מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אני לא יודע אם זה המקום אבל רק רציתי להגיד תודה...

demas
28/03/08, 03:19
לילה טוב לכולם!
לפני יומיים קיבלתי את מכשיר האייפון החדש שלי מארה"ב ואני כמובן מאוד מאוד מרוצה ממנו!
כמה ימים לפני שקיבלתי את המכשיר התחלתי לחקור קצת על הפריצה ועל העברית וכו' כמובן בעזרת הפורום והמדריכים המעולים שאנשים הכינו פה!
גם כשהייתה לי בעיה בהתקנה, או גם שרציתי כל דבר קטן (אפילו משחקים) - הכל מצאתי כאן, ובשפה פשוטה ומובנת לכל אדם!

אחרי יומיים אינטנסיבים של התעסקות עם המכשיר וחקירה בפורום הזה אני באמת מרגיש שליטה לא רעה בכלל במכשיר ונהנה ממכשיר פתוח לגמרי עם עברית מלאה וזה באמת הכל בזכותם....
אז באמת תודה לכל מי שעוזר (לא רק לי כמובן) ותודה ענקית לכל מי שאי פעם עשה פה מדריך כלשהו!!!!!
תמשיכו ככה - בעזרתכם עוד הרבה אייפונרים חדשים יהנו!

יהיה נחמד עם יצטרפו אלי עוד אנשים כדי שאלו שמשקיעים בפורום באמת ירגישו את הערכתם ותודתכם :)

demas
28/03/08, 19:14
ואוו זה ממש מדהים ש 21 אנשים נכנסו לאשכול הזה ואף אחד אפילו טרח רק לרשום "תודה".. :(

אנשים, תעריכו את מה שעושים בשבילכם ואל תבואו בדרישות בלבד

תות
28/03/08, 21:43
זו באמת הזדמנות מצויינת עבורי לומר תודה לכל מי שטורח ומשקיע פה
הן מבחינת זמן והן מבחינת ידע
יש פה חברה שעוזרים ללא תמורה וללא תנאי,ועל כך מגיע להם תשואות
זה לא משהו מובן מאליו

תודה רבה!!:p

politin
28/03/08, 21:50
אם לא הפורום הזה בתאכלס אני מאמין שהיה לי עכשיו אייפון אמנם פרוץ ואמנם עם עברית, אבל לא יותר מזה
לא משחקים, לא תוכנות, לא כלום
אז תודה רבה :)

TrickyJokker
31/03/08, 23:24
גם אני רוצה לבקש תודה למרות שעדיין אין לי אייפון יצאתי עם ידע יותר מאנשים שיש להם אייפון וזה באמת תודות למנהלים ולWINSTON שעוזר לי מלאאאאא אחי אתה ההשראה שלי=] וגם כמובן לעוד מלא אנשים אחרים תודה בכלל ל ELI על הפרום הזה שנתקלתי בו בטעות במודעה בגוגל כשחיפשתי עברית לiTouch [כןכן הרצונות שלי משתנות מהר מiTouch עברתי לחלום על אייפון=] בקיצור
תודהההההה רבה!

Toko
31/03/08, 23:31
תודה לכל אחד ואחד מהפורום.
אחד עוזר לשני , לא כמו בפורומים אחרים...
אז תודה !

zeevik
31/03/08, 23:52
תודה גדולה לכל העוסקים במלאכה המעבירים את תורת האייפון מדור לדור.
תודה גם לכל מי שלומד ומחכים, ולא בא ושואל בלי לקרוא קצת א' ב'.