מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : גרסה 5.1 לאפל TV עם תמיכה בעברית ועוד

natish
09/10/12, 06:20
זמן קצר אחרי שיחרור iOS 6 למכשירי ה- iDevice, אפל שיחררה את גרסה 5.1 למכשיר האפל TV עם תמיכה בעברית, וכמה פיצ'רים חדשים וחביבים.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22989&stc=1&d=1349752612

זמן קצר אחרי שיחרורה של iOS 6, אפל שיחררה את גרסה 5.1 עבור מכשירי האפל TV דור 2 ו- 3, תחת המספור 10A406e. השינוי הגדול ביותר בגרסה הוא תמיכה בפיצ'ר ה- Shared Photo Streams של iOS 6 שהגיעה גם לתוכנת iPhoto למק, אולם יש עוד כמה פיצ'רים חביבים כמו למשל: היכולת להזרים סאונד לרמקולים ומוצרים התומכים ב- AirPlay והיכולת לעבור בין חשבונות איטיונס שונים. פיצ'ר חדש ונוסף שמדבר בעיקר למשתמשים הישראליים הוא תמיכה בשפה העברית, שיכולה לרמז אולי על בואה ההולך והקרב של איטיונסטור בישראל, או הוספת תכנים שיעבדו גם כאן, כשנכון להיום הולו ונטפליקס לא עובדים ללא פרוקסי לכתובת אמריקאית.

https://img.skitch.com/20121009-fg9gmmsee1mbdtar7hb2kiruw4.jpg

מה שכן הגרסה החדשה הוסיפה גם פיצ'ר חביב והוא האפשרות לשנות את המיקום של האייקונים (מלבד לאלו של חנות האיטיונסטור שנמצאים בשורה העליונה) באפל TV, ואף להעלים אייקונים לא רצויים.

כדי לשנות מיקום של אייקון יש: להגיע לאייקון הרצוי --> לחיצה ארוכה על לחצן ה- Select בשלט עד שהאייקון יתחיל לרקד --> לבחור את המיקום הרצוי עם לחצני השלט --> לחיצה נוספת על Select תעביר את האייקון שנבחר למקום החדש.

כדי להעלים אייקונים מסוימים יש להכנס לנתיב: Settings > General > Parental Controls לאפשר את בקרת ההורים ולבחור את האייקון/נים שרוצים להעלים.

Shriki
09/10/12, 14:08
אני ממש מקווה שהחנות באמת בדרך לפה. דרך אגב מה עם העצומה שרצו להריץ פה באתר? זה באמת קורה? עושים את זה?

galslook
09/10/12, 14:20
שאלה- האפל TV עובד בארץ? מה אני יוכל לעשות איתו פה? אני יוכל לרכוש תכנים או סתם לומר שיש לי אפל TV?

natish
09/10/12, 14:47
אני ממש מקווה שהחנות באמת בדרך לפה. דרך אגב מה עם העצומה שרצו להריץ פה באתר? זה באמת קורה? עושים את זה?

תברר עם המארגן, אם כי לדעתי זה יעיל כמו כוסות רוח למת.
בסופו של דבר זה תלוי בהחלטת הכדאיות של אפל בנושא והשוק פה הוא קטנטן עבורה שהמאמצים בנושא אפילו לא כדאיים לשיקול, עם כמה שזה מצער לומר.

שאלה- האפל TV עובד בארץ? מה אני יוכל לעשות איתו פה? אני יוכל לרכוש תכנים או סתם לומר שיש לי אפל TV?

כן, אם יש לך חשבון איטיונס אמריקאי תוכל לרכוש תכנים בין אם מוזיקה, סרטים, סדרות (גם השכרה) לצפות ביוטיוב, תכני הספורט שמוצעים, Vimeo ולראות את התמונות ששמורות ב- Photo Stream.

כמובן שהכי חשוב הוא שתוכל לעשות מירורינג למכשירי ה- iOS, במידה ויש לך את המכשירים מ- 2 הדורות האחרונים, כלומר מהשנה האחרונה.

זה די חביב והמחיר די נמוך.

ymeiner
09/10/12, 16:33
מה שהכי טוב באפל tv זה הAirPlay. המכשיר עולה 20 דולר יותר מכבל hdmi. אין סיבה לא לקנות.

shaharatia
09/10/12, 16:39
מה עם יוטיוב? אני מקווה שלא הורידו אותם גם מהאפל טיוי.
לגבי רכישת תכנים אני עד לא מזמן יכולתי לרכוש תכנים ולשכור סרטים עד שהופיעה לי הודעה שפרטי כרטיס האשראי לא תואמים לפרטי חשבון בנק ( כאילו חייב כרטיס אמריקאי שמשייך

natish
09/10/12, 17:47
מה עם יוטיוב? אני מקווה שלא הורידו אותם גם מהאפל טיוי.
לגבי רכישת תכנים אני עד לא מזמן יכולתי לרכוש תכנים ולשכור סרטים עד שהופיעה לי הודעה שפרטי כרטיס האשראי לא תואמים לפרטי חשבון בנק ( כאילו חייב כרטיס אמריקאי שמשייך

