מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סתימת פיות!

zeevik
26/03/08, 13:54
אם מישהו מהמנהלים שגה, אין טעם למחוק את הקבילה, הגון יותר להתנצל.

עריכה: ט.ל.ח. לא מצאתי את האשכול משום שנפתח בשוגג בפורום מדברים על הכל ולא בפורום משוב.

orarbel
26/03/08, 15:10
איפה מחקו לך קבילה?

Eli
26/03/08, 17:02
Zeevik - מייל שלי זמין ועובד 24/7

0ren
26/03/08, 19:11
לא מחקו, פתחת את זה בפורום "מדברים על הכל"
אבל אם כבר העלת את הנושא, איפה אתה חושב שנעלם כל הת'רד שאני פתחתי שהיה 4 עמודים
של אנשים שמאוכזבים מטרמינטור ? נעלם כלא היה.

סתימת פיות לכל דבר.

dav91
26/03/08, 20:24

סתימת פיות לכל דבר.

מאוזבים מטרמינטור?למה?

liraz
26/03/08, 21:45
אם מישהו מהמנהלים שגה, אין טעם למחוק את הקבילה, הגון יותר להתנצל.

חבר יקר אני יעשה איתך עסקה ....
כל פעם שיש לך בעיה עם אחד המנהלים תרשום לאלי מייל ...
מצד שני שים לב טוב טוב לחוקים של הפורום ....
כל פעם שתפר את החוקים אתה תמצא אזהרה נוצצת ממני.
ואני אתן לך טיפ ... אתה עובר אותם לפחות 7 פעמים ביום ....
במיוחד כשאתה עונה על הודעות בפורום מדריכים שנפתחו בתור נושא שאלה ולא שאלות בתוך המדריכים.
אז כשנפתח נושא לא חוקי ... גם לענות עליו ... זה נוגד את החוקים ...

אז תעשה חושבים עם עצמך ותבדוק כמה פעמיים יצאת נקי מטעויות שעשית ... אבל אתה רוצה פייריות אז כמשתמש טוב שיודע את החוקים אין תירוצים ... מעבר על החוקים = אזהרה.

יום טוב,
לירז

zeevik
26/03/08, 22:25
במיוחד כשאתה עונה על הודעות בפורום מדריכים שנפתחו בתור נושא שאלה ולא שאלות בתוך המדריכים.

אז תעשה חושבים עם עצמך ותבדוק כמה פעמיים יצאת נקי מטעויות שעשית ... אבל אתה רוצה פייריות אז כמשתמש טוב שיודע את החוקים אין תירוצים ... מעבר על החוקים = אזהרה.

יום טוב,
לירז
הנה עוד מנהל שמתאים את עצמו לרוח הניהול.
אני עובר על החוקים 7 פעמים ביום?
אני עונה על הודעות בפורום מדריכים?
מאיפה הבאת את השטויות האלה?
עברתי אחורה על 300 הודעות אחרונות שלי (מתוך 360) יש רק תגובה אחת בפורום מדריכים, שהיא לינק למדריך ישן באותו נושא של מדריך חדש שמישהו העלה.
מה הקטע של ההשמצות הלא מבוססות האלה?

אני עובר על החוקים בכל יום 7 פעמים? אולי תבדוק לפני שאתה משחרר סתם?

Alonsp
26/03/08, 22:31
תראה,
אני אומר לך עכשיו בשיא הרצינות ובכבוד.
אם אתה לא רוצה להיות פה, לא נעים לך, המנהלים לא טובים וכן הלאה.
יש עוד פורומים שאתה מוזמן אליהם בידיים פתוחות.

zeevik
26/03/08, 22:38
תראה,
אני אומר לך עכשיו בשיא הרצינות ובכבוד.
אם אתה לא רוצה להיות פה, לא נעים לך, המנהלים לא טובים וכן הלאה.
יש עוד פורומים שאתה מוזמן אליהם בידיים פתוחות.

אענה גם אני בכבוד ובכנות.
אני רוצה להיות פה, כי יש כאן קהל נחמד, מבין ומקצועי.
אני גם משתדל להיות נחמד, אדיב וסבלני. (אם בא לבדוק את זה - עיין ברשימת ההודעות שלי).
לא אעזוב כאן בגלל מנהלי פורום אגרסיבים.

אם מנהל האתר חושב, שמשתמש כמוני, שקובל על התנהגות לא ראויה לא רצוי כאן, זה בעברית צחה "סתימת פיות".

orarbel
26/03/08, 22:39
זאביק לא ענית על שאלה פשוטה, איפה ומתי מחקו לך פוסט?

