מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : גולן טלקום חוגגת שנה ואנחנו מרוויחים תכנית ב 50 ש"ח בלבד

Shai Mizrachi
12/05/13, 17:53
שנה עברה מאז מהפכת הסלולר וגולן חוגגת עם השקתה של תכנית "יום הולדת" ייחודית של 50 ש"ח לחודש לשיחות והודעות טקסט ללא הגבלה בלבד.

חברת הסלולר גולן טלקום קיימה הבוקר מסיבת עיתונאים לכבוד סיום השנה הראשונה, והכריזה על השקתה של תכנית "יום הולדת" המעניקה שיחות והודעות טקסט ללא הגבלה, וגלישת דאטה ב-9 אג' למגה. ההרשמה לחבילה אפשרית עד סוף יוני 2013, ותוקפה למשך שנה בלבד.

http://img405.imageshack.us/img405/6918/screenshot850g.jpg

מיכאל גולן, היזם הצרפתי הצעיר שבזכותו אנחנו חוסכים אלפי ועשרות אלפי שקלים מדי שנה, מזכיר לנו פעם נוספת למה חשוב לא להיות פרייאר:

"ה- DNA של חברת גולן טלקום הוא להמשיך לחדש ולתת את הטוב ביותר.
שוק הסלולר הישראלי במשך שנים רבות היה לנטל לא מבוטל על החשבון החודשי שלנו, עד שהגיעה גולן טלקום, שברה את המוסכמות והביאה לנו את המהפכה היחידה באותם ימים בהם העם יצא לרחובות.

אתר האינטרנט שלנו מהווה נקודת מכירה ראשי אותו פוקדים רוב הלקוחות החדשים, ועם פריסה של 105 חנויות ברחבי הארץ (בסט מובייל ובאג), גולן צברה עד כה 257,750 לקוחות נטו.

גולן רוצה לתת מענה לכלל הלקוחות שלה, ולאלו שאין להם את הצורך בחבילת גלישה/דאטה ולכן אנו משיקים את חבילת 'יום ההולדת' ."

אחרי שנה של פעילות, אנחנו רואים שמיכאל גולן לא נח ומששיך לתת פתרונות יצירתיים לכלל שכבות האוכלוסייה בישראל והחשוב מכל - בשקיפות ומחירים נוחים. מיכאל אף התייחס לשאלה על רשת הדור ה -4 (LTE) וציין כי קיימות לגולן אנטנות LTE Ready והעניין הרגולטורי הוא זה המעכב את נתינת השירות הנהדר הזה. כיום לגולן כ-500 אנטנות בפריסה ארצית, וההערכות הן שעד סוף 2013 לגולן יהיו 900 אנטנות כאשר היעד הוא להגיע ל 1500 אנטנות עד 2015.

גם שוק הטלפון הקוויים/ביתיים נמצא על הכוונת של גולן ובטווח הארוך גם חבילות טריפל שיכללו שירותי לוויין וכבלים אך הדבר תלוי באישורים של משרד התקשורת ושינוי רגולציה.
לשם ההשוואה - עלות חבילת טריפל של חברת הוט הינה 350 ש"ח, ועלות חבילת טריפל של חברת FREE הצרפתית אשר בבעלותו של ניאל המחזיק במניות בגולן - 150 ש"ח.

לפרטים נוספים אודות החבילה ניתן ללחוץ כאן (https://www.golantelecom.co.il/web/news1.php).

מיכאל גולן לא אמר את המילה האחרונה, וכל שנשאר לנו הצרכנים הוא לפרגן ליזם הצעיר שהיה כאן בזמן שצעקנו שאנחנו רוצים שינוי - והביא לנו אותו. אם אתם שואלים אותי, אז אני בטוח שהוא עדיין לא סיים עם ההפתעות, ומה שאני הכי אוהב בו זו השקיפות, האמת והיכולת לשמור על הבטחה לאורך זמן בניגוד למתחריו.

