מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מה חדש בגירסה 6? רשימת החידושים והתוספות (מתעדכן)

Shai Mizrachi
19/09/12, 22:19
גירסה 6 שוחררה באופן רשמי והביאה עימה תוספות מרעננות, התייעלות וגם את בקשת הגירושין מגוגל.
Shai Mizrachi מביא לכם את גירסה 6 וחידושיה, וגם דעה קטנה.

הפוסט מתעדכן בעוד ועוד פיצ'רים חדשים אשר התווספו בגירסה 6.0, המשיכו לבקר.

אחרי מספר חודשים בהם טעמתי את גירסה 6 (מאז יציאתה של גירסת הבטא הראשונה), ניתן לומר כי אפל ממשיכה בקו הנקי והבטוח שלה.
לא תמצאו אייפון עם גירסה ותפעול חדשים לגמרי, אלא קו נקי המוכר לנו מגירסה 5 ומקודמיה שלא משאיר הרבה מקום לטעויות - יציבות ויעילות=שלמות.

כל משתמש ימצא פיצ'רים/חידושים ותוספות אחרים שישפרו ויתרמו לחוויית השימוש במכשיר. מה שבטוח זה שאפל משאירה לנו את מערכת ההפעלה החזקה והיציבה בעולם וכמו בכל יציאה של גירסה חדשה, הפעם עם כמה תבלינים מעניינים.

להלן רשימת הפיצ'רים החדשים שהתווספו בגירסה 6:

1. שיתוף תמונות עם חברים - כעת תוכלו לשתף את התמונות שלכם עם חבריכם הישר מאלבום התמונות מבלי הצורך להיעזר בתכנת צד ג'.
כנסו להגדרות>תמונות ומצלמה>והפעילו את "זרמי תמונות משותפים".
על מנת לשתף תמונה, לחצו על כפתור השיתוף ובחרו באופציה המתאימה לכם.

http://desmond.imageshack.us/Himg7/scaled.php?server=7&filename=photostream.png&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg692/scaled.php?server=692&filename=photostream2t.png&res=landing

2.ניהול שיחה נכנסת - התווספו שתי אפשרויות יעילות במיוחד - "משוב באמצעות הודעה" ו-"הזכר לי מאוחר יותר".
קיבלתם שיחה ואתם לא יכולים לענות? שלחו הודעת אסמס, או הוסיפו לעצמכם תזכורת לחזור למתקשר.

http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=replymsg2.png&res=landing

בחירת ההודעה הנשלחת:

http://desmond.imageshack.us/Himg7/scaled.php?server=7&filename=1347288330502.jpg&res=landing

3. מפות - תכנת המפות המיתולוגית של גוגל עוזבת (או יותר נכון - נבעטת) וכעת יש לנו את Maps של אפל המגיעה אלינו עם ניווט קולי, עדכוני תנועה וצפיה במפות ב3D (עדיין לא נתמך בישראל) למכשירי A5 ומעלה - אייפון 4S, אייפד 2, אייפד 3, אייפון 5.
כנסו למפות והקלידו: Apple Cupertino על מנת לצפות במשרדי אפל בתצוגת תלת מימד Flyover (שווה ביותר!)
או למשל Big Ben London וזו התוצאה:

http://imageshack.us/a/img204/5139/1348948961518.jpg

http://desmond.imageshack.us/Himg38/scaled.php?server=38&filename=maps1.png&res=landing

4. שיחות ווידאו Facetime- כעת ניתן לקיים שיחות ווידאו עם בחיבור לאינטרנט סלולרי ולא רק על גבי רשת אינטרנט אלחוטי (כפי שהיה עד גירסה 5) - נתמך באייפון 4S ומעלה.
נוספה האפשרות לשייך חשבון גם למספר טלפון, למשל באייפד.

5. iMessage - נוספה האפשרות להזין מספר טלפון למכשירים בעלי שיוך לחשבון Apple ID כדוגמת האייפד.

6. מייל-

נוספה אפשרות לשייך משתמשים כVIP ולהציג את המיילים המתקבלים מהם באזור נפרד, כך שמעתה לא תפספסו מיילים מהבוס, החברה או מאנשים המוגדים כחשובים מאוד עבורכם.

