מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה| Otterbox Commuter לאייפון 5

ItaiHay
08/12/12, 12:26
מגן Otterbox Commuter הוא המגן המושלם למי שרוצה להגן על האייפון 5 החדש שלו אבל גם לשמור על היופי שלו. סקירה מלאה.

כבר כמה שנים שחברת Otterbox נחשבת למובילה בתחום הקייסים המגנים לאייפונים. אני אישית הייתי בעלים של Otterbox Defender (שאותו כיניתי "הטנק" בשל הגודל העצום שלו).
למרות זאת, החברה לא רק מייצרת "טנקים" לאייפון, והינה לדוגמה מגיע הOtterbox Commuter. זהו הקייס השני בסדרת המגנים של החברה. הוא משלב הגנה טובה מאוד, אך שומר גם על היופי של המכשיר בו זמנית.

http://i889.photobucket.com/albums/ac98/itaihay/1-1.png

הCommuter מורכב משני חלקים: חלק רך שעשויי סיליקון וחלק פלסטיק נוקשה שמתלבש על הסיליקון. האייפון שלכם עטוף בסיליקון מכל זווית (וזה כולל גם את הפתחים מלמטה). מעליו יש את המגן הקשיח שסופג את המכה הראשונה בעת נפילה. לדעתי זוהי דרך טובה יותר להגן על אייפון מאשר שימוש בחומר נוקשה ומעליו חומר צמיגי (כמו בDefender, שמפצה על הנחיתות הזאת בכך שהוא משתמש בשכבה עבה יותר של סיליקון.

זה גם מוסיף לנוחות השימוש - גומי פחות נוח ביד מאשר משהו נוקשה.
מבחינת העיצוב, גם הפעם Otterbox לא שינו את גישתם. יש מגוון מאוד גדול של צבעים שמהם אפשר לבחור במעמד הקניה. צבע מעולם לא הייתה בעיה אצל Otterbox (ואפילו אפשר להשיג קייסים מסויימים בצבעים מוזרים כמו צבעי נמר!.

http://i889.photobucket.com/albums/ac98/itaihay/3-1.png

ועכשיו לחלק שלשמו התכנסנו: ההגנה על המכשיר. ה-Otterbox Commuter הוא בהחלט קייס שמגן על המכשיר. האייפון מכוסה פלסטיק מכל צד (ומתחתיו שכבת סיליקון כאמור). שקע האוזניות ופתח חיבור ה-Lightning מכוסים באותה שכבת סיליקון שהזכרתי. בסה"כ המכשיר מוגן מכל כיוון בין אם זה מאבק או מנפילות.

משהו שאכן שונה מאוד בין הCommuter לבין הDefender היא העובדה שהCommuter לא מגיע עם מגן מסך מחובר לקייס, אלא עם מגן מסך חיצוני (שמדביקים). לדעתי האישית זה נוח יותר מאחר וזה נותן יד לבחור את מגן המסך עצמאית - וכך לבחור את הטוב ביותר. יש שיגידו שזה פחות טוב ופחות מגן. אני אשאיר לכם להסיק מסקנות לבד.

http://i889.photobucket.com/albums/ac98/itaihay/2-1.png

מהנסיון האישי שלי שעומד כרגע על קצת יותר משבוע אני יכול להגיד בפה מלא שה-Otterbox Commuter הוא הקייס המושלם לצרכים שלי. הצבע שבחרתי מחמיא למכשיר שלי, הקייס לא עבה ברמה מוגזמת, אך גם לא דק ברמה שגורמת לי לפחד על המכשיר. לא מצאתי דברים רעים בקייס. הדבר היחיד שקצת הפריע לי הוא המגן על פתח הטעינה שקצת לא נסגר כמו שצריך. זה ממש לא מורגש, אבל בשביל אחד כמוני זה קצת מורגש (והמבין יבין :)).
אני ממליץ עליו בחום.

איפה קונים?
דרך אתר החברה (http://www.otterbox.com/iPhone-5-Commuter-Series/apl4-new-iphone-5,default,pd.html) עצמה במחיר של 242 ש"ח (כולל משלוח).
דרך חנות "זה להיט" (https://www.zelahit.co.il/) במחיר של 219 ש"ח (כולל משלוח בדואר רשום).

Aarón
08/12/12, 12:36
אחלה מגן.
גם אני משתמש בו באייפון 5 שלי, ואני ממש מרוצה ממנו.
תודה איתי.

RAiNZ
08/12/12, 19:32
אומנם בחרתי בקייס מסוג אחר לאייפון 5 שלי מכיוון שאני רוצה לשמור על קלילותו של המכשיר ועל עוביו המינימלי - אך בתור מי ששנים השתמש במוצרי אוטרבוקס, אני בהחלט יכול להעיד שמבחינת איכות המוצר, לא תמצאו קייס טוב יותר להגנה על מכשירכם. אחלה של סקירה איתי, שאפו.

