מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : גירסה iOS 6.0.1 שוחררה וזמינה להורדה

RonitN
01/11/12, 20:46
לפני זמן קצר Apple שחררה עדכון גירסה למערכת ההפעלה iOS 6.0.1 עבור מכשירים ניידים המכילה בעיקר תיקוני באגים.

הגרסה למעשה מתקנת באגים ובעיות שהתגלו כמו באג המקלדת המרצדת בשימוש עם האפסטור, בחלק ממכשירי האייפון 5. באג הקשור בכך שתאורת הפלאש של המכשיר לא מופסקת בזמן הנכון בעת צילום עם פלאש, בעיות עם קישוריות Wifi, בעיות עם קישוריות סלולרית, באג שמאפשר גישה לתכני Passbook ישירות ממסך הנעילה וכן תיקון באג עם שירות ה- Exchenage של מיקרוסופט, לפיו ביטול של פגישה על ידי משתמש אחד, גורם ביטול של כל הפגישה לכלל המשתתפים.

מדובר בגרסת תחזוקה, ללא תוספת פיצ'רים חדשים מלבד לחצן קישוריות עבור iTunes Match שיגביל את המכשיר מלגשת לתכני המדיה שבענן דרך קישוריות סלולרית, זאת על-מנת לחסוך בצריכת ה- Data של המשתמשים, שהינם בחבילה מוגבלת.

להלן רשימת הבאגים שתוקנו בגירסה זו:

תיקון באג אשר מונע מ-iPhone 5 להתקין עדכוני תוכנה באופן אלחוטי.
תיקון באג הגורם לקווים אופקיים להופיע לאורך המקלדת.
תיקון בעיה שעלולה לגרום לכך שהבזק המצלמה לא יבזיק בעת צילום.
שיפור המהימנות של iPhone 5 ושל iPod touch (דור חמישי) בעת חיבור לרשתות אינטרנט אלחוטי עם הצפנת .WPA2
פתרון בעיה המונעת מה-iPhone להשתמש ברשת סלולרית במקרים מסוימים.
מיזוג מתג ?השתמש בנתוני סלולר? עבור. iTunes Match
תיקון באג בנעילת קוד גישה אשר לעתים מאפשר גישה לפרטי אישור של Passbook דרך מסך הנעילה.
תיקון באג המשפיע על פגישות של .Exchange

http://img208.imageshack.us/img208/8633/68696372.png

תוכלו לבצע עדכון דרך האוויר - בהגדרות> כללי>עדכונים, דרך תוכנת iTunes או להוריד את קובץ הקושחה מפה: לינק (http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/). לא קיימת פריצה לגירסה זו, במידה ותעדכנו לא תוכלו לחזור אחורה, אם אין לכם חתימות שמורות.
כמוכן, אם מכשירכם פרוץ לא מומלץ לבצע עידכון דרך הגדרות המכשיר. טיפים מומלצים לפני עדכון תוכלו לקרוא כאן (http://www.iphones.co.il/forum/thread237148.html)

Aarón
01/11/12, 21:32
טוב לדעת רונית, תודה.

OriAmir
01/11/12, 22:02
תודה על העדכון
אני שמעתי שאנחנו צפויים לקבל את iOS 6.1 בקרוב

Lior.B
01/11/12, 22:07
תודה על העדכון רונית :)

irit23
01/11/12, 22:32
תודה רבה על העדכון
מה לגבי תיקון באג של קליטה? מדי פעם מופיע לי אין קליטה וזה רק בגלל באג במערכת
ובנוסף באג עם אפשרות "נא לא להפריע" שממש לא עובד.
אפל היו צריכים לתקן את הבאגים האלו וחבל

RonitN
01/11/12, 23:51
תודה על העדכון
אני שמעתי שאנחנו צפויים לקבל את iOS 6.1 בקרוב

כרגע הפיצ'ר המרכזי בגירסה זו הוא שיפור לאפליקציית המפות בעיקר ביישומי צד שלישי שמשלב גם חיפוש לפי שם מקום כמו "קפה", אין מועד משוער לשחרור.