Alonsp
26/03/08, 22:50
אענה גם אני בכבוד ובכנות.
אני רוצה להיות פה, כי יש כאן קהל נחמד, מבין ומקצועי.
אני גם משתדל להיות נחמד, אדיב וסבלני. (אם בא לבדוק את זה - עיין ברשימת ההודעות שלי).
לא אעזוב כאן בגלל מנהלי פורום אגרסיבים.

אם מנהל האתר חושב, שמשתמש כמוני, שקובל על התנהגות לא ראויה לא רצוי כאן, זה בעברית צחה "סתימת פיות".

ראיתי שאתה עוזר לאנשים, וסבלני כלפיהם, ובאמת חבל לאבד אותך, אז בוא תגיד לנו איזו אי-נעימות גרמנו לך, ואם תוכל להתמקד בפוסט שנמחק לך.

תודה

zeevik
26/03/08, 23:10
יש לי הצעה:
בואו נדבר גלויות, עניני ומכובד. בלי להרים קול.

ראשית, ט.ל.ח. מכיון שבלהט הענינים פתחתי את האשכול בטעות בפורום מדברים על הכל ולא בפורום משוב, (סמוכים בעמוד הפורומים הראשי), משום כך לא מצאתי את האשכול וסברתי שהוא נמחק.
אני מתנצל.

אבל,
זה לא עצם הענין, ואין טעם להיתפס לחלק הזה יותר מידי.
עצם הענין לטעמי הוא שמנהל פורום צריך להתנהג מנומס יותר, אין לו לפגוע באדם (ועובדה שהוא נפגע, ראו תגובתו).
ואם כבר שגה ועשה זאת, עליו להתנצל ולא להעלים את הודעתו. (שאגב מופיעה בציטוט של אותו גולש).

מה שקרה אחר כך ולא ראוי לא פחות, זה האשמות חסרות שחר של מנהל אחר כלפי, על הפרת חוקי הפורום 7 פעמים ביום. הוא יודע אפילו להצביע איפה ואיך אני מפר חוקים. אני מגיב שלא כחוק בפורום מדריכים.
נאדה. כפי שכתבתי בעמוד קודם.

חלק מהמנהלים מעט אגרסיביים, ומוטב היה שיתעדנו קצת.

זהו.

orarbel
26/03/08, 23:16
הלו כאילו ? אני גם שומע כאילו ? למה אתה מדבר עלי כאילו אני לא פה
עניתי לך על כל התלונות, לא היה כל ניסיון להעלים את ההודעות שלי , אתם ביקשתם שאמחק , אז מחקתי , אז עכשיו אתה בא בטענה שמחקתי? , רשמתי את דעתי כמשתמש מן השורה (תרתי משמע) כי גם לי יש דעה ומותר לי להביעה. כתבתי שאם יש הסבר משכנע למה יש לאותו אדם אייפון נעול עם סיסמא שהוא לא יודע , אמחק את ההודעה ואתנצל, קיבלתי את טענותיכם כי בתור מנהל לא מתאים שארשום את זה , אז מחקתי, אבל לא קיבלתי שום הסבר משכנע לשאלה שלי לכן לא פירסמתי התנצלות. לכל הפניות שלי , זאביק , לא הגבת. נראה כי אתה בוחר להגיב רק למי שהניסוחים שלך משכנעים יותר.

aigent007
27/03/08, 00:00
לא הבנתי..... האשמת אותו שהוא שוגה 7 פעמים ביום........הוא אומר שזה לא נכון....
אז מי משקר?
אפשר ביסוס? הוכחה?

orarbel
27/03/08, 00:02
לא הבנתי..... האשמת אותו שהוא שוגה 7 פעמים ביום........הוא אומר שזה לא נכון....
אז מי משקר?
אפשר ביסוס? הוכחה?

את מי אתה שואל?

terminator
27/03/08, 00:13
זאביק בוא אני אחדש לך משהו.
המשתמשים האלו שהשם שלהם רשום בירוק אלו גם בני אדם בידיוק כמוך!!!
תפסיק לחשוב שמנהל זה בן אדם שלא טועה או שהוא אמור להיות אדיב יותר.
הניהול הוא על סמך מקצועיות וידע בעיקר.
מאיפה הבאת את זה שאם נגיד(ואני מגזים בכוונה)אתה תקלל אותי נגיד אני אבקש ממך שתתנצל,אני אקלל אותך בחזרה.(כמו שאמרתי סתם הגזמה).
לעצם העיניין מנהל זה בן אדם בידיוק כמוך וצריך לדבר איתו כמו בן אדם בידיוק כמו שאתה מצפה שידברו איתך,אין העדפה לאף אחד משניים.
ד"א בקשה קטנה ממך,אל תחפש להיות המשתמש שאכפת לו וזה שכאילו מגן על החלשים כי מי שחושב שעושים לו עוול יודע מה לעשות,לא צריך אותך בשביל זה.
יום טוב.

terminator
27/03/08, 00:20

סתימת פיות לכל דבר.
חזרת ואתה ממשיך לדבר שטויות,הפוסט המקורי לא נמחק,אם תתעקש אני יראה לך גם.

aigent007
27/03/08, 00:23

יום טוב,
לירז

אליו ואל מי שאותו הוא מאשים...

liraz
27/03/08, 01:46
זביק היקר פעם הבאה כשאתה חושב שאתה חכם תחשוב שוב !

