מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בקשת עזרה - חוקי הפורום

zeevik
28/03/08, 12:46
אני מחפש את החוק שאומר כי אין להגיב בפורום מדריכים לשאלה או בקשה.
עברתי על חוקי הפורום (השתדלתי לעיין) ומצאתי רק סעיף שאומר כך:
2.8 בעת פתיחת הודעה חדשה חובה לבצע חיפוש בפורום ולבדוק שאין הודעה קיימת בנושא. אין לפתוח הודעה כפולה. אין לפתוח הודעה במספר פורומים במקביל. את ההודעה יש לפרסם בפורום המיועד והמתאים לפי המידע המפרט את תוכן הפורום ב"מפתח הפורמים.הודעה כפולה או הודעה שנפתחה לא בפורום המיועד לו תמחק!!

לא מצליח להוציא מלשון החוק את האיסור הנ"ל.
ראשית, החוק מתייחס לפותח הודעה חדשה בלבד.
שנית, נאמר כי ההודעה צריכה להיות בפורום המיועד והמתאים. היכן נאמר ששאלה על מדריך או עזרה בעניני הדרכה אינה המקום המתאים לפורום מדריכים?

אשמח לעזרה.
תודה.

liraz
28/03/08, 12:52
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?p=78700#post78700

יש פה מישהו בפורום שלא מכיר את הנעוץ הזה בפורום מדריכים ?

ועוד הוא אחד הישנים ....

אני אצטט ממנו :

ניתן לשאול שאלות שקשורות למדריכים תחת אותו מדריך .
כל שאלה, בקשה או בעיה נא לשאול במקום המתאים אחרת תימחק ללא התראה .

חג שמח!

אם אתם רוצים לכתוב מדריך תתברכו !
תבדקו לפני אם יש מדריך קיים לנושא עליו אתם רוצים לכתוב את המדריך, רצוי גם לתרגם לעברית ולהוסיף תמונות להמחיש את המדריך.

העלתם מדריך ? תודה תודה תודה על העזרה. שילחו לי הודעה פרטית ואני אקבע את רמת המדריך ואם צריך לתקן דברים אני אדאג לו.

מישהו פתח נושא לא נכון ? אל תענו לו ! ואל תעודדו אנשים אחרים לפתוח עוד אחד.

תודה ויום טוב,

לירז

zeevik
28/03/08, 12:58
אני חושב שאתה יכול להסכים שכל עוד זה לא מופיע בחוקי הפורום, אין לך לכנות שום גולש על סמך הודעה שלך בנעוץ (שלא, אבל ממש לא ראיתי) "עבריין מועד".

liraz
28/03/08, 13:08
אני חושב שאתה יכול להסכים שכל עוד זה לא מופיע בחוקי הפורום, אין לך לכנות שום גולש על סמך הודעה שלך בנעוץ (שלא, אבל ממש לא ראיתי) "עבריין מועד".

בהחלט ואם אתה מתעקש אני אפרסם פה את ההודעה הפרטית שקיבלת ממני בזמן שקיבלת את האזהרה וגם אראה מולך את האזהרה המולולית הקודמת שקיבלת .... אולי יהיה מוסכם מבחינתך ...

Dear zeevik,

You have received a warning at פורום הכל על אייפון ובעברית.

Reason:
-------
פרסום הודעה שהיא לא מדריך בפורום מדריכים

ידעת את זה וגם כנראה שזה שידעתי אותך שאם תעשה את זה לא עצרה מבעדך לעבור על החוקים.
בסופו של דבר אתה עבריין מועד .... שעושה קצת רעש, אבל זה עדיין לא אומר שאתה לא עברין !
-------

Original Post:
142252

אני לא מבין הרבה,קבלתי אייפון חדש,נאמר לי שהגירסה היא 1.1.4.כיצד ניתן לבדוק זאת ולאמת.
אני לא מוצא היכן יש האופציה להכניס את כרטיס הסים של הדור ה3 של אורנג שלי,איפה אני מוצא?

חיפוש על המילים "בדיקת גירסה" הביא את הקישור הבא.
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=8993&highlight=%E1%E3%E9%F7%FA+%E2%E9%F8%F1%E4

הסים נכנס במגירה בראש המכשיר.

Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
פורום הכל על אייפון ובעברית

חבר יקר אני יעשה איתך עסקה ....
כל פעם שיש לך בעיה עם אחד המנהלים תרשום לאלי מייל ...
מצד שני שים לב טוב טוב לחוקים של הפורום....
כל פעם שתפר את החוקים אתה תמצא אזהרה נוצצת ממני.
ואני אתן לך טיפ ... אתה עובר אותם לפחות 7 פעמים ביום....
במיוחד כשאתה עונה על הודעות בפורום מדריכים שנפתחו בתור נושא שאלה ולא שאלות בתוך המדריכים.
אז כשנפתח נושא לא חוקי ... גם לענות עליו ... זה נוגד את החוקים ...