תודה רבה על העדכון
מה לגבי תיקון באג של קליטה? מדי פעם מופיע לי אין קליטה וזה רק בגלל באג במערכת
ובנוסף באג עם אפשרות "נא לא להפריע" שממש לא עובד.
אפל היו צריכים לתקן את הבאגים האלו וחבל

לי באופן אישי אין את הבאגים האלו.

nir8
02/11/12, 06:43
בינתיים גם יצאה בטא 6.1
הימור שלי שגרסה 6.1 תצא לפני שנראה פריצה ל 6.0/6.0.1
שזה כבר מאוד מוזר

moshikohadad
02/11/12, 08:51
באמת היה לי פעם אחת את הקטע של המקלדת המרצדת אבל משהו חד פעמי ומשהו של 2 שניות וזהו אני מקווה שזה באמת מתקן את זה... חוץ מיזה שהסוללה הייתה נגמרת בטירוף... ועכשיו היא מחזיקה לי הרבה יותר מאתמול עד עכשיו לא התענתי ובדרך כלל היה יורד לי חותר מ30% ועד עכשיו ירד רק 10% עוד מישהו מודע לתיקון בעיית סוללה או רק אצלי?

gredik
02/11/12, 14:58
נראה לי שכם אצלי הסוללה השתפרה. אבל בעיית BLUETOOTH נשארה. לאחר עדכון ל 6 אי אפשר ברכב לעשות SHUFFLE ו REPEAT אלא אם האייפון מחובר דרך כבל ל שקע USB

crystal6
02/11/12, 15:54
עדכנתי הרגע לגירסה 6.0.1 והבחנתי שכפתורי הווליום בצד המסך אינם עובדים עוד. ניסיתי לכבות ולפתוח את האייפון (4S) ללא שיפור.
לא מצאתי פרסום על בעיה כזו באינטרנט. מישהו נתקל בבעיה? כשנכנסתי להגדרות צלצול ניתן לשנות את עצמת הצלצול אבל כשיוצאים מההגדרות לא ניתן לשלוט בווליום כלל עם הכפתורים

עזרה?

Noam
02/11/12, 16:00
עדכנתי הרגע לגירסה 6.0.1 והבחנתי שכפתורי הווליום בצד המסך אינם עובדים עוד. ניסיתי לכבות ולפתוח את האייפון (4S) ללא שיפור.
לא מצאתי פרסום על בעיה כזו באינטרנט. מישהו נתקל בבעיה? כשנכנסתי להגדרות צלצול ניתן לשנות את עצמת הצלצול אבל כשיוצאים מההגדרות לא ניתן לשלוט בווליום כלל עם הכפתורים

עזרה?

נסה הארד-ריסט, לחיצה על כפתור הבית+הכיבוי למשך 7,8 שניות בערך עד להופעת לוגו ה-תפוח של אפל ואז לעזוב.

gagaduck
02/11/12, 19:09

עזרה?

באותו מקום בהגדרות / צלילים יש כפתור : שנה באמצעות הכפתורים

avi_21
03/11/12, 13:07
יש מישהו עם אייפון 5 ששידרג אבל של חברת ויריזון מארה"ב? אשמח לדעת שלא ינעל לי בטעות

W.Elad
03/11/12, 13:47
בינתיים גם יצאה בטא 6.1
הימור שלי שגרסה 6.1 תצא לפני שנראה פריצה ל 6.0/6.0.1
שזה כבר מאוד מוזר

לא מוזר בכלל, נאמר שיקח זמן, זה היה צפוי וזה אכן לוקח זמן.

אני אישית הייתי עד ללפני שעה עם פריצה קשורה באייפון 4 והחלטתי שמספיק לי.

יקח כמה שיקח, אחרי הכל הם עושים את זה בהתנדבות.

MoDaN
03/11/12, 21:18

עזרה?

אשמח לדעת אם הבאג הסתדר לך, אני חושש שזה יקרה גם לי (החלפתי ל-4S).
דבר שני, אם אני משדרג דרך האייפון עצמו (גרסה 6.0), הסדר של התיקיות יישמר?

crystal6
03/11/12, 22:19
התעסקתי שוב עם העוצמה של הצלצול מתוך הגדרות (כמו שעשיתי קודם) אבל איכשהו פתאום זה הסתדר. גם הווליום בנגן הופיע באורח פלא.
לגבי הסדר של התיקיות לא היה שום שינוי שיכולתי להבחין בו.. נשארו כפי שהיו
לגבי אורך חיי הסוללה - אין שינוי לדעתי.
תודה לכל המסייעים

NitRos
03/11/12, 23:47
יש מישהו עם אייפון 5 ששידרג אבל של חברת ויריזון מארה"ב? אשמח לדעת שלא ינעל לי בטעות

אני עם iPhone 5 של Verizon ועדכנתי
הכל בסדר- עדכן לך להנאתך..