מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירת אביזר | Speck Candyshell Flip

MaTaN
17/10/12, 21:23
כעת ניתן לחבר את מכשיר האיפון שלנו כמעט לכל Dock, ללא הסרה של המגן הודות ל Speck Candyshell Flip iPhone

http://www.israup.net/images/4303fa985f192308c75b8691a7f0b886.jpg

אחת הבעיות הנצחיות והמרגיזות ביותר בפעילות השוטפת על המכשיר שלנו, היא האי יכולת לחברו לעמדת עגינה (Dock) לשם סינכרון, טעינה או שמיעת מוזיקה ללא הסרה של המגן שלנו. דבר שיכול להיות די מתיש עבור אלה שעושים את זה על בסיס קבוע. Candyshell Flip מאפשר לנו להנות מכל העולמות. מגן שנראה מצויין, מגן בצורה יוצאת מן הכלל, ללא הצורך להסיר אותו כאשר אנו מתחברים לתחנות העגינה השונות.

XzfQfVVc7KI

פיצ'רים:
חשוב לציין שאיכות המגן ותפקודו בעת זעזוע כלשהו, נפילת המכשיר וכ'ו לא פחתה עקב אותו פתח בתחתית המכשיר אלא להפך. תורמת להגנה ופיזור מקסימלי של זעזוע, במקרה של נפילה. הקייס מוגן בחלקו הפנימי על ידי סיליקון מיוחד בעל 2 שכבות. הפיצ'ר המרכזי במגן זה הוא, החלק התחתון אשר נפתח בקלות כלפי אחורה, וחושף כרבע מגב המכשיר מה שמאפשר לנו לחברו כמעט לכל תחנת עגינה לשימושים שונים. גם ברכב אנו יכולים למצוא פטנט זה שימושי, כאשר יש לנו מטען גדול במיוחד שלא נכנס דרך החור המיועד לכניסת המטען, וכל זאת כאמור ללא הסרה של המגן. הפלסטיק החיצוני מגן מפני מכות חזקות, ובכל ארבעת הפינות ישנו סיליקון שמשתלב לתוך המגן ובכך נותן לנו פיזור של זעזוע לכל חלקי המגן , מלבד למכשיר עצמו במקרה של נפילה.

http://www.israup.net/images/9b6b83d692f1139e36efb3047085fb40.jpg

חווית שימוש:
ובכן, לפני כשבוע רכשתי את המגן ולא יכולתי להיות מרוצה יותר. בחיבור המכשיר ב Dock ובחיבור המכשיר ברכב, אינני צריך להסיר את המגן, דבר שאותי תיסכל שוב ושוב. רכישה פשוט נכונה.

איפה קונים:
את המגן ניתן לרכוש באתר היצרן (http://www.speckproducts.com/candyshell-flip-for-iphone-4.html)בעלות של כ 34.95$

דעה אישית:
בעד:
הזכרתי זאת המון ואזכיר שוב ברשותכם, פעילות שוטפת עם המכשיר ללא צורך הסרת המגן, רק הפיצ'ר הזה מלבד לכל השאר אותם המגן מציע לנו, פשוט גדול בעייני ושווה כל שקל.

נגד:
מגן שנראה ממש טוב, אך היופי הזה נקטע על ידי 2 המגרעות בצידי המכשיר ופס הסיליקון בגב, אשר הכרחיים על מנת שיפתח ויתקפל.

Aarón
17/10/12, 21:30
סקירה פשוט מצויינת מייק.
תודה. :)

Berny
17/10/12, 21:40
סקירה מצויינת מייק!
מגן ממש טוב, אני מאמין שאפשר לחיות עם החסרונות הקטנים שקיים בו

Lior.B
17/10/12, 22:36
באמת מגן המתאים לתחנת העגינה...אפילו עם החסרונות שלו רבים לא היו מוותרים עליו במידה והם מחברים את מכשירם באופן קבוע לתחנת העגינה.
סקירה מעולה,תודה מייק :)

מעוז זוגרבו
18/10/12, 00:27
אני בדיוק רוכש לי אחד.
עוד מישהו רוצה? :)

MaTaN
18/10/12, 09:01
אני בדיוק רוכש לי אחד.
עוד מישהו רוצה? :)

לא אמרת שאתה case free? ;)

מעוז זוגרבו
18/10/12, 09:11
לא אמרת שאתה case free? ;)

התגובה היתה כביכול במטרה להחמיא לך על הסקירה, אבל הרסת.:rolleyes:

וכן, אני Case Free.

Deantweety
10/11/12, 17:33
נראה אדיר,תזהרו מזיופים אני רואה יותר ויותר לאחרונה.

Deantweety
12/11/12, 17:19
Wtf?!

^NAOR^
09/12/12, 16:57
סקירה מעולה!
יש לי רק שאלה, רציתי לקנות בהתחלה את המגן הרגיל של Speck Candyshell
ועכשיו ראיתי את הסקירה שלך, כי לפי המון ביקורות למשל אם רוצים להחליף מגן או משהו שמעתי
שאת המגן הרגיל יותר קשה להוציא כל פעם, יש אמת בדברים?

MaTaN
09/12/12, 20:05
סקירה מעולה!
יש לי רק שאלה, רציתי לקנות בהתחלה את המגן הרגיל של Speck Candyshell
ועכשיו ראיתי את הסקירה שלך, כי לפי המון ביקורות למשל אם רוצים להחליף מגן או משהו שמעתי
שאת המגן הרגיל יותר קשה להוציא כל פעם, יש אמת בדברים?

לא יכול לתת לך תשובה חד משמעית בנוגע למגן הרגיל כי אותו לא היה לי, לגבי ה Flip, הוא מספק את 2 הצרכים: גם מתלבש על המכשיר ולא זז או מתנדנד וגם במידה ואתה רוצה להסיר אותו, אתה יכול בקלות.