באיזו רשת סלולר אתם נמצאים כיום? גם אתם מודים למיכאל ונרשמתם להיות אחד מלקוחותיה של גולן טלקום?

.

barak123123
12/05/13, 22:30
האם המודעה הזו היא פרסומת? אם לא - אז עשיתם טעות כי פירסמתם בצורה בוטה חברה ועוד בחינם.
אם כן - לדעתי מן הראוי שזה יהיה במודע בייחוד כלפי הקוראים, הלקוחות הכי נאמנים שלכם.

באיזו רשת סלולר אתם נמצאים כיום? גם אתם מודים למיכאל ונרשמתם להיות אחד מלקוחותיה של גולן טלקום?

המשפט הכי מגוחך אי פעם. "מודים למיכאל". אתמול ניקיתי לו את הנעליים.
אגב - את המהפכה הראשונית, וזה שלראשונה פתח רשת נוספת הוא רמי לוי.

בקיצור - לדעתי היה הרבה יותר נעים אם היה רשום איזשהו גילוי נאות קטן.

בנוסף, לדעתי, בתור כתב באתר אני הייתי מעט מתבייש לפרסם "כתבה" כזו אלא אולי מאיזשהו יוזר כללי של האתר.
לטעמי לפחות זה מעט מוריד מערכך.

(נדמה לי שאפילו פעם היה סקשן "פרסום" או משהו כזה. עכשיו הפרסומת העצומה הזו נמצאת ב"מבזקים". שד יודע איך היא הגיעה לשם.)

Shai Mizrachi
12/05/13, 23:29
האם המודעה הזו היא פרסומת? אם לא - אז עשיתם טעות כי פירסמתם בצורה בוטה חברה ועוד בחינם.
אם כן - לדעתי מן הראוי שזה יהיה במודע בייחוד כלפי הקוראים, הלקוחות הכי נאמנים שלכם.

המשפט הכי מגוחך אי פעם. "מודים למיכאל". אתמול ניקיתי לו את הנעליים.
אגב - את המהפכה הראשונית, וזה שלראשונה פתח רשת נוספת הוא רמי לוי.

בקיצור - לדעתי היה הרבה יותר נעים אם היה רשום איזשהו גילוי נאות קטן.

בנוסף, לדעתי, בתור כתב באתר אני הייתי מעט מתבייש לפרסם "כתבה" כזו אלא אולי מאיזשהו יוזר כללי של האתר.
לטעמי לפחות זה מעט מוריד מערכך.

(נדמה לי שאפילו פעם היה סקשן "פרסום" או משהו כזה. עכשיו הפרסומת העצומה הזו נמצאת ב"מבזקים". שד יודע איך היא הגיעה לשם.)

תודה על הפידבק ברק אבל הייתי אומר שאתה מדמיין קצת :-)
לשאלתך - לא, הידיעה אינה פרסומית. (אז לפני שאתה מכריז על טעויות....).

הידיעה משקפת את דעתי, ואני אישית מודה לו וחושב שחסרים עוד הרבה כמוהו בכל המגזרים במדינתנו. זכותך לחשוב אחרת ולהיות פראייר, לי אישית נמאס להיות פראייר. לשיקולך.

שוב, כנראה שדעתך מושפעת מחלומות ודמיונות - באתר אייפונס אין מסרים מוסתרים, וכמו שתראה פה כתבות/ידיעות המצדדות בחברת אפל, אתה רואה כאן ידיעה המעריכה רבות את עבודתו של מיכאל גולן בקיום מהפיכת הסלולר שכולנו נהנים ממנה.

