מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : תאריך שחרור הפריצה נדחה להיום

Shai Mizrachi
04/02/13, 10:31
חברי קבוצת ה-evad3rs הודיעו בחשבון הטוויטר שלהם שהפריצה תשוחרר היום (יום שני)

משום מה יש לי הרגשה שאף אחד מקבוצת ההאקרים לא מעריך את העובדה שנשארתי ער עם עין חצי סגורה עד 2:30 לפנות בוקר בכדי להוריד את כלי הפריצה ולעדכן כאן באתר אודות יציאתה.

בשעה 2:20 העלו חברי קבוצת ה-evad3rs האחראים לפריצת ה-evasi0n המיוחלת, את העדכון שכולנו לא רצינו לקרוא:

http://img268.imageshack.us/img268/7931/screenshot562k.jpg

ובתרגום לעברית:

"הספירה לאחור לקראת השחרור מחר החלה!"

משחקי המילים כאן לא משאירים הרבה מקום לדמיון, וכמו שאני הבנתי, אתם וודאי מבינים גם כן - מועד שחרור הפריצה נדחה מיום ראשון (Sunday Funday) ליום שני.
אם שמתם לב, אז אף אחד לא באמת הבטיח והתחייב על שחרור הפריצה ביום ראשון כך שבאמת אין למי לבוא בטענות. מה שכן - כל הטיזרים והציוצים של ההאקרים בהחלט יצרו ציפיות ועכשיו גם אכזבות מצד המשתמשים.
משהו נוסף הוא שהלחץ הוא אטומי מצד הלהוטים לשחרור הפריצה, שזה לא משאיר לחברי ה-evad3rs להתנהל כמו שצריך. הרי הפריצה לא מוכנה, לא הושלמו בדיקות ותיקוני הבאגים - אז למה לדבר על תאריך?

עכשיו נשאר רק לחכות ל Monday Funday, ובשביל זה אלך לחדש את מלאי הקפה שלי כי הפעם לא יתפסו אותי לא מוכן באמצע הלילה ;)

הזדמנות טובה לחדד אודות "הכן מכשירך לקראת הפריצה":
1. עדכון גירסה - לעדכן לגירסה 6 אך ורק דרך האייטיונס (Restore או Update).
מי שכרגע על 6.0/6.0.1/6.0.2 או 6.1 ועדכן לגירסה הזאת בעזרת OTA, שיעשה רסטור במחשב (כמובן לגבות לפני)
2. גיבוי - גבו את מכשירכם לפני ההתעסקות עם הפריצה
3.חתימות - השתמשו בכלי TinyUmbrella לשמירת חתימות (במיוחד בעלי Apple TV 3)

אנחנו נעדכן אתכם כשתצא הפריצה, וכמובן נעלה מדריך מסודר.

ועד שהרגע יגיע, אתם מוזמנים לשמוע לצלילי השיר הבא המתאים לרוח היום ;)

EM4vblG6BVQ

King
04/02/13, 11:40
באתר שלהם מופיעה כעת התקדמות ל96%.

Next step: release

כל הכבוד להם

Vaitz
04/02/13, 11:41
תודה על העדכון והמאמץ האדיר הזה של האתר הנפלא הזה :)

in43
04/02/13, 12:03
האם עדיף לעדכן לגרסה 6.1 אם אני נמצא על גרסה 6.0/1/2? עדכון הגרסה הכי טוב הוא דרך המחשב ולא מהאוויר!

duki008
04/02/13, 12:05
תודה על המאמצים!!
עוד נקודה אחת חשובה מי שיש לו קוד נעילה שיבטל לפני הפריצה

Eliran L
04/02/13, 12:21
אני וריינז מוצאים את עצמו מצייצים בטוויטר אחד לשני כמו לחוצי JB תמהוניים :-)

Eliran L
04/02/13, 12:22
* ב-2:00 בלילה.
(אני מהאייפון ולא ניתן לערוך)

nir8
04/02/13, 12:36
שיקחו את הזמן ויסדרו את כל הבעיות
זה עדיף מאשר סתם לשחרר פריצה למרות שהיא לא מוכנה ב 100%

אני יעדכן אותם שאישרתי להם הארכת זמן של כמה ימים...