הסיבה שאתה לא רואה את התגובות שלך בפורום מדריכים הם כי חסתי עלייך ולא קיבלת אזהרה והנושא עליו ענית נמחק ...

אתה לא יכול לראות יותר את התגובות האלו .... אבל המנהלים כן ..... והנה ההוכחות לכך שאם לא הייתי חס עליך כבר היה לך רקורד לא נעים לעין בכלל :

http://img213.imageshack.us/img213/6762/60145013me7.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1939/46425675vb5.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/8656/54344948jb8.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1267/37764033cn4.jpg

http://img527.imageshack.us/img527/7054/40658416ix0.jpg

ולפיכך כבר לא היית איתנו .....

winston
27/03/08, 02:10

הסיבה שאתה לא רואה את התגובות שלך בפורום מדריכים הם כי חסתי עלייך ולא קיבלת אזהרה והנושא עליו ענית נמחק ...

אתה לא יכול לראות יותר את התגובות האלו .... אבל המנהלים כן ..... והנה ההוכחות לכך שאם לא הייתי חס עליך כבר היה לך רקורד לא נעים לעין בכלל :
לירז, אתה יודע שאני מכבד אותך
אבל מה זאת התגובה הזאת?
גם אתה חושב שאתה עושה טובה לאנשים שאתה "נותן" להם היות בפורום?
"חס" עליהם?
ועוד בגלל שהוא ענה למשתמשים אחרים בפורום לא מתאים?
אמרתי את זה בעבר ואני אגיד את זה שוב:
נורמות הניהול באתר הזה הן פשוט איומות.
תבינו שמה שעושה פורום לאיכותי זה המשתמשים שלו, לא המנהלים ולא המודרים
תמשיכו לאיים/להעיף את המשתמשים האיכותיים, תשארו עם משתמשים חדשים שבאים
שואלים שאלה (עם כותרת לא מתאימה ובפורום הלא נכון), מקבלים תשובה ונעלמים.

terminator
27/03/08, 02:20
ווינסטון אם המנהלים באתר הזה לא היו פה כמעט מיום הקמתו ונותנים ותורמים אז לא היו משתמשים שבאים לפורום כי אף אחד לא היה עוזר להם!
כל אחד שעף ונח בחוץ לפני זה ידע לאיים ולהגיד שיש פורומים אחרים ושהם לא יחזרו לפה,אז אני אגלה לך משהו,כולם חזרו כמו גדולים!!
אז תעשה טובה אל תחשוב שאתה יודע הכל ותפסיק עם ההשמצות שלך על המנהלים.

תות
27/03/08, 02:27
מה נסגר איתכם?

אגב בכל פורום זה ככה

liraz
27/03/08, 02:30
לירז, אתה יודע שאני מכבד אותך
אבל מה זאת התגובה הזאת?
גם אתה חושב שאתה עושה טובה לאנשים שאתה "נותן" להם היות בפורום?
"חס" עליהם?
ועוד בגלל שהוא ענה למשתמשים אחרים בפורום לא מתאים?
אמרתי את זה בעבר ואני אגיד את זה שוב:
נורמות הניהול באתר הזה הן פשוט איומות.
תבינו שמה שעושה פורום לאיכותי זה המשתמשים שלו, לא המנהלים ולא המודרים
תמשיכו לאיים/להעיף את המשתמשים האיכותיים, תשארו עם משתמשים חדשים שבאים
שואלים שאלה (עם כותרת לא מתאימה ובפורום הלא נכון), מקבלים תשובה ונעלמים.

אתה יודע כמה אני מכבד הערות בונות אם זה ממך או מכל אחד אחר כל זמן ששזה נעשה בצורה נכונה, בהגינות, ללא השמצות לא נכונות, ועל מנת לשפר.

עד עכשיו השתדלתי מאוד לא ליטול חלק בוויכוח הזה, אבל יש דברים שעוברים את הגבול.
משתמש מעביר ביקורת חורצת ללא שום בסיס על עבודה שאנשים אחרים עושים ללא תשלום ובחריצות למענו ולמען משתמשים אחרים .... וכל זאת כשהוא עצמו עובר על חוקי הפורום זה כבר הופך את זה ללא הוגן ועם כוונות זדוניות.

