מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אפל נאלצת לבקש סליחה מסמסונג

natish
19/10/12, 14:42
בית המשפט האנגלי קבע שאפל צריכה לבקש סליחה מסמסונג. אירוניה במיטבה.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=23164&stc=1&d=1350650555

למרות שאפל ראתה ניצחון סוחף מול סמסונג בתביעת הפטנטים בארה"ב, החברה אוכלת לא מעט מרורים בשאר מדינות העולם. בחודש יולי בית המשפט האנגלי קבע שסמסונג לא העתיקה את העיצוב של האייפד עם ה- Galaxy Tab, זאת אחרי שהשופט Colin Birss קבע שה- Galaxy Tab פשוט לא "מדליק" כמו האייפד (אמיתי...), זמן קצר אחרי הקביעה, החליט Birss שאפל חייבת לפרסם התנצלות פומבית באתר שלה ובעיתונות, המכירה בכך שסמסונג לא העתיקה את העיצוב של האייפד.

אפל מיהרה לערער על ההחלטה וקיבלה ארכה לביצוע ההחלטה עד לקבלת התשובה על הערעור. בימים האחרונים רשת ה- BBC מדווחת שהערעור של אפל נדחה ואפל חייבת להעלות לינק באתר שלה המציג את החלטת בית המשפט תחת הכותרת "Samsung/Apple judgement" שיוצג למשך חודש ימים, וכן לפרסם את הדבר בעיתונים: Daily Mail, Financial Times, מגזין ה- T3 ועוד כמה הוצאות לאור, כדי לתקן את הרושם שסמסונג היא חקיינית.

אפל יכולה לערער לבית המשפט העליון, אולם החברה לא הראתה סימנים שהיא מעוניינת בצעד שכזה. יש לציין כי בימים האחרונים אפל קיבלה אישור למדגם (פטנט על עיצוב) על מכשיר האייפד הראשון ויתכן כי קבלת המדגם בנושא עלולה לשנות את הדברים.

said-g
19/10/12, 15:15
משקפיים לשופט... משקפיים לשופט... טמטום!

Liran12
19/10/12, 15:41
טוב מאוד שתבקש סליחה ותשפיל את עצמה קצת החברה הפלצנית הזאת!!יאללה מה היא חושבת שהיא תיהיה פה מונופול ויחידה בשוק?!
אפל מגעילה אותי כבר!!

עדן
19/10/12, 16:13
בדיחה פשוט בדיחה

nirmitlamed
19/10/12, 16:40
אין ספק שכל תחום הסלולר ואולי חלק מהטאבלטים קיבלו השראה גדולה מהמוצרים שאפל הוציאה, אבל לגבי חיקוי אני כבר לא בטוח.

MaTaN
19/10/12, 17:10
טוב מאוד שתבקש סליחה ותשפיל את עצמה קצת החברה הפלצנית הזאת!!יאללה מה היא חושבת שהיא תיהיה פה מונופול ויחידה בשוק?!
אפל מגעילה אותי כבר!!

ועם כל הנגדיות לאפל, אתה רשום לאתר iphones-איפונים, (אבסורד)

natish
19/10/12, 18:21

אבסורד כמעט כמו הקביעה של השופט.
מה שכן זה לגיטימי שיהיו אנשים שיאהבו את המוצרים של אפל וישנאו את החברה עצמה.

ronnu
19/10/12, 19:13
אפל חושבת שהיא אימפריה
היא מתחילה להיתעורר למציאות...

Liran12
19/10/12, 20:51

אח שלי אני עדיין רשום פה כי בעבר הייתי פטטי כמוך וכמו כל שאר חברי האתר המלוקק הזה אתם צריכים להתעורר אפל מוכרת לכם חומרה ישנה באריזה חדשה כמו שכבר נאמר ואתם רצים לקנות כי זה אפל, אפל הוציאה את האייפון 5 חיכיתי לו במשך שנתיים ומה הם עשו בסוף האריכו טיפה את המסך ושינו את המחבר לחיבור קטן יותר סך הכל עזוב שהיא שמה פס על העולם ועל הסטנדרט שקיים בחיבורים שהוא מיקרו usb.. ועכשיו בשביל להטעין את האייפון החדש עם המטען הישן צריך לקנות מתאם שעולה 120 שקל למה מה קרה?! כמה אפשר לגנוב את הלקוח לי באופן אישי נמאס מהם כבר ואחרי שנתיים עם אייפון 4 עברתי לS3 ואני מרוצה עד השמיים הקניה הכי טובה. שעשיתי עד עכשיו ראיתי את האנדרואיד כחרא מערכת רק בגלל האתר הזה שלא משנה מה היו הטענות נגד אפל האתר הזה תמיד היה מציג את זה אחרת ומראה שאפל הכי "טובה וצודקת" תתעוררו בחייאת תפסיקו להגיד אמן על כל פלוץ שלהם כבר אנרואיד מדהים באמת שיותר מעניין מios..

