מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רשמי- אושר יבוא האייפון לישראל

guyphone
26/03/08, 08:45
http://www.nrg.co.il/online/16/ART1/714/286.html

udital
26/03/08, 09:01
נו אז משרד התקשורת אישר לייבא אייפון...בעיה אחת קטנה אפל לא ממש מתלהבת...

amiRach
26/03/08, 09:14
נו אז משרד התקשורת אישר לייבא אייפון...בעיה אחת קטנה אפל לא ממש מתלהבת...

זה לא שאפל "לא מתלהבת", פשוט לא ממש אכפת לה, היא לא הולכת לשווק את זה דרך יצרן מסכן שלא ישלם לה תגמולים על המכשירים.. משרדי התקשורת בכל העולם יכולים לתת אישורים, אפל בסוף יסגרו עם מי שירצו.

yoeli5
26/03/08, 12:02
עד שהם יסגרו עם חברה סלולרית רשמית יקח עוד הרבה זמן...

Magister
26/03/08, 12:10
כל מה שמשרד התקשורת יכול לאשר בייבוא זה שהטלפון עונה על הקריטריונים של הגבלות הקרינה וכו'. כל ייבוא אישי של טלפון צריך בעקרון להיות מאושר ע"י משרד התקשורת, וזה מה שעשו גם כאן. אין לזה שום קשר לחברה שמייצרת את הטלפון והחברה שביקשה את האישור הזה עושה הרבה רוח מכלום

דוד עומר
26/03/08, 12:30
תגידו אם יהיה ייבוא רשמי של האייפון לארץ כמו שהכתבה מציינת זה אומר שיהיה אפשר לעשות ביטוח דרך החברה הזאת? או שזה לא משנה את מצב הביטוח

CookieMonster
26/03/08, 15:13
ממה שאני יודע, חברות הטלפון אינן טורחות להביא את המכשיר מסיבה אחת.
הן חברות פלאפון, ולא חברות מכשיר Mp3.
בכל זאת, הם מתייחסים לנתוני הפלאפון הלא מתקדמים במיוחד.
אחרי הכל זה מכשיר דור שני ולא דור שלישי.
חברות הטלפון דוגלות בלקדם את המשתמשים בדור יותר גבוה, זה מאמץ מיותר לדעתן כי הן
מעדיפות להוציא מכשירי דור 3 ודור 3.5 למשתמשים, מאשר למכור מכשיר mp3 עם דור 2.

השמועה אומרת שחברות הסלולר יוותרו על להביא את מכשיר האייפון הנוכחי, ובשנה הבאה לקדם את האייפון
הבא, שיהיה ראוי יותר לשווק מכיוון שהדור שלו כבר לא יהיה דור 2.

natish
26/03/08, 16:17
ממה שאני יודע, חברות הטלפון אינן טורחות להביא את המכשיר מסיבה אחת.
הן חברות פלאפון, ולא חברות מכשיר Mp3.
בכל זאת, הם מתייחסים לנתוני הפלאפון הלא מתקדמים במיוחד.
אחרי הכל זה מכשיר דור שני ולא דור שלישי.
חברות הטלפון דוגלות בלקדם את המשתמשים בדור יותר גבוה, זה מאמץ מיותר לדעתן כי הן
מעדיפות להוציא מכשירי דור 3 ודור 3.5 למשתמשים, מאשר למכור מכשיר mp3 עם דור 2.

השמועה אומרת שחברות הסלולר יוותרו על להביא את מכשיר האייפון הנוכחי, ובשנה הבאה לקדם את האייפון
הבא, שיהיה ראוי יותר לשווק מכיוון שהדור שלו כבר לא יהיה דור 2.

מה שחברות הסלולר רוצות זה דבר אחד ומה שאפל רוצה זה דבר שני.
אם אפל הייתה רוצה היא הייתה מוכרת כאן את האייפון ממזמן וכל מפעילה הייתה מתלקקת לאפל לקבל את הזיכיון.
מה שכן אפל לא שמה קצוץ על השוק הישראלי, החל מהתמיכה באייפוד (העברית שיש בו זה בזכות אנשים כמו ינון) וכלה בתמיכה למקים שלה שבאף אחד מהם אין עברית.
אתם יכולים לקרוא לי פסימי אתם יכולים לקרוא לי רואה שחורות אתם יכולים לקרוא לי כשאתם מסתכלים על תמונות של בר רפאלי בבלייזר אבל לא ניראה לי שאפל תשווק אייפונים כאן מיוזמתה בקרוב מכיוון שהשוק הישראלי הוא כעין וכאפס לעומת שווקים אחרים וההשקעה שלה לשווק את המכשיר כאן בארץ (עברית וכו') לא שווה את שעות העבודה של המתכנתים שלה.

אני מקווה שאני טועה ושנראה כאן אייפון משווק בקרוב.
אבל גם אם לא יחסית למכשיר שלא נימכר בארץ הוא מאוד פופולרי ויש המון אייפונרים שם בחוץ...

orarbel
26/03/08, 16:45
מה שחברות הסלולר רוצות זה דבר אחד ומה שאפל רוצה זה דבר שני.
אם אפל הייתה רוצה היא הייתה מוכרת כאן את האייפון ממזמן וכל מפעילה הייתה מתלקקת לאפל לקבל את הזיכיון.
מה שכן אפל לא שמה קצוץ על השוק הישראלי, החל מהתמיכה באייפוד (העברית שיש בו זה בזכות אנשים כמו ינון) וכלה בתמיכה למקים שלה שבאף אחד מהם אין עברית.
אתם יכולים לקרוא לי פסימי אתם יכולים לקרוא לי רואה שחורות אתם יכולים לקרוא לי כשאתם מסתכלים על תמונות של בר רפאלי בבלייזר אבל לא ניראה לי שאפל תשווק אייפונים כאן מיוזמתה בקרוב מכיוון שהשוק הישראלי הוא כעין וכאפס לעומת שווקים אחרים וההשקעה שלה לשווק את המכשיר כאן בארץ (עברית וכו') לא שווה את שעות העבודה של המתכנתים שלה.

אני מקווה שאני טועה ושנראה כאן אייפון משווק בקרוב.
אבל גם אם לא יחסית למכשיר שלא נימכר בארץ הוא מאוד פופולרי ויש המון אייפונרים שם בחוץ...

גם מסכים וגם אהבתי את החלי

natish
26/03/08, 16:59
גם מסכים וגם אהבתי את החלי
;) 10X

דוד עומר
27/03/08, 00:22
בכל זאת מישהו יודע אם יהיה אפשרי לבטח דרכם