מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נקודת גישה אישית באייפד

yoa
28/04/13, 10:13
בוקר טוב, יש לי אייפד 3 עם 3g, רכשתי חבילת גלישה ב - 012smile אך אין לי את האפשרות לנקודת גישה אישית.
לאחר הרבה שיחות איתם עשיתי את הפעולות הבאות:
1. החלפתי סים.
2. ניגשתי לחנות של אפל וכל מה שאמרו לי שם זה לעשות ריסטור.
3. עשיתי ריסטור ועדיין כלום.
4. דיברתי אתמול בצ'ט התמיכה של אפל בארה"ב, הם אומרים שאין כל סיבה שלא תהיה לי נקודת גישה אישית.

האם למישהו יש את הפתרון?

תודה רבה

IPADHACKER
30/04/13, 18:29
אם תחפש אחורה בפורום הזה, היה כאן פוסט מאוד ארוך על הנושא הזה, אני לא יודע למה אבל יש איזה בעיה בהגדרות הרשת של החברות סלולר בארץ, שכאילו הן חוסמות או שמשו לא מוגדר אצליהן בכדי שהאופציה הזו תופיע באייפדים, אני גם הייתי בסיפור הזה ונלחמתי מולם שבועות ארוכים אבל ללא תוצאות, פלאפון הפילו את זה על איידיגיטל ואיידיגטל על פלאפון, בסופו של דבר לא הצלחתי לקבל את הנקודת גישה אצלי, אבל פעם ראשונה שראיתי נקודת גישה אישית באייפד הייתה באייפד של בן דוד שלי שהוא נקנה מסלקום והחבילה שלו מסלקום, יכול להיות שאצליהם כן סידרו את זה, שווה לבדוק, אני כרגע עם סים של פלאפון שלא פעיל ולא מופיעה לי האפשרות הזאת אולי כי הוא לא פעיל ואולי כי עדיין יש את הבעיה הזאת, מה שכן גם כששמתי את סים אחר שכן פעיל בתוך האייפד עדיין זה לא פעל, מציע לך לקרוא את הפוסט ההוא לפני שאתה ניגש לפעולה, ככה תהיה יותר חכם

yoa
05/06/13, 16:12
לאחר בדיקות מאוד מאוד מעמיקות רכשתי סים לגלישה מסלקום והפלא והפלא נקודת הגלישה אישית עובדת כמו גדולה !!!!!!