אז תעשה חושבים עם עצמך ותבדוק כמה פעמיים יצאת נקי מטעויות שעשית ... אבל אתה רוצה פייריות אז כמשתמש טוב שיודע את החוקים אין תירוצים ... מעבר על החוקים = אזהרה.

יום טוב,
לירז

zeevik
28/03/08, 13:13
אני עבריין גאה!

עבריין לירז.

עובר על חוק שפירסמת ואינו מופיע בחוקי הפורום להם התחייבתי. (ועל הדרך עוזר קצת לגולשים).

נ.ב. חבל שזה קורה לי בלי משים, כפי שכבר הסברתי בעבר, קורא הודעות חדשות ולא תמיד רואה שהם בעצם בפורום מדריכים, (וכפי שכתבתי לך בפרטי), אם זה היה במזיד אולי הייתי גאה עוד יותר, אבל עדיין לא הגעתי לדרגה של לעשות זאת בכוונה תחילה.

היה ברוך!

liraz
28/03/08, 13:23
אני עבריין גאה!

עבריין לירז.

עובר על חוק שפירסמת ואינו מופיע בחוקי הפורום להם התחייבתי. (ועל הדרך עוזר קצת לגולשים).

נ.ב. חבל שזה קורה לי בלי משים, כפי שכבר הסברתי בעבר, קורא הודעות חדשות ולא תמיד רואה שהם בעצם בפורום מדריכים, (וכפי שכתבתי לך בפרטי), אם זה היה במזיד אולי הייתי גאה עוד יותר, אבל עדיין לא הגעתי לדרגה של לעשות זאת בכוונה תחילה.

היה ברוך!

אני לא מאמין שעוד יש לך בושה להראות את הפרצוף שלך שום באשכול כזה ועוד לפתוח את הפה שלך לנוכח כל הראיות למעלה !

אתה עבריין מועד ואם תשאל כל עבריין תנועה למשל הוא "פשוט לא שם לב שהיה תמרור עצור" או "לא שם לב שהוא נוסע מהר מדי" האם זה פותר אותו מהעונש ? האם זה פותר אותו מהכותרת עבריין תנועה ?

עבריינות – פעולה שנעשית בניגוד לחוק והשלטון רואה בה מזיקה או מסוכנת לחברה, ולכן יש להעניש עליה.

עוד 2 דברים קטנים :
1. גם במזירד אם התבצע עבירה על החוק החוק עדיין נאכף.
2. אי ידיעת החוק אינה פותרת את בעליה.

ואין לך על מה להיות גאה ! אני בטוח שזה לא ייקרה שוב.

שיהיה לך יום טוב !

zeevik
28/03/08, 13:33
אני מקווה אם כי לא בטוח.
ושוב, לא ארפה למרות שאתה מתעלם מהנתון.
זה לא לא לא מופיע בחוקי הפורום. לא מופיע. נקודה. 18 סימני קריאה.

liraz
28/03/08, 13:47
אני מקווה אם כי לא בטוח.
ושוב, לא ארפה למרות שאתה מתעלם מהנתון.
זה לא לא לא מופיע בחוקי הפורום. לא מופיע. נקודה. 18 סימני קריאה.

יש רשות מחוקקת לפורום , רק היא קובעת את החוקים.
יש שני סוגים של חוקים :
1. כלליים כמו שאתה מכיר
2. ספציפיים לפורום מסויים והם נמצאים באותו הפורום.

בטוח שלא אני קבעתי אותם ... הרי הם שם זמן רב לפני שאני ניהלתי אותו

ttt
28/03/08, 13:55
אני עבריין גאה!

עבריין לירז.

היה ברוך!

אמרתי לך טרמי לא אמתי לך שיהיה בלאגן כמה שאני צודק

לירז למה שלא תתעלם מאדון הנכבד

terminator
28/03/08, 15:50
בבקשה זאביק כדי שלא תגיד שלא רשום(למרות שאתה מתעקש לשחק אותה ראש קטן).
הכנסתי סעיף נוסף לחוקים רק בשבילך!
2.8 (ב) אין על משתמשי הפורום להגיב על אשכול אשר לא נפתח בפורום המיועד לו!!משתמש אשר יעשה זאת יקבל אזהרה ללא התרעה מוקדמת!

zeevik
28/03/08, 15:54
כמה שאתה חמוד!
תודה!

Eli
29/03/08, 13:15
כל הדיון הזה יצא קצת מפרופורציות - מה נסגר איתכם ??