הוספת תמונה למייל - ניתן להוסיף תמונה משדה המייל עצמו ע"י לחיצה על אזור ריק ובחירה ב "הכנס תמונה או סרטון".

משוך לרענון - משיכת המסך למטה על מנת לרענן את המיילים (בדיקה האם קיימים מיילים חדשים מול השרת).

חתימה נפרדת לכל חשבון.
שליטה במספר ההתראות לכל חשבון מייל המופיעות במרכז ההתראות.
לחיצה ממושכת על יצירת מייל חדש תאפשר לכם לבחור בין טיוטות קודמות לבין יצירת מייל חדש.

http://img820.imageshack.us/img820/5291/vipemail.png

7. נא לא להפריע - אחת התוספות המרכזיות בגירסה 6.
מעתה תוכלו לשנות את פרופיל המכשיר לכזה המסנן עבורכם שיחות מאנשים מסויימים ובאותה מידה מאפשר רק עבור אנשי קשר ספציפיים להטרידכם.
המכשיר יעבור למצב "שקט" בין השעות שתבחרו, ותוכלו להגדיר קבוצות אנשי קשר כמו: משפחה, חברים, עבודה וכו', בהן המכשיר ימשיך לתפקד במצב רגיל (שיחות והודעות ישמיעו צליל).

http://desmond.imageshack.us/Himg854/scaled.php?server=854&filename=donotdisturb.png&res=landing

8. אינטגרציה עם פייסבוק וטוויטר -
מעתה תוכלו לעדכן את הסטטוס שלכם, לשתף תמונות, לעשות לייק על אפליקציה באפסטור ועוד, הישר ממכשירכם מבלי הצורך להיכנס לחשבון הפייסבוק/טוויטר שלכם.
גם אנשי הקשר ויומן האירועים שלכם מסונכרן באופן מלא עם חשבונות הפייסבוק/טוויטר.

http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=1347989704997.jpg&res=landing

הגדרת פרופיל הפייסבוק במסך ההגדרות

http://desmond.imageshack.us/Himg29/scaled.php?server=29&filename=1347989813415.jpg&res=landing

העלאת סטטוס לפייסבוק("הקש כדי לפרסם") וציוץ לטוויטר ("הקש כדי לצייץ")

9. שעון מעורר - התווספה האפשרות לשנות את צליל השעון המעורר לשיר מאוסף המוזיקה באייפוד.
אז אם יש לכם שיר שאתם מאוד אוהבים ואתם רוצים להתעורר לצליליו בבוקר - בגירסה 6 תוכלו לעשות זאת :smile:

http://desmond.imageshack.us/Himg443/scaled.php?server=443&filename=1347999015309.jpg&res=landing

לחיצה על "בחר שיר" תיקח אותנו לרשימת השירים באייפוד.

10. דפדפן הספארי - הספארי קיבל כמה שינויים קלים, חלקם מעניינים יותר וחלקם פחות.
כרטיסיות iCloud - סנכרון של טאבים/כרטיסיות מ-iDevices אחרים לרבות מק.
באנרים חכמים - אפשרות להציג למשתמשים פרסומות מוטמעות בדף הגלישה.
העלאת תמונות - אפשרות להעלות תמונות באתרים/דפי אינטרנט המאפשרים זאת (בדומה להודעות באתר אייפונס בהן ניתן לצרף תמונה).
מסך מלא - מעתה תוכלו לגלוש בצפיה במסך מלא (במאוזן/landscape).

11. גישה מודרכת - אפשרות לנעול את מסך המכשיר על אפליקציה מסויימת ובחירה באילו חלקי המסך יהיה ניתן לגעת.
נמצא בהגדרות > כללי > נגישות > לימוד > גישה מודרכת

12. פרטיות - אפשרות לשלוט בגישה של כל אפליקציה לתכנים האישיים שלכם כמו: תמונות, אנשי קשר וכו'
בפועל ברוב המקרים אם לאפליקציה יש סיבה מוצדקת להשתמש בתוכן מסויים כמו אפליקציית וואטסאפ המשתמשת באנשי הקשר, אז בהתקנתה אנחנו נתבקש לאשר זאת.
נמצא בהגדרות > פרטיות.

