מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פריצת iOS 6| עוד צעד אחד קדימה

MaTaN
05/01/13, 07:59
ההאקר Planetbeing העלה סטטוס באתר Reddit (http://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/15yk8y/pod2g_returns_to_jailbreak_development_urges/c7r0yrb) ובו הוא מדבר על מצב הפריצה המלאה לאייפון 5/iOS 6. נכון, אמנם קיימות המון שמועות וחצאי אמיתות בנוגע לפריצה המיוחלת, אך ההאקר המפורסם הזה מתעקש שזה רק עניין של זמן עד שהפריצה תהפוך למציאות.

http://www.israup.net/images/90ef837b56b6e31a9bbc7d5ac39deefa.png

Planetbeing אומר כי נכון לעכשיו, מכשיר האיפון 5 שלו פרוץ פריצה מלאה ב iOS 6.0.2.

Planetbeing:

אני ממש לא מבין על מה כל האבדון והדיכאון כי העובדה היא שהאיפון שלי פרוץ פריצה מלאה בגירסא 6.0.2 אם הכל טוב ויפה, מדוע אנו חייבים להמשיך ולחכות?, התשובה לכך תהיה תמיד אותה התשובה, התזמון הוא הכל. Planetbeing ממשיך ומסביר ששחרורה מתעכב כרגע מ 2 סיבות: האחת היא שחשיפה שלה כרגע תשרוף את חורי האבטחה שנמצאו ותקשה על פריצות עתידיות, והשנייה היא ש iOS 6.1 מגיעה אוטוטו, ולא יהיה בזה היגיון לחשוף את הפריצה בשלב הזה.

חדשות טובות מאוד להתחיל איתן את היום. אם תשאלו אותי, הפריצה תגיע, זו לא שאלה בכלל, רק סבלנות ואמונה חברים :)

מקור: idownloadblog. (http://www.idownloadblog.com/)

Aarón
05/01/13, 09:56
תודה מייקי.יאללה כבר שנראה אותה כבר כאן...

Berny
05/01/13, 10:03
נחכה כמה שצריך העיקר שיוציאו פריצה :)

ERAN19Z
05/01/13, 13:10
תודה על העדכון אני אתמול שידרגתי את הגרסה עשיתי עדכון מ 6.0.1 ל 6.0.2 מעניין מתי תהיה הפריצה ל 6.0.2 כי לי נמאס להוריד משחקים לא מלאים שהם FREE

אני אשמח שתעדכנו עוד בעתיד אני שמח שאני רשום פה לאתר לקבל עדכון מתי תצא פריצה לא קשורה
אתם ממש תותחים כולכם

תודה רבה לכם ושבת שלום..

תומר צייטלין
05/01/13, 13:30
מייק, תודה רבה על העדכון המשמח!

סוף-סוף אנשים ירגעו ויפסיקו להגיד "שהפריצה מתה"...
מחזיק אצבעות שהיום יגיע כמה שיותר מהר, אך גם עם עבודה מצויינת (כמו שהתרגלנו).

מעוז זוגרבו
05/01/13, 14:12
אם יש משהו שלמדתי עם הזמן זה שאין צורך לחכות שיגידו שהפריצה קיימת בשביל שנדע זאת.

jeenj12
05/01/13, 15:03
אז יצאה פריצה ויום אחרי זה יצאה גירסא , האם בשביל כמה שקלים שווה להשאיר את האייפון עם מערכת הפעלה ישנה ??

yakirmanz
05/01/13, 15:05
אז יצאה פריצה ויום אחרי זה יצאה גירסא , האם בשביל כמה שקלים שווה להשאיר את האייפון עם מערכת הפעלה ישנה ??

מה קשור פריצה ל"כמה שקלים"?
אם אתה מדבר על אפליקציות פרוצות ניתן להתקין אותן גם על מכשיר לא פרוץ.