RAiNZ
12/05/13, 23:36
גילוי נאות: אני פראייר ולא מנוי לשירות של גולן טלקום :)

ברק, אני יכול להבין את נקודת המבט שלך, אך אני מבין היטב גם את נקודת המבט של שי. בסופו של דבר, ללא מיכאל גולן - ייתכן ועדיין היינו ממשיכים לשלם סכומים מופקעים לחברות הסלולר. זו אולי לא סיבה טובה מספיק לבחור דווקא בשירות שלו על פני השאר, אך זה בהחלט עניין שראוי לזקוף לזכותו.

תסמוך עלי בתור העורך של האתר, שבמידה ויעלה כאן תוכן פרסומי כזה או אחר - הוא ילווה בגילוי נאות.

barak123123
12/05/13, 23:39
אוקיי, בהנחה וזה באמת לא היה פרסום - אז אני מתנצל בפניך על הטחת המוסר המיותרת הזו.

אני מעריך מאוד את דעתך פשוט כרגע היא נראית נטו פרסומית. (לפחות בפני)
לא יודע על סמך מה אתה אומר "חלומות ודמיונות"... אני די בטוח שאני לא היחיד שחשב שזה תוכן פרסומי.
(שהרי לחברת 012 עד לא מזמן היה מבצע ב-44 ועכשיו ב-59. למרות שאני יודע שזו חברת פרטנר ובאמת כדאי לי, הצרכן, לממן כרגע את החברות הקטנות כדי שאלו הגדולות לא יאכלו אותן)

בכל מקרה, אני אישית לא חוויתי חוויה טובה בגולן. הקליטה אצלי לא הייתה טובה... מאוד לא טובה. אני מודע לכך שלהרבה מאוד אנשים היא כן. אצלי לא. (ואני שמח מאוד שאצל אנשים רבים היא כן. אני מחבב מאוד את מיכאל)

רון - אני פשוט לאט לאט יותר ויותר אוהב אותך.

Shai Mizrachi
12/05/13, 23:46
אוקיי, בהנחה וזה באמת לא היה פרסום - אז אני מתנצל בפניך על הטחת המוסר המיותרת הזו.

אני מעריך מאוד את דעתך פשוט כרגע היא נראית נטו פרסומית. (לפחות בפני)
לא יודע על סמך מה אתה אומר "חלומות ודמיונות"... אני די בטוח שאני לא היחיד שחשב שזה תוכן פרסומי.
(שהרי לחברת 012 עד לא מזמן היה מבצע ב-44 ועכשיו ב-59. למרות שאני יודע שזו חברת פרטנר ובאמת כדאי לי, הצרכן, לממן כרגע את החברות הקטנות כדי שאלו הגדולות לא יאכלו אותן)

בכל מקרה, אני אישית לא חוויתי חוויה טובה בגולן. הקליטה אצלי לא הייתה טובה... מאוד לא טובה. אני מודע לכך שלהרבה מאוד אנשים היא כן. אצלי לא. (ואני שמח מאוד שאצל אנשים רבים היא כן. אני מחבב מאוד את מיכאל)

רון - אני פשוט לאט לאט יותר ויותר אוהב אותך.

ברק אולי הייתה אצלך בעיה נקודתית.

תבין, אני חושב שמי שמביא מהפיכה צריך לזכות בקרדיט - כן. גם אם מעבר לכביש חברת 012 נותנת דיל יותר טוב.
למה? אסביר:

א. כי הוא היה הראשון לרסק לטייקונים את עוגת הקצפת שלהם בפרצוף.
ב. המודל שלו הוא חברת FREE הצרפתית שבמשך 10 שנים הריצה חבילת טריפל במחיר זהה למרות עליית המחירים והשינויים בכלכלה העולמית ושאר חמוצים (כל אותם חמוצים שהאכילו אותנו חברות הסלולר בארץ במשך השנים).
ג. יש משהו בהתנהלות של החברה שנותן רוח גבית לשינוי, התקדמות, מהפיכה וקציצת טייקונים שאני מת על זה :)

