מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שמועה| 6.0.1 עם תיקוני באגים בשבועות הקרובים

natish
22/10/12, 21:05
האתר BGR מדווח שאפל מכינה את גרסה 6.0.1 שתכיל בעיקר תיקוני באגים, כאשר הגרסה כבר נמצאת בבדיקות מתקדמות.

http://imageshack.us/a/img90/8369/img0268ig.jpg

האתר BGR מדווח שלפי מקורותיו אפל כבר החלה להתנסות באופן פנימי עם גרסה 6.0.1 וכן לשלוח את הגרסה לספקיות הסלולר השותפות שלה בארה"ב. הגרסה החדשה צפויה לתקן כל מיני באגים ובעיות שהתגלו מערכת ההפעלה הניידת של אפל, כמו למשל באג המקלדת המרצדת בשימוש עם האפסטור, בחלק ממכשירי האייפון 5, באג הקשור בכך שתאורת הפלאש של המכשיר לא מופסקת בזמן הנכון בעת צילום עם פלאש, בעיות עם קישוריות Wifi, בעיות עם קישוריות סלולרית, באג שמאפשר גישה לתכני Passbook ישירות ממסך הנעילה וכן תיקון באג עם שירות ה- Exchenage של מיקרוסופט לפיו ביטול של פגישה על ידי משתמש אחד, גורם ביטול של כל הפגישה לכלל המשתתפים.

לאור העובדה שמדובר בגרסת תחזוקה, נראה כי אפל לא הולכת להוסיף פיצ'רים חדשים ולפי הדיווח הדבר היחיד שיוסף הוא לחצן קישוריות עבור iTunes Match שיגביל את המכשיר מלגשת לתכני המדיה שבענן דרף קישוריות סלולרית, זאת כדי שלא לגמור את חבילת ה- Data של המשתמשים, דבר שיותר רלוונטי למי שאין חבילות ללא הגבלה. יש לציין שלרוב המידע על גרסאות עדכון ל- iOS מגיעות אחרי שאפל משחררת גרסאות בטא דרך פורטל המפתחים. אבל כאמור לאור העובדה שמדובר בגרסת תחזוקה שמכילה בעיקר תיקוני באגים ואינה צפויה להשפיע על קהילת המפתחים, אפל יכולה להשיק את הגרסה בכל עת, אם כי לפי הדיווח הגרסה תשוחרר בשבועות הקרובים, לפני עונת החגים האמריקאית ההולכת וקרבה.

אבל הדיווח מכיל עוד פריט מידע מעניין למדי. מסתבר כי אפל נמצאת בשלבי הסיום של פיתוח גרסה 6.1, אם כי לפי ההתפתחות של הגרסה שככל הנראה תכיל לא רק שיפורים למערכת ההפעלה הניידת, אלא גם מספר פיצ'רים חדשים וקטנים, כפי שאפל עושה בכל גרסה גדולה של iOS, לא תושק עם האייפד מיני שצפוי להתגלות מחר ולהגיע לחנויות במהלך השבועים הקרובים. בינתיים אין שום מידע או רמזים לגבי הפיצ'רים שאותם אפל עשויה להוסיף לגרסה 6 של iOS.

https://img.skitch.com/20121022-eqdhc3js3d3wr8um7qst5i271a.jpg

עדכון
האתר iDB מציין כי אחד מקוראיו שלח לסקוט פורסטל, סגן נשיא אפל האחראי על פיתוח iOS, מייל בו הוא שואל לגבי פיתרון לבעיית המסכים המרצדים הנ"ל. פורסטל ענה למשתמש (בחור בשם אהרון) כי אפל תתקן את הבעיה ב- iOS 6.0.1 וכי מדובר בתקלת תוכנה.

jangobango24
22/10/12, 21:26
מעניין מאוד

Speedo
22/10/12, 21:27
דווקא אני עם ios 6 אייפון 4s סבבה לא רואה באגים אבל אולי החברה האחרים כן אני לא

agil333
22/10/12, 22:38
כנראה שגרסת העדכון 6.0.1 תשוחרר יחד עם האייפד מיני שיוכרז מחר וצפוי להגיע למדפים בעוד שבוע וחצי, ב - 2 בנובמבר.

irit23
22/10/12, 23:09
הגיע הזמן באמת כל כך הרבה בעיות יש לגריסה הזו שכבר חשבתי לשנמך אך ראיתי שזה תהליך ארוך ואין לי סבלנות הגירסה הזו גורמת להעלמות קליטה פתאום בלי סיבה וקליטת WIFI ממש נוראית מקווה שהבעיות האלו יפתרו עם צאת עדכון גירסה

natish
23/10/12, 04:35
הגיע הזמן באמת כל כך הרבה בעיות יש לגריסה הזו שכבר חשבתי לשנמך אך ראיתי שזה תהליך ארוך ואין לי סבלנות הגירסה הזו גורמת להעלמות קליטה פתאום בלי סיבה וקליטת WIFI ממש נוראית מקווה שהבעיות האלו יפתרו עם צאת עדכון גירסה

אם להסתמך על השמועות, אז מחר הבעיות שלך יפתרו :)

עדן
23/10/12, 08:13
מה עם תיקון הבעייה של הסוללה?

agil333
23/10/12, 08:56
שמעוה אחרונה: העדכון 6.0.1 ישוחרר היום. מהר מכפי שחשבתי.

hbenshal
23/10/12, 09:38
לא משנה הרבה.
לכול המכורים שווה לקרוא את הכתבה ב YNET מהיום במדור סלולר. מאיר איניים לא?

yakirmanz
23/10/12, 11:36
לא משנה הרבה.
לכול המכורים שווה לקרוא את הכתבה ב YNET מהיום במדור סלולר. מאיר עיניים לא?

לא מאיר שום דבר... הכתב הזה פשוט חובבן\משוחד\אין לו משג על מה הוא מדבר. הוא לא צריך לקבל במה לא בynet ובטח שלא פה.

natish
23/10/12, 11:53
לא משנה הרבה.
לכול המכורים שווה לקרוא את הכתבה ב YNET מהיום במדור סלולר. מאיר איניים לא?

מאיר ת'תחת שלי...
עוד פעם טמקא מציגה את חוסר ההבנה הטכנולוגי שלה ומחזקת את זה שבתחום הטכנולוגיה היא צהובון ולא יותר. תקרא את התגובות לכתבה, תקרא את הדיעות של מנכ"ל סיילספורס, או את התגובות של חלק מהמשתמשים לחלונות 8: http://www.iphones.co.il/forum/thread239796.html

hbenshal
23/10/12, 11:53
האמנם?

natish
23/10/12, 11:56
האמנם?

נחיה ונראה.