13. חנות האפליקציות App Store - החנות עברה מספר שינויים.
העיקר שבהם - אלגוריתם החיפוש ומהירותו שופרו משמעותית על מנת לאפשר חיפוש יעיל ונח יותר.
תוצאות החיפוש מופיעות בתצוגת יחיד עם אפשרות לדפדף בשאר התוצאות.
כשהורדה מתחילה אנחנו לא עפים יותר החוצה :smile: ונשארים בחנות.
אפשרות לשיתוף אפליקציה בעזרת הודעת אסמס, פייסבוק, טוויטר ועוד.

http://desmond.imageshack.us/Himg820/scaled.php?server=820&filename=1348008550766.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg651/scaled.php?server=651&filename=1348008540966.jpg&res=landing

14. מצלמה - מנגנון הHDR שופר.

15. אנשי קשר - ניתן לבחור בין אנשי קשר של הענן לבין אלו של Facebook.
חיפוש אנשי קשר עכשיו כולל את כל השדות כמו: כתובת, הערות, תאריך לידה וכו'.

16. Bluetooth - הגדרת הבלותות' עברה דירה למסך הראשי של ההגדרות.
עתה תוכלו בקלות לשלוט על הבלותות' (בגירסה 5 הייתם צריכים לנווט להגדרות > כללי > בלותות').

17. שעון באייפד - אפליקציית "שעון" התווספה. (הגיע הזמן.......)

18. מילונים חדשים - התווספו 3 מילונים חדשים: צרפתית, גרמנית וספרדית.

19. Spotlight - בחיפוש אחר אפליקציה, התוצאה מציגה את התיקיה בה היא נמצאת.

http://desmond.imageshack.us/Himg24/scaled.php?server=24&filename=1348012461502.jpg&res=landing

20. צילום פנורמי - התווספה האפשרות לצילום פנורמי מאפליקציית הצילום המובנית של המכשיר.
לחצו Options > Panorama והתחילו לצלם :) (זמין לאייפון 5 ולאייפון 4S).

http://desmond.imageshack.us/Himg43/scaled.php?server=43&filename=1348607897881.jpg&res=landing
אפליקציית הצילום במצב צילום פנורמי

Xtm4ySJQPOc
סרטון קצר של אפל המציג את פיצ'ר הצילום הפנורמי

21. סירי - סירי מגיעה לאייפד 3, שזה דבר נפלא. בשנה הקרובה סירי תוטמע במכוניות ובכך תוכלו לנהוג ולהשתמש במכשיר האייפון שלכם מבלי להוריד ידיים מההגה. חברות הרכב שבשלב זה יטמיעו את התמיכה בסירי במכוניותיהם הן - Mercedes, BMW, GM, Land Rover, Jaguar, Audi, Toyota, Chrysler, Honda.
בנוסף, העוזרת האישית שלנו מקבלת שדרוג נחמד ומחכימה עוד יותר. מעתה תוכלו לעדכן סטטוסים בפייסבוק, לצייץ בטוויטר, לשאול על תוצאות של משחקי ספורט (לא כולם ולא בכל הליגות בשלב זה),

http://desmond.imageshack.us/Himg710/scaled.php?server=710&filename=1348608876099.jpg&res=landing

תוצאות משחקי ספורט. קיימת האפשרות לקבל סטטיסטיקה.

http://desmond.imageshack.us/Himg692/scaled.php?server=692&filename=1348609297985.jpg&res=landing
סירי על האייפד 3.

מה דעתכם על התוספות? האם מצאתם משהו המשפר את חוויית השימוש במכשיר?
אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לשאול.

אנחנו נמשיך לעדכן את הפוסט בעוד פיצ'רים..... :smile:

MaTaN
19/09/12, 22:24
תודה שי.
בהחלט עושה חשק

raffioly
19/09/12, 22:46
קודם כל אחלה סקירה !! יפה מאד שאפל ?מעתיקים? תוכנות שעוזרות לנו בחיים מעולם הפריצה למערכת ההפעלה שלה באינטגרציה מלאה .
ברור שנשדרג לגרסה 6 , רק חברה לשמור חתימות... ונקווה שתצא פריצה מלאה בקרוב.
חג שמח

yoz
19/09/12, 22:52
נראה שמישהו באפל חרש על הסידיה

irit23
19/09/12, 22:53
תודה רבה על הסקירה המעולה.
האם כל השינויים שציינת יוספו גם בגרסה החדשה לבעלי 3GS?