כמוך אני יודע בדיוק שפורום טוב נמדד על פי המשתמשים ולא על פי המנהלים שלו, אם המשתמשים במקום לענות על שאלה שנפתחה במקום הלא נכון פשוט לא היו עונים על התשובה שם דבר שמעודד אנשים אחרים לפתוח נושא במקום אסור שוב ושוב ושוב ושוב אז משתמשים חדשים לא היו פותחים שם נושאים חדשים ו"לא חוקיים".

אתה מוזמן לבקש ממני בפרטי ואני אראה לך בכיף כמה נושאים אני מוחק ביום .... ואנחנו מדברים בעשרות ....

מעבר לכך כל ביקורת שהיא ביקורת בונה ולא השמצה חסרת בסיס תתקבל בכל תשומת הלב וכל הכבוד המגיע לה.

zeevik
27/03/08, 09:45
אוקי.
אני מתנצל.

אכן, חטאתי עניתי (בשוגג) למשתמשים ששאלו במקום הלא נכון, שזה נוגד את חוקי הפורום.
לא שמתי לב, אני רואה הודעות בלחיצה על "הודעות חדשות", ולא שם לב באיזה פורום הם מופיעות.
אני עונה לאנשים שזקוקים לעזרה, ומכיון שאני לא מנהל פורום לא הטרחתי את עצמי לבדוק אם הם שאלו את השאלה במקום הנכון ואז לענות להם, או שהם חטאו למנהלי הפורום ועברו על חוקיו, ולא לענות להם.

צודק אדון מנהל פורום מדריכים, אני עובר על החוקים 7 פעמים ביום.

אני מחזיר את מילותי לאחור.

נ.ב. טיפ קטן. בפעם הבאה שאתה רואה משתמש עובר על אותו חוק יסוד וחוטא סדרתי, תעלה על דעתך שאולי זה מבלי משים, אולי תוכל ברוב טובך לשלוח לו הודעה פרטית קטנה שישים לב לכך שהוא חוטא.

תמשיכו בעבודת הקודש הנהדרת שלכם ללא תמורה, תמשיכו להיות ראוים להערכה.

תודה ויום נעים.

נ.ב. 2 - האותיות הגדולות באות על משקל הגופן המוגדל מההודעה הקודמת.

zeevik
27/03/08, 09:50

http://img213.imageshack.us/img213/6762/60145013me7.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1939/46425675vb5.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/8656/54344948jb8.jpg

http://img213.imageshack.us/img213/1267/37764033cn4.jpg

http://img527.imageshack.us/img527/7054/40658416ix0.jpg

אם תוכל להבא להקטין את התמונות ולהתאימם לעמוד הפורום. :p

winston
27/03/08, 10:41
אתה יודע כמה אני מכבד הערות בונות אם זה ממך או מכל אחד אחר כל זמן ששזה נעשה בצורה נכונה, בהגינות, ללא השמצות לא נכונות, ועל מנת לשפר.

עד עכשיו השתדלתי מאוד לא ליטול חלק בוויכוח הזה, אבל יש דברים שעוברים את הגבול.
משתמש מעביר ביקורת חורצת ללא שום בסיס על עבודה שאנשים אחרים עושים ללא תשלום ובחריצות למענו ולמען משתמשים אחרים .... וכל זאת כשהוא עצמו עובר על חוקי הפורום זה כבר הופך את זה ללא הוגן ועם כוונות זדוניות.

כמוך אני יודע בדיוק שפורום טוב נמדד על פי המשתמשים ולא על פי המנהלים שלו, אם המשתמשים במקום לענות על שאלה שנפתחה במקום הלא נכון פשוט לא היו עונים על התשובה שם דבר שמעודד אנשים אחרים לפתוח נושא במקום אסור שוב ושוב ושוב ושוב אז משתמשים חדשים לא היו פותחים שם נושאים חדשים ו"לא חוקיים".

אתה מוזמן לבקש ממני בפרטי ואני אראה לך בכיף כמה נושאים אני מוחק ביום .... ואנחנו מדברים בעשרות ....

מעבר לכך כל ביקורת שהיא ביקורת בונה ולא השמצה חסרת בסיס תתקבל בכל תשומת הלב וכל הכבוד המגיע לה.
די כבר עם השטויות האלו
כולנו בודקים הודעות חדשות ועונים עליהם
אף אחד לא טורח לבדוק באיזה פורום הן נמצאות
זה הופך אותנו "לעבריינים"? אם זאת הגישה שלכם אז יאללה, תתחילו לחלק אזהרות
תשארו עם עצמכם בפורום ותבלו.
אלו שפותחים הודעות במקום לא נכון אלו משתמשים חדשים
זה לא ישתנה אם נפסיק לענות להם
וזה בטח עדיף מלנעול נושא של אדם שקנה מכשיר והוא לחוץ כי המכשיר שלו "מריץ שורות על המסך" או סתם דברים שמלחיצים משתמשים חדשים.
אם אתה מצפה שאני אתרשם מזה שאתם מוחקים/מעבירים עשרות הודעות ביום אז מצטער, אני לא
זה התפקיד שלכם. ואם אתם רק מתלוננים אז אולי אתם לא בתפקיד הנכון.

