מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיות בדיסק ובסגירת מקבוק פרו

gil097
05/12/12, 14:52
שלום לכולם, לאחרונה התגלו לי כמה בעיות קטנות ומטרידות במק.
הראשונה היא שכאשר אני סוגר את המקבוק בקצב קצת יותר איטי, המק משמיע מין קול קטן ומלחיץ(כאילו משהו נשבר).
הבעיה השנייה היא שלפעמים שאני פותח את המחשב מופיעה לי הבעיה הזו:http://www.siz.co.il/my/zt1mn2knqmzw.png
מה אני אמור לעשות? אין שום דיסק בפנים וההודעה קפצה כבר כמה וכמה פעמים.
תודה רבה מראש, גיל.

gil097
06/12/12, 19:17
up

iStore
06/12/12, 19:32
היי

התקלות שאתה מתאר עשויות לנבוע ממספר גורמים.

ראשית הרעש שאתה מתאר בד"כ נגרם כתוצאה משינוי פתאומי בכיוון שהסיבוב של המנוע של כונן התקליטורים או הכונן הקשיח. זה נורמלי לרוב בעת העלאת המחשב שיהיה רעש שכזה אך זה לא אמור להיות באופן קבוע.

בעיית האיטיות לרוב נובעת מבעיות תוכנה כגון עומס על המערכת, התנגשויות תוכנה וכד' או מבעיה בכונן הקשיח. מכיוון שאתה מתאר פה את בעית הרעש בעת כיבוי המחשב אני נוטה להאמין שזו תקלת כונן קשיח אך זה מצריך בדיקה.

ההודעת שגיאה שהעלת לכאן מתארת ניתוק לא בטוח של התקן אחסון (לרוב חיצוני) מהמק שלך.

האם בטרם הכיבוי ניתקת כונן כלשהו מהמחשב? דיסק און קי? ביצעת כיבוי של כונן קשיח חיצוני בזמן שהמחשב עוד היה דולק? במידה וכן זו יכולה הסיבה להופעת התקלה. אגב יכול להיות שגם הכונן הקשיח שלך חווה ניתוק פתאומי בעת כיבוי המחשב ואז ההודעה מופיעה

ל-ISTORE שירותי מעבדה מקצועיים ואתה מוזמן להעזר בהם על מנת לטפל בתקלה
יתכן ותזדקק להחלפת כונן קשיח

אשמח לענות על כל שאלה נוספת

חיים, iStore
www.iStoreil.co.il
073-2130507

gil097
06/12/12, 20:40
קודם כל תודה על התגובה, כשדיברתי על הרעש של הסגירה של המקבוק התכוונתי למסך ולא לכיבוי של המחשב. לגבי השגיאה זה כנראה באמת היה דיסק-און-קי שניתקתי באופן לא בטוח, בכל מקרה, תודה רבה ושבת שלום.