M,Benda
08/12/12, 19:50
אישית אני חושב שהעיצוב שלו גרוע, אבל העיקר שזה מגן מצויין!

Blue123
09/12/12, 09:30
אומנם בחרתי בקייס מסוג אחר לאייפון 5 שלי מכיוון שאני רוצה לשמור על קלילותו של המכשיר ועל עוביו המינימלי - אך בתור מי ששנים השתמש במוצרי אוטרבוקס, אני בהחלט יכול להעיד שמבחינת איכות המוצר, לא תמצאו קייס טוב יותר להגנה על מכשירכם. אחלה של סקירה איתי, שאפו.

אפשר לשאול באיזה מגן אתה משתמש?

RAiNZ
09/12/12, 09:35
אפשר לשאול באיזה מגן אתה משתמש?

על מנת שלא להספים ולפגוע בסקירה המשובחת של איתי, אני אענה לך על השאלה הזו בפרטי.

shlomi10c
09/12/12, 22:57
אני גם משתמש בו עם האייפון חמש שלי. זה היה המגן היחיד בחנות. בחרתי בצבע שחור . יש כאלו שאולי יגידו שזה חסר טעם פשוט היה לחנות שקניתי ממנה רק שחור או ירוק (שלא היה לטעמי). קניתי באופן אישי במחיר של 180 ש"ח. מגן מסך העדפתי מבריק. אומנם טביעות אצבעות אבל הוא לא מוריד את החדות של המכשיר כמו המט. אגב, מישהו יודע אם מומלץ להשתמש במדבקה של ראפסול? ואם כן באיזה סוג בדיוק? החווית קניה שלי איתם לא היתה הכי נעימה אחרי שלא הדביקו לי אותה כמו שצריך והיא פשוט יצאה מהמקום אחרי חודש והרגשתי שזרקתי 100 שקל לפח.

11gal
11/12/12, 09:47
אני בהחלט מתלבט בינו לבין הדפנדר לבין הלייפ-פרוף אני פשוט לא יודע מה לבחור,מצד אחד אני רוצה לשמור על הדקות (כמה שיותר) של האייפון,מצד שני אני רוצה לשמור מנפילות,ואני רוצה כמובן הגנה גם לבוץ ומים כי אני הרבה רוכב בשטח עם אופניים..,אני גם רוצה שהוא נוח לאחיזה(כאן לדעתי הלייפ-פרוף והדפנדר נכשלים,לא החזקתי את הקומיוטר),בנוסף אני לא רוצה שהמגן יעלה לי 400 שקל(אהמ אהמ לייפ-פרוף)..
מה אתם יכולים להציע לי בבקשה?,בתור אנשים שיש להם קומיוטר ואולי היה לייפ-פרוף או דפנדר לאייפון(אני החזקתי דפנדר של SGS3)..
תודה :)

guygeva
12/12/12, 16:04
אני משתמש עם ה incipio Faxion כבר חודש עם האייפון 5 שלי ובמקביל יש לי גם את ה
POP החדש של CaseMate לאייפון 5 ואני מאוד ממליץ לכל מי שמחפש קייס נורמלי שמגן טוב על הטלפון אבל לא בומבסטי ומכוער לנסות את אחד מהם. למרבה הפתעתי דווקא ה incipio עשה עלי רושם טוב יותר. אגב יש לי אחד כזה נוסף חדש באריזה סגורה למי שמעוניין אני מוכן למכור אותו.

kibub
14/12/12, 16:53
האייפון 5 עבר מבחני התרסקות בהצלחה רבה ונחשב למכשיר חזק במיוחד .
לדעתי הקייס הזה עבה מידי ואייפון 5 צריך לשמור על אלגנטיות, אבל אם אתם במקומות של אבק ולכלוך והמכשיר נופל הרבה אז כן אבל למשתמש בייתי ממוצע לא הייתי ממליץ.
יש לOTTERBOX עוד קייס שהוא דק יותר ומגן לא פחות מזה.

ROSO
15/12/12, 20:00
אני עדיין בדעה במידה ואתם לא עובדים בבנין ובעבודה שמסכנת את המכשיר אז עם קניתם מכשיר כל כך יפה וכל כך דק כגון איפון 5 תהנו ממנו שימו מגן מסך אינויזבל שילד נגד שריטות וזהו הכי גרוע עוד חצי שנה ישרט המכשיר תזמינו חלק אחורי שיעלה גג 100 שקל וזהו חבל לכער מוצר כל כך יפה זה כמו שתקנו רכב חדש ותשימו עליו כיסוי עד שתמכרו אותו בשביל שלא ישרט לכם.

Mr Benjy
21/12/12, 19:19
מגן מצוין וגם יפה, מרוצה עד הגג