תחשוב על האבסורד הבא:
קם יזם, הביא לך מהפיכה שחסכה לך אלפי שקלים בחודש. למרות העובדה הזו נרשמת לחברת סלולר אחרת ואותו יזם אחרי 7 שנים לא מקבל את הערבויות ממשרד התקשורת ומתרסק. הגיוני?
פה נכנס הפראייר הישראלי.. למה?
כי אם יזם כזה מתרסק כל המחירים יעלו בחזרה למעלה... ואנחנו נשאר עם פה פתוח וחור בחשבון בנק. מתאים לנו לירוק לעצמנו בפנים :)

לסיכום:
אני בעד שינוי, וכדי שיהיו עוד שינויים אני שמח לפרגן ליוזם השינוי. כן ירבו.

barak123123
12/05/13, 23:50
אני יותר מבעד לפרנס את גולן ושאר החברות הקטנות.
אני מניח שהחוויה שלי הייתה נקודתית אבל אני לא יכול להצביע על הנקודה.
יכול להיות שבמקום בו אני לומד אין קליטה טובה של גולן (עוד סטודנטים חוו את זה, אבל יש כמה שדווקא כן היה להם טוב) וגם בבית שלי.
יכול להיות שזה בגלל הסלולרי שלי. (אבל סביר שלא. משום שהיה לא מאוד טוב גם ב-3S וגם באייפון 5 הנוכחי שלי)

בכללי לא איכפת לי אפילו לשלם 100 שח (אלוהים, מי היה מאמין שאי פעם אוסיף את המילה "אפילו" למספר 100 שח כשאני מדבר על חבילת הכל כלול לסלולר) בשביל שגולן לא תיפול.
אני חושב שמחירי הסלולר בארץ נמוכים מדי. "מדי" - ז"א שהם ככ נמוכים ככה שאף חברה לא מרוויחה ורק החברות הגדולות יכולות אולי להרשות לעצמן להפסיד בינתיים. "בינתיים" - עד שהחברות הקטנות יפלו.
ולכן "לפרנס את החברות הקטנות" זה כמובן הדבר הנכון והטוב ביותר לעשות (גם כלכלית לדעתי) פשוט במקרה שלי זה היה בלתי נסבל לצערי. (נטו מבחינת קליטה. מבחינת שירות לקוחות גם ככה אני כמעט לא יוצר איתם קשר)

RAiNZ
12/05/13, 23:55
שניכם מעלים טיעון מוחץ לטעמי.
הסיבה היחידה שאני לא נמצא בגולן (למשל) היא קומבינה שיש לי עם מפעילה אחרת. קומבינה כלכך טובה שפשוט לא משתלם לי לוותר עליה. אבל אני מסכים עם שניכם (עם שי, במקרה הזה) שלגולן מגיע לקצור את פירות המהפכה. עם זאת, יש לי חשבונות לשלם כמו כולם, והאקסטרה ג'ובות שאני חוסך בחודש בזכות הקומבינה הזו הם לצערי משהו שנכון למצב הכלכלי הנוכחי איני יכול לוותר עליו.

סה לה ווי :) ;)

פונצ'ו
13/05/13, 07:37
קודם כל בהיבט הסלולר מהפיכה היא דבר מבורך אבל לצערי היא לא מגיעה מצידו של גולן. גולן שעדיין לא מתחזק קו סלולרי פעיל בצורה שפויה כבר מדבר על קו בייתי ושירותים נוספים. קצת מזכיר את ההתנהלות של סמסונג והמכשירים החצי אפויים שלה. הייתי שמח בתור צרכן אילו גולן היה שומר על קו אחיד גם במחירים שלו ומקדם את התשתית הנוכחית שלו. דיבורים על LTE מבחינתי לא רלוונטיים כרגע והם בגדר קשקוש כאשר הוא אינו מסוגל למצות את התשתית הנוכחית. הירידה במחירים מבורכת אבל מה שהחברות הקטנות יוצרות כרגע זו תת קטגוריה מאשר אלטרנטיבה אמתית לחברות הסלולר. המהפכה עדיין לא כאן אבל היא בדרך :)