Shai Mizrachi
04/02/13, 12:42
האם עדיף לעדכן לגרסה 6.1 אם אני נמצא על גרסה 6.0/1/2? עדכון הגרסה הכי טוב הוא דרך המחשב ולא מהאוויר!

נכון לעכשיו אין הבדל בין הגרסאות שכן הפריצה תתאים לכולן.

תודה על המאמצים!!
עוד נקודה אחת חשובה מי שיש לו קוד נעילה שיבטל לפני הפריצה

נכון, אבל יופיע במדריך :)

שיקחו את הזמן ויסדרו את כל הבעיות
זה עדיף מאשר סתם לשחרר פריצה למרות שהיא לא מוכנה ב 100%

אני יעדכן אותם שאישרתי להם הארכת זמן של כמה ימים...

מסכים, ולגבי האישור - מודה לך בשמם :)

o.b.a
04/02/13, 12:42
97%

עומר חרמש
04/02/13, 12:57
שןס

עומר חרמש
04/02/13, 12:58
שוב אני שואל:
למה עלי לעשות ריסטור מבעוד מועד,ולא במעמד הפריצה לפי ההוראות שינתנו?

nir8
04/02/13, 13:08
שוב אני שואל:

אתה לא חייב לעשות ריסטור עכשיו, פשוט צריך לעשות את זה לפני שאתה פורץ ויש אנשים שכבר רוצים להיות מוכנים כבר מעכשיו.

בכל מקרה ממליץ לך להוריד את הקובץ קושחה של גרסה 6.1 כבר עכשיו ולשמור במחשב ככה לא תהיה לך בעייה לשדרג גם אם יהיו עומסים.

o.b.a
04/02/13, 13:28
יש דיבורים ברשת על זה שיש אלגוריתם באתר הזה שמעלה את האחוזים באופן אוטומטי והסיום המשוער שלו הוא 12:00 לפי שעון ניו יורק. בכל מקרה מה שבטוח זה שהevaders עושים הרבה הרבה כסף מכמות הצפיות שיש לפרסומות באתר.....

עומר חרמש
04/02/13, 13:58
תודה ניר.
אתה בוודאי מתכוון שאשדרג ל-6.1
אני על 6.0.1
איך שומרים קובץ קושחה על המחשב?

ייא
04/02/13, 14:20

מצטרף לשאלה.
אגב, עומר תאוהד הפועל?

Shai Mizrachi
04/02/13, 14:24
שוב אני שואל:

אין חשיבות למתי אתה עושה רסטור.
תעשה מתי שנח לך :)

תודה ניר.
אתה בוודאי מתכוון שאשדרג ל-6.1
אני על 6.0.1

כנס ל
getios.com ובחר בקובץ המתאים לך

adiby100
04/02/13, 14:30
מה הבעיה עם לעדכן מהאוויר?

mosheperez
04/02/13, 14:36
היי,
במידה והמכשירים שלי (אייפון 4 ואייפון 4S ) עדיין על 5.1.1 יש צורך לעשות משהו על מנת "להתכונן" לפריצה?
האם יש צורך לשדרג את הגרסאות או שאני יכול להמתין לשחרור הפריצה ואז לשדרג את הגרסא ולפרוץ שוב את המכשירים?
תודה מראש

o.b.a
04/02/13, 14:40
א. שדרג לגרסה החדשה דרך אייטיונס בלבד (לא משנה אם restore או update).
ב. תקנה טיפות סטילה.
ג. תתחבר למסך כמו רובנו המכריע ותנסה להעלות את האחוזים עד יציאת הפריצה בכוח המחשבה או התפילה.

