מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : AT&T| האייפון הוא הסמארטפון הנמכר ביותר שלנו

natish
25/01/13, 20:06
חברת AT&T פרסמה לאחרונה את דו"ח ההכנסות הרבעוני שלה בו היא ציינה שהאייפון היווה יותר מ- 80% מכלל 10.2 מיליון הסמארטפונים שהרשת מכרה ברבעון האחרון.

http://i1324.photobucket.com/albums/u616/natisho/Photobucket%20Desktop%20-%20Nathans%20MacBook%20Air/iPhone-5-ATT_zps40c655ff.png

חברת AT&T פרסמה בימים אחרונים את דו"ח ההכנסות הרבעוני האחרון שלה, בו החברה גילתה שהיא מכרה ברבעון האחרון כ- 10.2 מיליון מכשירי סמארטפון, כשיותר מ- 80% מהם הם מכשירי אייפון. נתון זה מתווסף לדיווח של חברת Verizon לפיו האייפון היווה כשני שליש מכלל 6.2 מיליון מכשירי הסמארטפון שהחברה מכרה במהלך הרבעון האחרון. נתונים אלו מחזקים את הדיווחים לפיהם האייפון היה הסמארטפון הנמכר ביותר בארה"ב ברבעון האחרון, כשהוא לוקח מנתח השוק של מכשירי האנדרואיד בשוק האמריקאי. חברת Sprint שהיא החברה השלישית בגודלה בארה"ב, עדיין לא פרסמה את נתוני המכירות שלה לרבעון האחרון, אולם סביר להניח שהדיווח יהיה דומה.

מספרים אלו מדהימים ככל שיהיו עדיין מחווירים לעומת נתוני המכירות הכלליים של האייפון שעמדו על כ- 47 מיליון מכשירי ברבעון האחרון. כמו כן נתונים מגלים כי השוק העקרי של אפל הוא כבר לא השוק האמריקאי, אם כי שוק זה עדיין נותר בעל חשיבות גבוהה לחברה הקליפורנית. מכירות האייפון בסין צמחו בכ- 67% ולמרות שנתח השוק של האייפון במדינה הקומוניסטית עדיין נותר נמוך באופן יחסי לעומת יצרניות מקומיות כמו לנובו, ZTE ועוד, נראה כי השוק הסיני הופך להיות אחד השווקים העקריים של אפל, מה שמעלה את השאלה כיצד אפל תתמודד בו אל מול צי מכשירי האנדרואיד הזולים.

Vaitz
25/01/13, 20:42
אני לא אומר שהאייפון הוא המכשיר המושלם, אבל אפשר להבין למה הוא הנמכר ביותר.

משהו בפשטות, חלקלקות והנוחות במכשיר הזה עושה פשוט את ההבדל הגדול בניגוד למכשירים מבוססים אנדרואיד שחלקם מעולים ואני מודה בזה, אבל רובם הגדול די מסורבל והכי לא נוח שיש בהשוואה לאייפון.
הדברים הללו הוסקו משימוש עם הגלקסי 2 שפשוט עשה לי הרבה בעיות והחוויה האישית שלי עם המערכת ההפעלה שלו (אנדרואיד), השאירה לי טעם מר מאוד בפה.

אני מאמין ש - IOS7 צריכה ותביא את השינוי המבוקש שהרבה מאוד אנשים מחכים לו.