מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ייצור המקבוק פרו 13 אינץ' retina וה- iMac-ים החדשים נכנס לקצב

natish
16/09/12, 18:20
על פי דיווחים אפל פועלת בכל הכח לייצור דגמים חדשים של מחשבי iMac וכן דגמי Retina של מחשבי המקבוק פרו בגודל 13 אינץ'.

http://www.iphones.co.il/forum/attachment.php?attachmentid=22717&stc=1&d=1347808828

בחודש שעבר האנליסט Richard Shim מחברת NPD DisplaySearch דיווח שיצרניות המסכים של אפל החלו בייצור מוגבר של מסכי Retina ברזולוציה של 2560x1600 המיועדים עבור דגמי המקבוק פרו 13 אינץ', שלפי השמועות צפויים להגיע במהלך חודש אוקטובר. כעת לדיווח הזה מתווסף דיווח של Digitimes לפיו אפל פועלת במלוא המרץ לייצור דגמי המקבוק פרו 13 אינץ' החדשים עם מסכי ה- Retina שיעמדו לצד דגמי ה- Retina של מחשבי המקבוק פרו 15 אינץ' שהוצגו לפני מספר חודשים.

הדיווח גם מציין כי אפל מתקשה עם התפוקה של פאנלי תצוגה עבור דגמי ה- iMac החדשים שייצורם גם נמצא בתהליך מתקדם. על פי השמועות אפל מתכננת להציג דגמים חדשים של מחשבי iMac שיגיעו עם פאנלי תצוגה חדשים, דקים ואיכותיים יותר וכן דגמים מעודכנים יותר של מעבדי ה- Core i של אינטל. סביר להניח כי אם אפל מתקשה עם הייצור של ה- iMac-ים החדשים בגודל 27 אינץ', העדכון לדגמי ה- 21.5 אינץ' ידחה אף הוא, זאת כאשר לפי השמועות החברה ייעדה להשיק את הדגמים החדשים כבר במהלך ספטמבר, דבר שככל הנראה ידחה.

מסכי ה- Retina לא צפויים להגיע לדגמי ה- iMac בשנה הקרובה, זאת לאור העלויות הגבוהות שלהם וכן אחוזי התפוקה הנמוכים של ייצור מסכים גדולים שכאלה ברזולוציה גבוהה כל כך. מה שכן סביר להניח שעם הזמן אפל תדחוף להעביר את כלל המוצרים שלה למסכי Retina, דבר שהחל קודם כל עם מוצרי ה- iDevice ומצא את דרכו לליין המקבוקים בחודשים האחרונים, וככל הנראה יתרחב לדגמי מק נוספים. בכל אופן מי שמתכנן רכישה של מקבוק פרו בתצורת 13 אינץ', רצוי שיחכה קצת, זאת לאור העובדה שהדגמים החדשים בעלי הרזולוציה הגבוהה יותר, העיצוב הדק יותר וחיי הסוללה המשופרים יגיעו במחירים אטרקטיביים יותר מדגמי ה- 15 אינץ', זאת לאור העלויות הזולות יותר.

Snap
17/09/12, 10:25
"מסכי רטינה" זה פשוט רזולוציה ענקית?
אני מאוד אוהב את הפאנל של אפל, הצבעים נהדרים. אבל 2560x1600 זה ממש יותר מדי עבור 13". אי אפשר יהיה לראות כלום...

eden
17/09/12, 10:52
אני מאוד אוהב את הפאנל של אפל, הצבעים נהדרים. אבל 2560x1600 זה ממש יותר מדי עבור 13". אי אפשר יהיה לראות כלום...

גם באייפון לא רואים כלום?

PHOENIX18
18/09/12, 11:48
תודה על הכתבה אבל לא הבנתי מתי צפויים לצאת הדגמים החדשים של ה21.5 אינץ'
ההערכות ששמעתי מדברות על האירוע בחודש הבא
אני ממתין עם רכישה רק בגלל הדגמים החדשים-וגם אין במלאי את הדגמים הנוכחיים

thegodx
18/09/12, 14:06
מתי כבר יצוא ה AIR עם ריטינה למישהו יש מושג??

shaytzuk
18/09/12, 18:50
בינתיים יש דיווחים רק על ה 13 פרו

e-r-a-n
18/09/12, 23:32
רטינה על ה AIR מצריך שדרוג לא קטן גם לחומרה, לא?
כדי שתוכל להתמודד עם הרזולוציות הללו...
הפער ההכי בולט אולי הוא בכרטיסי מסך.

yakirmanz
18/09/12, 23:40

אתה קצת מתבלבל... יש הבדל בין רזולוציה המסך לבין רזולוציית התצוגה.

גודל האייקונים ובכלל כל תצוגת המערכת תהיה זהה לרזולוציות נורמלית שמגיע מחשב פרו 13

פשוט איכות (והצפיפות) התמונה תהיה גבוהה יותר. בצילומי מסך פתאום תראה את הכל בענק במחשבים אחרים שלא תומכים ברזולוציות הללו.

מתי כבר יצוא ה AIR עם ריטינה למישהו יש מושג??

בינתיים יש דיווחים רק על ה 13 פרו

אני מאמין שאתם מדברים על אותו מחשב :)

כי זה יהיה אייר קצת יותר עבה או פרו קצת יותר דק....

בתכלס זה נחשב לפרו.

blackwarder
20/09/12, 00:25
אני ממש מקווה שתהיה אפשרות לשדרג את המסך במחשבי מאק קיימים, אם י דבר אחד שחסר לי ב-iMac 27' שלי זה מסך רטינה, מאז האייפד החדש אני מבחין בכל פיקסל.