מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ע"מ לעודד פיתוח של תוכנות ישיראליות לאייפון:

Gil.B
29/03/08, 16:26
שלום לכולם,

שמי גיל ברגר.
אני מאמין שחלקכם מכירים אותי וראיתם מספר תגובות שלי כאן.
בכל מקרה, החלטתי, שע"מ לעודד פיתוח של תוכנות ישראליות לאייפון, כל תוכנה שתהיה מפותחת, תקבל דומיין Info, אחסון ותמיכה להקמת אתר לפרויקט מתנה, אני משתמש כאן במקור שיש לי, שנותן דברםי אלו בחינם, ולא לכולם הוא נותן אותם. החלטתי להשתמש בקשר הזהז בעובורכם.
זה ידרוש לשים מספר לינקים בתחתית העמוד. לא יותר מזה, וזה לא ישפיע על האתר.

כל מי שיש לו פרויקט כבר, ורוצה את התמיכה מוזמן לקבל אותה.

צרו קשר בפרטי!

IlanF
29/03/08, 17:15
כל הכבוד על היוזמה...
אבל אני לא חושב שבגלל זה אנשים לא מפתחים אפליקציות אייפון. אלא בגלל חוסר מדריכים/הסברים איך לעשות את זה.
זה יעזור מאוד אם מישהו יעשה מדריך איך להריץ ולהשתמש בtoolchain לדוגמה..

Turner
29/03/08, 19:41
יוזמה מבורכת, כל הכבוד.
האמת שכרגע הדבר היחיד שמונע ממני לעבוד על תוכנה (אפילו אם הקטנה והפשוטה ביותר) היא ההגבלה של הSDK לMAC בלבד... אימולטורים לwindows נראים לי מסורבלים וכבדים וזה לא ממש מזמין לעבוד על זה...

gwizard
01/04/08, 16:32
שלום גיל,

יוזמה חביבה, אך כמו שנאמר מקודם, הדבר היחיד שמונע מהרבה אנשים להתחיל לפתח זה החוסר במחשב מק.

אני ניסיתי להתקין לאופרד פרוץ על המחשב שלי גם בבית וגם בעבודה אבל זה לא פשוט בגלל דרישות החומרה הספציפיות (= על הפנים אם אתה גם גיימר). אפילו בעבודה יש לי מכונה עם חומרה טובה יותר ממק פרו.

אם תרצה לקנות / לתת לי מק ...... :mrgreen:

אגב, אם מישהו מחפש לאחסן אפליקציות חשבתי אולי לעשות אתר מרכזי לאפליקציות, מין MALL שכזה, אבל בעברית. יש לי הוסטינג פרטי בארץ עם די הרבה מקום ותעבורה. בקיצור, אם למישהו נראה הרעיון אז יש על מה לדבר.

zalexz
02/04/08, 00:33
אהלן,
אני חדש פה ... אבל הפתרון הפשוט והנוח ביותר למחשב מק זה
Vmware ... תוכלו להריץ על זה כל מערכת הפעלה שרצו בקלילות מירבית!

אלכס.

VladimirK
07/04/08, 16:27
אהלן,
אני חדש פה ... אבל הפתרון הפשוט והנוח ביותר למחשב מק זה
Vmware ... תוכלו להריץ על זה כל מערכת הפעלה שרצו בקלילות מירבית!

אלכס.

ניסית :?:

אני כן ניסיתי, ולא הצלחתי להתקין לאופרד עם VMWARE ...

כן הצלחתי להתקין את הגרסה הפרוצה ב DUAL BOOT עם VISTA, אבל כמו שכבר אמרו כאן - זה לא ממש עובד טוב...כך שאני מחכה ל-MAC-MINI שהזמנתי מארה"ב.