ERAN19Z
04/02/13, 15:01
תודה רבה בהחלט אני גם מחכה לפריצה הזאתי!!

in43
04/02/13, 15:02
חחח אהבתי מה שרשם o.b.a, אתם באמת יושבים מול המחשב ועושים כל דקה רענן??? את שי אני מבין כי הוא חייב לעדכן אותנו אבל למה אתם צריכים??? חיכיתם עד עכשיו לא יזיק אם תחכו עד שתקבלו עדכון מהאתר (יותר נכון משי) לגבי הפריצה, גם לי נמאס להיות בלי פריצה אבל עדין, זו רק פריצה :)

talproject
04/02/13, 15:04
האתר שלהם הולך לקרוס אחרי דקות בודדות לאחר השחרור.. =]

in43
04/02/13, 15:14
מה חדש בזה... זה תמיד קורה

yonatanb89890
04/02/13, 15:26
חייבים לשמור חתימות ??
תודה לעונים

o.b.a
04/02/13, 15:29
מה אני אגיד לך... ממש קשה לי אני מרגיש שהאייפון שלי הוא כמו מחשב בלי אינטרנט... עד אתמול לא העברתי יום אחד בלי אייפון פרוץ ואתמול החלטתי להתכונן לפריצה ועדכנתי... אני מאמין שיש כמה מדינות שבהן אנשים עם אייפון לא פרוץ מקבלים אחוזי נכות מהממשלה....

ייא
04/02/13, 15:29
כשהאתר שלהם יקרוס, כמה זה קריטי זה יהיה עבורנו?
ללמודי הניסיון מהפריצ הקודמות. כמה זמן לקח לכם לאתחל את העסק מרגע שהאתר שלהם קרס?
כמה שעות עד שהוא חזר?

SHAHAR SHOKO
04/02/13, 15:31
לשמור חתימות זה ?תעודת ביטוח? לשינמוך גירסאות .
אני בציפייה מורטת עצבים שגורמת לי לעשות ריפרש כל דקה עגולה.
אני מחכה למדריך רק כדי לעשות לייק מפרגן על הנכנות והנתינה!

in43
04/02/13, 15:31
הוא קרס לעיתים פה ושם לא משהו רציני, ותאכלס אחי בלי אייפון פרוץ צריך לקבל אחוזי נכות

wizzy
04/02/13, 15:37
האם הפריצה תתאים גם ל ATV3?

barakmitz
04/02/13, 16:36
לכל אלה שיושבים ומרפרשים את האתר, אף אחד לא יושב בצד השני ומעדכן אותו. חבל על המאמץ.
יש שם קוד שמתוכנת להציג לכם את הבר לפי השעה שאצלכם.
תשנו את השעון במחשב קדימה ואחורה ותראו איך הבר זז בקסם.

הבר הזה תוכנת כבר לפני שלושה ימים להציג את ההתקדמות לבד. הוא מיועד להגיע ל100 אחוז ב12:00 בצהריים זמן מזרח ארה"ב. בישראל זה אמור להיות 19:00, אבל משהו עם ההמרת שעות בקוד שלהם דפוק, וזה יוצא 18:05 .
ה5 דקות אולי כי השעון בשרת אצלם לא מעודכן, והשעה אולי בגלל הבדלים של שעון קיץ וחורף.
בכל מקרה, כשזה יציג לכם 100%(ב18:05), למי שבארה"ב זה עדיין יהיה 99 אחוז עד השעה 19:00.
אין כל קשר בין ההתקדמות שלהם להתקדמות של הבר, הוא עושה את זה לבד.

חבל שישבת כל הלילה וחיכית לבר שמתוכנת לזוז עצמאית. הם מעולם לא התחייבו שהפריצה תצא ביום ראשון, להיפך הם מראש תכנתו אותו לסיים ביום שני ב12:00. הם יצאו בהודעה רשמית שהפריצה תצא ביום שני (פלנטביינג) ואמרו שזה הפעם הראשונה שהם מודיעים על תאריך שחרור מצידם.