ערב נעים אירית

ifunbox
19/09/12, 23:27
איך אני משנה את האפשרויות ב סמס במקום לענות? זה רושם באפור ולא נותן לשנות...

primob4
19/09/12, 23:36
תודה על הסקירה , רק שכחת לציין גם את אפשרות צילום הפנורמה המובנה (ב4s , 5 )

Aarón
19/09/12, 23:42
איך אני משנה את האפשרויות ב סמס במקום לענות? זה רושם באפור ולא נותן לשנות...אתה לא משנה כלום (אתה יכול להוסיף), אבל כשמתקבלת שיחה אתה תראה בצד סליידר תרים אותו ושם ניתן לשלוח הודעה במקום לענות.

tamos
19/09/12, 23:56
לא צריך פריצה מה זה.
אפל העתיקה את רוב התוספות העיקריות מסידיה...(לפחות ממה שאני משתמש)

segev911
20/09/12, 00:07
אני עם אייפון 4, שיחות וידאו עדיין מבקשות wifi...לאחר עדכון לגרסה6.....:-/

beMe
20/09/12, 00:28
נא לא להפריע לא עובד לי, זה עדיין מצלצל בקול.. אפילו כשהגדרתי לו שעות מסוימות ושלא יאפשר שיחות מאף אחד...

haicho1818
20/09/12, 00:38
כיצד משייכים מספר טלפון לחשבון באייפד? האם יש חובה לעדכן גם את האייפון בשביל הנ?ל?
חוץ מזה הספארי והאפליקציות עובדים מהר יותר (משמעותית) ב-ios6
כמובן שסירי התווספה באייפד 3

tnj
20/09/12, 00:53
מישהו יכול להעיד משימוש אישי האם יש שיפור בצריכת הסוללה? או אפילו הרעה???
אני עם 3gs לכן כל דקת סוללה חשובה... (גירסאות 5 היו ממש אסון לסוללה)
תודה!

irit23
20/09/12, 01:03
אני עדכנתי ל IOS6 דרך האייפון ללא בעיות.
אני מאוד אוהבת את השיפורים כל הכבוד לאפל אבל יש לה עוד הרבה מה ללמוד מקהילת מפתחי פריצה

לילה מקסים אירית

Shai Mizrachi
20/09/12, 01:12
אני עם אייפון 4, שיחות וידאו עדיין מבקשות wifi...לאחר עדכון לגרסה6.....:-/

נתמך באייפון 4S ומעלה. (עדכנתי בכתבה)

נא לא להפריע לא עובד לי, זה עדיין מצלצל בקול.. אפילו כשהגדרתי לו שעות מסוימות ושלא יאפשר שיחות מאף אחד...

צודק, גם לי לא עבד בבטאות.
לא ברור למה

johnny_t
20/09/12, 01:34
הכל עובד מצוין חוץ מהמפות, אפל שלחו אותנו אחורה 10 שנים לפחות..

שחור לבן חצי מהמדינה, מגורען, חוסרים של רחובות, אין תמונה של המקום...

נראה לי אני מחזיר את מפות הנייר לתא הכפפות.

said-g
20/09/12, 01:38
מעדכן... :)

Royne75
20/09/12, 02:24
עדכנתי גם אייפון וגם אייפד והwifi בבית לא מתחבר. אחרי התחברות קופץ עמוד page not found של אפל ומעי את הוי מהרשת האלחוטית שבחרתי. מישהו נתקל בזה? אגב, אייפון של אשתי עוד לא עודכן ומחובר לרשת האלחוטית בצורה מלאה.
תודה.

Lael
20/09/12, 02:26
מסכים עם tamos
רב הדברים פה יכולים להגיע מהסידיה ואין צורך ממשי בשדרוג..

תומר צייטלין
20/09/12, 03:12
מסכים עם tamos
רב הדברים פה יכולים להגיע מהסידיה ואין צורך ממשי בשדרוג..
מה אתה מעדיף?
שהכל יהיה מובנה או התקנה של כל תוסף בנפרד לא מובנים?