winston
27/03/08, 10:47
ווינסטון אם המנהלים באתר הזה לא היו פה כמעט מיום הקמתו ונותנים ותורמים אז לא היו משתמשים שבאים לפורום כי אף אחד לא היה עוזר להם!
כל אחד שעף ונח בחוץ לפני זה ידע לאיים ולהגיד שיש פורומים אחרים ושהם לא יחזרו לפה,אז אני אגלה לך משהו,כולם חזרו כמו גדולים!!
אז תעשה טובה אל תחשוב שאתה יודע הכל ותפסיק עם ההשמצות שלך על המנהלים.

על מה לעזאזל אתה מדבר?
אהה, בגלל שיש לך טריליון הודעות שחצי מהם זה לשנות כותרת והחצי השני זה "תעשה רסטור"
אתה חושב שאתה מחזיק את הפורום על הכתפיים שלך?
עם כל הטריליון הודעות שלך יש לא מעט משתמשים בפורום שעזרו יותר ממך
מה גורם לך לחשוב שאם לא היית נועל ת'רדים בגלל כותרות או בגלל מיקום לא נכון
אף אחד לא היה עוזר להם?
וכן, יש פורומים אחרים, בגלל זה לא הזיזו לי האיומים שלך מהרגע הראשון
אני לא פה בגלל שאני צריך עזרה, אני פה בגלל שאני רוצה לעזור
אם זה לא יקרה פה זה יקרה במקום אחר.
ואני לא משמיץ אף אחד ספציפי, אני פשוט כותב את דעתי (שזה לגיטימי בדיוק כמו שאתה כותב את דעתך בת'רד הזה)

godmoney
27/03/08, 11:07
אגב,
בקשר לנעילה והמחיקה של האשכולות - אי אפשר פשוט להעביר אותם לפורום אחר במקום למחוק?

zeevik
27/03/08, 12:22
אופס.
מה אני רואה פתאום?
winston!
ענית להרבה שאלות בפורום מדריכים באשכול שבלינק!
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=16970

אתה עובר על החוקים וחוטא סדרתי!

liraz
27/03/08, 14:07
די כבר עם השטויות האלו
כולנו בודקים הודעות חדשות ועונים עליהם
אף אחד לא טורח לבדוק באיזה פורום הן נמצאות
זה הופך אותנו "לעבריינים"? אם זאת הגישה שלכם אז יאללה, תתחילו לחלק אזהרות
תשארו עם עצמכם בפורום ותבלו.
אלו שפותחים הודעות במקום לא נכון אלו משתמשים חדשים
זה לא ישתנה אם נפסיק לענות להם
וזה בטח עדיף מלנעול נושא של אדם שקנה מכשיר והוא לחוץ כי המכשיר שלו "מריץ שורות על המסך" או סתם דברים שמלחיצים משתמשים חדשים.
אם אתה מצפה שאני אתרשם מזה שאתם מוחקים/מעבירים עשרות הודעות ביום אז מצטער, אני לא
זה התפקיד שלכם. ואם אתם רק מתלוננים אז אולי אתם לא בתפקיד הנכון.

אוקיי אני עכשיו רשמית מודיע לך שאכזבת אותי לגמריי עם התשובה שלך ...
אם היית אדם נורמלי עם הבנה מינימלית שחוקים נוצרו ע"מ לעשות סדר ומשמעת ... ולא ע"מ לעבור עליהם, אז אולי היית מבין את הנושא שמעבר על החוקים = יצירת בלאגן או יצירת גלים שיתחילו בלאגן.
כל תלונה מתחילה במעבר על החוקיים ... אני אתן לך דימוי על העולם האמיתי ....
מה היה קורה אם היית צריך לנסוע כל יום באותה הצומת לעבודה ויש בא רמזור , בצומת 4 כיווני נסיעה אבל התנועה שם מאוד מאוד דלה, חוץ ממך, הרמזור שלך מתחלף כל 10 דקות , אתה תעבור באדום ?

ואם פעם אחת מתוך 1000 הפעמים שעשית את זה יהיה שם שוטר ? הוא ייתיחס לזה אחרת בגלל שאין שם תנועה ?
ואם פתאום בדיוק כשאתה חוצה דווקא תעבור מכונית ?