RonitN
13/05/13, 07:57
שי תודה על הפרסום ולגולן שהביא את המהפכה.
חברות הסלולר הוותיקות עשקו אותנו במשך שנים. כל פעם כשגולן מציע חבילה, אם זה חודשיים חינם, הם ניצמדים אליו ומציעים את החבילות לאלו שמבקשים להתנייד.
גולן עוד לא אמר את המילה האחרונה.
אגב חבילת יום ההולדת בסך 50 ש"ח היא ללא חבילת גלישה. רק שיחות ו-SMS ללא הגבלה למצטרפים חדשים, משתמשים וותיקים יוכלו לשנות את החבילה ב-2.6.2013. עוד הבנתי מנציגי השירות של החברה כי היא עתידה להציע חבילת ביניים בין החבילה הקלה של 9.90 ל-99 ש"ח, שתכלול גלישה סלולארית.

ipxp
13/05/13, 08:38
גם אני מאוד נהנה מהם עד היום. וחבילת היומולדת שלהם עוזרת מאוד עכשיו לקהל הקטן שנותר שעוד לא צורך חבילת גלישה. טוב שהם הגיעו גם אליהם. אבל...

עוד הבנתי מנציגי השירות של החברה כי היא עתידה להציע חבילת ביניים בין החבילה הקלה של 9.90 ל-99 ש"ח, שתכלול גלישה סלולארית.

???
נשמע לא סביר, ואם כן יש לך פה חתיכת סקופ. אני חושב שמאוד אהנה מחבילה כזאת, כרגע אני על ה9.99 ותמיד חורג עם הגלישה וככה מגיע ל20-30 שקל בחודש. אם יהיה משהו בסכומים האלה שייתן גם להתפרע, נהדר.

RonitN
13/05/13, 09:37
גם אני מאוד נהנה מהם עד היום. וחבילת היומולדת שלהם עוזרת מאוד עכשיו לקהל הקטן שנותר שעוד לא צורך חבילת גלישה. טוב שהם הגיעו גם אליהם. אבל...

???
נשמע לא סביר, ואם כן יש לך פה חתיכת סקופ. אני חושב שמאוד אהנה מחבילה כזאת, כרגע אני על ה9.99 ותמיד חורג עם הגלישה וככה מגיע ל20-30 שקל בחודש. אם יהיה משהו בסכומים האלה שייתן גם להתפרע, נהדר.

הסקופ לא שלי :)

גולן בהודעה לתקשורת פתח בסקירה של פרטי החבילות, שלדבריו משתפרת כל הזמן.

"התחרות לא תיעצר. שמעתי שאומרים עלינו שאחרי שנצרף מספר מסוים של לקוחות, אזי רמת התחרות תרד. זה לא יהיה. אנחנו נמשיך לשפר את ההצעה שלנו כל הזמן כדי לקדם את התחרות. יהיו הפתעות בשבועות הקרובים".

את הידיעה קיבלתי בשיחה טלפונית עם נציגי השירות (חבל שלא הקלטתי).

ipxp
14/05/13, 14:19
הסקופ לא שלי :)

גולן בהודעה לתקשורת פתח בסקירה של פרטי החבילות, שלדבריו משתפרת כל הזמן.

את הידיעה קיבלתי בשיחה טלפונית עם נציגי השירות (חבל שלא הקלטתי).

בדיוק. בהודעה הציבורית הם רק אומרים בצורה גנרית שהם ימשיכו לשפר. לא אמרו בדיוק מה. האוצר פה הוא מה שכביכול הוצאת מהם בשיחת הטלפון.