פריצה נותנת הרבה יותר מחיסכון של "כמה שקלים"

תומר צייטלין
05/01/13, 15:10
ידידי, אתה יודע מה מרגיז אותי (ואת עוד כמה מאיתנו) בנוגע לחלק מהישראלים?
שהישראלים חושבים שפריצת אייפון היא לגניבת תוכן!

אז לא!
הפריצה נותנת עוד מלא דברים טובים (עיצוב האייפון, הוספת פיצ'רים ועוד) ולא רק את גניבת התכנים (שאגב, כבר לא אפשרית, כי בשעה טובה ומוצלחת החץ הירוק מת (http://www.iphones.co.il/forum/thread246137.html)...)

אל תחשוב שאני בא בטענות אליך, אלה כוונתי היא לכל אלו שחושבים "שפריצת האייפון היא להורדת אפליקציות בחינם" (וכן, נתקלתי בהרבה אנשים שחושבים כך...)

נראה לי, שצריך לצאת בקמפיין הסברה בנושא זה...

בכל מקרה, נחזור לנושא הדיון המקורי ;)

ipxp
05/01/13, 16:56
לשמוע שכבר יש פריצה עובדת זאת בהחלט התקדמות, בדרך כלל היה לוקח להם הרבה פחות זמן להגיע לזה. ios6 יצאה עוד באוקטובר (או בספטמבר? למען האמת אני כבר לא זוכר...) ואם מחכים עכשיו עד ל6.1, עוד מעט תסגרו כבר חצי שנה. רואים שזה כבר לא מה שהיה פעם...או שהפורצים נחלשו, או שאפל התעלתה על עצמה הפעם.

(שאגב, כבר לא אפשרית, כי בשעה טובה ומוצלחת החץ הירוק מת...)

לא שאני בעד זה, אבל אתה דיי תמים אם אתה חושב שבלי החץ הירוק אין יותר גניבות אפליקציות.

yakirmanz
05/01/13, 17:09
לא שאני בעד זה, אבל אתה דיי תמים אם אתה חושב שבלי החץ הירוק אין יותר גניבות אפליקציות.

זה נכון...

חוץ מזה כיום כבר לא צריך "לפרוץ" (להתקין סידיה) על המכשיר על מנת להתקין אפליקציות גנובות.

בקיצור... לפריצה יש יתרונות אמיתיים שלא קשורים בכלל לאפליקציות גנובות.

Uriah
05/01/13, 18:25
מאיפה הבאת את השטות הזאת שאפשר להתקין אפליקציות פרוצות במכשיר לא פרוץ? זה בדיוק מה שעושה הפריצה של האייפון. אישורי root

irit23
05/01/13, 18:30
תודה רבה על העדכון,בשורה משמחת הגיע הזמן שנתבשר על פריצה ואני חושבת שהשיקולים של ההאקר הם נכונים כי בכל פעם שאפל משווקת מערכת חדשה היא סוגרת חורים שהיא גילתה בעקבות הפריצות וזה בהחלט שווה להמתין עוד קצת כדי שנוכל להנות מפריצה מלאה לאורך טווח ארוך ולא לחודש-חודשיים במידה וההאקר ישחרר עכשיו את הפריצה.

o.b.a
05/01/13, 19:10
ייייייייייייייישששששששששש שש!!!

-APPLE-
05/01/13, 19:11
אני רוצה לראות iOS בלי סידיה ואפליקציות פרוצות.

תומר צייטלין
05/01/13, 19:22
לשמוע שכבר יש פריצה עובדת זאת בהחלט התקדמות, בדרך כלל היה לוקח להם הרבה פחות זמן להגיע לזה. ios6 יצאה עוד באוקטובר (או בספטמבר? למען האמת אני כבר לא זוכר...) ואם מחכים עכשיו עד ל6.1, עוד מעט תסגרו כבר חצי שנה. רואים שזה כבר לא מה שהיה פעם...או שהפורצים נחלשו, או שאפל התעלתה על עצמה הפעם.

אני יודע... לצערנו, ישנם תחליפים...