אני אישית מעדיף מובנה (וכן, אני סידיונר שאוהב מאוד את קהילת הפריצות...:))

Jose.r
20/09/12, 08:01
יפה מאוד! תודה רבה !
יום חג :)

Jenia.Brook
20/09/12, 09:02
עודכן :)
אני דווקא אהבתי את Maps וכמובן את האינטגרציה עם פייסבוק.

roisar
20/09/12, 10:24
לי זה נותן לעלות על הטקסט באפור ולשנות אותו, תבדוק שוב

kobko
20/09/12, 10:47
כיצד משייכים מספר טלפון לחשבון באייפד? האם יש חובה לעדכן גם את האייפון בשביל הנ?ל?
חוץ מזה הספארי והאפליקציות עובדים מהר יותר (משמעותית) ב-ios6
כמובן שסירי התווספה באייפד 3

מצתרף לשאלה

FireMate
20/09/12, 13:54
עם אייפון 3GS ומרוצה מכל רגע .
המכשיר פשוט טס ! ,יש שיפור ניכר בסוללה ,רק נחכה שCydia תבוא ,וזו תהיה הגירסא היותר טובה שיצאה :) !

chen.s
20/09/12, 13:55
אחלה סקירה תודה..
אני משתמש המון במנגנון assistiveTouch (הריבוע השחור שפותח מכל מיני אופציות במכשיר) בשביל לשמור על כפתור הבית ושמתי לב לזה שבגרסה 6 שיפרו מאוד את אפשרות הסידור שלו על המסך...
פעם הריבוע השחור היה קופץ ממקום למקום כל פעם שהייתי מנסה למקם אותו במקומות מסויימים על המסך ועכשיו הסידור שלו פשוט בהרבה וניתן למקם אותו ביותר מקומות על המסך.. דווקא ממש נח ומועיל!

מעבר לזה יש הרגשה שהגרסה הזו מהירה יותר מה 5 ונעימה יותר לשימוש ( אחרי 3 שעות התעסקות)

eranm13
20/09/12, 14:07
אני עוד לא שידרגתי כי אני חושש ממה שהולך לקרות לאפליקציית המפות. יש למישהו input בהקשר הזה לגבי ישראל. הבנתי למשל בחו"ל שצריך להכניס פרטים מדוייקים של מקומות אחרת הוא לא מוצא (בגוגל ניתן לכתוב בקיצורים או עם שגיאות כתיב והוא ימצא) - האם זה נכון לגבי הארץ? מה לגבי רמת הפירוט של המפות? באופן כללי - אם המפות חשובות לי - האם כדאי לשדרג או לא?

כרגע אני משתמש ב waze לנהיגה ובאפליקציית המפות של גוגל באייפון לכל צורך אחר - ומרוצה מהשילוב.

iphone4S

shindo
20/09/12, 14:24
היי חברים רציתי לדעת למה לא פועלת לי האפשרות בעת שיחה נכנסת משוב באמצעות הודעה תודה לעוזרים

OriAmir
20/09/12, 14:31
כל הכבוד שי סקירה מעולה!!השידרוגים לא משהו יוצא דופן אבל בהחלט נראים טוב.

אני מת לעדכן אבל קצת בעייתי בלי הפריצה כרגע.
שאלה קטנה : אם אני משדרג ויש לי חתימה שמורה בסידייה אני יכול ישר לחזור אליה או שכרגע אין אופציה לרדת מגרסה 6?

guyy17
20/09/12, 15:36
העם יש אפשרות להשתמש בבלוטות בשביל להעביר קבצים כמו שצוין פעם באחד המאמרים?

gilavr
20/09/12, 16:25
הגרסה נראית פשוט מעולה עכשיו מתחילה התקופה הכי מעצבנת שלחכות לפריצה. לפי דעתי תוכנת המפות החדשה טובה יותר מהירה יותר ומלוטשת יותר. מי שחסר לו גוגל אני מניח שכמו ששחררו אפליקציה ליוטיוב כך הם ישחררו אפליקצית מפות גם כך שניתן יהיה להינות מכל העולמות.

