מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : האם זה האייפד מיני?

natish
19/09/12, 01:44
עם כל ההמולה סביב האייפון 5, האייפד מיני נשכח קצת. האם זה המכשיר?

https://img.skitch.com/20120919-b8sda8pkn3imscfpyukkhxh4bb.jpg

בשבוע האחרון כולם מתעסקים במכשיר אחד: האייפון 5 שהתחיל את סבב המכירות המוקדם שלו ביום שישי האחרון, וצפוי להגיע למדפים ביום שישי הקרוב. הדבר גרם לרבים לשכוח מנושא האייפד מיני שלפי השמועות צפוי להגיע בחודש הבא באירוע נפרד ומעניין למדי מבית אפל, כאשר אם אכן יתקיים יכניס את אפל גם לשוק ה- Low End של הטבלטים, שם החברה צפויה להתמודד מול הנקסוס 7 וה- Kindle Fire שלאחרונה נכנס גם לשוק ה- High End.

האתר גיזמודו מציג תמונות שהתפרסמו בבלוג סיני בהן נראה כביכול האייפד מיני כשלא מדובר רק בפאנל מסוים שלו אלא במכשיר שלם שגם נראה עובד. בניגוד לתמונות עבר שפורסמו והתבררו כמזויפות, תמונות אלו נראות אמיתיות יותר, לא רק בגלל שהמסך לא נראה כמו הדפסה של דף A4, אלא גם כי הפאנל האחורי של המכשיר, דומה מאוד לתמונות שהתפרסמו בעבר המציגות לא רק את העיצוב אלא גם את מחבר הברק החדש של אפל.

השמועות מדברות על כך שאפל תשיק את האייפד מיני בחודש הבא, זאת לצד דגם מעודכן של האייפד החדש שיכיל את טכנולוגיית ה- in cell וכן את מחבר הברק. כמו עם האייפון 5, נראה שככל שאנחנו מתקרבים יותר ויותר לזמן המשוער של האירוע כך נחשפות יותר ויותר תמונות ומידע על האייפד מיני שעד כה הצליח לחמוק מתחת לרדאר ההדלפות, פחות או יותר.

Netaneluzan
19/09/12, 02:09
עברה שנה מהאייפד 3?

עדן
19/09/12, 04:34
האייפד מיני לא מחליף את האייפד 3 וסביר להניח שיהיה חלש יותר מבחינת ביצועים. הוא שייך לקטגוריה אחרת של מיני טאבלטים במחיר זול יותר.

ymeiner
19/09/12, 06:10
אי אפשר לדעת אם זה אמיתי. מה שכן, ipxp, לשים לך סכו?ם על השולחן או שאתה מעדיף את הכובע בפיתה?

Roy.c
19/09/12, 09:10
נתי תודה על המבזק!
אישית אני חושב שאייפד מיני (אם ייצא), יהיה אכזבה גדולה בעבורי; לאחר יותר מ-4 חודשים עם האייפד 2 אני יכול לומר שגודל המסך הוא האופטימלי בעבור אייפד, הרי שאם יקטינו אותו, יתחרה המכשיר עם מכשיר הכלאיים של סמסונג ה-Galaxy Note (אולי זו המטרה...)

בכל אופן, אני נגד כל שינוי בגודל המסך של האייפד, דבר שכנראה יקרה לאור כל השמועות הבלתי פוסקות הללו...

נ.ב: יכול להיות מצד שני שזו מתיחה אחת גדולה, כמו שהיה עם האייפון-מיני בזמנו, דבר שלמזלנו לא התממש, אלא ההיפך הוא הדבר...

Bar
19/09/12, 09:38
עברה שנה מהאייפד 3?
קצת יותר מחצי שנה.

ymeiner
19/09/12, 15:01
מישהו אמר שיעצרו את פיתוח האייפד הרגיל? רועי, למה להתאכזב ממוצר? האם הפכת לחלק מההמון הפועה?

OriAmir
19/09/12, 16:59
תודה!
ראינו כבר שהשמועות צודקות אז אני ממש לא יופתע אם זה יהיה המיני אייפד.
אני אישית חושב שה9.7 אינץ של האייפד כרגע זה הגודל המושלם לטאבלט ואני לא רואה שום סיבה להוציא טאבלט של 7 אינץ.. מין אמצע כזה של טלפון וטאבלט.. לא מועיל כ?כ.

yakirmanz
19/09/12, 17:01
עיצוב מזעזע... קצת מזכיר את האייפון הראשון (רק שהוא היה יפה, אולי בגלל המסגרת המבריקה)
בכל אופן זה לא נראה כל כך כמו עיצוב חדשני של אפל.

בין אם יהיה קיים אייפד מיני או לא, אני לא חושב שזה זה.

Roy.c
19/09/12, 19:01
מישהו אמר שיעצרו את פיתוח האייפד הרגיל? רועי, למה להתאכזב ממוצר? האם הפכת לחלק מההמון הפועה?

חס וחלילה:) הכוונה שלי הייתה שאם אפל כף באמת מתכוונת למהלך שכזה, זה יגרום לה כאחת שרודפת אחרי מכשירים של חברות אחרות במקום להוביל את השוק. פשוט נראה לי תמוהה לשחרר שני מכשירים מאותה קטגוריה כביכול: אייפד רגיל אותו למדנו להכיר כ-post pc device ואייפד מוקטן, שלא בדיוק מובן לאיזו קטגוריה ישתייך. אולי mini post pc:)

אני כן אתאכזב אם אפל אכן תקטין את האייפד ולא תמשיך עם ייצור של מכשיר האייפד הרגיל כביכול. אבל שוב, הכל עדיין בגדר ספקולציות, וכמו שאמרת מי אמר באמת שיעצרו את הפיתוח של האייפד הרגיל? נקווה שלא...