moshikish
19/10/12, 21:52
לירן, עזוב את כל זה שצריך להגיב כמו שאתה רוצה שיתייחסו אליך, אבל אם אנחנו כאלה ?מלוקקים?, מה האינטרס שלך להגיב פה? או שאולי אתה חושב שמילות החוכמה שלך יגאלו אותנו מבורותינו?

ולעניין הכתה, שתי מילים: ?הומור אנגלי?. לך תבין.

natish
19/10/12, 22:16
אח שלי אני עדיין רשום פה כי בעבר הייתי פטטי כמוך וכמו כל שאר חברי האתר המלוקק הזה אתם צריכים להתעורר אפל מוכרת לכם חומרה ישנה באריזה חדשה כמו שכבר נאמר ואתם רצים לקנות כי זה אפל, אפל הוציאה את האייפון 5 חיכיתי לו במשך שנתיים ומה הם עשו בסוף האריכו טיפה את המסך ושינו את המחבר לחיבור קטן יותר סך הכל עזוב שהיא שמה פס על העולם ועל הסטנדרט שקיים בחיבורים שהוא מיקרו usb.. ועכשיו בשביל להטעין את האייפון החדש עם המטען הישן צריך לקנות מתאם שעולה 120 שקל למה מה קרה?! כמה אפשר לגנוב את הלקוח לי באופן אישי נמאס מהם כבר ואחרי שנתיים עם אייפון 4 עברתי לS3 ואני מרוצה עד השמיים הקניה הכי טובה. שעשיתי עד עכשיו ראיתי את האנדרואיד כחרא מערכת רק בגלל האתר הזה שלא משנה מה היו הטענות נגד אפל האתר הזה תמיד היה מציג את זה אחרת ומראה שאפל הכי "טובה וצודקת" תתעוררו בחייאת תפסיקו להגיד אמן על כל פלוץ שלהם כבר אנרואיד מדהים באמת שיותר מעניין מios..

אם אתה מנסה להראות כמה אתה טוב יותר אז לפחות תשתמש בבודק איות שלא יראו את שגיאות הכתיב שלך... רושמים פתטי.

ועכשיו, אחרי שהבנו מי פה ה"פטטי", אני אשמח להתייחס לגיבוב השטויות שרשמת.
חומרה ישנה באריזה חדשה? באמת? האם בזה אתה מתכוון ל- A6 שהביס את הגאלקסי 3 בכל מבחן ביצועים? או אולי למסך קיבל ביקורות, ציונים? ולמעשה הראו שהוא טוב יותר מזה של הגאלקסי 3 בכל פרמטר אפשרי.

העיצוב מרהיב יותר, המסך טוב יותר, המכשיר קל יותר, דק יותר, עמיד יותר ומלבד ל- iOS 6 שקצת מאכזבת בחוסר החדשנות שלה זהו המכשיר הטוב ביותר בשוק בכל קנה מידה. וסתם כדי לבצע השוואה למכשיר החדש וה"כל כך טוב שלך" אז מה בדיוק השוני בין הגאלקסי 2 ל- 3? מה שסמסונג עשתה בסך הכל הוא להגדיל את המסך "עוד קצת", לשנות את העיצוב כדי שיהיה לא סימטרי, כדי שהפעם לא תהיה לאפל עילה לתבוע אותם על גניבת העיצוב ושיפרה את החומרה של המכשיר לעומת זאת של הגאלקסי 2. וואוו... שיא הטכנולוגיה.

אני שמח שבחרת בגאלקסי 3 ושאתה מרוצה מהבחירה שלך. באמת... אבל אין שום סיבה שתשמיץ מכשיר אחר שלא בחרת בו, במיוחד כשברור שלא החזקת אחד ביד.

MaTaN
13/11/12, 06:55
רק עכשיו אני רואה את התגובה הכל כך "חכמה" של עמיתנו לשעבר, לירן.
אין לי מה להשיב לו מלבד לומר:
תודה נתי, לא הייתי פועל אחרת