ועדיין, אם זה מנציגה בטלפון, אז דינה כדין כל נציגת טלפון של כל שרות אחר. הם לא באמת ברמה ניהולית גבוהה ואי-אפשר לדעת מהם מה אמת ומה שקר (מעבר למידע שהם הוכנו להעביר ללקוחות):???:

chrisronaldo
14/05/13, 18:03
אני מסכים לגמרי עם ברק בתגובה הראשונית שלו. הכתבה הזו נותנת תחושה לנו ציבור הקוראים שלכם, שנעשה פה פרסום עבור גולן טלקום. עצם זה ששי לא טרח לציין בתחילת כתבתו שזוהי דעתו האישית והיא אינה מייצגת את אתר אייפונס משאירה טעם רע. בנוסף שי, בתגובותיך לברק וגם בפורומים השונים, בעיקר בפורום של מכירות האייפונים, אתה תוקפני ומאוד לא נעים. לא ברור לי מאיזה מקום בדיוק אתה מטיח בו ש?דעתך מושפעת מחלומות ודימיונות?? אני הרגשתי בדיוק כמוהו בסוף הכתבה. נראה שיש לך בעיה לקבל ביקורת. אני חושב שאתה כותב מעולה אבל לא פעם זה מביך לראות את התגובות שלך. אם הכתבה הזו על גולן היא דעתך האישית והיא אינה מייצגת את עמדת אתר אייפונס כדאי שתציין את זה בתחילה או בסוף הכתבה.

Shai Mizrachi
15/05/13, 15:13
היי כריס,
לעניין פורום מכירת אייפונים-אם יש לך השגה או הערה אשמח להתייחס בהודעה פרטית:)

בכתבה יש עובדות, לא דעה אישית.
לכן אני לא חושב שלהגיד שמיכאל גולן הביא את המהפיכה מצריך ממני לכתוב שזו דעתי האישית.

אני אישית בחרתי בגולן טלקום למרות שהשירות שלהם הוא לא הכי טוב, פריסת האנטנות שלהם עוד לא הושלמה, ואין להם מוקדי שירות. למה? אך ורק כהכרת תודה וכי הייתי מייחל לעצמי כאזרח מדינת ישראל, שיקומו עוד יזמים ומהפכנים שישנו את סדרי היום המלאי שחיתויות.

וכשאני אומר "לעצמי" אני גם מכליל אותך ואת שאר החברים שנהנים ועתידים להינות ממהפיכות כאלו.

Eli
15/05/13, 23:14
לא מדובר בכתבת פרסום.

לטעמי גולן טלקום נותן חבילה הכי טובה ונוחה לי כצרכן בדמות אפשרות לניהול איטרנטי מלא של קו שלי - ללא צורך להתקשר למוקד ולבזבז זמן . אם אינני ( אשמח לתיקון במידה ויש ) טועה אין לאף מפעיל אחר בק אופיס כזה ...

היום אני חוגג שנה ויום בגולן ומרוצה מכל דקה אצלו

Shai Mizrachi
15/05/13, 23:43
הבק אופיס של גולן עשיר ויעיל מכיוון שאין להם מרכזי שירות.
לטעמי הרבה יותר נח מאשר להמתין 20 דקות על הקו שיענה לך נציג ואז יתברר כי מוקד דאטה מטפל בבקשתך... שהיא בסה"כ ביטול חבילת גלישה לפני הטיסה לחו"ל ;)

Eli
15/05/13, 23:45
הבק אופיס של גולן עשיר ויעיל מכיוון שאין להם מרכזי שירות.
לטעמי הרבה יותר נח מאשר להמתין 20 דקות על הקו שיענה לך נציג ואז יתברר כי מוקד דאטה מטפל בבקשתך... שהיא בסה"כ ביטול חבילת גלישה לפני הטיסה לחו"ל ;)

וניסיתי להסביר לך את זה כמה וכמה פעמים ... שמח שסוף סןף עזבת את סלקום

Shai Mizrachi
16/05/13, 00:22
וניסיתי להסביר לך את זה כמה וכמה פעמים ... שמח שסוף סןף עזבת את סלקום

;)