מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה ממש מעצבנת באיפוד טאץ 4

The-fly
22/12/12, 17:08
הבעיה הזאת צצה משום מקום הכל היה תמיד בסדר חוץ מלשמוע מוזיקה ולשחק בקטנה אני לא עושה איתו כלום
יש לי טאץ4 פרוץ
1.אני לא יכול לחבר אותו לאייטונס בהתחלה חשבתי שזה בעיה במחשב אבל ניסיתי איפוד אחר ואין שום בעיה איתו הינה הקישור לשגיאות שהמחשב מראה: http://www.fxp.co.il/showthread.php?p=109283400#post109283400 (אני יודע שזה פורום אחר אין לי שום כוונה לפרסם אותו חוצמזה גם ככה כולם מכירים אותו)
2. אני גם לא מצליך לפרמט אותו הוא כבר יום שלם מראה שזה טוען מראה רק את הגלגל שיניים ברקע בלי התפוח
הDFU לא עוזר הוא מדליק לי את האיפוד בחזר ואין שום סימנים לפירמוט והאיטונס כרגיל לא קולט אותו

תודה מראש למי שיעזור...

bartselen
14/03/13, 16:06
הבעיה היא עם הדרייברים של המכשיר שמותקנים של המחשב שלך- ככל הנראה ניתקת את המכשיר בלי לעשות "הוצאה בטוחה", ולכן אתה צריך ללכת לדרייברים של המכשירים שמוכרים למחשב, לאתר את של האייפוד הספציפי עליו הינך מדבר, ולמחוק את הדרייבר ואת "זיכרון" המחשב לגבי המכשיר. בהצלחה!

Noam
14/03/13, 16:13
הבעיה היא עם הדרייברים של המכשיר שמותקנים של המחשב שלך- ככל הנראה ניתקת את המכשיר בלי לעשות "הוצאה בטוחה", ולכן אתה צריך ללכת לדרייברים של המכשירים שמוכרים למחשב, לאתר את של האייפוד הספציפי עליו הינך מדבר, ולמחוק את הדרייבר ואת "זיכרון" המחשב לגבי המכשיר. בהצלחה!

הממ על מה ולמה אתה מגיב לפוסט אחרי כמעט 3 חודשים?!
ננעל.