יש יוטיוב, אפל לא תסיר את הפיצ'ר הזה כי אין חנות אפסטור לאפל TV - עדיין...
וכן אתה צריך כרטיס אשראי שיהיה משויך לחשבון. יש לא מעט פתרונות לכך כמו כרטיסי אשראי Pre-Paid ושימוש בכרטיסי מתנה של איטיונס לטעינת החשבון.

shr
09/10/12, 20:57
אפשר לגלוש בדפדפן דרך הATV?

shaharatia
09/10/12, 21:37
הי עדכנתי גירסה ולחיצה ארוכה על select מכבה את המכשיר שזה גם נחמד כי עד עכשיו לא היה קיצור דרך לכיבוי המכשיר.
בכל אופן זה לא נותן לי את האפשרות לשנות מיקום לאייקונים.

natish
09/10/12, 21:45
אפשר לגלוש בדפדפן דרך הATV?

שלילי, רק יוטיוב ו- Vimeo

הי עדכנתי גירסה ולחיצה ארוכה על select מכבה את המכשיר שזה גם נחמד כי עד עכשיו לא היה קיצור דרך לכיבוי המכשיר.
בכל אופן זה לא נותן לי את האפשרות לשנות מיקום לאייקונים.

תעמוד על איזה אייקון של "אפליקציה" כמו למשל פליקר ותנסה.
כמו שציינתי השורה הראשונה לא ניתנת לשינוי.

shr
10/10/12, 00:53
[QUOTE=natish;1295520]שלילי, רק יוטיוב ו- Vimeo

ומה האפשריות של מכשיר פרוץ?

iamisraeli3
10/10/12, 04:25
סתם בזבוז כסף מיותר.
פשוט תקנו ב 100 דולר xtreamer וזהו.
אפשר להריץ דרכו כל פורמט כל גודל אפשר להתחבר לרשת הביתית, לכל מחשב כולל לינונקס FTP מה לא... אפילו השיתוף קבצים של האייטיונס.
המכשיר ממש מההתחלה בעברית וכיום יש להם קהילה שלמה של ישראלים שדואגים שפיתוח תוספים.
לדוגמא אתם יכולים להוריד תרגום ישירות דרך השלט בעברית, ועוד כל מיני דברים מגניבים.

ymeiner
10/10/12, 05:09
סתם בזבוז כסף מיותר.
פשוט תקנו ב 100 דולר xtreamer וזהו.
אפשר להריץ דרכו כל פורמט כל גודל אפשר להתחבר לרשת הביתית, לכל מחשב כולל לינונקס FTP מה לא... אפילו השיתוף קבצים של האייטיונס.
המכשיר ממש מההתחלה בעברית וכיום יש להם קהילה שלמה של ישראלים שדואגים שפיתוח תוספים.
לדוגמא אתם יכולים להוריד תרגום ישירות דרך השלט בעברית, ועוד כל מיני דברים מגניבים.

ואתה לא נשמע לעצמך כאילו כרגע מכרת לנו את הgs3 נכון?

אם יש לך אייפד או אייפון, גם ככה אתה יכול להריץ עליהם הכל. ביחד עם איירפלי, אפשר לראות כל סרט ובכל פורמט וכל זה ב100 דולר.

maorb
10/10/12, 09:46
יש לי שאלה, יש לי APTV3 ועדכנתי אותו לגרסא האחרונה
כל האייקונים שמופיעים בכתבה לא מופיעים אצלי בכלל יש לי רק אייקון של computers ו settings.
בדקתי והparent control מכובה אני לא מוצא איך לשים את האייקונים או האם הם אמורים להופיע?

natish
10/10/12, 12:54
[QUOTE=natish;1295520]שלילי, רק יוטיוב ו- Vimeo

ומה האפשריות של מכשיר פרוץ?

כרגע אין פריצה לדור 3, רק לדור 2 ואני לא בטוח עד איזה גרסה.

יש לי שאלה, יש לי APTV3 ועדכנתי אותו לגרסא האחרונה
כל האייקונים שמופיעים בכתבה לא מופיעים אצלי בכלל יש לי רק אייקון של computers ו settings.
בדקתי והparent control מכובה אני לא מוצא איך לשים את האייקונים או האם הם אמורים להופיע?

אתה צריך להכנס להגדרות ולהכניס את פרטי חשבון האיטיונס שלך.

maorb
10/10/12, 21:12
[QUOTE=natish;1295804][QUOTE=shr;1295654]

הכנסתי את כל הפרטים ועדיין לא משתנה, מכיר עוד איזה שהוא טריק או שאני אאפס אותו?

שיניתי את הlocation ל ארהב וזה פתר את הבעיה....:)

natish
11/10/12, 04:01
הכנסתי את כל הפרטים ועדיין לא משתנה, מכיר עוד איזה שהוא טריק או שאני אאפס אותו?

שיניתי את הlocation ל ארהב וזה פתר את הבעיה....:)

אחלה! :)