מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : WSJ| ייצור האייפד מיני נמצא בעיצומו

natish
03/10/12, 23:07
הוול סטריט ג'ורנל מאשש את הדיווחים על ייצור האייפד מיני בברזיל ומדווח על תחילת הייצור ההמוני של המכשיר.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22930&stc=1&d=1349294834

הוול סטריט ג'ורנל מדווח שאפל החלה בייצור ההמוני של מכשירי האייפד מיני. לפי הדיווח של הג'ורנל המסתמך על 2 מקורות שונים מטרת המכשיר הוא להתחרות בשוק ה- Low End של תחום הטבלטים, תחום בו כיום שולט מכשיר ה- Kindle fire של אמזון ולאחרונה התצטרף אליו הנקסוס 7 של גוגל שקיבל ביקורות מצוינות. הדיווח לא מחדש לגבי הטבלט הקטן יותר והוא מציין שוב כי המכשיר צפוי להגיע עם מסך בגודל של 7.85 אינץ' ברזולוציה הנמוכה מרזולוציית ה- Retina של האייפד החדש, כלפי השמועות האייפד מיני יגיע עם רזולוצייה של 1024x768, אותה הרזולוציה בה אפל השתמשה באייפד הראשון ובאייפד 2.

הדיווח של הג'ורנל מגיע זמן קצר אחרי דיווח (http://www.iphones.co.il/forum/thread238361.html) המאתר היפני Macotakara לפיו ייצור האייפד מיני החל והוא נעשה במפעליה הברזילאים של פוקסקון, דבר אותו מאשר הג'ורנל בדיווח שלו. כמו כן יש הטוענים שאפל צפויה לקיים את אירוע השקת האייפד מיני ב- 10 לאוקטובר וכי ההזמנות צפויות להשלח בימים הקרובים. אולם לאור הדיווחים על תחילת הייצור ההמוני של המכשיר, יתכן מאוד ואירוע הצגת האייפד מיני יתקיים במועד מאוחר יותר, אם כי בניגוד לאייפון, הדרישה למכשירי האייפד היא נמוכה יותר, כשברבעון אפל מוכרת כ- 30 מיליון מכשירי אייפון ואילו הדרישה המכסימלית לאייפד הגיעה עד כה לכ- 17 מיליון, אם כי דרישה זו צפויה לעלות מרבעון לרבעון.

ymeiner
04/10/12, 00:25
מעניין מה תהיה הדרישה למכשיר. מי שקנה אייפד באפריל לא ימהר להחליף ובגלל העמימות בנושא, סביר להניח שמי שבאמת רצה מיני, לא חיכה לאייפד וקנה אנדרואיד. יש כמובן את הסיכוי שיש קהל יעד שלא יכול להרשות לעצמו לקנות אייפד או הורים שישמחו למתנה בתחום מחירים אפשרי.

W.Elad
04/10/12, 00:28
אני אישית ממש הייתי שמח למיני.
האייפד ה"רגיל" גדול לי בקצת, האייפון קצת קטן בשביל כל מיני ישומים משרדיים יותר.

מכשיר עם מסך שהוא איפשהו באמצע בין האייפון לאייפד יהיה מושלם מבחינתי.
בטח כשהחומרה נשארת זהה בגדול.

ymeiner
04/10/12, 01:32
גם אני אעדיף את המיני על הרגיל

Arielhatav
04/10/12, 03:35
האייפד מיני לא נשמע כמו משהו שלא מתאים לאפל? אפל זה רמה ואיכות שפונה (בדרך כלל) לאנשים שמחפשים איכות.
בלי להתפרס על יותר מידי דגמים מוזלים.
לא יודע - לי לא נשמע הגיוני ה?אייפד מיני? הזה.

עדן
04/10/12, 06:55
בתכלס? מיותר. זו כמובן דעתי האישית אבל אני חושב שהאייפד מספיק בהחלט והכניסה לתחום ה?טאבפונים? מיותר מאוד.

gilavr
04/10/12, 12:39
לטעמי מדובר בטעות גדולה להשיק מוצר כזה. ראיתי מכשירי טאבלט של המתחרים בגודל 7 אינץ . זה גימיק ולא יותר. המסך קטן מדי בשביל שימוש כטאבלט ולמעשה אין בו צורך ומכשיר מיותר לגמריי. חבל רק שזה ייפגע במכירות האייפד כי מי שייקנה את זה כבר לא יקנה אייפד שם הרווח של אפל גדול הרבה יותר.

W.Elad
04/10/12, 13:32
לטעמי מדובר בטעות גדולה להשיק מוצר כזה. ראיתי מכשירי טאבלט של המתחרים בגודל 7 אינץ . זה גימיק ולא יותר. המסך קטן מדי בשביל שימוש כטאבלט ולמעשה אין בו צורך ומכשיר מיותר לגמריי. חבל רק שזה ייפגע במכירות האייפד כי מי שייקנה את זה כבר לא יקנה אייפד שם הרווח של אפל גדול הרבה יותר.

שאלה - איך אתה יודע איפה הרווח של אפל "גדול הרבה יותר" ביחס למוצר שעוד לא יצא לשוק, לא מכר מכשיר אחד, לא ידוע איזה תוכן יחודי יהיה בשבילו, לאיזה קהל הוא פונה בדיוק... על בסיס מה הקביעה.

אני למשל, מחזיק במחשב נייד + אייפון, יש לי בבית אייפד (לא שלי אישי) ואני ממש לא נופל ממנו.
המכשיר מבחינת מסך גדול מדי לטעמי האישי לרוב השימושים שלי. מצד שני, מכשיר בפורמט האייפד אבל בגודל קטן יותר יהיה אידיאלי מבחינתי למיילים, משחקים ותכני אינטרנט אחרים. מדובר עדיין במסך מכובד.

האייפד מיני לא נשמע כמו משהו שלא מתאים לאפל? אפל זה רמה ואיכות שפונה (בדרך כלל) לאנשים שמחפשים איכות.
בלי להתפרס על יותר מידי דגמים מוזלים.
לא יודע - לי לא נשמע הגיוני ה?אייפד מיני? הזה.

אז למה אפל מייצרת:אייפוד טאץ', נאנו ושאפל (נניח לקלאסי למרות שהוא גם קשור)? כולם הרי נגני מוזיקה. אם נוציא את הטאץ', הנאנו והשאפל הם הקבלה די דומה לאייפד ואייפד מיני, ולא נראה לי שאיכות הבנייה של השאפל נופלת ממשהו שמאפיין את אפל.

להפוך משהו לקטן יותר לא אומר שאתה מוריד באיכות שלו.
נקודת היחוס לך שגוייה כי אתה (להבנתי) משווה את המכשיר למוצרים קיימים בשוק.
למה יש מקבוק אייר 11 ו 13? או פרו ב 3 גדלים שונים (ניתן ל 17 אינץ' את הכבוד הדועך שלו)?

audiR8
04/10/12, 16:40
ורק אני תוהה לאן נעלמה הבטחתו של קוק בנוגע ל'הכפלת הסודיות'?
מחדלים כמו חשיפה מלאה של אייפון 5 ואייפד מיני לא ראינו אפילו בסמסונג.