אז נכון שאת הקנס אתה תקבל ונכון שהדבר הכי פשוט לעשות זה להתלונן על הערייה שהתשתית שיש שם רמזור לא חכמה ונכון שזה קל להגיד טוב הפעם היה שוטר מחר לא יהיה .....

בסופו של דבר .... האם יום אחרי שקיבלת קנס תחצה שוב באדום? או שתבזבז 10 דקות מזמנך ?

אופס.
מה אני רואה פתאום?
winston!
ענית להרבה שאלות בפורום מדריכים באשכול שבלינק!
http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=16970

אתה עובר על החוקים וחוטא סדרתי!

צודק אדון זביק ! והוא גם קיבל ממני הודעה פרטית על זה מזמן .... ותיקן את דרכיו .... ובאמת נהיה סדר מועט לזמן מה .... ועכשיו בלאגן שוב חוגג ....

אגב,
בקשר לנעילה והמחיקה של האשכולות - אי אפשר פשוט להעביר אותם לפורום אחר במקום למחוק?

ועכשיו כתשובה לשאלה שלך ידידי אני אתן לך את דעתי להגדרת תפקיד המנהל.

מנהל בפורום תפקידו לשמור על הסדר ולתת מענה מקצועי למשתמשי הפורום, ברוב המקרים בפורום זה סידור הניהול (התשתית) שיש למנהלים היא לא אייי ולכן המנהלים כן עובדים קשה ... וברוב המקרים בהם המנהלים נתקלים עם הפרת החוקיים המקרה לא מסתיים באזהרה פיזית אלא באזהרה מילולית בלבד ולא כי אנחנו פרייארים אלא מתוך הבנה למצב הנתון .... אבל כלום לא ייפטר אם תעבור 200 פעם באדום ולא תקבל קנס ... נכון ?

יום טוב לכם.

Alonsp
27/03/08, 16:13
למה לא פשוט נועלים את האשכולות בפורום מדריכים וזהו!?

Gil.B
27/03/08, 16:18
אדרבא, מערכת Vbulletin מערכת מקצועית ומתקדמת,למה אתם מאפשרים פרסום בפורום מדרכים?
במקומכם הייתי יוצתר פורום מדריכים, וארכיון מדריכים מרוכז, שלא יהיה כלכך מבולגן, ואת האשכוללות הטובים הייתי מעביר לארכיון המדריכים המסודר, כבר היה פותר חלק מהצרות.

עוד רעויונות? דברו איתי בפרטי.

winston
27/03/08, 16:26
אוקיי אני עכשיו רשמית מודיע לך שאכזבת אותי לגמריי עם התשובה שלך ...
אם היית אדם נורמלי עם הבנה מינימלית שחוקים נוצרו ע"מ לעשות סדר ומשמעת ... ולא ע"מ לעבור עליהם, אז אולי היית מבין את הנושא שמעבר על החוקים = יצירת בלאגן או יצירת גלים שיתחילו בלאגן.
כל תלונה מתחילה במעבר על החוקיים ... אני אתן לך דימוי על העולם האמיתי ....
מה היה קורה אם היית צריך לנסוע כל יום באותה הצומת לעבודה ויש בא רמזור , בצומת 4 כיווני נסיעה אבל התנועה שם מאוד מאוד דלה, חוץ ממך, הרמזור שלך מתחלף כל 10 דקות , אתה תעבור באדום ?

ואם פעם אחת מתוך 1000 הפעמים שעשית את זה יהיה שם שוטר ? הוא ייתיחס לזה אחרת בגלל שאין שם תנועה ?
ואם פתאום בדיוק כשאתה חוצה דווקא תעבור מכונית ?

אז נכון שאת הקנס אתה תקבל ונכון שהדבר הכי פשוט לעשות זה להתלונן על הערייה שהתשתית שיש שם רמזור לא חכמה ונכון שזה קל להגיד טוב הפעם היה שוטר מחר לא יהיה .....

בסופו של דבר .... האם יום אחרי שקיבלת קנס תחצה שוב באדום? או שתבזבז 10 דקות מזמנך ?

קודם כל תודה, אני מגדיר את עצמי כבן אדם נורמטיבי
גם יש לי הבנה ברורה לגבי חוקי המדינה.
אבל ההשוואה שלך בין חוקי הפורום לחוקי המדינה היא מגוחכת.
לשוטר לא איכפת אם יסעו בכביש אנשים, לבעל האתר יש אינטרס שיהיו בו כמה שיותר גולשים ("נוסעים").
הוא יודע שאם יהיה בלאגן בפורום, זה לא ימשוך גולשים
אז הוא שם מודרים שישמרו על הסדר
אבל אותם מודרים צריכים להבין (וזה מה שחסר פה בפורום, הבנה) שיש צורך בבלאנס
כי בכל זאת המטרה הסופית היא שיהיו כמה שיותר גולשים, הסדר הוא רק אמצעי.
אז די עם הפוזה, אל תעשו לנו טובה שאתם "חסים" עלינו ודי עם האיומים המרומזים (והמפורשים)
תעשו את העבודה שלכם בשקט, תעבירו הודעות לפורום המתאים, תבקשו לשנות את הכותרת כשצריך והכי חשוב תשלימו שזה התפקיד שלכם. (כי כרגע יש כאן כמה שבטוחים שהתפקיד שלהם הוא "מגן הפורום" וכל האמצעים כשרים בשביל לשמור על החוקים).
אם תלמד משפטים פעם אז תלמד שלפעמים כוונת המחוקק יותר חשובה מלשון החוק.