Shai Mizrachi
20/09/12, 16:36
העם יש אפשרות להשתמש בבלוטות בשביל להעביר קבצים כמו שצוין פעם באחד המאמרים?

עדיין אין אפליקציה התומכת באפשרות הזאת.
מאמין שבהמשך נראה כאלו.

eranm13
20/09/12, 18:01
אני עוד לא שידרגתי כי אני חושש ממה שהולך לקרות לאפליקציית המפות. יש למישהו input בהקשר הזה לגבי ישראל. הבנתי למשל בחו"ל שצריך להכניס פרטים מדוייקים של מקומות אחרת הוא לא מוצא (בגוגל ניתן לכתוב בקיצורים או עם שגיאות כתיב והוא ימצא) - האם זה נכון לגבי הארץ? מה לגבי רמת הפירוט של המפות? באופן כללי - אם המפות חשובות לי - האם כדאי לשדרג או לא?

כרגע אני משתמש ב waze לנהיגה ובאפליקציית המפות של גוגל באייפון לכל צורך אחר - ומרוצה מהשילוב.

iphone4S

עדכון: לא התאפקתי, ועדכנתי. אפליקציית המפות החדשה של אפל מרשימה (בייחוד תכונת התלת מימד) ועובדת חלק יותר - אך מהווה נסיגה משמעותית יחסית לאפליקציה של גוגל. ניווט ברכב לא הצליח לתת לי תוצאות, וניווט רגלי נתן תוצאות של נסיעה. בנוסף, קשה מאד למצוא רחובות או אתרים (הרבה פעמים לא נמצאה תוצאה גם אם רשמתי באופן מדוייק לחלוטין את שם הרחוב, העיר והמדינה) למרות שבחיפוש ידני (זום למקום) שם הרחוב או האתר רשומים בדיוק כמו שרשמתי אותם בחיפוש.

בקיצור - "זוועה" (לפחות בנוגע לירושלים), ואני ממתין בקוצר רוח לאפליקציית מפות מובנית מבית גוגל.

המזל שעדיין אפשר לגשת למפות של גוגל דרך הספארי, וזאת הסיבה שאני לא ממש מצטער על העדכון. אני מעדיף להיות מעודכן בייחוד כשיש עדכוני אפליקציות שדורשים iOS6 (כמו iPhoto). אם היה לי מכשיר פרוץ לא הייתי מעדכן, שכן את רוב הדברים החשובים ניתן לקבל מסידיה, וגם ניתן לעקוף מגבלות של עדכוני אפליקציות על מכשירים פרוצים. אבל אני לא אוהב להתעסק עם הפריצות מאז שיש לי את האייפון האחרון.

בנוסף, הם אפשרו לדווח על בעיות ישירות מאפליקצית המפות, אז אני מקווה שעם הזמן יהיה שיפור משמעותי.

MAZDA3
20/09/12, 20:38
iOS 6 מצויינת. הכל נראה מעולה ומהיר
רק האפסטור מרגיש כבד בפעולה שלו.
או שזה רק אצלי?

iPad 3

סבטיק
20/09/12, 22:55
עדכנתי אתמול לios6 , והופיע לי סמל של אייטונס וחיבור אליו והייתי חייבת לעשות ריסטור , ואז עשיתי restor מהגיבוי, אנשי הקשר נשמרו לי, וכך גם המוזיקה והתמונות , אבל כל האפליקציות נמחקו לי - גם החינמיות - האם יש דרך לשחזר אותן?

תומר צייטלין
20/09/12, 23:08
עדכנתי אתמול לios6 , והופיע לי סמל של אייטונס וחיבור אליו והייתי חייבת לעשות ריסטור , ואז עשיתי restor מהגיבוי, אנשי הקשר נשמרו לי, וכך גם המוזיקה והתמונות , אבל כל האפליקציות נמחקו לי - גם החינמיות - האם יש דרך לשחזר אותן?
יש אפשרות!
תיכנסי לאייטונס שבמחשב->iTuens Store->Purchased->תורידי את האפליקציות שאת רוצה->תחברי את האייפון למחשב וסנכרני את האפליקציות לאייפון.