אבל אל תהיו פסימיים. הם יודעים מתי הבר מסתיים, ורוצים לשחרר בזמן שהוא יסיים, לא סתם "לעבוד" עליכם.
POD2G מוסר ש
The release will happen when the progress bar will reach 100%. You can figure it out!

אתם יכולים לברר את זה לבד אבל כנראה שלא הצלחתם, אז בבירור הכוונה לא לפני 18:05 ולפי מה שכתבתי לעיל כנראה 19:00

Shai Mizrachi
04/02/13, 16:55
מה הבעיה עם לעדכן מהאוויר?

במידה ותצא אפשרות לשנמוך, אז ככל הנראה היא תתמוך רק במכשירים שקיימת להם חתימה הנשמרה ממכשיר שעשה עדכון דרך המחשב בלבד.
במילים אחרות - עדכון מהאוויר ימנע ממך אפשרות עתידית לשנמך גירסה.

היי,
במידה והמכשירים שלי (אייפון 4 ואייפון 4S ) עדיין על 5.1.1 יש צורך לעשות משהו על מנת "להתכונן" לפריצה?
האם יש צורך לשדרג את הגרסאות או שאני יכול להמתין לשחרור הפריצה ואז לשדרג את הגרסא ולפרוץ שוב את המכשירים?
תודה מראש

תשדרג ל 6.1 ואז תפרוץ.

חחח אהבתי מה שרשם o.b.a, אתם באמת יושבים מול המחשב ועושים כל דקה רענן??? את שי אני מבין כי הוא חייב לעדכן אותנו אבל למה אתם צריכים??? חיכיתם עד עכשיו לא יזיק אם תחכו עד שתקבלו עדכון מהאתר (יותר נכון משי) לגבי הפריצה, גם לי נמאס להיות בלי פריצה אבל עדין, זו רק פריצה :)

כל אחד ומה שהוא אוהב :)

חייבים לשמור חתימות ??
תודה לעונים

כמו שעניתי לadyby:
במידה ותצא אפשרות לשנמוך, אז ככל הנראה היא תתמוך רק במכשירים שקיימת להם חתימה הנשמרה ממכשיר שעשה עדכון דרך המחשב בלבד.
במילים אחרות - עדכון מהאוויר ימנע ממך אפשרות עתידית לשנמך גירסה.

שמירת החתימות מיועדת לשנמוך גירסה. או רה-רסטור.

מה אני אגיד לך... ממש קשה לי אני מרגיש שהאייפון שלי הוא כמו מחשב בלי אינטרנט... עד אתמול לא העברתי יום אחד בלי אייפון פרוץ ואתמול החלטתי להתכונן לפריצה ועדכנתי... אני מאמין שיש כמה מדינות שבהן אנשים עם אייפון לא פרוץ מקבלים אחוזי נכות מהממשלה....

מה שבטוח שזאת לא "מדינת" קופרטינו ;)

כשהאתר שלהם יקרוס, כמה זה קריטי זה יהיה עבורנו?
ללמודי הניסיון מהפריצ הקודמות. כמה זמן לקח לכם לאתחל את העסק מרגע שהאתר שלהם קרס?
כמה שעות עד שהוא חזר?

קריטי זה עניין יחסי - אם הוא יקרוס פשוט לא תוכל להוריד את הכלי/לפרוץ.

האם הפריצה תתאים גם ל ATV3?

לא בשלב זה, אולם דובר על קצה חוט קטנטן המצביע על כיוון אפשרי לפריצת הATV3.

לכל אלה שיושבים ומרפרשים את האתר, אף אחד לא יושב בצד השני ומעדכן אותו. חבל על המאמץ.
יש שם קוד שמתוכנת להציג לכם את הבר לפי השעה שאצלכם.
תשנו את השעון במחשב קדימה ואחורה ותראו איך הבר זז בקסם.

