות התגובה במערכת ?? בטא 1 בקושי זזה על אייפון 4...

desire
28/06/13, 16:31
היי ראיתי שיש כאן כמה שאלות.. אני לא מתיימר להיות זה שנותן את התשובות
אבל אולי תצליחו להבין מזה כמה דברים.

1. אייפון 4 הגרסא הכי פשוטה 8 ג'יגה.
2. הותקן IOS 7 בטא 2

ממה שחויתי..
באגים עם המצלמה - מפעיל את האפליקציה אבל נתקע כשהיא פועלת וכפתור הבית והנעילה לא מגיבים.
איפוס...
המכשיר עובד לאט..! גם נעילה וגם פתיחה של המכשיר לוקחים לו 8-10 שניות (ספרתי)
- מפעיל FUN RUN לאגים, ניתוקים במשחקים, משחק נתקע הצלילים בריפיט או דילאי.
איפוס...
הפונקציה של החיפוש בצד שמאל למשך הראשי איננה.. שעה לקח לי להבין שצרית לעשות סלייד באלכסון על המסך וזה גם לא מגיב הכי טוב.
לא איפוס.. אבל בהחלט מעצבן שזה לא עובד.
אנשי קשר - עשה דופלקייט עם תמונות ישנות (לא יודע מאיפה הוא לקח את זה) ועם תמונות חדשות מהפייסבוק.
לא מצאתי איך לסדר את זה.

היתרונות היחידים - מערכת יפה ויזואלית יש כמה דברים נחמדים שהם שינו...
מעבר לזה.. חבל להתקין לא כדאי זה פשוט מעיק ויתסכל אתכם.

חכו לגרסא הסופית ומומלץ למי שיש 4S או 5..
מי שעדין מתעקש להתקין
גוגל יתן לכם תשובות. :)

nayman
28/06/13, 16:58
על אייפון 4 המערכת זזה הרבה יותר טוב מבטא 1, אבל עדיין חווה תקיעות פה ושם.
לגבי מרכז העדכונים, אפשר למחוק ידנית את העדכונים (אומנם לא מופיע X אבל אם לוחצים במקום שבו הוא אמור להיות אז הוא מופיע)

semi-t
29/06/13, 12:14
היי ראיתי שיש כאן כמה שאלות.. אני לא מתיימר להיות זה שנותן את התשובות
אבל אולי תצליחו להבין מזה כמה דברים.

1. אייפון 4 הגרסא הכי פשוטה 8 ג'יגה.
2. הותקן IOS 7 בטא 2

ממה שחויתי..
באגים עם המצלמה - מפעיל את האפליקציה אבל נתקע כשהיא פועלת וכפתור הבית והנעילה לא מגיבים.
איפוס...
המכשיר עובד לאט..! גם נעילה וגם פתיחה של המכשיר לוקחים לו 8-10 שניות (ספרתי)
- מפעיל FUN RUN לאגים, ניתוקים במשחקים, משחק נתקע הצלילים בריפיט או דילאי.
איפוס...
הפונקציה של החיפוש בצד שמאל למשך הראשי איננה.. שעה לקח לי להבין שצרית לעשות סלייד באלכסון על המסך וזה גם לא מגיב הכי טוב.
לא איפוס.. אבל בהחלט מעצבן שזה לא עובד.
אנשי קשר - עשה דופלקייט עם תמונות ישנות (לא יודע מאיפה הוא לקח את זה) ועם תמונות חדשות מהפייסבוק.
לא מצאתי איך לסדר את זה.

היתרונות היחידים - מערכת יפה ויזואלית יש כמה דברים נחמדים שהם שינו...
מעבר לזה.. חבל להתקין לא כדאי זה פשוט מעיק ויתסכל אתכם.

חכו לגרסא הסופית ומומלץ למי שיש 4S או 5..
מי שעדין מתעקש להתקין
גוגל יתן לכם תשובות. :)

לגבי החיפוש - הוא מופעל באמצעות גרירה של שורת האייקונים הראשונה כלפי מטה
ולא באלכסון.. אולי בגלל זה אתה חושב שהיא לא מגיבה טוב ;)

ירון דייני
08/07/13, 13:05
איפה יש מדריך להתקנת בטא 2 לאייפון 5 בלי שעשיתי את בטא 1 ?

idanogen
08/07/13, 21:05
יש כבר 3...