מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפון 5 סימפרי גם ברשת AT&T

natish
27/09/12, 03:42
האתר TechCrunch מדווח כי מכשירי האייפון 5 ברשת AT&T ניתנים לפתיחה לסימפרי על ידי רסטור פשוט.

https://img.skitch.com/20120927-pt7u3jyw3ut3m7f29kd4u9mj9u.jpg

לאחרונה דיווחנו (http://www.iphones.co.il/forum/thread237532.html) כי חברת Verizon האמריקאית מוכרת את מכשירי האייפון 5 שלה, כשהם מגיעים פתוחים (סימפרי) לשימוש עם רשתות GSM, כך שכל מה שצריך לעשות הוא להכניס את כרטיס הנאנו סים והמכשיר יעבוד עם רשת ה- GSM של הכרטיס. כמו כן לאחרונה דווח כי החברה גם לא מתכננת לנעול את המכשירים, זאת לאור הסכם עם ה- FCC האמריקאי, כך שכל מי שרוכש מכשיר אייפון 5 ברשת של Verizon יוכל להשתמש במכשיר באופן חופשי פה בארץ, ולמרות שהדבר עדיין לא וודאי ב- 100%, נראה כי גם רשת ה- LTE תפעל, אם כי משרד התקשורת עדיין לא ציין באופן סופי ומפורש אלו תדרים הוא מתכוון לפנות עבור הרשת.

ובכן נראה כי Verizon היא לא לבד בסיפור וכל נושא נעילת המכשיר לרשת מסוימת מתחיל להתמסמס בארה"ב. נראה כי הלקוחות של AT&T שרוכשים מכשירי אייפון במחיר מלא, יכולים לשלוח פקס, זאת כדי לפתוח את המכשיר לשימוש עם כל סים. האתר TechCrunch מדווח שעם מכשיר האייפון 5 התהליך הוא הרבה יותר פשוט וכל מה שדרוש הוא לבצע רסטור למכשיר. האתר ווידא את הנושא עם התמיכה של AT&T, ולאחר תהליך הרסטור אכן המכשיר נפתח לשימוש עם כל סים, והוא התחבר באופן מוצלח לרשת של T-Mobile, אחרי התאמת הסים והכנסתו למכשיר.

ההמלצה שלנו היא לנסות ולהמנע מרכישת מכשירי האייפון 5 ברשת של AT&T, או מכשירי אייפון 5 התואמים לרשת הזו, מהסיבה שנכון לעכשיו AT&T משתמשת בתדרי LTE שונים משאר העולם שנכון לעכשיו נראה שלא יפעלו פה בארץ. אתם יכולים למצוא עוד מידע בנושא, בפוסט של Shai Mizrachi: http://www.iphones.co.il/forum/thread236765.html

Lior.B
27/09/12, 08:18
תודה על הכתבה,נתי :)
האייפון 5 ברשת AT&T שניתן לפתיחה ע?י ריסטור הוא רק וריזון ?

Shai Mizrachi
27/09/12, 12:12
תודה על הכתבה,נתי :)
האייפון 5 ברשת AT&T שניתן לפתיחה ע?י ריסטור הוא רק וריזון ?

ליאור:
At&T ו Verizon הן שתי מפעילות סלולר שונות בדומה ל:
גולן טלקום וסלקום.
השאלה שלך אינה ברורה...

תודה נתי.
כמו שחשבתי, מכשירים בFull Price תמיד יהיו סים פרי מאז ה4S.
אפל במכוון לא פירסמו מכשירי Unlocked על מנת להפחית מלהט הרוכשים בהתחלה. למרות הכל, מהיום הראשון היה ניתן לרכוש מכשיר סים פרי בארה"ב..

o.b.a
27/09/12, 12:15
אז מה זה אומר??? שאפשר לקנות סימפרי ב200$??

Shai Mizrachi
27/09/12, 12:57

לא.
200$ זה מחיר מסובסד למי שרוכש אייפון שפתוח לחברה המסבסדת בלבד.

איתי אליעזר
27/09/12, 13:07

לא... כשאתה קונה ב200$ אתה מתחייב לשלם כל חודש לAT&T...

אז כעיקרון אתה יכול אבל אז אתה משלם כל חודש בנוסף לAT&T :)

או שברגע שאתה פותח לסים זר, אתה שובר התחייבות ואז משלם להם "קנס"

נראה לי...

Lior.B
27/09/12, 13:23
ליאור:
At&T ו Verizon הן שתי מפעילות סלולר שונות בדומה ל:
גולן טלקום וסלקום.
השאלה שלך אינה ברורה...

התבלבלתי,חשבתי שוריזון לא מפעילה סלולרית,כנראה שכחתי...

yuval1996
27/09/12, 15:41
אז מה אתם אומרים מאיפה אתם ממליצים לרכוש את הסים פרי

באשכול שפרסמתי אומרים כמה שverzion הכחישו שהמכישירים שלהם פתוחים סים פרי וסרבו למכור ללא חוזה
http://www.iphones.co.il/forum/thread237812-2.html#post1288962

Eliran L
27/09/12, 16:13
נתיש, אתה יכול לאשר את השמועות שניתן לקנות אייפון SF באפל סטור ארה"ב?
כבר כמה משתמשים דיווחו שאכן זה אפשרי.
וגם חבר שלי מהעבודה אמר לי שהוא קנה בארה"ב באפל סטור לא ורייזון ולא ATT והמכשיר פתוח ועובד מצוין.

idanmos
27/09/12, 19:02
אני רכשתי מכשיר אייפון 5 של AT&T כשהוא מגיע sim-free.
גם ככה אין מה לבנות עוד שנים ארוכות על LTE בארץ, לא לפחות בשנים הנראות לעין.