הבר הזה תוכנת כבר לפני שלושה ימים להציג את ההתקדמות לבד. הוא מיועד להגיע ל100 אחוז ב12:00 בצהריים זמן מזרח ארה"ב. בישראל זה אמור להיות 19:00, אבל משהו עם ההמרת שעות בקוד שלהם דפוק, וזה יוצא 18:05 .
ה5 דקות אולי כי השעון בשרת אצלם לא מעודכן, והשעה אולי בגלל הבדלים של שעון קיץ וחורף.
בכל מקרה, כשזה יציג לכם 100%(ב18:05), למי שבארה"ב זה עדיין יהיה 99 אחוז עד השעה 19:00.
אין כל קשר בין ההתקדמות שלהם להתקדמות של הבר, הוא עושה את זה לבד.

חבל שישבת כל הלילה וחיכית לבר שמתוכנת לזוז עצמאית. הם מעולם לא התחייבו שהפריצה תצא ביום ראשון, להיפך הם מראש תכנתו אותו לסיים ביום שני ב12:00. הם יצאו בהודעה רשמית שהפריצה תצא ביום שני (פלנטביינג) ואמרו שזה הפעם הראשונה שהם מודיעים על תאריך שחרור מצידם.

אבל אל תהיו פסימיים. הם יודעים מתי הבר מסתיים, ורוצים לשחרר בזמן שהוא יסיים, לא סתם "לעבוד" עליכם.
POD2G מוסר ש
The release will happen when the progress bar will reach 100%. You can figure it out!

אתם יכולים לברר את זה לבד אבל כנראה שלא הצלחתם, אז בבירור הכוונה לא לפני 18:05 ולפי מה שכתבתי לעיל כנראה 19:00

ברק נראה כאילו אתה בכח מנסה להפגין שאתה יודע למרות שלא...... תקן אותי אם אני טועה :)

לפי ציוצים הפריצה תוכננה לצאת ביום ראשון, וזו הסיבה להמתנה שלנו ושל עוד מליונים אחרים...
מוזר שדווקא אתה היית כזה פסימי ולא חיכית שהיא תצא ביום ראשון.

ניתוח ההתקדמות של הפרוגרס בר הגיעה היום לאחר שהתברר לכולם כי הפריצה לא תשוחרר ביום ראשון וכי השחרור נדחה ליום שני.

פלאנטבינג צייץ שהפריצה תצא ביום שני לאחר הציוץ הרשמי של הקבוצה המופיע בכתבה שלי כאן. בנוסף הוא גם הסביר ונימק למה הם לא שחררו את הפריצה ביום ראשון כפי שכולם חשבו:

We didn't change any release dates. It's silly to try to find "hints" from day 1... when we have no idea when we're going to be done.

תומר צייטלין
04/02/13, 17:25
המד הגיע ל-99% וכנראה, שהערכות שלי יהיו נכונות (אני מקווה :))

מה אתם נותנים לי אם אני צודק והפריצה תשוחרר בסביבות השעה 18:00 (אז המד יגיע ל-100%)? ;)

Amc_88
04/02/13, 17:38
99%!!!!!!!

נימרוד .
04/02/13, 17:54
המד הגיע ל-99% וכנראה, שהערכות שלי יהיו נכונות (אני מקווה :))

מה אתם נותנים לי אם אני צודק והפריצה תשוחרר בסביבות השעה 18:00 (אז המד יגיע ל-100%)? ;)

אני אתן לך מה שאתה רוצה,רק שתצא כבר!!!!:D

Strannik
04/02/13, 17:56
שאלה: מאז שאני עם איפון הספקתי לשדרג מספר פעמים את הגרסה ולפרוץ פעמיים ללא ביצוע ריסטור אלא על ידי update. מכיוון שאני מתקין ומוחק אפליקציות ותוספים מסידיה - האם כדי לי, תרם השדרוג ל6.1 לבצע הסרה מלא של הפריצה ולבצע ריסטור או לחילופין אצם פעולת הריסטור האיפון ?מתנקה? משאריות קוד של התוכנות שפעם היו מותקנות ולמעשה הופך להיות ?חדש??
תודה.

