מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פיירפוקס לאייפון? התשובה שלילית

danielrl
27/03/08, 06:33
במסיבת העיתונאים שנערכה לציון 10 שנות פעילותה של חברה מוזילה בה נודע על גרסת ביתא חדשה (beta5) לגרסה 3 של הדפדפן הפופולארי, נשאל Mike Schroepfer סמנכ"ל מחלקת הפיתוח, לגבי כוונותיה של חברת מוזילה בנוגע לפיתוח גרסה המתאימה למכשירי האייפון, התשובה לפניכם:

"על פי תנאי הסכם הרישיון לשימוש בחבילת ה SDK ופיתוח יישומים, ניתן לראות בבירור שחברת אפל בחרה לנהוג במשטר נוקשה ובתנאים מחמירים שלא השאירו לנו פתח לפיתוח הדפדפן למכשיר. אפל נוקטת בגישה שלא מאפשרת לנו לפתח בחופשיות ולכן התשובה היא שלילית, לא נפתח גרסה של פיירפוקס למכשירי האייפון עד אשר חברת אפל תתגמש בנושא וכולנו יודעים שזה לא יקרה. בניגוד לחברת אפל, ישנן חברות אחרות הנוקטות בגישה ליברלית יותר כמו חברת נוקיה, ואנו מתכוונים להתמקד בפיתוח גרסה המתאימה למכשירי ה N810 של החברה בעתיד הקרוב."

אם כן חברים, עם כל הצער שבדבר תצטרכו להסתפק בדפדפן הספארי לעת עתה.

מקור: http://www.****************

roievol
27/03/08, 09:43
גם safari זה חלופה לא רעה. העיקר לא IE :)

iPhoner(?)
28/03/08, 02:02
מה הבעיה בספארי?
מוזליה נשמעת כמו איזה ילדה פגועה בת 7.
עם כל הכבוד ליכולות המופלאות שלהם, עוד לא ראיתי פלאפון עם דפדפן כמו של האייפון.
חוץ מזה שלמשל עכשיו, מהמחשב שלי, אני גולש בספארי. יותר טוב מהפייר פוקס.

jayjay
28/03/08, 03:03
מה הבעיה בספארי?
מוזליה נשמעת כמו איזה ילדה פגועה בת 7.
עם כל הכבוד ליכולות המופלאות שלהם, עוד לא ראיתי פלאפון עם דפדפן כמו של האייפון.
חוץ מזה שלמשל עכשיו, מהמחשב שלי, אני גולש בספארי. יותר טוב מהפייר פוקס.

אני מאוד נוטה בלהסכים איתך , לאחר שבוע ימים עם הספארי ..
גיליתי לנכון שהוא באמת מהיר יותר מהפיירפוקס ועד לכתיבת שורות אילו , הספארי עדיין לא קרס או נתקע לי ( להבדיל מה - IE .. שקורסת יותר מדי ואין לי ברירה מפני שאני חייב לעבוד איתה בתנאים מסויימים ) .
לולא התמיכה בעברית שדורשת שיפור אצל מחצית אתרי האינטרנט בשפה העברית .. דפדפן הספארי יהווה כברירת מחדל מצויין עבורי בעתיד . הוא חזק .. יציב , מהיר ואיכותי מכל דפדפן שעבדתי איתו כיום בשוק התחרותי .

אני בכל מקרה נהנה מאוד :cool:

dbr126
28/03/08, 04:39
אני גם חושב שהספארי הוא טוב, אבל זה תמיד טוב שתהיה חלןפה.