Shai Mizrachi
27/09/12, 19:23
מהיום הראשון המכשירים נמכרו כסים פרי, רק אפל לא הצהירו על כך.

idanmos
27/09/12, 19:28
תודה על המידע!
אגב, בשעה טובה, המכשיר בארץ, רק צריך לשחרר אותו מהמכס.

אחרי שנתיים שהיתי עם אנדרואיד, מי היה מאמין, אני חוזר לאייפון...

Efi-H
27/09/12, 19:30
תודה על המידע!
אגב, בשעה טובה, המכשיר בארץ, רק צריך לשחרר אותו מהמכס.

אחרי שנתיים שהיתי עם אנדרואיד, מי היה מאמין, אני חוזר לאייפון...

הזמנת דרך האינטרנט ?

וספר לנו איך המכשיר :P

idanmos
27/09/12, 20:25
קניתי באיביי, והמכשיר מעוכב במכס, צריך לשלוח אישורים לפדקס.

yuval1996
27/09/12, 21:11
אז אתם יכולים בבקשה להסביר לי אחת ולתמיד מה עלי לעשות על מנת לרכוש סים פרי בארה"ב?איזה דגם לבקש
? הבנתי שעדיף CDMA כי הוא מכסה את כל התדרים שהGSM מכסה ובנוסף עוד שניים.

yahav10
28/09/12, 00:21
ואני רוצה שהם יביאו את המכשיר סופסוף.
מה להגיד להם שיבקשו ? איזה דגם ? איזה חברה ? תנו עוד קצת פרטים !!!

AssafMoraz
28/09/12, 00:28
אני רכשתי מכשיר אייפון 5 של AT&T כשהוא מגיע sim-free.
גם ככה אין מה לבנות עוד שנים ארוכות על LTE בארץ, לא לפחות בשנים הנראות לעין.

מה הקשר ל- LTE ולכך שרכשת את האייפון 5 מ- AT&T לא הבנתי? ודבר נוסף, מה שאני לא מבין בעניין הזה הוא מדוע צריך לבצע רסטור למכשיר, הרי המכשיר גם ככה מגיע כשהוא אינו מאוקטב, אז מדוע אי אפשר לבצע לו אקטיבציה מיד על ההתחלה עם סים זר ומה הקשר לרסטור שמביא אותנו לאותה נקודה בדיוק? אלא אם הכוונה היא למכשיר שכבר אוקטב בתור התחלה על AT&T בלבד.

קניתי באיביי, והמכשיר מעוכב במכס, צריך לשלוח אישורים לפדקס.

אם ירצו להיות מאנייקים איתך לא יאשרו לך אותו בגלל שהוא פועל בתדר 5 ג'יגה הרץ (הרשת האלחוטית) והתדר אינו מאושר בארץ, הוא שייך למשרד הביטחון. יכול מאוד להיות שאני טועה כי יצאה איזו רפורמה או אמורה לצאת בקשר להקלה בתנאים האלו, קשה לי להסביר את הכל, אבל יש מידע ברשת בלי סוף בנוגע לכך.

Shai Mizrachi
28/09/12, 00:33
מה הקשר ל- LTE ולכך שרכשת את האייפון 5 מ- AT&T לא הבנתי? ודבר נוסף, מה שאני לא מבין בעניין הזה הוא מדוע צריך לבצע רסטור למכשיר, הרי המכשיר גם ככה מגיע כשהוא אינו מאוקטב, אז מדוע אי אפשר לבצע לו אקטיבציה מיד על ההתחלה עם סים זר ומה הקשר לרסטור שמביא אותנו לאותה נקודה בדיוק? אלא אם הכוונה היא למכשיר שכבר אוקטב בתור התחלה על AT&T בלבד.

http://www.iphones.co.il/forum/thread236765.html

AssafMoraz
28/09/12, 00:38
תודה שי, עד שתהיה לנו רשת LTE בארץ המכשיר הזה כבר יהיה פסה ;)

gilavr
28/09/12, 00:43
הבעיה הקשה היא כרגע למצוא חנות עם מלאי בארה?ב או לפחות באזור ניו יורק. אני מתקשר אל איזה 6 חנויות כל יום באזור ניו יורק-ניו גרזי והם טוענים שאין להם מלאי בכלל ולא יודעים מתי בכלל יגיע חדש ואין אפשרות לראות גם באתר אלא להתקשר כל יום מחדש ולבדוק. אחותי חוזרת עוד 10 ימים לארץ ואני מתחיל לאבד אופטימיות לגבי הסיכוי שהיא תצליח להביא לי.

AssafMoraz
28/09/12, 01:04
מה הלחץ? ;)