תומר צייטלין
04/02/13, 17:59
אני אתן לך מה שאתה רוצה,רק שתצא כבר!!!!:D
זכור את זה... ;)

שאלה: מאז שאני עם איפון הספקתי לשדרג מספר פעמים את הגרסה ולפרוץ פעמיים ללא ביצוע ריסטור אלא על ידי update. מכיוון שאני מתקין ומוחק אפליקציות ותוספים מסידיה - האם כדי לי, תרם השדרוג ל6.1 לבצע הסרה מלא של הפריצה ולבצע ריסטור או לחילופין אצם פעולת הריסטור האיפון ?מתנקה? משאריות קוד של התוכנות שפעם היו מותקנות ולמעשה הופך להיות ?חדש??
תודה.
הריסטור מנקה לחלוטין את המכשיר מהפריצה.

מה שכן, ישנה בעיה עם הגיבוי, כי הוא ישמור קצת זבל מהפריצה (שאריות תוכנות). לכן, אני ממליץ לך להשתמש בתוסף iCleaner (http://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.iphones.co.il%2Fforum%2Fthrea d227584.html&ei=L9wPUZb5E6T24QS784GoCA&usg=AFQjCNGUv7wseaBWLsR8lmrsGNx_Wzc0Bw) על מנת לנקות את מכשיר ובנוסף, לברר עם אחד מהמשתמשים/צוות האתר איך לגבות נכון (בלי זבל).

Shai Mizrachi
04/02/13, 18:02
תודה.

אתה עושה גיבוי למכשיר?
אם כן, אז כשתחזיר את הגיבוי הוא יחזיר גם "קבצי זבל" ישנים בין היתר השייכים לפריצה

Shai Mizrachi
04/02/13, 18:04
הכל מוכן לבדיקה בשביל להכין לכם מדריך מדוגם!

רק שתצא הפריצה כבר.....
:)

http://img18.imageshack.us/img18/7941/iphonescoiltestcase.jpg

תומר צייטלין
04/02/13, 18:08
חדשות חמות!
לפני כ-4-6 דקות שוחרר ציוץ ב-Twitter מ-pod2g ן-iDB שהפריצה תשוחרר בדקות הקרובות!

תתכוננו! (אני כבר עם האייפון מחובר למחשב...)

Amir Kohav
04/02/13, 18:23
הכל מוכן לבדיקה בשביל להכין לכם מדריך מדוגם!

רק שתצא הפריצה כבר.....
:)

http://img18.imageshack.us/img18/7941/iphonescoiltestcase.jpg

שי איזה קייס יש לך על האייפון 5?
נראה נחמד :)

Shai Mizrachi
04/02/13, 18:28
Griffin :)
היחידי שאיכשהו שומר על העיצוב של המכשיר ולא מסתיר אותו

Shai Mizrachi
04/02/13, 18:43
יש כרגע 147 אלף משתמשים מחוברים לאתר שלהם.... :)

Strannik
04/02/13, 18:45
חברים תודה רבה על התגובות המהירות.
אם הבנתי אותכם נכון: לאחר ביצוע הניקוי ע?י icleaner (אותו כבר עשיתי הודות להמלצתו של תומר) ולאחר מכן גיבוי המכשיר, אני יכול לבצע ריסטור ל6.1 ללא בעיות היות והגיבוי נשמר ללא ?זבל?. וכמובן איך לא - לפרוץ ולהנות.

in43
04/02/13, 18:59
איך אני רואה את זה שהאתר הולך ליפול ואז כולם מתעצבנים חחח

Or_Ilani05
04/02/13, 19:05
יצאה הפריצה חבר'ה!!

תומר צייטלין
04/02/13, 19:06
הפריצה שוחררה לפני כדקה!

עריכה (19:08):
ישנה בינתיים בעיה עם ההורדה (error 403)

SHAHAR SHOKO