מה שכן, הרוב משתמשים בחץ הירוק ולמעשה, לשמחתי הרבה, "הקהל הגדול" כבר איננו (לפחות עד שהוא יגלה את התחליפים...)

yakirmanz
05/01/13, 19:49
מאיפה הבאת את השטות הזאת שאפשר להתקין אפליקציות פרוצות במכשיר לא פרוץ? זה בדיוק מה שעושה הפריצה של האייפון. אישורי root

אני פורץ את המכשיר שלי מאז 2007 אז אני יודע טוב מאוד מה עושה פריצה.
בכל אופן אני לא מעודד דברים כאלה אז אני לא אפרסם את זה, אבל סחטיין על הסקפטיות"

אני רוצה לראות iOS בלי סידיה ואפליקציות פרוצות.

זה אפשרי ... תתחיל לחפש ברשת, כיוון כללי, לכיוון סין :)

MaTaN
05/01/13, 21:38
חברים, לא להתחיל עם הרמזים בבקשה לכיוון האפליקציות הפרוצות והדרכים להשגתן.
אכן יש חלופות אבל בפעם המיליון- הן לא יקבלו במה פה!

jeenj12
06/01/13, 00:10
לכל אלה שמדברים בכאילו סידיה היא גם לדברים אחרים אז : ברור שאפשר לעשות הרבה דברים עם הפריצה חוץ מלהתקין תוכנות פרוצות( שאני נגד זה ) אבל גם סידיה עצמה מאפשרת תכנים פרוצים לכולם ככה שהפריצה עצמה והשרתים עצמם ( xsel , sinf , ins ועוד ) מספקים חומר פרוץ .
גם הערכות נושא , תוכנות sms ועוד פיצרים טובים הם בתשלום , מי מפה שילם עליהם ?
אני עם אייפון מתקופת הראשון ואם לא היתה פריצה שפתחה לי את הסים לא הייתי יכול להשתמש במכשיר , מתקופת ה-4 שהפריצה דעכה לא קניתי מכשיר שהוא לא סימפרי .
לגבי התקנה מצד שלישי זה כבר שאלה שתשאלו את עצמכם האם אתם סומכים על זה או לא .

DreaMix
08/01/13, 18:03
כמה טוב שיש משפחה של תותחי-על בארה?ב! האייפון שלי בגרסא 6.0.2 ופרוץ פריצה מלאה..!

roni100
13/01/13, 10:38
כדי שאף אחד לא התרגז על הישראלי
בעולם יש יותר מכשרים פרוצים מאשר בישראל , כל הפורצים שקיימים עד היום לא ישראלים
הפריצה נותנת בין שאר הדברים גם אפליקציות , המכשיר דורש את העניין וכל הכבוד לאפל רק
שהם גרמו לעולם לבצע מהלחים לא "חוקים "
לכל אוהבי האפל יש בעיה משותפת .

תומר צייטלין
13/01/13, 15:49
כדי שאף אחד לא התרגז על הישראלי
בעולם יש יותר מכשרים פרוצים מאשר בישראל , כל הפורצים שקיימים עד היום לא ישראלים
הפריצה נותנת בין שאר הדברים גם אפליקציות , המכשיר דורש את העניין וכל הכבוד לאפל רק
שהם גרמו לעולם לבצע מהלחים לא "חוקים "
לכל אוהבי האפל יש בעיה משותפת .
אין לנו בעיה עם זה שבישראל יש "הרבה" מכשירים פרוצים!
הבעיה היא שחלק לא קטן מהישראלים פורצים על מנת לגנוב תכנים וזה מה שמרגיז!

אגב, בארה"ב זה בדיוק אחרת.
שם רוב פורצים פורצים על מנת לקבל את היתרונות והם: עיצוב האייפון, קיסטום, שליטה מלאה, הוספת פיצ'רים ועוד...

עכשיו אתה מבין את ההבדל?
על מה אנחנו מתרגזים? הבנת? :rolleyes: