מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה: Mophie JuicePack Air לאייפון 5

RAiNZ
28/05/13, 17:29
ה-Juice Pack Air הוא מגן חיפוי (קייס) עם סוללה מסדרת המגינים המפורסמת של חברת Mophie למכשירי האייפון. הקייס מבטיח תוספת סולל של 100% למכשיר האייפון 5.

?

ה-Juice Pack Air של חברת Mophie הוא החידוש האחרון מהליין המוכר של מוצרי ה-Juice Pack אשר קיים למכשיר האייפון מאז ימי האייפון 3G. בדומה לגירסתו הקודמת במכשירי האייפון הקודמים, ה-Juice Pack Air עבור האייפון 5 מגיע עם כבל USB-למיקרו USB המשמש לסנכרון וטעינה של הקייס. אחד הפיצ'רים הפונקציונליים ביותר של הקייס הוא שניתן לסנכרן את האייפון עם המחשב או לטעון אותו דרך הקיר גם כשהמכשיר נמצא בתוך הקייס, באמצעות מחבר המיקרו USB. בגב המכשיר, 4 נורות LED משמשות כדי לציין את כמות הסוללה שנשארה במארז.

http://imageshack.us/a/img705/4937/juicepackair2.png

הקייס מגיע במגוון צבעים, כאשר הפופולריים ביותר הם שחור ולבן. התקנת הקייס היא פשוטה: מחליקים את החלק התחתון של הקייס, ומחליקים פנימה את האייפון. לאחר מכן מחליקים את החלק התחתון של הקייס עם שקע הטעינה למקומו. המשקל של הקייס הוא מינמלי, והוא אינו מוסיף הרבה למשקל של מכשיר האייפון 5, ואינו מוסיף למכשיר יותר מידי נפח. במילים אחרות: הקייס מגן על המכשיר מנפילות, מספק לו תוספת של 100% סוללה, ואינו מסרבל או מכביד על המכשיר.

כאשר סוללת האייפון שלכם פחות או יותר גמורה, השתמשו במתג בצד של ה-Juice Pack Air כדי לאפשר טעינה. Mophie סימנה בצבעים את מתג כך שהוא מראה אדום כאשר הקייס אינו טוען, וירוק כאשר הוא טוען את המכשיר.

http://imageshack.us/a/img90/3056/juicepackair.png

המטרה העיקרית של ה-Juice Pack Air היא לאפשר לכם להמשיך בשגרת יומכם מבלי להצטרך לחפש שקע טעינה, ובמובן הזה הקייס הזה פשוט מנצח. לקחתי את הקייס לנסיעת מבחן במהלך סוף השבוע האחרון, במהלך טיול שטח (קמפינג) לכינרת, ומסלול למטיבי לכת בנחל יהודייה. הקייס הזה עבר מה שנקרא "טבילת אש" במונחים שלי: הוא שרד חבטות, תנאי שטח, ומילא את המכשיר עד ל-100% סוללה לאחר שהמכשיר הגיע ל-2%. הקייס הזה מגיע עם חותמת האיכות האישית שלי, ואני ממליץ עליו לכל מי שמעוניין.

<iframe width="450" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Oc1LLhzoSWs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

המכשיר נמכר ברשת חנויות באג (http://www.bug.co.il/fpage.asp?c=633&t=44) בעלות של כ-399 ש"ח, עם אחריות לשנה, וניתן למצוא אותו כמובן גם באתר של חברת Mophie, בחנויות נוספות וברחבי הרשת.

sabag123
29/05/13, 17:26
זה יקר מאוד , אפשר למצוא מטענים חיצוניים יותר זולים ויותר טובים מזה
אבל אחלה כתבה

RAiNZ
29/05/13, 18:26
זה יקר מאוד , אפשר למצוא מטענים חיצוניים יותר זולים ויותר טובים מזה
אבל אחלה כתבה

יותר זולים, זה בטוח.
יותר טובים - אני בספק.

לירון שמעון
29/05/13, 19:57
יותר זולים, זה בטוח.
יותר טובים - אני בספק.

אולי אתם לא יודעים אבל בכיסוי הזה של MOPHIE לאייפון 5 אי אפשר לססנכרן עם כבל המיקרו בשביל לסנכרן צריך לשלוף את הכיסוי ולסנכרן עם הכבל האוריגינלי של המכשיר זה חסרון להבדיל מכול הכיסויי סוללה של אייפון 4 ו 3 גם החברה עצמה מודה בכך לא ידוע לי מדוע אבל סביר שזה אולי בגלל מבנה הפלג החדש
לידיעתכם

SloXreS
29/05/13, 22:59
יש לי את הסוללה הזו בצבע אדום ואני ממש מרוצה. אין עוד סוללה בעיצוב יפה כזה וגם לא באיכות כזו.
יש גם את דגם ה Helium שאני פחות אוהב ואת דגם הPro שעם סוללה יותר גדולה אבל גם יותר עבה. לדעתי הAir הוא הדגם המושלם.
לגבי הסינכרון, ניתן לחבר עם כבל למחשב ולהטעין ולסנכרן דרך Wi-Fi - לא מושלם אבל זה פיתרון טוב.

iStrovi
31/05/13, 00:14
לא פרסמתם כבר סקירה של הכיסוי הזה כאן?...
אגב, יש לי אותו לאייפון 4S שלי. עושה את העבודה לא רע. פרט לעובי והגודל, להתחממות שלו ולזמן טעינה ארוך - מעולה וגם מגן לא רע על הטלפון.

RAiNZ
31/05/13, 01:11
לא פרסמתם כבר סקירה של הכיסוי הזה כאן?...
אגב, יש לי אותו לאייפון 4S שלי. עושה את העבודה לא רע. פרט לעובי והגודל, להתחממות שלו ולזמן טעינה ארוך - מעולה וגם מגן לא רע על הטלפון.

אתה מדבר על הסקירה של הכיסוי ל-4s.
אנחנו מפרסמים סקירה לכיסויים של Mophie בכל שנה, כאשר יוצא דור חדש.
הכיסויים שלהם הם מהטובים ביותר שקיימים לאייפון, ואי לכך אנו סוקרים אותם.

SloXreS
31/05/13, 01:47
יש גם שיפורים מהגרסה של 4/4S.
נוריות החווי חזרו לגב הכיסוי (כמו שהיה בכיסוי של אייפון 3G/3GS) וכעת לאחר 20 שניות ההבהוב נפסק על מנת שלא יפריע לשינה בטעינת לילה.
מחבר ההטענה חזר לתחתית הכיסוי (כמו שהיה בכיסוי של אייפון 3G/3GS) וכעת לא מפריע להשתמש באייפון במצב מאונך ביד ימין כאשר הוא מחובר לכבל.

דבר אחד שמעצבן זה שבפועל המחירים (הלא זולים כלל מראש) עלו.
סוללה של 1500mAh נשארה במחיר זהה,
אך כעת נשלם 99.95$ עבור סוללת 1700mAh לעומת סוללת 2000mAh במחיר זהה בדור הקודם.
סוללה של 2100mAh תעלה כבר 119.95$ לעומת סוללת 2300mAh ב129.95$ בדור הקודם.
בדור הקודם הכיסוי היקר ביותר גם כולל הגנה מפני מים, אבק וכו' - אני בטוח שגם בדור הנוכחי יגיע כיסוי כזה אך המחיר שלו ככל הנראה יהיה גבוה יותר.