winston
27/03/08, 16:31
למה לא פשוט נועלים את האשכולות בפורום מדריכים וזהו!?
כי אין שום סיבה הגיונית לעשות את זה?
ההודעה הראשונה נשארת המדריך תמיד
ושאר ההודעות מדברות על סוגיות שנוגעות לנושא המדריך
זה עדיף מאין ספור ת'רדים בנושא

liraz
27/03/08, 17:24
קודם כל תודה, אני מגדיר את עצמי כבן אדם נורמטיבי
גם יש לי הבנה ברורה לגבי חוקי המדינה.
אבל ההשוואה שלך בין חוקי הפורום לחוקי המדינה היא מגוחכת.
לשוטר לא איכפת אם יסעו בכביש אנשים, לבעל האתר יש אינטרס שיהיו בו כמה שיותר גולשים ("נוסעים").
הוא יודע שאם יהיה בלאגן בפורום, זה לא ימשוך גולשים
אז הוא שם מודרים שישמרו על הסדר
אבל אותם מודרים צריכים להבין (וזה מה שחסר פה בפורום, הבנה) שיש צורך בבלאנס
כי בכל זאת המטרה הסופית היא שיהיו כמה שיותר גולשים, הסדר הוא רק אמצעי.
אז די עם הפוזה, אל תעשו לנו טובה שאתם "חסים" עלינו ודי עם האיומים המרומזים (והמפורשים)
תעשו את העבודה שלכם בשקט, תעבירו הודעות לפורום המתאים, תבקשו לשנות את הכותרת כשצריך והכי חשוב תשלימו שזה התפקיד שלכם. (כי כרגע יש כאן כמה שבטוחים שהתפקיד שלהם הוא "מגן הפורום" וכל האמצעים כשרים בשביל לשמור על החוקים).
אם תלמד משפטים פעם אז תלמד שלפעמים כוונת המחוקק יותר חשובה מלשון החוק.

שמע , אני עדיין חולק על דעתך בכמה נושאים ... תפקיד המנהל הוא לא להיות עבד אלא להיות שומר סדר ...
ובזה אני סיימתי עם הנקודה שלי ויצאתי מהדיון.
יום טוב לכולם

winston
27/03/08, 18:31
לא אמרתי עבד בשום שלב,
אבל יש יותר מדרך אחת לשמור על סדר.
אפשר לעשות את זה "בטרור": לנעול, להזהיר, לאיים באזהרות והרחקות.
ואפשר להעיר אבל להעביר את הת'רד למקומו.

שתיהן יפעלו, אבל הראשונה תבריח משתמשים מהפורום והשניה לא,
תשאל את אלי מה הוא מעדיף ;)

orarbel
27/03/08, 19:32
לא אמרתי עבד בשום שלב,
אבל יש יותר מדרך אחת לשמור על סדר.
אפשר לעשות את זה "בטרור": לנעול, להזהיר, לאיים באזהרות והרחקות.
ואפשר להעיר אבל להעביר את הת'רד למקומו.

שתיהן יפעלו, אבל הראשונה תבריח משתמשים מהפורום והשניה לא,
תשאל את אלי מה הוא מעדיף ;)

אנחנו הGARBAGE COLLECTOR של ג'אווה האנושיים!!
המשתמשים יכתבו פוסטים חלקם לגיטימיים וחלקם זבליים ואנחנו כל פרק זמן קבוע נעבור ונמחק את הפוסטים הזבליים.