סבטיק
20/09/12, 23:38
וגם הגדרתי רינגטון שיהיה הצלצול שלי , ועכשיו אפילו שהוא מוגדר לטלפון יש צלצול אחר, אני כבר משתגעת מהעדכון

shrgtz
21/09/12, 00:15
עדכנתי לגרסה 6 , ואני לא רואה שיש לי אופציה של צילום פנורמי במצלמה . ברשותי אייפון 4 . יכול להיות שזה רק לבעלי אייפון 4s ואייפון 5 ???

roisar
21/09/12, 00:45
שמתי לב לכמה דברים קטנטנים:
1. פלטת הצבעים הכחולים התעדכנה בעוד גוון כחלחל
2. החייגן קבל עדכון עיצובי יפה
3. שורת החיפוש באנשי הקשר כעת קבועה ולא צריך לחפש אותה בראש רשימת אנשי הקשר - שזה מבורך

תומר צייטלין
21/09/12, 16:10
עדכנתי לגרסה 6 , ואני לא רואה שיש לי אופציה של צילום פנורמי במצלמה . ברשותי אייפון 4 . יכול להיות שזה רק לבעלי אייפון 4s ואייפון 5 ???
בדיוק!
לצערי, זה רק לאייפון 4s ואייפון 5

Itzik8
23/09/12, 01:52
אחלה סקירה אחי

allend
24/09/12, 14:39
יש לי אייפד 3 עם אפליקציות מהסידיה. האם לאור החסרון שבאיבוד האפליקציות שבסדיה משתלם לשדרג ולאבד את הפריצה ? אשמח לקבל חוות דעת :rolleyes:

brigadir
24/09/12, 21:41
אני יכול להגיד שהגרסא עובדת מהר יותר מאשר 5.1.1.
הסידיה לא מושלמת, גם ה TWEAKS ברובם לא עובדים וקורסים, אבל אחלה גרסה

nhftk99
25/09/12, 21:23
16. Bluetooth - הגדרת הבלותות' עברה דירה למסך הראשי של ההגדרות.?

עכשיו זה באמת עובד?

popup
29/09/12, 16:00
בבטא אמרו שלא נצטרך להקליד סיסמה להורדת אפליקציות חינמיות. מה קורה עם זה עכשיו? אפל החליטו לבטל את זה או משהו? כי אני עדיין צריך להקליד סיסמה להורדת אפליקציות חינמיות.

mozesb
02/10/12, 18:14
קודם כל אחלה סקירה !! יפה מאד שאפל ?מעתיקים? תוכנות שעוזרות לנו בחיים מעולם הפריצה למערכת ההפעלה שלה באינטגרציה מלאה .
ברור שנשדרג לגרסה 6 , רק חברה לשמור חתימות... ונקווה שתצא פריצה מלאה בקרוב.
חג שמח

סליחה על הבורות שלי איך שומרי חתימה ?

mozesb
02/10/12, 18:37
תודה שני עשית עבודה לעיניין

היילייט
29/10/12, 20:41
האם ניתן להפעיל את סירי על איפון 4 אם כן איפו מוצאים אותה או שצריך להתקין ?

mozesb
03/11/12, 20:08
סקירה מאוד מעניינת ומועילה כל הכבוד !!! האים ההמשך יבוא באותו דף ?

mozesb
03/11/12, 20:20

אמנם כן ! זה התשובה תמונה בשאלה .

W.Elad
03/11/12, 20:32
האם ניתן להפעיל את סירי על איפון 4 אם כן איפו מוצאים אותה או שצריך להתקין ?

סירי לא באה לאייפון 4 ולא קשורה לפוסט הזה.

ron.nahari
26/11/12, 04:29
אני כרגע עם 5.1.1 יש ברשותי אייפון 4 שרכשתי מרשת פלאפון מיד כשהגיע לארץ
אני אוהב את הפריצה, מרוצה מהטוויקים sbsettings ונוספים
אך כרגע בתקופה האחרונה סובל מאוד מהאייפון מת לעשות לו ריסטור
האם שווה לעדכן לגרסא החדשה או להמשיך לסבול ולחכות לפריצה?

תודה לעונים!

raffioly
07/12/12, 10:12
חברה זה מאד מאד קשור לפורום הזה !
מנהלים מציע שתעשו משהו בנידון !

RoniZZZ
12/07/15, 17:08
ידוע תודה