הדרך לפיה אאני רואה זאת היא מציאת האיזון בין 2 הדרכים שאמרת:
משתמש יצר פוסט זבלי? להעיר אבל להעביר את הת'רד למקומו.
אותו משתמש חזר על כך? להזהיר
שוב? לנעול
שוב? והרחקות

winston
27/03/08, 20:38
לך על זה
תתחילו לחלק אזהרות לאנשים שמגיבים בפורום מדריכים (כמוני וכמו רבים וטובים אחרים)
זה בטוח יעזור מאוד לאתר.

terminator
28/03/08, 01:35
ווינסטון תעשה טובה ותפסיק לחפור עם הקטע של אנשים יעזבו!!
אמרתי לך,אנשים מדברים ועפים וחוזרים כמו גדולים,די לחשוב שאתה יודע הכל.
דבר נוסף,אולי אתה נרשמת לאתר רק חודש אחרי אבל אתה התחלת באמת לעזור בו רק בחודשים האחרונים אז אתה בטח לא זה שמחזיק את הפורום הזה,אז תחסוך ממני את הדיבורי סרק שלך.
אם יש לך זמן מיותר תעבור על הפורום ותתפלא שיש לי יותר הודעות עזרה מאשר הודעות שקשורות לתפקיד שלי,והכי חשוב בטח יותר הודעות עזרה ממך!!
אתה רק יודע להתלונן ולבכות כמו ילד קטן,אמרתי ואני יחזור על זה שוב,לא טוב לך? סע לשלום,המפתחות בפנים.
הפורום הזה היה לפניך ויהיה אחריך,כן גם אחרי הוא יהיה אבל אחריך בטוח!

winston
28/03/08, 01:38
1.אני בשום שלב לא אמרתי שאני מחזיק את הפורום, אני פשוט תיקנתי אותך בנושא
2.כבר מזמן הפסקתי להתייחס למה שאתה כותב (בעיקר בגלל שזה לרוב שטויות), אז גם הפעם אני אתעלם מההערה שלך

terminator
28/03/08, 02:31
אל תתעלם,תבין מה אני אומר לך,זה פשוט.
גם הדברים שלך לא תמיד נבונים ונכונים אבל לא משנה.

winston
28/03/08, 02:32
לא תודה, אני מעדיף להתעלם.

ttt
28/03/08, 02:35
אני לא אמרתי שיהיה צרות שכול פעם שזאבייק הזה פותח אשכול יש בעיות

iPhoner(?)
28/03/08, 02:51
יש לי הצעה:
בואו נדבר גלויות, עניני ומכובד. בלי להרים קול.

ראשית, ט.ל.ח. מכיון שבלהט הענינים פתחתי את האשכול בטעות בפורום מדברים על הכל ולא בפורום משוב, (סמוכים בעמוד הפורומים הראשי), משום כך לא מצאתי את האשכול וסברתי שהוא נמחק.
אני מתנצל.

אבל,
זה לא עצם הענין, ואין טעם להיתפס לחלק הזה יותר מידי.
עצם הענין לטעמי הוא שמנהל פורום צריך להתנהג מנומס יותר, אין לו לפגוע באדם (ועובדה שהוא נפגע, ראו תגובתו).
ואם כבר שגה ועשה זאת, עליו להתנצל ולא להעלים את הודעתו. (שאגב מופיעה בציטוט של אותו גולש).

מה שקרה אחר כך ולא ראוי לא פחות, זה האשמות חסרות שחר של מנהל אחר כלפי, על הפרת חוקי הפורום 7 פעמים ביום. הוא יודע אפילו להצביע איפה ואיך אני מפר חוקים. אני מגיב שלא כחוק בפורום מדריכים.
נאדה. כפי שכתבתי בעמוד קודם.

חלק מהמנהלים מעט אגרסיביים, ומוטב היה שיתעדנו קצת.

זהו.

זה ועוד איך עצם העניין!
אתה סתם מחפש לריב עם כולם. פתחת ת'רד על נושא מסוים שהתברר כטעות שלך.
במקום להודות שגם אתה עושה טעויות ולגמור עם הת'רד הזה אתה ממשיך וממשיך.
אם זה לא עצם העניין למה זה היה הנושא המקורי של הת'רד? אתה מחפש תירוצים?

הנה עוד מנהל שמתאים את עצמו לרוח הניהול.
אני עובר על החוקים 7 פעמים ביום?
אני עונה על הודעות בפורום מדריכים?
מאיפה הבאת את השטויות האלה?
עברתי אחורה על 300 הודעות אחרונות שלי (מתוך 360) יש רק תגובה אחת בפורום מדריכים, שהיא לינק למדריך ישן באותו נושא של מדריך חדש שמישהו העלה.
מה הקטע של ההשמצות הלא מבוססות האלה?

אני עובר על החוקים בכל יום 7 פעמים? אולי תבדוק לפני שאתה משחרר סתם?

דרך אגב, אם זה היה נכון היית רואה את הפוסט שלא נמחק לך.
רות סוף.

ttt
28/03/08, 03:00
את זה אני אמרתי כול הזמן רק בעיות אם הזבייק הזה ריב ומדון אני לא יודע מה הוא מרוויח מזה ולמה כולם רבים אם כולם

dooby
29/03/08, 12:00
גולשים ומנהלים יקרים.
נראה לי שהגבתם כבר מספיק בנושא הזה.